Як подивитися, як виглядає сайт на різних пристроях?

  1. Навіщо перевіряти, як виглядає сайт на мобільних пристроях?
  2. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
  3. Як перевірити, як виглядає сайт на планшеті або смартфоні?
  4. Онлайн сервіси для перевірки, як виглядає сайт на різних дозволах.
  5. Responsivedesign
  6. Quirktools
  7. Обов'язково подивитися з мобільного телефону, на різних версіях android.

Все більше девайсів є споживачам, люди частіше заходять в інтернет з планшетів і смартфонів. Пошуковики звертають увагу на сайти, які «дружать» з різними дозволами екранів, а не тільки з десктопом. Адаптивним вважається дизайн, який коректно відображається на будь-яких пристроях.

У жовтні 2016 Google анонсував зміни у видачі. Раніше адаптивні сайти позначалися окремим значком в результатах пошуку як mobile-friendly. У найближчі кілька місяців почнеться поділ мобільного (смартфони, планшети) і деськтопной (з комп'ютерів і ноутбуків) пошукової видачі. Тому якщо істотна частина Вашої аудиторії користується мобільними пристроями - Ви ризикуєте втратити частину пошукового трафіку, якщо дизайн сайту не пристосований для смартфонів і планшетів.

Навіщо перевіряти, як виглядає сайт на мобільних пристроях?

У 2015 році компанія TNS Web Index провела установче дослідження. Опитали 60 тис. Росіян в віковому діапазоні від 12 до 64 років і з'ясували, що 64% ​​користувачів інтернету заходять ще й з мобільних пристроїв. 15% цього числа людей, обходяться без комп'ютерів. А ось дані Яндекса.

Найбільше шукають інформацію і контент: книги, музику, ігри і т.д. Тому інформаційних та розважальних сайтів бажано мати адаптивний дизайн. І комерційним, якщо ви надаєте «горять» послуги: виклик евакуатора або слюсаря, аварійне відкриття замків, доставка піци або суші.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Адаптивність не буде зайвою для будь-якого ресурсу, тому що мобільна аудиторія зростає, спад не очікується. За даними того ж дослідження, деякі користувачі вже обходяться без десктопів. А пошукові роботи занижують «Нерезіновую» сайти у видачі. Виняток: ресурси з низькою часткою мобільного трафіку.

Є й інші способи сподобатися користувачам різних пристроїв, наприклад, створення мобільної версії сайту. Це зручно для відвідувачів, тому що сайт не перевантажений зайвою графікою і контентом. Якщо веб-майстер внесе значні зміни в код, це не зачепить основний сайт. Але є і суттєві мінуси.

  • Верстка другого сайту вийде на порядок дорожче, ніж адаптувати старий шаблон.
  • Різні адреси мобільного і стандартного ресурсу розбивають трафік на два потоки.
  • На підтримку двох проектів йде в більше часу і грошей ..

Робити мобільну версію варто, коли переважна частина трафіку приходить з телефонів і планшетів: якщо ви соціальна мережа або розважальний портал. В інших випадках - адаптивний дизайн.

Як перевірити, як виглядає сайт на планшеті або смартфоні?

Як перевірити, як виглядає сайт на планшеті або смартфоні

В інструментарії онлайн сервісів Яндекс.Вебмайстер і «Гугл» є спеціальні утиліти, які аналізують сайт і позначають, де шукати проблеми.

Подивитися своїми очима, як сайт виглядає для власників мобільних пристроїв можна у всіх популярних браузерах. Для Firefox перегляд викликається поєднанням клавіш Ctrl + Shift + M.

У Google Chrome для перегляду слід натиснути F12. Вікно розтягуємо мишкою або задаємо потрібний дозвіл цифрами.

Якщо Ви шукаєте хостинг для певної системи управління контентом - загляньте на нашу сторінку CMS хостингу .

Онлайн сервіси для перевірки, як виглядає сайт на різних дозволах.

Перевірити, як сайт виглядає при різних дозволах екрану користувача можна за допомогою онлайн сервісів.

Responsivedesign

Responsivedesign

  • Мобільний - 320x480px;
  • Планшет - 768x1024px;
  • Ноутбук - 1280x802px;
  • ПК - 1600x992px.

Можна поділитися посиланням на результат перевірки.

Quirktools

Quirktools

У порівнянні з першим сервісом, функціонал трохи краще. Показує дозволу:

  • 10-ти мобільних;
  • 9-ти планшетів;
  • такої ж кількості ПК і ноутбуків;
  • Якщо потрібного варіанту немає, задаємо параметри з клавіатури.

Обов'язково подивитися з мобільного телефону, на різних версіях android.

Подібні сервіси всього лише імітація. Буває, що на них проблем з дизайном немає, а на android девайсе пливе верстка. Метрики шрифтів, розміри кнопок, відображення деяких css \ html тегів специфічні для різних операційних систем і браузерів.

Потрібно обов'язково дивитися, як виглядає сайт на реальних пристроях і чи можна на них виконати цільові дії. Буває, що сайт виглядає відмінно, а форма замовлення не працює.

Але не завжди під рукою потрібні інструменти - не кожному на роботі видають Айпад, айфони і пару девайсів на андроїд. Необов'язково шукати всі можливі варіанти, але краще перевірити хоча б на тих пристроях, з яких до вас частіше заходять.

Якщо і таких немає, запитайте необхідну модель у одного або протестуйте в найближчому магазині. Інакше Ви ризикуєте втратити чималої частини трафіку. Інформацію по аудиторії сайту, найбільш популярним дозволами і операційним системам отримуємо за допомогою тієї ж Яндекс.Метрика.

Навіщо перевіряти, як виглядає сайт на мобільних пристроях?
Навіщо перевіряти, як виглядає сайт на мобільних пристроях?
Як перевірити, як виглядає сайт на планшеті або смартфоні?

Дополнительная информация

rss
Карта