Як створити і перетворити ваше ім'я в бренд

  1. Як зв'язати дизайн і бізнес
  2. Що таке бренд
  3. створення бренду
  4. ідеальний брендинг
  5. Чим вигідний бренд
  6. Розробка логотипу
  7. види логотипів
  8. ритм
  9. рими
  10. акцент
  11. позиціонування
  12. Поради
  13. Як зробити логотип своїми руками
  14. Кілька прикладів для натхнення
  15. Створіть свій логотип за хвилину:
  16. Створення сайту
  17. платний варіант
  18. Безкоштовний варіант
  19. висновки

Дизайн - це дуже велика область. Але, на жаль, більшість людей не розуміє його суті. Насправді дизайн - це скоріше процес, ніж результат. Дизайн - це дієслово: займатися дизайном, розробляти.

Дизайн відноситься до сфери емоцій. Хороший дизайн не можна не побачити.

Треба вміти бачити матеріал, розташування частин, знати технологію виробництва, а також комунікаційний аспект. Крім цього треба добре знати такі дисципліни як брендинг, маркетинг, поєднання кольорів і типографіку. Щоб бути хорошим дизайнером, треба знати все.

Як зв'язати дизайн і бізнес

Існує величезна кількість брендів, для яких дизайн - це все.

Цей зв'язок дуже проста. В якихось компаніях до дизайну підходять дуже серйозно (Apple, IKEA), в інших - як до того, що вимагає витрат. На подив багатьох, якщо подивитися на дизайн правильно, то це економія, а не витрата.

На подив багатьох, якщо подивитися на дизайн правильно, то це економія, а не витрата

Дизайн - це як крем на торті. Це те, що робить ваш продукт ще краще.

Це те, що додає в продукт додаткові штрихи і збільшує його цінність. Правильний дизайн сприяє збільшенню продажів. Якщо дизайн зроблений як треба, то скопіювати його неможливо.

Дизайн це засіб підвищення продажів. Навіть невеликому бізнесу без дизайну не обійтися, якщо вона не проти того, щоб рости і ставати успішніше. Саме хороший дизайн здатний дати стрімкий поштовх до зростання. Але щоб рухатися в правильному напрямку, компанії необхідно створити свій бренд.

Що таке бренд

  • Як перетворити ваше ім'я в бренд?
  • Як зробити, щоб воно стало на стільки популярним і впізнаваним, щоб клієнти були готові трохи переплачувати, знаючи, що вони отримають якісні послуги або товар?
  • У чому сила бренду, що найголовніше в ньому?

Бренд - це не назва. Це ті переваги і вигоди, які він несе споживачеві.

Споживач може сподіватися на те, що бренд гарантує йому якість. Тому, коли ви створюєте ваш бізнес, вам потрібно зробити так, щоб спочатку ваше якість відповідала очікуванням вашої цільової аудиторії. Щоб люди завжди отримували те, на що вони розраховують, за що вони заплатили.

Ще краще, якщо це перевершить їх очікування. Тоді вони обов'язково почнуть розповідати про ваш продукт. Тоді сарафанне радіо буде для вас безкоштовним і ефективним рекламним каналом. В онлайні це можуть бути пости блогерів, коментарі на тематичних форумах або відгуки на спеціальних майданчиках, які створені для обміну досвідом про товари і послуги. Саме ці відгуки допомагають зробити вибір перед покупкою.

Для цього потрібно робити на тому рівні, який ви обіцяєте. Тоді клієнти завжди будуть задоволені.

створення бренду

Якщо ви хочете продавати товар в інтернеті, вам потрібен бренд. Тому що у покупців відбувається прив'язка саме до бренду.

Найбільшою цінністю бізнесу є те, яку користь він можете зробити для інших.

Перше - це бренд. У бренді головне - це звучання назви, фонетична складова. Назва не повинно бути занадто складним або занадто довгим. Чи є в назві емоційна складова? Спочатку шукаємо ім'я потім в справу вступає типографіка.

Припустимо ви придумали короткий лаконічну назву. І написали її. Але це ще не логотип. Це просто літери. Тому потрібно перетворити їх у щось унікальне, що потім можна буде зареєструвати як торгову марку. Можна виділити якусь літеру. І ось це те, чого вже ні у кого немає.

Створити бренд можна дотримуючись основні правила:

  • Чи не обманювати з цінами
  • Завжди тримати якість на належному рівні

І люди будуть вас запам'ятовувати. А придумувати звучну назву, лаконічний логотип, красивий дизайн ви зможете потім. З цим не буде ніяких проблем якщо ви будете звертатися до професійних виконавців.

Бренд - це щось більше, ніж знак або логотип.

Представляючи себе вашу послугу або продукт, частіше ставте собі запитання: «Чому клієнту захочеться це купити?» Ви повинні на нього відповісти. Коли ви дасте відповідь, то що ви назвете, це додасть цінність вашого продукту. Це додаткова вартість, виражена в брендінгу. Це опис або прямий на якість продукту.

Але не перестарайтеся. Не потрібно робити по 5-6 посилів. Це дуже багато і буде ставити споживача в ступор. Він може сприйняти максимум 3.

ідеальний брендинг

  • досліджує аудиторію;
  • доступний за ціною;
  • виявляє сутність продукту;
  • створює цілісний образ продукту;
  • не використовує бренд для обману покупців.

Бренд - це продукт або компанія з позитивним рівнем підтримки цільової аудиторії. Не всіх підряд, а цільової аудиторії.

Завдання брендингу - зрозуміти свою цільову аудиторію.

Приклад: автомобільний виробник «Lada». Для молодих людей - це відро з цвяхами, для людей минулого покоління - це робоча конячка.

Ставлення цільової аудиторії до продукту формують образ продукту (логотип, бренд) і сам продукт.

Образом продукту є логотип

Причому продукт первинний і важливіше образу. Якщо немає хорошого продукту для цільової аудиторії, то бренд не вийде. Ніякої образ не змусить купувати поганий продукт. Але що підштовхне людей до покупки? Це буде образ.

Коли образ не відповідає суті продукту він формує:

  1. завищені очікування
  2. Занижені очікування.

Чим вигідний бренд

Будь-який товар складається з трьох складових

  1. Якість і переваги.
  2. Бренд-ідея і реклама.
  3. Канали комунікацій.

Канали комунікацій

Перевага в тому: чим більше одного, тим менше потрібно іншого.

Наприклад: айфона хочуть торгувати всі. Тому канали комунікацій опрацьовуються без ресурсів Apple. Наприклад: айфона хочуть торгувати всі

Розробка логотипу

Ми почали з бренду і сказали світу хто ми. І потрібно додати до напису знак, який допоможе виділитися серед багатьох. Але є ще один важливий аспект. У ньому має бути присутня деяка історія. Лідери майбутнього - це ті, які можуть розповісти і грамотно подати деяку історію. Історія повинна бути проста, переконлива і дивовижна. Якщо ви зможете це зробити, то станете лідером. Роблячи логотип, ви розповідаєте історію про себе. Всі художники, дизайнери і творчі люди включають в свої твори якийсь посил.

Потрібно знайти якийсь символ, який дасть вам велику емоційну залишає, ніж логотип окремо. Важливо знайти правильну картинку. Це може бути стилізований малюнок.

Потрібно правильно поєднати логотип і малюнок.

Під логотипом добре написати текст, який говорить, наприклад, що ви фахівці в тому-то. Або щось описує вашу компанію і позиціонує як преміум сегмент.

Завжди, роблячи дизайн логотипу, слід враховувати те, як він буде виглядати на різних медіа: на упаковці, візитці або сайті.

види логотипів

Перед створенням лого можна визначити для себе яким він буде: яскравим і емоційним або нудним і раціональним. І ті й інші хороші, треба тільки розуміти коли який використовувати.

Яскраві та емоційні видно відразу. У них є свій характер. Тому вони сильно виділяються і не вимагають знака. Тому що вони самі привертають увагу.

Дуже добре якщо логотип буде передавати ту атмосферу продукту яка пропонується клієнтові.

Раціональні логотипи не відволікають від продукції. Тому їх використовують для брендування одягу. Не потрібно, щоб логотип сперечався з одягом. Потрібно щоб споживачі дивилися нема на логотип, а на одяг. Тобто раціональні логотипи виконують виключно інформаційну функцію.

ритм

Потрібно знайти стиль. Це дуже важливо. У будь-якому випадку, при створенні будь-якого лого, потрібно задати ритм, щоб зрозуміти як взагалі розвивається динаміка, спокійний він чи він кудись рухається.

Якщо логотип раціональний, то дизайнерові ще можливо доведеться пояснювати в чому полягала його робота. В емоційному логотипі відразу все ясно.

рими

Потім шукаються повторювані елементи, щоб створити рими. Потрібно зробити акцент. Це те, що повинно відрізнятися від всього іншого. Ритм, в цілому, вибудовує всю напис. А рима надає логотипу цілісність.

Коли є якісь повтори, то відразу видно, що букви не самі по собі а пов'язані між собою.

акцент

Акцент - це спосіб привернути увагу. Він може бути навіть безглуздим. Але ця безглуздість і порушення загальних правил приверне увагу до вашого логотипу.

позиціонування

Потім буде те, що може стати вашим перевагою. Якщо у вас невелика фірма і немає великого рекламного бюджету, позиціонувати себе потрібно недвозначно. І ми стикаємося з першою проблемою.

Якщо ви хочете бути ясно вираженим, значить треба багато чого сказати. Але якщо ви говорите багато, то ви не говорите нічого.

Ось як лаконічно про свої переваги повідомляє Audi.

Сам по собі логотип Не підійме продажу. Але він буде більш впізнаваний. Якщо у нього не буде особливості, то в кінцевому підсумку ви програєте.

Поради

  • При створенні логотипу постарайтеся забути, що подобається особисто вам. Ви не входите в цільову аудиторію, ви - продавець, а не покупець. Вам потрібно представити сподобається дизайн вашим покупцям. Перше, що ви повинні перевірити при виконанні замовлення - чи присутній там загальна ідея.
  • Знайти якусь інформацію, яка виділить ваш товар серед конкурентів.
  • Дизайнеру потрібно сказати щоб він спочатку показав сирої ескіз, намальований олівцем (із загальною ідеєю, таким посилом, який змусить людей купувати ваш продукт). Деталізація і малюнок на даному етапі значення не має. Перший крок - це грубе наближення. Якщо дизайнер прийде з готовим продуктом і ви почнете щось поправляти, то ціна дизайну миттєво піде вгору. Тут потрібно йти маленькими кроками.
  • Їли ідея подобається, то дизайнер сідає за комп'ютер і приступає до створення електронної версії.
  • Поглянути на результат в конкурентній обстановці, а не судити про результат по самій картинці.
  • Якщо ви хочете зробити емоційний логотип, почніть з каліграфії. Цікаві знахідки з'являються не тому що їх придумали, а тому що рука сама написала і далі вони йдуть в роботу. При малюванні олівцем зазвичай такого не буває. Олівець - це інструмент безхарактерний. Олівець робить те, що ви в нього заклали.
  • Каліграфія дає вам можливість перекласти роботу з голови на руку.
  • Каліграфія - це дуже медитативна діяльність. Чим більше ви повторюєте одне і теж рух, чим більше ви повторюєте одну і ту ж напис, тим більше ви цурається всього іншого і повністю занурюєтеся в творчий процес.
  • Крім рішень, каліграфія налаштовує на роботу.

У підсумку ви створите індивідуальний запам'ятовується логотип, який будуть пам'ятати ваші клієнти. Якщо все зроблено правильно, то ваш продукт або послуга зачепиться в пам'яті.

Як зробити логотип своїми руками

Розробка логотипу коштує недешево, особливо якщо його буде робити не студент, а професійний дизайнер. Тому, якщо у вас досить скромний бюджет, то можете зробити логотип самостійно. Для цього вам не обов'язково вивчати векторну програму Adobe Illustrator. Розробка логотипу коштує недешево, особливо якщо його буде робити не студент, а професійний дизайнер Можете скористатися будь-яким з існуючих онлайн-сервісів.

У редакторі це зробити дуже легко. Просто виберіть форму, підберіть колір, додайте назву компанії. прочитайте як створити логотип в редакторі Wix. В кінці статті також даються корисні поради щодо вибору кольору, оптимального розміру для робочого столу і мобільного, на якому тлі зберігати і в якому форматі і інше.

Кілька прикладів для натхнення

Кілька прикладів для натхнення


Створіть свій логотип за хвилину:

Наступним кроком буде створення сайту.

Створення сайту

Ну ось, у нас вже є логотип, визначений стиль. Настав час виходити в онлайн. Саме там ваш товар будуть шукати потенційні споживачі. Заробіток в інтернеті починається з красивого сайту.

Сайт - це складний технологічний продукт. Непідготовлений користувач не в змозі створити його на професійному рівні. Цьому потрібно вчитися кілька років. Тому що як і дизайн, веб-сайт охоплює колосальний обсяг знань. Ви навіть не можете уявити на скільки все це серйозно.

Тепер є два шляхи. Замовити розробку у професіоналів або зробити самому.

платний варіант

Перший варіант потребуватиме вкладень від 1000 доларів і більше, в залежності від вашого бізнесу і вимог до функціонала сайту. Крім того, вам знадобиться компетенція перевірити і прийняти роботу.

Крім того, що сайт повинен бути виконаний акуратно, правильно зверстаний, належним чином у всіх популярних браузерах і різних пристроях, таких як планшети і смартфони, мати зручну навігацію і багато іншого.

Процес створення сайту триває 1-2 місяці і складається з декількох етапів:

  1. Заповнення брифу.
  2. Складання технічного завдання.
  3. Проектування інтерактивного прототипу.
  4. Створення дизайну.
  5. Адаптивна верстка.
  6. Програмування (інтеграція шаблону в систему управління сайтом).
  7. Тестування.
  8. Наповнення сайту.
  9. Реєстрація домену (може виконуватися на будь-якому попередньому етапі).
  10. Парковка домену.
  11. Розміщення на хостингу.

Кожен етап проходить узгодження у замовника.

Безкоштовний варіант

Альтернативний варіант - скористатися конструктором сайтів . Найбільш популярним і перспективним, на мій погляд, є Wix. Це хмарна платформа з мільйонами користувачів по всьому світу. За допомогою потужної технології кожен може створити свій унікальний і ефективний сайт без навичок програмування!

За допомогою потужної технології кожен може створити свій унікальний і ефективний сайт без навичок програмування

З Wix ви зможете легко створити гарний сайт самостійно

В цьому випадку процес створення сайту зведеться до наступних дій:

  1. Вибір шаблону.
  2. Налаштування всіх елементів по-своєму, щоб отримати унікальний сайт. Ви можете підібрати шрифти, колір, зображення, кнопки, скласти свою композицію.
  3. Наповнення сайту.
  4. Реєстрація домену.

У каталозі представлено безліч безкоштовних шаблонів для різних типів сайтів: блогів, Лендінзі, корпоративних і інтернет-магазинів. Кожен шаблон вже адаптований під мобільні пристрої. При наведенні мишкою на превью, можна отримати інформацію про шаблон, перейти до попереднього перегляду або відразу ж увійти в редактор.

Редактор шаблону Wix

Редактор шаблону Wix

У ньому можна налаштувати кожен елемент так як вам хочеться

Єдина екосистема конструктора містить:

  • красиві безкоштовні шаблони,
  • інтуїтивний редактор,
  • стильні галереї,
  • мобільна оптимізація,
  • домени,
  • величезна колекція зображень,
  • надійний хостинг,
  • пошукова оптимізація,
  • цілодобова служба підтримки.

Все продумано! Все продумано

висновки

  • Яскрава ідея привертає увагу до товару.
  • Бренд відповідає запитам цільової аудиторії, допомагає заощадити на каналах комунікації, рекламі і як!
  • Позиціонування - відрізняє від конкурентів.
  • Брендинг стабілізує рівень продажів, так як споживач часто робить покупки по упередженню.

Наступна стаття буде про те як створити інтернет-магазин за допомогою конструктора сайтів Wix.

Як зробити, щоб воно стало на стільки популярним і впізнаваним, щоб клієнти були готові трохи переплачувати, знаючи, що вони отримають якісні послуги або товар?
У чому сила бренду, що найголовніше в ньому?
Чи є в назві емоційна складова?
Представляючи себе вашу послугу або продукт, частіше ставте собі запитання: «Чому клієнту захочеться це купити?
Але що підштовхне людей до покупки?

Дополнительная информация

rss
Карта