Як перевірити баланс на МТС

  1. Перевірка на корпорації
  2. Куди можуть йти гроші?

Сьогодні без телефону обійтися неможливо, тому потрібно знати, як перевірити баланс рахунку, щоб не опинитися без зв'язку на номер МТС в самий невідповідний момент. Можна використовувати кілька способів, пропонованих на МТС Росія:

  1. Швидкий спосіб дізнатися баланс на МТС - відправити USSD запит. Це робиться безпосередньо з телефону: набирається комбінація ✶100 #. Практично миттєво відобразиться інформація про стан рахунку.
  2. Надіслати текстове SMS повідомлення 11 на номер 111. Вам надійде інформаційне повідомлення від оператора МТС про баланс на поточний момент.
  3. Зробити дзвінок на номер 111 - «Мобільний помічник». Дотримуючись інструкцій, ви дізнаєтеся, який залишок коштів на особовому рахунку МТС. Необхідно натиснути 1, потім знову 1.
  4. «МТС Сервіс» доступний з телефону. Набрати комбінацію ✶111 #, потім натиснути клавішу 2 - рахунок, після 1 - баланс. Вам прийде інформаційне повідомлення про те, скільки грошей на МТС.
  5. Ще один метод, як подивитися баланс - скористатися послугою « Особистий кабінет », Яка знаходиться на МТС через інтернет. При вході на сайт праворуч з'являється інформація про поточний баланс і тарифному плані.
  6. Сьогодні без телефону обійтися неможливо, тому потрібно знати, як перевірити баланс рахунку, щоб не опинитися без зв'язку на номер МТС в самий невідповідний момент З встановленням програми « Мій МТС »Для гаджетів на основі ОС Windows Mobile, Android вирішиться не тільки питання, як перевірити рахунок, а й багато інших. Установку можна зробити в магазинах додатків: AhhStore для iOS 7.1 і вище; Google Play для Android 2.3 і вище; Windows Store для WP 8.1 і вище.
  7. З питанням, як дізнатися баланс, можна звернутися до послуг оператора на МТС . Співробітник служби повідомить стан рахунку.

Перевірка на корпорації

Корпоративні рахунки МТС широко поширені в різного роду бізнес-структурах - вони дозволяють користуватися послугами зв'язку максимально комфортно і вигідно, при цьому оператор гарантує якісну підтримку таких абонентів поза чергою. Корпоративні рахунки МТС широко поширені в різного роду бізнес-структурах - вони дозволяють користуватися послугами зв'язку максимально комфортно і вигідно, при цьому оператор гарантує якісну підтримку таких абонентів поза чергою

Характерною особливістю корпоративних тарифів є наявність лімітів - це кошти, призначені для оплати щомісячного тарифного плану, які зберігаються не на особовому рахунку. Щоб перевірити залишок грошових коштів по ліміту, ви можете скористатися простою комбінацією - набрати в поле виклику USSD-команду * 100 * 1 #, після чого натиснути на клавішу виклику.

Корпоративним клієнтам також доступні всі способи перевірки залишку грошей на особовому рахунку, характерні для звичайних абонентів (способи описані вище):

Корпоративним клієнтам також доступні всі способи перевірки залишку грошей на особовому рахунку, характерні для звичайних абонентів (способи описані вище):

  • за допомогою USSD-команди;
  • за допомогою відправки СМС-повідомлення;
  • по телефону: через командне меню або при розмові з живим оператором;
  • через «Особистий кабінет МТС» на сайті;
  • через додаток мій МТС.

Кожен із способів абсолютно безкоштовний, кількість запитів на надання інформації не обмежена за кількістю в рамках якого б то не було часу - можна без побоювання перевіряти залишок коштів хоч кожні 10 хвилин для свого спокою.

Куди можуть йти гроші?

Насправді, варіантів безліч, давайте розглянемо основні з них.

Насправді, варіантів безліч, давайте розглянемо основні з них

  1. Платні підписки. Хочемо ми того чи ні, але компанія МТС, як і всі інші оператори, співпрацює з організаціями, що надають допомогу в підключенні абонентів до платних підписках. До завдань таких організацій входить інформування анонімних абонентів МТС про переваги конкретної підписки, і наступне підключення послуги. На жаль, оскільки подібні сервіси працюють з анонімними підрядниками, часто подібного роду операції здійснюються на ресурсах із сумнівним змістом. Наприклад, ви заходите на сайт з телефону, вас просять підтвердити, що вам є 18 років - для цього, здавалося б, потрібно просто натиснути на кнопку. Ось в момент натискання і може статися підключення. Або інший приклад: ви заходите на ресурс з телефону, вас просять вибрати двох ссавців на 8-й картинках - натискаючи на зображення, ви можете підключити платні підписки. Інформація про те, що ви підключаєте послуги, натискаючи на кнопки / зображення / інші функціональні клавіші - написана внизу сторінки дуже дрібним шрифтом.
  2. Чи не відключені послуги. Повернувшись з подорожі, ви можете забути, наприклад, відключити послугу «Скрізь як вдома» - в цьому випадку щоденні списання триватимуть.
  3. Переказ власних коштів. Це рідкісний випадок, але все ж можливий: хтось із хитрих колег може заволодіти на пару хвилин вашим смартфоном, і перевести гроші собі на рахунок. Насправді, для цього достатньо кількох хвилин.

Щоб дізнатися про причину «дірки» в фінансах, можна запросити деталізацію дзвінків - послуга безкоштовна і дуже корисна. Взагалі рад кілька: регулярно контролюйте стан підписок в особистому кабінеті, поставте PIN-код або графічний ключ на смартфон, обмежте відвідування сумнівних ресурсів.

Користуйтеся послугами МТС із задоволенням, при виникненні будь-яких складнощів - негайно звертайтеся до онлайн-консультантам, «живим» операторам або співробітникам салону зв'язку за допомогою.

Куди можуть йти гроші?

Дополнительная информация

rss
Карта