Як викласти інформацію на яндекс диск. Синхронізація мобільних пристроїв на базі iOS і Android. Робота з веб-версією

  1. завантажуємо фотографії
  2. Робота з веб-версією
  3. спосіб 1
  4. спосіб 2
  5. Як завантажити фотографії на Яндекс.Діск в мобільному додатку
  6. Підключення автозавантаження фотографій на Яндекс.Діск
  7. Організуємо зручне зберігання файлів
  8. викачуємо фотографії
  9. Як вивести Яндекс-диск собі на робочий стіл
  10. Розширення для Google Chrome для роботи з яндекс диском
  11. Як завантажити файл прямо з яндекс диска
  12. Чому Яндекс Диск?
  13. Закачуємо файл на Яндекс Диск
  14. Кому доступні мої файли, завантажені на Яндекс.Діск?
  15. Як створити обліковий запис в Я.Діск
  16. Завантаження файлів в Яндекс. Диск за допомогою браузера
  17. Як зробити папку публічної
  18. Завантаження файлів в Яндекс. Диск за допомогою браузера. продовження

Віртуальні файлообмінні системи набувають все більшої популярності і в їх числі Яндекс.Діск. Він може повністю замінити матеріальні носії інформації і гарантує збереження завантажених файлів. Щоб повноцінно використовувати можливості хмарного сховища, варто розібратися, як завантажити фотографії на Яндекс.Діск.

завантажуємо фотографії

Здійснити додавання файлів в хмарне сховища Яндекс можна з будь-якого пристрою: Windows, Linux, Symbian, Android і iOs, підключеного до інтернету. Доступна веб-версія Диска і спеціальні програми для кожної системи ПК і мобільних пристроїв .

Робота з веб-версією

У вікні можна піти двома шляхами завантаження фотографій.

спосіб 1

З будь-якої відкритої папки досить перетягнути одну фотографію або кілька виділених, затиснувши лівою кнопкою миші.


спосіб 2

Натиснувши кнопку "Завантажити", у вікні, необхідно відшукати потрібний файл з пристрою, клікнути по ньому. Відзначивши бажану, досить клікнути на кнопку «Відкрити», файл буде автоматично направлений в хмарне сховище .


Важливо! Уже в процесі завантаження додати файли можна кнопкою "Завантажити ще"


Як завантажити фотографії на Яндекс.Діск в мобільному додатку

Примітка: В даному прикладі розглянута робота додатка Яндекс.Діск для пристрою iphon 5

Щоб залити фото в мобільному додатку, потрібно відкрити меню: з трьома горизонтальними паличками.

Щоб залити фото в мобільному додатку, потрібно відкрити меню: з трьома горизонтальними паличками

Потім вибираємо місце на Яндекс.Діск: куди будемо завантажувати фотографії. Для цього натискаємо на один з трьох пунктів меню: «Диск», «Все фото" або "Офлайн».

Для цього натискаємо на один з трьох пунктів меню: «Диск», «Все фото або Офлайн»

Для прикладу ми вибрали пункт «Диск». Вибираємо папку в яку будемо завантажувати фотографії

Вибираємо папку в яку будемо завантажувати фотографії

Заходимо в папку «Фото» і тиснемо на плюс, який знаходиться в правому верхньому куті.

Заходимо в папку «Фото» і тиснемо на плюс, який знаходиться в правому верхньому куті

Залишається вибрати в списку, джерело завантаження. Для прикладу ми виберемо «Фото з галереї»

Для прикладу ми виберемо «Фото з галереї»

Потім залишиться відзначити галочками фотографії, які ми хочемо завантажити в папку «Фото» і натиснути на напис «Готово» в правому верхньому кутку

Потім залишиться відзначити галочками фотографії, які ми хочемо завантажити в папку «Фото» і натиснути на напис «Готово» в правому верхньому кутку

Можна включати опцію автозавантаження і більше не турбуватися про збереження кожного нового знімка. Вкотре не завантажений раніше знімок буде додаватися в хмару Яндекс.Діск як тільки ваш пристрій виявиться в зоні wi-fi.

Підключення автозавантаження фотографій на Яндекс.Діск

Для підключення функції автоматичного завантаження фотографій на Яндекс.Діск необхідно виконати наступні дії:

Заходимо в настройки мобільного додатка Яндекс.Діск

Діск

Потім, перемістивши повзунок, в пункті «Автозавантаження фото» підключаємо автозагрузку.

Після підключення автозавантаження ваші фото- та відеофайли будуть автоматично потрапляти в хмарне сховище яндекс диска.

Організуємо зручне зберігання файлів

Для структурування завантажених фотографій можна розподілити їх за альбомами, переміщати, додавати і видаляти. Альбому можна привласнити назву, поміняти його в подальшому. Налаштувати доступ як для окремих фото так і для всієї папки з фотографіями.

Для створення альбому необхідно виконати наступне:

В меню Яндекс.Діск вибираємо пункт меню «Альбоми»


Потім тиснемо на кнопку «Створити альбом» Потім тиснемо на кнопку «Створити альбом»


Потім тиснемо на кнопку «Створити альбом»

У відкрилася галереї відзначаємо фотографії, які потрібно зберегти в альбом. Прописуємо назву альбому (для прикладу я прописав «Комп'ютери»). Натискаємо кнопку «Створити».


Натискаємо кнопку «Створити»

Після створення альбому ми бачимо обкладинку альбому його назву і фотографії.

Зверніть увагу! Як правило в якості обкладинки за замовчуванням ставиться фото зазначене першим.


За замовчуванням всі файли, які завантажуються на Диск - особисті: доступні для перегляду тільки через авторизацію аккаунта, в який їх завантажували.

Доступ до альбому можна змінити на публічний просто перемістивши тумблер праворуч від посилання загального доступу (Публічної посилання).

Окреме фото публічного типу можливо побачити навіть без реєстрації, але тільки пройшовши за ключовою посиланням. Її отримує і передає користувач аккаунта, через який файл був завантажений.


викачуємо фотографії

Наступним закономірним питанням після переміщення файлів в хмарне сховище буде - як їх скачати. Здійснити завантаження альбому на власний пристрій, можна натиснувши на "Завантажити архівом" в правому верхньому кутку обкладинки.


Щоб завантажити окрему фотографію, потрібно натиснути однойменну кнопку «Завантажити» під фото.


Завдяки веб-версії і додатків Яндекс.Діск, вдається швидко і легко завантажувати фотографії для зберігання, ділитися ними з друзями і публікувати в соціальних мережах . Зручний інтерфейс сховища допомагає швидко освоїти всі можливості і функції.

Ви знаєте, як завантажити файли на яндекс диск? Існує кілька способів завантаження файлів на яндекс диск. Який з них підходить саме вам, дивіться самі. Якщо ви до цих пір не завели свій аккаунт на Яндексі, то зробіть це зараз, хоча б заради того, щоб отримати в своє користування яндекс-диск. Що це таке? Це свого роду віртуальний жорсткий диск або флешка (як вам більше подобається). На нього можна завантажувати свої файли (фотографії, книги, таблиці, звіти, курсові, дипломні роботи, і ін.), І працювати з ними з будь-якого іншого комп'ютера.

Припустимо, ви на роботі не встигли доробити якийсь звіт. Зазвичай все скачують файли на флешку, і вдома працюють з ними. Але, як показує практика, не всі вміють правильно працювати з флешкою, тому часто вся робота йде на смарку. В такому випадку, яндекс-диск, це те, що вам необхідно.

Спробуйте, і ви побачите, наскільки це зручно! Ви вже ніколи не зможете працювати на комп'ютері без цього диска.

Для початку заведіть свій аккаунт на Яндексі. Для цього вам треба всього лише відкрити свій на ньому.

Якщо у вас є пошта на mail.ru, або в іншому місці, то ви можете просто прикріпити її до цього ящика на Яндексі. Особисто я mail.ru не довіряю, після того, як сама випадково потрапила в чужу пошту на ньому. І багато сервісів інтернету навіть не реєструють з цим поштовою адресою. Робіть висновки!

Після того, як ви створили Поштова скринька , Можна переходити і до створення свого яндекс-диски. Послуга ця безкоштовна. Як правильно все зробити, читайте. А зараз ми з вами займемося установкою яндекс-диска на свій комп'ютер і в свій браузер.

Для того, щоб легко завантажувати файли на диск, краще вивести папку прямо на свій робочий стіл або встановити спеціальний додаток в браузері гугл-хром.

Як вивести Яндекс-диск собі на робочий стіл

Прямо зі своєї поштової скриньки заходимо в свій віртуальний диск,



На наступній сторінці нагорі вибираємо пристрій, на яке ми хочемо встановити додаток (Комп'ютер, Планшет, Смартфон або Smart TV) і нижче тиснемо на велику жовту кнопку.


На наступній сторінці нагорі вибираємо пристрій, на яке ми хочемо встановити додаток (Комп'ютер, Планшет, Смартфон або Smart TV) і нижче тиснемо на велику жовту кнопку

Запускаємо викачаний файл YandexDiskSetupRu.exe


exe

Почнеться скачування диска на ваш робочий стіл.


Почнеться скачування диска на ваш робочий стіл

Після закінчення встановлення з'явиться ось таке віконце. Зніміть всі галочки, якщо не хочете змінити налаштування свого браузера, і натисніть кнопку «Готово».


Зніміть всі галочки, якщо не хочете змінити налаштування свого браузера, і натисніть кнопку «Готово»

Вас перекине на сторінку з настройками Яндекс диска. Якщо ви в маленькому віконці натиснете на блакитну посилання «налаштувати яндекс диск», то відкриється маленьке вікно з настройками.


Якщо ви в маленькому віконці натиснете на блакитну посилання «налаштувати яндекс диск», то відкриється маленьке вікно з настройками

Ви можете змінити розташування цієї папки (яндекс диска), налаштувати синхронізацію всіх папок, які у вас вже є на диску, або просто натиснути кнопку «Почати роботу».

Якщо ви будете рідко користуватися цією папкою, то краще відключити синхронізацію всіх папок, а залишити тільки робочі папки, інакше ваш комп'ютер буде сильно гальмувати.

Я зазвичай відключаю диск в треї, а коли треба, то просто відкриваю папку диска на робочому столі і синхронізація автоматично включається. Як це зробити, ви побачите у відео нижче.

Крім папки у вас ще з'явиться значок для створення (знімків екрану).

Можете взяти файл установки диска, перенести його на інший комп'ютер і встановити свій яндекс диск там. Тоді ви зможете працювати зі своїми файлами і з іншого комп'ютера.

Де ці файли можна перейменовувати, переміщати, видаляти, сортувати і т.д. Все точно так же, як в простій папці на вашому комп'ютері.

Якщо папка або файл з яким ви працюєте, буде постійно синхронізуватися, то всі зміни в цих файлів будуть автоматично збережуться прямо на сервері Яндекса, тому що яндекс диск і всі ваші файли на ньому знаходяться не на вашому комп'ютері (хоча папка на вашому робочому столі), а на сервері Яндекса в інтернеті.

Природно всі комп'ютери, на яких ви будете працювати з цією папкою повинні бути підключені до інтернету, хоча б на час синхронізації файлів.

З папкою зручно працювати. Вам не треба нічого завантажувати з яндекс диска і закачувати назад, як на флешку. Ви просто працюєте, як з програмою 1С по мережі. Бухгалтера мене зрозуміють. Тільки тут вам не доведеться весь час писати пароль. Врахуйте це, якщо ваші файли не призначені для чужих очей.

Розширення для Google Chrome для роботи з яндекс диском

Якщо у вас встановлений браузер гугл хром, то для швидкого скачування файлів ви можете встановити спеціальне розширення на кожному комп'ютері, де ви збираєтеся працювати з цим диском.

Для цього знову заходимо в свою яндекс пошту і переходимо по посиланню «Диск» в свій яндекс диск.


Для цього знову заходимо в свою яндекс пошту і переходимо по посиланню «Диск» в свій яндекс диск

Після цього з'явиться маленьке віконце з питанням про встановлення розширення. Тиснемо внизу кнопку «Встановити розширення».


Тиснемо внизу кнопку «Встановити розширення»

І у вас в браузері нагорі справа з'явиться блакитний значок яндекс диска.


І у вас в браузері нагорі справа з'явиться блакитний значок яндекс диска

Клацніть мишкою по цьому значку,


Клацніть мишкою по цьому значку,

Відкриється список всіх ваших файлів і папок на яндекс диску. Якщо їх багато, то рухайте список за допомогою повзунка праворуч цього віконця.

  • Виділіть будь-який файл в цьому віконці (клікніть по будь-якого файлу лівою кнопкою миші) і праворуч з'явиться стрілка «Завантажити», натиснувши на яку ви дасте команду для скачування файлу.
  • Якщо ви зменшите вікно браузера, так, щоб було видно робочий стіл, то файли можна просто перетягувати на робочий стіл.
  • можна клікнути правою кнопкою миші по будь-якого файлу і скопіювати його.

Можна зробити невеликі настройки. Для цього клікніть по ледве помітною шестерінці внизу.

Як завантажити файл прямо з яндекс диска

Зайдіть в свій яндекс диск і нагорі справа натисніть жовту кнопку «Завантажити». Відкриється вікно для вибору файлу на вашому комп'ютері. Вибираєте файл і завантажуєте його.


Великі файли (більше 2 Гб) необхідно, або розбивати на більш дрібні файли. Якщо ви користуєтеся диском через свій комп'ютер, як описано вище, то там обмежень по завантаженню немає, аби вистачало місця на диску. А для того, щоб хапала місця, необхідно видаляти не потрібний файли і чистити папку «Кошик».


Часто люди стикаються з проблемою передачі великих файлів . На флешку такий файл не скинеш, на диск НЕ запишеш. На допомогу до нас приходять хмарні технології. Напевно ви чули термін хмара, але не кінця розуміли, що він означає.

Хмара - це місце в інтернеті, де можуть зберігатися ваші файли. Дані зберігаються на багатьох серверах.

Я рекомендую зберігати ваші фото-відео архіви не тільки на комп'ютері, але і на інтернет-диску. Це пов'язано, перш за все з безпекою. Жорсткий диск комп'ютера може зламатися, а фотографії або відео тільки там. І все, їх більше не повернути. Тому зберігайте свої дані в «хмарі», так безпечніше. Можете записувати на флешку матеріал, якщо пам'ять флешки це дозволяє.

Якщо ви вирішили вдатися до хмарних технологій, то хочете передати файл великого розміру, адже маленькі можна відправляти по електронній пошті або в соціальних мережах. Швидкість інтернету не у всіх людей дозволяє їм без проблем завантажувати фільми або інші файли без проблем. Також ви можете зіткнутися з проблемою повільної передачі даних, хоча швидкість скачування може бути великий. Це типова проблема користувачів, але пов'язана вона перш за все з інтернет - провайдером. Я вас попередив щодо даної проблеми, так що не лякайтеся якщо буде маленька швидкість.

Чому Яндекс Диск?

  • Дає можливість управляти файлами на будь-яких платформах, в тому числі і на смартфонах;
  • Можна ділитися файлами з друзями;
  • Безпека. Ніхто не побачить ваші файли, якщо ви не відкривали доступ;
  • можна підключити мережевий диск прямо до комп'ютера;
  • Дає 10 Гб. безкоштовного простору і збільшується з кожним роком на 1 гігабайт.

Закачуємо файл на Яндекс Диск

Перш ніж залити файл переконайтеся, що у вас є аккаунт на Яндексі. Якщо немає, то зареєструйтеся. Це дозволить отримати доступ до всіх сервісів сайту.

Перш ніж завантажити свої файли на Яндекс.Діск, давайте перерахуємо плюси цього сервісу:

  • Яндекс.Діск використовує сучасні хмарні технології;
  • Яндекс.Діск дозволяє в онлайні зберігати безкоштовно будь-які файли (тексти, аудіо, відео, архіви і т.д.);
  • доступ до файлів на Яндекс.Діск Ви можете отримати з будь-якого пристрою, підключеного до мережі, з операційною системою Linux, Windows, Mac OS X, Android, Symbian і iOs;
  • обсяг файлів на Яндекс.Діск спочатку - 3 Гб, але його можна збільшити до 20 Гб (проти 5 гб, які були у Яндекс.Народ);
  • термін зберігання файлів тепер не обмежений (на Яндекс.Народ файли зберігалися 45 днів, потім цей термін треба було не забути продовжити, інакше файли віддалялися);
  • симпатична графіка Яндекс.Діск і російськомовний інтерфейс (тобто, все написано по-російськи), що підвищує привабливість цього сервісу;
  • всі файли, завантажені раніше на Яндекс.Народ доступні тепер на Яндекс.Діск;
  • файли на Яндекс.Діск перевіряються за допомогою антивірусу DrWeb;
  • і наостанок відгук користувача Яндекс.Діск: «Класний сервіс. Я туди закидаю макети для роздрукування в поліграфічній якості (300 точок), дуже зручний фейсик, великі кнопки, нічого зайвого. Користувачі скачують з задоволенням. При цьому аккаунт в Яндексі їм не обов'язково мати. »

C Яндекс.Діск можна працювати в двох режимах:

  • в режимі онлайн, НЕ встановлюючи програму Яндекс.Діск на своєму комп'ютері;
  • встановити програму Яндекс.Діск на своєму комп'ютері і тим самим отримати більше зручності для запису своїх файлів на Яндекс.Діск (якщо файл більше 2 Гб, то для його завантаження варто встановити програму Яндекс.Діск, бо браузери не працюють з такими великими файлами)

У цій статті розглянемо перший варіант роботи зі своїми файлами за допомогою Яндекс.Діск, тобто, без установки програми Яндек.Діска на своєму комп'ютері.

Якщо немає поштової скриньки на Яндексі, тоді для того, щоб почати користуватися Яндекс.Діск, слід завести пошту.

Отже, пошта (тобто, акаунт) на Яндексі у Вас є.

В верхньому меню аккаунта Яндекса натискаємо на посилання "Диск» і відразу отримуємо повідомлення «Ваш Яндекс.Діск підключений! Почати роботу з Диском ».

Клацаємо за пропозицією «Почати роботу з Диском!» І отримуємо наступну пропозицію «Пройдіть 3 прості кроки і отримаєте 10 Гб вільного місця».

Це вікно можна сміливо закрити, клікнувши по малопримітної сірому хрестику праворуч від напису «Пройдіть 3 прості кроки і отримаєте 10 Гб вільного місця».

Перш ніж збільшувати обсяг Яндекс.Діск, давайте завантажимо на нього файл зі свого комп'ютера (рис. 2, для збільшення малюнка просто клацніть по ньому мишкою). Для цього кликнемо по кнопці «Завантажити» (цифра 1 на рис. 2) і далі можна вибрати один з 2-х способів для завантаження свого файлу:

Мал. 2 Як завантажити файли на Яндекс.Діск

  • перетягнути мишкою файл у вікно, зазначене цифрою 2 на рис. 2;
  • або клікнути на кнопку «Вибрати файли» (цифра 3 на рис. 2), потім у вікні, знайти потрібний файл на своєму комп'ютері і клікнути на кнопку «Відкрити», після чого файл буде автоматично поміщений на Яндекс.Діск.

Якщо поступово звикнути до процесу завантаження файлів на Яндекс.Діск, то можна забути про флешках та інших матеріальних носіях інформації. Адже файли, завантажені на Яндекс.Діск, будуть доступні не тільки з домашнього комп'ютера , Але також і з робочого комп'ютера, і з будь-якого іншого пристрою, на якому є вихід в Інтернет і, отже, доступ до Яндекс.Діск.

Кому доступні мої файли, завантажені на Яндекс.Діск?

Це залежить від налаштувань, зроблених для файлу. Файл, закачаний на Яндекс.Діск, може бути:

  • особистим (доступний тільки Вам за логіном і паролем облікового запису Яндекса),
  • чи громадським (доступний тим, кому Ви дали посилання на його скачування).

Всі налаштування, зроблені для файлів, поширюються також на папки Яндекс.Діск. Папка Яндекс.Діск також може бути публічною або особистої.

Файл, завантажений на Яндекс.Діск, спочатку треба зробити публічним, після чого сервіс Яндекс.Діск відразу видасть посилання на його скачування.


Діск відразу видасть посилання на його скачування

Щоб зробити файл на Яндекс.Діск публічним, треба його виділити, клацнувши по ньому мишкою, після чого файл буде пофарбований блакитним прямокутником (цифра 1 на рис. 3, малюнки клікабельні).

Якщо файл виділений, тоді можна:

  • клікнути на кнопку «Налаштувати доступ» (цифра 2 на рис. 3);
  • або включити тумблер, просто клікнувши по ньому мишкою (на тумблер вказує червона стрілка поруч з цифрою 3 на рис.3). Тумблер може бути в положенні «Вкл.», Або «Викл.»

Ознака того, що файл публічний, - це наявність значка, що нагадує гучність, він виділений цифрою 4 на рис. 3.

У будь-який момент публічний файл можна зробити знову особистим (клікнувши по тумблера (цифра 3 на рис. 3) і перевівши його в положення «Викл.»), Або зовсім видалити цей файл з Яндекс.Діск.

  • клікнути на кнопку «Зберегти файл на Яндекс.Діск» (рис. 4), після чого файл буде збережений на Яндекс.Діск Вашого знайомого, звичайно, за умови, що у нього є аккаунт Яндекса;
  • або клікнути на кнопку «Завантажити» (рис. 4), після чого відкриється вікно для вибору місця на комп'ютері, де можна зберегти присланий файл.


4), після чого відкриється вікно для вибору місця на комп'ютері, де можна зберегти присланий файл

Мал. 4 Як завантажити файл з Яндекс.Діск?

До речі, на рис.4 внизу видно напис «Вірусів не виявлено. Перевірено Dr.Web ». Це говорить про те, що Яндекс.Діск дорожить своєю репутацією і перевіряє свої файли відомим антивірусом.

Відеоверсія викладеного вище матеріалу:

Якщо залишилися питання, загляньте в довідник Яндекса, перейшовши за посиланням: http://help.yandex.ru/disk/

Цей сервіс Яндекса призначений для зберігання ваших файлів і обміну ними з іншими користувачами. Іншими словами, ви маєте можливість безкоштовно завантажувати файли на Диск і давати іншим людям посилання на її скачування. Перейшовши за цим посиланням, вони легко, просто і, звичайно, безкоштовно скачують їх цікавить матеріал.

Які файли можна закачувати? - Будь-які: документи в тому чи іншому форматі, аудіо- та відеозаписи, графіки і т.д. Причому, як закачувати, так і викачувати їх можна за допомогою будь-якого пристрою, що має доступ в Інтернет - настільного комп'ютера , Планшета, смартфона і т.д., що погодьтеся, надзвичайно зручно.

Крім того, що файли на Диску можна просто зберігати і поширювати, з ними можна працювати. Відвідувачам вашого диска доступний попередніх перегляд файлу, скачування здійснюється натисненням однієї кнопки і ще можна їх обробляти за допомогою спеціальних програм, сумісних з Диском. Список програм і їх можливості надана на спеціальній сторінці Допомоги. Вважаю, що цей список буде розширюватися, а поки зауважу, що найбільше пощастило власникам гаджетів з iOS Операційна системою для iPhone, iPod і iPad.

Про обсязі наданого простору на Диску. При першому зверненні до вас відразу ж надається 3 Гб, але є можливість цей обсяг збільшити в рази:

  • встановіть у себе програму Яндекс. Диск - отримаєте ще 3 ГБ,
  • після завантаження першого файлу - ще 2 ГБ,
  • поділіться посиланням на Я.Діск в Твіттері, Фейсбуці, Вконтакті або іншому соц.сервісе - ще 2 ГБ,
  • запросіть друга - додатково по 0,5 ГБ за кожного

і т.д., всього до 10 ГБ - так написано в Допомоги, а у вітальному листі Яндекс.Діск сказано - до 20ГБ. Детальніше про ці та інші способи збільшення простору можна почитати.

Але якщо вам мало 10 (20) ГБ, тобто можливість купити дисковий простір до 1 терабайта, а це вже обьем пам'яті сервера. Причому, як я розумію, можна зробити по-хитрому: сплатити додатковий об'єм терміном на місяць, протягом якого закачати туди хмару матеріалів, і перестати платити надалі: файли нікуди не подінуться, їх можна завантажувати або працювати з ними як зазвичай, ви просто не зможете докачувати нові файли.

А якщо не хочеться платити? - Звідти іншу пошту на Яндексі. Кожен поштову скриньку - це окремий рахунок у Яндексі, а кожному аккаунту покладено свій власний Диск з усіма належними можливостями і бонусами по збільшенню дискового простору. Як зробити другий ящик на Яндексі, читайте.

У цій статті, призначеної для вебмайстрів, ми детально розглянемо технологію розміщення файлів на Диску і трохи зупинимося на роботі з файлами безпосередньо в сервісі.

Як створити обліковий запис в Я.Діск

Спеціально створювати аккаунт в Диску не потрібно, достатньо просто завести я Яндексі поштову скриньку. Ті з вас, хто вже має таку пошту, вже володіють доступом до Диску, тим же, у кого ще немає ящика в Яндексі, - треба його створити. Це дуже легко, докладно описано.

Тепер розглянемо процес завантаження файлів на сервер Яндекса, але спочатку одне маленьке зауваження. Ви можете завантажувати файли двома способами: за допомогою свого браузера (ємністю до 2 ГБ) або за допомогою спеціальної програми (Файли понад 2 ГБ), яка так і називається «Яндекс. Диск ». Спочатку ми розглянемо завантаження файлів за допомогою браузера, а роботі з програмою буде присвячена окрема стаття.

Завантаження файлів в Яндекс. Диск за допомогою браузера

Для того, щоб зайти в Я.Діск необхідно, перш за все, зайти в свою пошту на Яндексі (всі скріншоти клікабельні):

У верхній частині сторінки у вас буде розташовуватися посилання, що веде на Диск, і вкладка з такою ж назвою. Клікаєте по кожній з них:

Перш за все, можете налаштувати показ іконок так, як вам звичніше (червоний прямокутник праворуч).

Тепер у нас є невеликий вибір: одразу приступити до завантаження файлів в якусь папку або спочатку створити нову тематичну папку - «Картинки», «Soft», «Книги» і т.д.

Якщо ви вирішите відразу перейти до завантаження, то майте на увазі, що іконка з файлом виявиться поза будь-якими папок. В цьому нічого страшного немає: треба просто перетягнути її в якусь папку. Але краще попередньо відкрити потрібну папку, наприклад, «Документи» і завантаження здійснювати відразу в неї.

Щоб закінчити з папками, відразу скажу, що ви можете зробити відкритим доступ в неї для відвідувачів, яких ви вкажете, тобто зробити її публічною.

Як зробити папку публічної

Для цього необхідно клікнути по папці, у вас в верхньому меню активується посилання «Налаштувати доступ» і з'явиться внизу сторінки додаткове поле «Документи» (за назвою папки):

Для того, щоб зробити доступною для ваших відвідувачів (тобто отримати посилання для доступу), необхідно клікнути по червоному полю «Викл.»: Повзунок переїде вправо, відкриється зелене поле «Вкл.» І буде видна публічна посилання, яку можна вставляти в текст статті і т.д., як звичайне посилання.

Для того, щоб папку зробити загальною для запрошених людей, необхідно клікнути по однойменній кнопці, відкриється спливаюче вікно:

Перш за все, зверніть увагу на посилання «Повний доступ». Якщо ви клацніть по значку списку (маленький сірий трикутник праворуч від посилання), то побачите, що можна встановити для всіх або повний доступ до папки (можливо додаткова закачка або зміна файлів), або обмежити їх права тільки переглядом файлів.

Такі ж обмеження можна ввести і для кожного окремого запрошеного зі списку друзів у Facebook. Чому саме з Фейсбуку, не знаю, про це треба запитати розробників сервісу. Щоб запросити друзів з інших місць, необхідно вказати вказати його e-mail в вікні - відразу активується кнопка «Запросити» і йому буде відправлено лист:

Зауважу, що у мене на вказану адресу лист не прийшов, в папці зі спамом його теж немає, значить, вам буде потрібно перевірка доставки листа.

Іншими словами, папка залишиться публічної назавжди, ви можете тільки регулювати склад учасників.

З публічністю папки ми закінчили, залишається тільки додати, що такі ж операції ви можете зробити і з закачаними файлами. Зараз ми продовжимо розгляд закачування файлів за допомогою браузера.

Завантаження файлів в Яндекс. Диск за допомогою браузера. продовження

Кращий, на мій погляд, спосіб завантаження файлів це - безпосередньо в потрібну папку. Для цього треба двічі клікнути по її іконці, папка розкриється:

Відразу відзначимо, що в межах цієї папки теж можна створювати папки (тобто папки). Для завантаження файлів з вашого комп'ютера в цю папку, необхідно натиснути «Завантажити». Відкриється спливаюче вікно:

Натискаємо вибрати файли, відкривається вікно з вмістом вашого комп'ютера. Знаходите потрібний файл, клікаєте по ньому і натискаєте кнопку «Відкрити». Через нетривалий час копія файлу завантажена на Диск:

Для того, щоб отримати посилання на цей файл, треба клікнути по ньому і потім по вкладці «Налаштувати доступ», тобто робити все точно так же, як і у випадку з папок (читати вище). У вас в нижньому правому куті файлу з'явиться синій круглий значок, як на сусідньому файлі: це означає, що файл став публічним.

Ось таким дуже пробачимо способом можна закачати файли на Яндекс. Диск і пропонувати їх для скачування. Але це можливо, повторю, тільки для файлів об'ємом до 2 ГБ, а якщо обсяг файлу більше цього значення, то треба скористатися програмою, якої буде присвячена окрема стаття.

Діск?
Ви знаєте, як завантажити файли на яндекс диск?
Що це таке?
Чому Яндекс Диск?
Діск?
Діск?
Які файли можна закачувати?
А якщо не хочеться платити?

Дополнительная информация

rss
Карта