Як продати непотрібні речі?

Ідеальний порядок передбачає наявність потрібних речей на своїх місцях. Однак траплялося вам лізти в шафу за сорочкою, а витягувати з полиці светр, який не одягали вже кілька місяців? Або, розбираючи шафки на кухні, натикатися на хлібопічка, яка використовувалася рівно тиждень після покупки? А може бути у вас повна квартира старої непотрібної меблів, але викидати її шкода? Саме час перетворити невикористовувані речі в щось більш корисне - гроші, наприклад.
Ідеальний порядок передбачає наявність потрібних речей на своїх місцях
© photo
Отже, ви визначилися, яка річ не використовується вами, але може бути корисна комусь ще. З чого ж почати?

  1. Наведіть річ до презентабельному увазі. Якщо це одяг - її варто випрати і попрасувати; електроніку - очистити від пилу, якщо це можливо, знайти упаковку та всі додаткові аксесуари; меблі - звільнити від лежачих в / на ній предметів. Слід розуміти: чим краще буде виглядати ваш товар, тим більше людей захоче його купити.
  2. Сфотографуйте річ. Задіюйте якомога більше ракурсів і уникайте однакових фотографій. Краще відразу сфотографувати всі вади пристрої - це викличе розташування і допоможе уникнути непорозумінь при зустрічі з потенційними покупцями. Предмет одягу бажано фотографувати на людину, з окремим знімком особливо примітних деталей, наприклад, красивих гудзиків або незвичайної облямівки кишень. Якщо ви продаєте диван, зробіть фотографії як в зібраному, так і в розкладеному стані. Загальне правило: кількість фотографій однієї речі не повинно перевищувати 3-4 штуки.
  3. Обробіть фотографії. Не варто захоплюватися Фотошопом - нехай річ виглядає такою, яка є насправді, варто лише зробити розмір зображення відповідним для розміщення в мережі. Універсальним правилом можна вважати максимальний розмір зображення по довгій стороні 500 пікселів.
  4. Придумайте текст оголошення. Він повинен бути лаконічним, але дає вичерпну інформацію про модель товару, ключових характеристиках, датою покупки, інтенсивності використання, вартості і причини продажу. Для електроніки бажано дати посилання на сайт виробника. Не забудьте вказати, де зручніше буде зустрітися з покупцем, а для великогабаритних речей - чи потрібен самовивезення або ви готові доставити товар самостійно.
  5. Додайте оголошення. Сайти безкоштовних оголошень, наприклад, www.irr.ru і www.avito.ru вимагають реєстрації, після проходження якої ви зможете розміщувати необмежену кількість оголошень. На інтернет-аукціоні молоток можна призначити стартову ціну і чекати закінчення торгів, або відразу позначити бажаний розмір винагороди. Також, якщо ви ведете свій блог в живому Журналі , Не забувайте про тематичних спільнотах, наприклад, ru_market .

Однак траплялося вам лізти в шафу за сорочкою, а витягувати з полиці светр, який не одягали вже кілька місяців?
Або, розбираючи шафки на кухні, натикатися на хлібопічка, яка використовувалася рівно тиждень після покупки?
А може бути у вас повна квартира старої непотрібної меблів, але викидати її шкода?
З чого ж почати?

Дополнительная информация

rss
Карта