Як створити сайт на WordPress

  1. Вибираємо домен і хостинг
  2. завантажуємо WordPress
  3. Устанавліаем Wordpress

Сфера продажів все більше і більше зміщується в бік Інтернету. Причини такого явища очевидні: необмежена аудиторія, відсутність потреби у фізичному магазині або офісі, за оренду якого потрібно платити, а також в персоналі.

Але для багатьох підприємців-початківців це стає проблемою, оскільки замовити сайт - досить дорого, а зробити самому - складно. Для таких ситуацій існує WordPress. Зручний і простий в установці і використанні WordPress виведе ваш бізнес на новий рівень.

WordPress - це найпопулярніша безкоштовна платформа для сайтів на сьогоднішній день. Багато хто думає, що раз платформа використовує вже заготовлені шаблони, то і сайт буде незручним або схожим на інші сайти. WordPress містить в собі тисячі тем (як платних, так і безкоштовних) і плагінів, які зроблять ваш сайт унікальним і функціональним. Він містить в собі все те, що необхідно не тільки для створення блогу, але і для великих корпоративних сайтів, інтернет магазинів або інформаційних порталів.

Вибираємо домен і хостинг

Щоб на ваш сайт могли заходити користувачі, його потрібно розмістити в Інтернеті. Хостинг - це, по суті, то місце, де знаходиться ваш сайт і вся пов'язана з ним інформація. Для своїх проектів краще все ж вибирати платний хостінг.В першу чергу, це обумовлено тим, що платний хостинг істотно надійніше. При будь-яких неполадках технічна підтримка хостера зможе прийти вам на допомогу, тим самим знижуючи час простою (коли сайт не приносить вам прибуток).

Чи не забивайте собі голову різними технічними особливостями того чи іншого хостера, адже на даному етапі вас повинна цікавити тільки стабільність вашого сайту. Пошукайте рейтинги кращих хостерів, почитайте відгуки і виберіть найбільш вподобану компанію. Якщо ви взагалі не хочете або у вас немає часу займатися цим питанням, то вибирайте Unihost і спите спокійно.

Зазвичай хостери пропонують вибрати і доменне ім'я. Введіть ім'я в пошук і перевірте, чи воно не зайняте.

Поради щодо вибору доменного імені:

  1. Вибирайте легке і звучне доменне ім'я, щоб вас можна було легко запам'ятати;
  2. Бажано, щоб домен збігався з назвою вашої компанії або відповідав напрямку вашої діяльності. Наприклад: avtoservis.ru;
  3. Ім'я домену має бути максимально коротким. Користувачам смартфонів не дуже зручно вводити довгу адресу в рядок пошуку.

завантажуємо WordPress

Для того, щоб створити сайт на WordPress, вам не потрібно мати справу з комп'ютерним кодом. За допомогою простого інтерфейсу ви легко зможете встановити свій сайт. Деякі хостери пропонують разом з хостингом і платформу для сайту. Якщо ж компанія не надає таку послугу, то установкою вам належить зайнятися самостійно.

Для початку вам потрібно створити свою базу даних. Знайдіть цю опцію на своєму хостингу (в розділі Інструменти) і заповніть форму так, як показано на зображенні.

Налаштування бази даних

Тепер потрібно зайти на головний сайт WordPress і завантажити архів. Розпакуйте його і зайдіть в папку wordpress. Знайдіть файл під назвою wp-config-sample.php і перейменуйте його в wp-config.php

Зробіть резервну копію файлу, на всякий випадок.

Далі вам знадобиться будь-який текстовий редактор (Блокнот, Notepad ++). Відкриваємо змінений файл wp-config.php за допомогою нашого редактора.

Notepad ++ краще, але Блокнот теж підійде.

Знайдіть в коді ось ці рядки:

// ** Параметри MySQL ...

// ** Параметри MySQL

Ці рядки визначають, до якої базі даних і від якого імені буде підключатися WordPress.

Вкажіть ті параметри, які ви вводили при створенні Бази Даних.

Тепер папку wordpress потрібно завантажити на хостинг. У цьому вам допоможе Filezilla. Разархівіруйте папку і встановіть програму на свій комп'ютер. Відкрийте програму, натисніть Файл → Менеджер сайтів → Новий сайт. Придумайте назву для вашого сайту (на ваш розсуд). Виберіть вкладку Загальні і заповніть форму з використанням ваших даних.

Виберіть вкладку Загальні і заповніть форму з використанням ваших даних

У рядку Пароль вказуйте пароль від вашого хостингу.

У вкладці Налаштування Передачі ставимо значок біля Пасивно.

З іншими настройками, ви не зможете підключитися


У Вкладці Кодування вибираємо Автооопределеніе і натискаємо кнопку Помилка з'єднання.

Якщо знаєте кодування - можете вказати її безпосередньо, але з автовизначенням - краще.

Після цього з'явиться вікно: зліва будуть розташовуватися файли з вашого локального комп'ютера, а праворуч - файли, що знаходяться на хостингу. Просто перетягніть необхідні вам файли з однієї колонки в іншу.

Деякі хостери пропонують панелі управління хостингом, тому всі ці операції можна зробити прямо в одному браузері.

Примітка: Деякі хостери пропонують панелі управління хостингом, тому всі дані операції можна зробити прямо в одному браузері.

Устанавліаем Wordpress

Введіть в адресний рядок вашого браузера наступне:
http: // ваш сайт / wp-admin / install.php

Замість "ваш сайт" введіть ваше назва (тобто домен) і натисніть Enter. Браузер направить вас ось сюди:

Уважно заповнюйте ці поля - якщо помилитеся, можете втратити доступ до сайту.

Заповніть всі форми так, як вказано на малюнку і натисніть Встановити WordPress. Останнє, що вам потрібно, це ввести свій логін, пароль і ввійти в панель адміністратора. Готово! 🙂

Підписуйтесь на наш блог, щоб знаходити прості відповіді для складних питань!

Дополнительная информация

rss
Карта