Як зберегти закладки в Google Chrome за допомогою синхронізації 💻

  1. Що таке синхронізація Google Chrome
  2. Як синхронізувати закладки
  3. Синхронізація відкритих вкладок
  4. Використовуємо інші закладки

В одній з попередніх статей я розповідав що можна зробити якщо раптом   гугл хром став гальмувати В одній з попередніх статей я розповідав що можна зробити якщо раптом гугл хром став гальмувати . Виявилося, що у багатьох з'являється ще одна проблема - пропадають закладки. Можливо при оновленні на нову версію або при перевстановлення Windows все кудись дівається. Це дуже пригнічує, особливо якщо там було щось важливе.

Що таке синхронізація Google Chrome

В гуглі придумали одну дуже цікаву фішку. Можна один раз налаштувати синхронізацію і потім всі ваші закладки, збережені паролі, встановлені розширення і теми будуть автоматично з'являтися на інших комп'ютерах або мобільних пристроях. Навіть історія введених адрес буде вас переслідувати 🙂

Працює синхронізація дуже просто: всі дані передаються на сервер Google і зберігаються там. Коли ви відкриваєте хром під своїм акаунтом на іншому комп'ютері, смартфоні або після переустановлення системи, то дані копіюються з сервера на комп'ютер.

Як синхронізувати закладки

Щоб працювала синхронізація досить мати аккаунт Google. Обліковий запис створюється автоматично при реєстрації пошти Gmail . Далі йдемо в настройки Хрома і натискаємо кнопку «Увійти в Chrome»:

На наступному кроці вводимо свою пошту і пароль:

Ми можемо вибрати що саме слід синхронізувати, чи варто шифрувати всі дані або тільки збережені паролі, і як можна отримати доступ до всієї збереженої інформації.

Шифрування використовується для додаткового захисту переданої інформації. Не бачу особливої ​​необхідності в шифруванні всіх даних, досить шифрувати тільки паролі. Якщо ви використовуєте подвійну аутентифікацію Google для посиленого захисту своєї пошти, то може знадобитися ввести PIN-код.

За замовчуванням для доступу до синхронізованим даними використовується ваш пароль до облікового запису Google, але можна встановити ще і свою кодову фразу. Тоді при новій установці браузера потрібно буде вводити і пароль і кодове слово.

Тоді при новій установці браузера потрібно буде вводити і пароль і кодове слово

Кодову фразу забувати не можна і скасувати теж не можна. Інакше доведеться видалити всі синхронізовані дані в особистому кабінеті Google Chrome .

Інакше доведеться видалити всі синхронізовані дані в   особистому кабінеті Google Chrome

Разом, якщо використовувати всі способи, доведеться вводити:

  1. Пошту і пароль від аккаунта Google
  2. PIN-код подвійний аутентифікації
  3. кодову фразу

Здається, що все це занадто складно, але насправді досить авторизуватися один раз, а кодове слово я б взагалі не використовував. Тепер на будь-якій новій вкладці в правому верхньому кутку буде красуватися ваше ім'я - як ознака того, що ви увійшли в свій аккаунт.

Синхронізація відкритих вкладок

З 19-ї версії з'явилася можливість синхронізувати навіть відкриті вкладки! Для мене це була мега новина. Тепер можна відкрити купу вкладок на смартфоні, а потім відновити їх на комп'ютері і навпаки. Для цього достатньо на новій вкладці клікнути і вибрати потрібні вкладки.

Природно, в телефоні ви повинні бути залягання під тим же обліковим записом Google.

Використовуємо інші закладки

Є інший підхід до проблеми: можна встановити візуальні закладки за допомогою розширень. Але при цьому закладки зберігаються не на комп'ютері, а не зовнішньому сервісі, тобто знову все посилання в потенційну небезпеку, тому що якщо сервіс перестане працювати, то все закладки пропадуть. Я користуюся обома методами і іноді вивантажують все закладки з Atavi на комп'ютер.

Подивіться відео як зберігати закладки на сервісі Atavi

Дополнительная информация

rss
Карта