- Як встановити Плей Маркет на планшет
- Play Market для планшета: технічні питання: Відео
- аккаунт Google
- дата та час
- очищення
- Налаштування Play Market на планшеті
- Як качати додатки з Play Market
- Використання Google Play за призначенням
- Як налаштувати Плей Маркет на андроїд
- Один ярлик - мільйон додатків
- Програми та додатки на телефон
- Ігри для Android пристрої
- Фільми для відпочинку
- Музика для душі і не тільки
- Книги - «Тиша повинна бути в бібліотеці»
- На крок попереду зі свіжими новинами від Google
- Пошук потрібних додатків та ігор
- Як зробити покупку на Play Market
- Консультація
- Реєстрація
- все безкоштовно
- Єдина обліковий запис
- тільки смартфон
- Як створити обліковий запис на андроїд
Розглянемо найбільш актуальні питання щодо магазину додатків від Гугл - Play Market (колишній Google Play). Зокрема, як встановити плей маркет на планшет і деякі проблеми з його роботою.
Навіщо потрібен Play Market на пристроях? З його допомогою завантажуються і встановлюються гри і програми на пристрій. Звичайно, можна завантажувати їх з браузера або переносити за допомогою знімних носіїв, але використовуючи плей маркет, ви страхуєте себе від шкідливих програм і вірусів. Найголовніший аргумент полягає в тому, що ви можете постійно бути в курсі всіх новинок, просто запустивши Магазин від Гугл.
Як правило, всі планшети на Android надходять у продаж з попередньо магазином додатків від Google. Але є нечисленна кількість девайсів, в яких його немає. Наприклад, планшети від компанії Amazon (Kindle Fire) і ряд китайських планшетів. У цих планшетах використовуються свої магазини або від сторонніх розробників, які цікаві по-своєму. Правда, вони і поряд не стоять з потенціалом і можливостями Маркета від Гугл.
Як встановити Плей Маркет на планшет
Отже, у вас є планшет якогось виробника, куди ви хочете встановити плей маркет. Скачайте інсталяційний файл. Найкраще це робити прямо з планшета, але при відсутності браузера доведеться завантажувати комп'ютером і переносити флешкою або будь-якими іншими способами.
Коли файл знаходиться вже на вашому пристрої, потрібно провести звичайну установку і все. Маркет для планшета встановлений. Але у деяких користувачів виникає ряд труднощів, які, як правило, з'являється через дві причини:
- немає прав для встановлення сторонніх додатків;
- немає сервісів Google.
У першому випадку потрібно зайти в налаштування свого планшета і знайти там розділ, який відповідає за безпеку. Саме в ньому можна дозволити установку сторонніх додатків.
Друге трохи цікавіше. Чому Play Market для планшета не ставиться без сервісів Google. Все просто. Свого часу Google викупили компанію Android Inc. не просто так. Таким способом реалізувався найбільший маркетинговий хід: в прошивці Android є сервіси Google. Якщо вони вже є, то людина починає ними користуватися, приносячи компанії гроші. За останній рік 81% планшетів були випущені на операційній системі Android, остаточно обігнавши яблучного конкурента - iOS. Скачайте і встановіть сервіси Google, якщо Маркет не запуститься так.
Play Market для планшета: технічні питання: Відео
Чому не працює плей маркет на планшеті?
Ось встановили ви Play Market або він вже стояв, але працювати не хоче ніяк. В чому справа? Давайте розглянемо основні причини, після усунення яких все має запрацювати.
аккаунт Google
Сама зустрічається проблема. В оригінальних моделях планшетів Play Market не працюватиме без аккаунта. При прошивці на кастомниє версії або встановлення зламаного Play Market цього можна уникнути. Заведіть собі аккаунт Google і буде вам щастя. Створити його можна вибравши в налаштуваннях пункт «Облікові записи та синхронізація» в розділі «Особиста». Крім того, що обліковий запис повинна існувати, повинна бути включена синхронізація.
дата та час
Часто користувачі скаржаться: «Не можу зайти в плей маркет з планшета, хоча вчора все було нормально». Хоча це і смішно, але відбувається в більшості випадків з тієї причини, що збилася дата на гаджет. Крім того, що користувач не може зайти в Play Market, можуть не працювати і ряд інших додатків. Наприклад: щоденники, записні книжки, ігри з досягненнями (Real Racing 3 та ін.).
Дата може збитися, якщо ви витягували акумулятор або планшет повністю розрядився. Налаштувати дату можна в розділі «Системні» в Параметрах пристрою.
очищення
Тепер подивимося на проблеми, що виникають по різних причин від глюків операційної системи. Щоб такі усунути, потрібно зайти в Параметри пристрою, перейти в розділ до Додатків, вибрати пункт «Управління додатками» і знайти Play Market. Далі і дані. Якщо не допомогло, то вже збити пристрій на заводські установки. Скидання знаходиться в Параметрах в розділі « Резервне копіювання і скидання ».
Налаштування Play Market на планшеті
Як налаштувати плей маркет на планшеті? Для того, щоб вибрати параметри, які відповідають вашим побажанням, потрібно зайти безпосередньо в Play Market і натиснути апаратну кнопку меню. Вона може бути як сенсорна, так і механічна. Відкриється головне меню Магазину Додатків, де потрібно вибрати пункт «Налаштування».
Всі настройки вибирайте виходячи зі своїх потреб:
Як качати додатки з Play Market
Ну ось! Магазин додатків встановлений і налаштований. Тепер потрібно завантажити ігри на планшет через Play Market. Щоб знайти гру, можна скористатися пошуком, вбивши туди назву гри. Це стосується тих випадків, коли ви точно знаєте, що будете качати. Наприклад, прочитали в журналі або вам хтось порадив.
Play Market дозволяє знайти гру до душі, якщо ви навіть ніколи про неї не чули. При вході на головну сторінку програми ви побачите рубрикатор, де ви можете ознайомитися з вибором редакції, кращими платними або безкоштовними іграми , Бестселерами і ін. Топами.
Вибравши гру, потрібно натиснути кнопку «Встановити», після чого Play Market зробить запит, в якому ви повинні погодитися з тим, що буде дозволено з додатком. Потрібно бути акуратним. Хоча в Плей Маркеті стежать за чистотою додатків, бувають випадки, коли можна встановити додаток з вірусом або додаток, яке відправляє платні SMS . Також є величезна кількість додатків, що зчитують ваші повідомлення, журнал дзвінків, особисту інформацію, які відправляють карту ваших пересувань.
Дата публікації: 11.03.14
Вам можуть бути корисні статті
Подякувати просто - натисніть по кожній із кнопок соцмереж
Фільми, ігри, книги, програми для телефону і для Вас. Програми здатні розповісти багато цікавого і заманити за собою будь-якого користувача, все це - Google Play. Основне джерело розваг для пристроїв Android . У цій статті ми розповімо як користуватися Плей магазинів від Гугл.
Використання Google Play за призначенням
І перед тим як приступити до використання, необхідно, перш за все,. Далі, Ви вільні завантажувати будь-які програми та ігри як на Ваш телефон так і на комп'ютер. Щоб встановити шукайте всю необхідну інформацію на спеціалізованих ресурсах, таких як androidpluspc.
Як налаштувати Плей Маркет на андроїд
Плей маркет - це сервіс скачування, покупки і установки до себе на телефон, або на комп'ютер, якщо ви використовуєте наш сервіс. Як і будь-яка інша програма - вона буде приносити вам радість і вирішувати покладені на неї завдання добре, якщо ви витратите трохи часу на те, щоб налаштувати свій Google Play Market на своєму андроїд пристрої або всервісе емуляції.
Один ярлик - мільйон додатків
Можливостей на Play Market в буквальному сенсі необмежену кількість. Будуть потрібні роки, щоб користувач зміг перепробувати ВСЕ на цьому ресурсі. Контент постійно поповнюється новими цікавими іграми і додатками для щоденного життя.
Тому для зручності і швидкості використання бібліотека Інтернет-магазину була розділена на 6 категорій, які завжди будуть у Вас під рукою (під пальцем), щоб легко і просто переходити з одного розділу в інший.
Програми та додатки на телефон
З чого почати в цьому розділі сказати складно. Спробуйте удачу в категорії «ТОП», де зібрані найпопулярніші на даний момент додатки. Є причини, через які ті чи інші програми знаходяться на перших місцях у списку ТОП - можливо, Ви відразу знайдете свою кохану.
Важливим моментом буде визначити для себе необхідний функціонал, якого не вистачає пристрою, після, сміливо можна «серфить» по магазину.
Ігри для Android пристрої
Даний розділ допомагає користувачеві відразу знайти улюблений жанр і оцінити якість гри. Після самого поля «Встановити» слід детальний опис гри, вимоги, оцінки та коментарі інших гравців і скріншоти, за якими легко зрозуміти - чи гідна ця гра займати місце на Вашому телефоні або ПК.
Фільми для відпочинку
Тут Вам надають можливість вибрати зі списку знайомі і нові фільми, які тільки починають набирати популярність або вже стали сучасною класикою, але не перестають радувати. Категорії спрощують процес пошуку фільмів для користувачів. Починаючи від жанру і роки випуску кінострічки та закінчую студією, де той чи інший фільм знімали.
Просто і зручно - з кишеньковою кіновсесвіту.
Музика для душі і не тільки
Як і з попередніми категоріями, пошук виконавців, груп і композицій в зручному розташуванні для Вас. Популярні жанри і рідкісні пісні на будь-який смак. Головне щоб Ваш кумир встигав з останніми тенденціями і не забував викладати свої пісні на улюблений Play Market.
Магазин надає вибір слухачам: можна стандартно купити одну пісню або цілий альбом або здійснити оплату на місяць вперед і отримати необмежений доступ до онлайн-прослуховування і скачування.
Книги - «Тиша повинна бути в бібліотеці»
Легке і кримінальне чтиво або ж серйозна література сучасних вчених з останніми дослідженнями світу і всесвіту. Бібліотека бібліотек - це Google Play Market.
Чи не переставайте читати, адже тепер це можна робити скрізь: в метро, в машині, в автобусі, на роботі, вдома, коли є вільна хвилина і Ваш Android.
На крок попереду зі свіжими новинами від Google
Для любителів цікавого і веселого, серйозного і таємного, Інтернет-магазин надає вибір з тисяч і тисяч журналів і додатків від відомих новинних ресурсів. Кожна новина приходить прямо до Вас в руки без змін і правок - вся правда в телефоні.
Пошук потрібних додатків та ігор
Якщо Ви зайшли на Play Market з конкретною метою - знайти програму або гру, фільм або книгу - досить ввести назву в пошукове поле.
Навіть якщо пам'ять підводить, можна написати одну фразу, яка «на мові» - Play Market відразу ж видасть необхідний результат і не змусить себе чекати.
Як зробити покупку на Play Market
Згодом Ви відкриєте для себе красу платних ігор і програм. А як на рахунок музики і фільмів? Для покупки будь-якого товару на Google Play необхідно всього лише додати свою банківську картку до аккаунту.
Тепер ви знаєте, як користуватися Плей магазинів і як його налаштувати під свої потреби. Якщо залишилися питання - обов'язково їх задавайте і ми з радістю на них відповімо.
Сьогодні ми вирішили поговорити про те, як налаштувати «Плей Маркет» на «Андроїд» для того, щоб з'явилася можливість завантажувати різного роду програми. Насправді це питання виникає відразу ж після покупки мобільного телефона , Адже користувачеві хочеться подивитися, які програми доступні для даного пристрою , Та й, втім, необхідних доповнень для комфортної роботи в даний час присутня велика кількість. У цій статті ми детально розберемо, як правильно користуватися «Магазином».
Консультація
Коли ви купуєте мобільний пристрій, який працює на платформі «Андроїд», вам відразу в магазині запропонують допомогти вирішити це питання. Звичайно ж, за подібні послуги доведеться заплатити певну суму. Навіщо витрачати свої гроші за те, що ви можете зробити самостійно? При цьому на подібну процедуру не потрібно витрачати багато часу, від вас тільки потрібно детально вивчити інструкцію або робити все етапи покроково. Багато користувачів починають панікувати, що «Плей Маркет» не працює, але не всі знають про те, що для повноцінної взаємодії з «Магазином» обов'язково потрібно завести свій обліковий запис.
Реєстрація
Давайте для початку розберемося, для чого потрібен спеціальний рахунок у «Плей Маркет» від сервісу Google. Насправді за допомогою своєї унікальної облікового запису ви зможете отримати доступ до великій кількості найрізноманітніших додатків, а також зможете безпосередньо завантажувати програми з телефону, після чого встановлювати і користуватися ними. Мало хто знає про те, що є розробником мобільної операційної системи «Андроїд», а відповідно, після реєстрації аккаунта ви зможете користуватися не тільки цим інструментом, але також отримаєте необмежений доступ і до інших сервісів корпорації. Наприклад, можна буде стати володарем віртуального накопичувача на п'ятнадцять гігабайт, працювати з документами в режимі онлайн і так далі. Також ви безкоштовно отримаєте електронну поштову адресу, на який зможете приймати або відправляти листи. Можна буде робити синхронізацію своїх контактних даних, наприклад, якщо вам потрібно перенести важливу інформацію з одного пристрою на інший, робиться ця процедура всього в кілька кліків. Загалом, скажімо, що сервіси Google є дійсно корисними, а тому не варто думати про те, що обліковий запис вам буде зовсім не потрібна.
все безкоштовно
Отже, давайте почнемо з головного питання. Як налаштувати «Плей Маркет» на «Андроїд», а також зареєструвати його на своєму мобільному телефоні? Насправді в цьому нічого немає складного, по суті можна сказати, що створення аккаунта в цьому сервісі є практично таким же, як і у випадку з Gmail. Якщо ви вже зрозуміли, про що йде мова, то в такому випадку вам можна обійтися і без мобільного телефону, а точніше, пройти реєстрацію без будь-яких проблем прямо на комп'ютері, а після активувати безкоштовний «Плей Маркет» ( «Андроїд» -смартфон є обов'язковою умовою використання "Магазину"). Якщо вам пропонують приєднатися до цього сервісу за гроші, в такому випадку ви можете відразу відмовлятися, так як, швидше за все, це шахраї. Сьогодні ми вирішили представити для вас відразу два варіанти вирішення завдання. Ви зможете дізнатися, як налаштувати «Плей Маркет» на «Андроїд» -смартфоне або пройти реєстрацію за допомогою комп'ютера. Втім, тут вибирати тільки вам, обидва методи є робочими, і почнемо ми з створення облікового запису за допомогою ПК.
Єдина обліковий запис
Щоб зареєструвати «Гугл Плей Маркет», «Андроїд» -комунікатор буде вам необхідний, а точніше, активація його повинна відбуватися з мобільного пристрою , За допомогою якого в подальшому ви плануєте вибирати і завантажувати додатки. Аккаунт ви зможете також використовувати і на інших пристроях, які працюють на зазначеній операційній системі. Для реєстрації нового облікового запису вам необхідно перейти на офіційний сайт Gmail і там створити електронну поштову адресу, дотримуючись інструкції системи. До речі, хотілося б згадати про те, що дана процедура з персонального комп'ютера може бути виконана швидше, ніж з мобільного телефону. Після того як обліковий запис буде успішно зареєстрована, вам буде потрібно свої дані ввести в додатку «Гугл Плей Маркет». «Андроїд» -смартфон вам в цьому допоможе.
тільки смартфон
Якщо у вас з'явилося бажання зробити весь процес активації за допомогою мобільного пристрою, в такому випадку напевно виникає питання "Як налаштувати« Плей Маркет »на« Андроїд »?" Всі також дуже просто. Для початку вам потрібно запустити цю програму, після чого система автоматично запропонує створити профіль або ввести дані від вже наявної облікового запису. Якщо у вас ще немає її, в такому випадку її потрібно зареєструвати. До речі, даний процес також не забирає багато часу, і робиться все за інструкцією, описаною вище.
Після покупки нового телефону або смартфона, дуже важливо правильно встановити всі програми для правильного функціонування пристрою. В першу чергу Вам необхідно знати, як налаштувати маркет на андроїд, тому в сьогоднішній статті хочу Вам допомогти з цим. При покупці телефону або планшета в магазині, Вам, звичайно ж, буде запропоновано співробітниками за певну суму налаштувати всі функції, в тому числі і Плей Маркет. Але навіщо витрачати гроші на те, що Ви зможете зробити самі, дотримуючись наших інструкцій і порад в статті? Тому пропоную переходити до вирішення даного питання.
Як створити обліковий запис на андроїд
Для початку нам потрібно зареєструватися в Play Markete, що фактично як реєстрація в пошті Gmail. Тому дану процедуру можна здійснити як на комп'ютері, так і на самому андроїд. Щоб налаштувати його на телефоні або планшеті, нам необхідно знайти ярлик Play Маркет на робочому столі або в меню. Потім відкриваємо додаток і у нас з'являється рядок з назвою «Додати облікового запису Google », Натискаємо« Новий »і вводимо ім'я, прізвище. Якщо ж у Вас є пошта на Gmail, то потрібно натиснути меню «Існуючий» і просто ввести свій логін і пароль. Якщо створюєте новий, необхідно придумати собі логін, який буде адресою вашої пошти, потім створюємо пароль бажано з букв і цифр.
У разі, коли Ви забудете пароль і потрібно буде відновити свій аккаунт, натискаємо «Налаштувати параметри». Тут необхідно буде ввести номер телефону і при наявності додатковий адресу електронної пошти . Далі приймаємо угоду і вводимо запропоновану капчу.
Спочатку нам потрібно налаштувати оновлення додатків в той час, коли Ви перебуваєте в мережі Wi-Fi , Щоб зберегти Ваші кошти на мобільному рахунку . Тому заходимо в налаштування маркету, вибираємо «Оновлення додатків» і далі «Тільки через Wi-Fi».
У відкритому додатку Ви бачите безпосередньо меню, в якому запропоновані всі категорії різних програм. Залишилося тільки завантажити те, що Вам необхідно.
Думаю, дана стаття про те, як налаштувати google play market android допомогла Вам в налаштуванні свого телефону або планшета. Якщо будуть проблеми при налаштуванні, звертайтеся до нас. Приємного користування!
В чому справа?
А як на рахунок музики і фільмів?
Навіщо витрачати свої гроші за те, що ви можете зробити самостійно?
Як налаштувати «Плей Маркет» на «Андроїд», а також зареєструвати його на своєму мобільному телефоні?
Але навіщо витрачати гроші на те, що Ви зможете зробити самі, дотримуючись наших інструкцій і порад в статті?