Як поміняти пароль на wifi роутера tp link: способи установки і заміни

  1. У яких випадках потрібно змінити пароль
  2. Зміна пароля до налаштувань роутера
  3. Зміна пароля доступу до Wi-Fi
  4. заключні дії
  5. висновки

З урахуванням інтенсивного поширення бездротових мереж, їх доступності користувачів хвилює питання, як поміняти пароль на своєму wifi-роутері TP-link і моделях інших компаній З урахуванням інтенсивного поширення бездротових мереж, їх доступності користувачів хвилює питання, як поміняти пароль на своєму wifi-роутері TP-link і моделях інших компаній. Зміна пароля не представляє складності для досвідчених користувачів. А новачкам досить скористатися наведеною нижче інструкцією з докладним описом: від входу в інтерфейс адміністратора до зміни всіх корисних властивостей.

У яких випадках потрібно змінити пароль

Купуючи бездротової роутер, наприклад, компанії TP-link, потрібно змінити пароль, встановлений на модемі компанією-виробником. Це робиться відразу в процесі настройки TP-link. Стандартні ім'я користувача і пароль, встановлені на маршрутизаторі, знаходяться у відкритому доступі і не дозволяють убезпечити процес несанкціонованого входу в роутер.

Небезпека такого підключення велика Небезпека такого підключення велика. По-перше, до бездротової мережі під'єднується будь-який бажаючий і користується чужим оплаченим інтернетом. Одна справа, коли це просто викачування фільму або серфінг в соціальних мережах. Але ж людина може бути зловмисником, які займаються протиправними та протизаконними діями, а це загрожує серйозними наслідками.

По-друге, незважаючи на те що сучасні провайдери мають якісний зв'язок, підключення великого числа сторонніх пристроїв неминуче призводить до серйозної навантаженні на маршрутизатор TP-link. «Розмиваючи» між великою кількістю підключених до мережі пристроїв, швидкість інтернет-з'єднання падає. А також стороння людина без праці отримує доступ до особистих файлів, що зберігаються на комп'ютері або ноутбуці. Або зовсім станеться ситуація, при якій «паразит», керуючись бажанням зло пожартувати, змінить настройки таким чином, що інтернет пропаде. Буде потрібно зв'язуватися з технічною підтримкою провайдера і заново налаштовувати роутер.

Цих причин досить, щоб змінити встановлені логін і пароль на дані, відомі виключно власнику маршрутизатора TP-link і його близьким.

Зміна пароля до налаштувань роутера

На маршрутизаторі, що випускається компанією «ТП-Лінк», запароліть «вай-фай» -роутер виходить легко. Перш за все, потрібно змінити можливості доступу до панелі управління.

Слід перейти за адресою, вказаною на наклейці, що знаходиться внизу маршрутизатора: 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Після цього вводяться стандартні значення: ім'я користувача - admin, в інше поле - password (кодове слово).

Після цього вводяться стандартні значення: ім'я користувача - admin, в інше поле - password (кодове слово)

Потім відкривається спеціальний інтерфейс, де знаходиться безліч розділів. У користувача виникає питання: маючи доступ в інтерфейс роутера TP-link, як поставити новий пароль. Для цього потрібно знайти розділ «Системні інструменти», вибрати підпункт «Пароль». Тут в перших двох полях потрібно ввести відомості, записані на маршрутизаторі і дозволяють займатися адмініструванням налаштувань роутера. Щоб змінити стандартний логін admin на більш відповідний, потрібно в полі «Нове ім'я користувача» ввести новий логін. Потім вводиться код, призначений для входу в цей інтерфейс. Щоб зберегти настройки, натискається кнопка «Зберегти».

Щоб зберегти настройки, натискається кнопка «Зберегти»

Після цього доступ за адресою 192.168.1.1 буде здійснюватися виключно за введеним новим значенням.

Зміна пароля доступу до Wi-Fi

Щоб змінити можливості доступу до бездротової мережі на роутері TP-link, необхідно перейти у вкладку Wireless (англомовної версії) і «Бездротовий режим» (російськомовній версії). Після цього знайти підпункт «Захист бездротової мережі», де, власне, і змінюється пароль на «вай-фай».

Спочатку встановлюється захищений тип аутентифікації на wpa / wpa2 personal або wpa / wpa2 enterprise. Компанією TP-link рекомендується встановлювати перший тип. В поле «Пароль бездротової мережі» вводиться надійний набір символів, відомий виключно користувачеві і його близьким. Занадто складний код встановлювати не потрібно, крім того, є обмеження по максимальній довжині: не більше 15 символів. Все це дозволить виключити можливість підключення до мережі сторонніх осіб. зламати код , Захищений зазначеним типом шифрування, практично нереально навіть професіоналам, що вже говорити про звичайних сусідів.

заключні дії

Після зміни логіна і пароля, необхідних для входу в інтерфейс адміністрування, а також встановлення необхідного захисту у вигляді типу шифрування, зміни імені користувача і пароля для підключення до бездротової мережі, що роздається маршрутизатором TP-link, необхідно перейти до завершального етапу налаштування. Після коригування необхідних налаштувань на екрані з'явиться вікно, яке повідомить про дії нових параметрів тільки після перезавантаження TP-link.

Щоб зміни на маршрутизаторі TP-link почали повноцінно використовуватися, слід його перезавантажити. Для цього достатньо натиснути курсором мишки на висвітиться посилання або вручну - на кнопку включення. Після цих маніпуляцій буде неможливо зайти в інтерфейс адміністратора TP-link або підключитися до бездротової мережі, не знаючи нові дані.

висновки

Виходячи з вищесказаного, очевидно, що поміняти пароль від роутера компанії TP-link не складе труднощів навіть недосвідченим користувачам комп'ютера. Причому це стосується логіна і пароля, призначених для входу в інтерфейс адміністрування, а також пароля, необхідного для підключення «вайфая» до конкретних пристроїв і гаджетів: комп'ютера, планшета, смартфона або ноутбука. Для цього досить виконати кілька простих маніпуляцій, для чого зайти в спеціалізований інтерфейс роутера TP-link. Після цього можна з упевненістю стверджувати, що ніяких глобальних проблем з безпекою персональної бездротової мережі не виникне, і ніхто зі сторонніх не зможе до неї підключитися через неможливість зламати встановлений код.

Дополнительная информация

rss
Карта