Як заробити на контекстній рекламі?

  1. Як заробити на контекстній рекламі? Перш ніж розбирати способи заробітку на контекстній рекламі,...
  2. Як заробляти на контекстній рекламі?
  3. Скільки заробляють на контекстній рекламі?
  4. Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі
  5. Як застосувати формулу на практиці?
  6. Як заробити на контекстній рекламі?
  7. Що таке контекстна реклама?
  8. Як заробляти на контекстній рекламі?
  9. Скільки заробляють на контекстній рекламі?
  10. Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі
  11. Як застосувати формулу на практиці?
  12. Як заробити на контекстній рекламі?
  13. Що таке контекстна реклама?
  14. Як заробляти на контекстній рекламі?
  15. Скільки заробляють на контекстній рекламі?
  16. Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі
  17. Як застосувати формулу на практиці?
  18. Як заробити на контекстній рекламі?
  19. Що таке контекстна реклама?
  20. Як заробляти на контекстній рекламі?
  21. Скільки заробляють на контекстній рекламі?
  22. Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі
  23. Як застосувати формулу на практиці?
  24. Як заробити на контекстній рекламі?
  25. Що таке контекстна реклама?
  26. Як заробляти на контекстній рекламі?
  27. Скільки заробляють на контекстній рекламі?
  28. Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі
  29. Як застосувати формулу на практиці?

Як заробити на контекстній рекламі?

Перш ніж розбирати способи заробітку на контекстній рекламі, давайте згадаємо теорію.

Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама - це показ рекламних оголошень відповідно до контексту. Він задається як тематикою ресурсу, так і інтересами користувача. Якщо ви шукаєте запчастини для своєї Тойоти, вже через пару переглядів сайтів поруч з видачею пошукових систем ви будете бачити оголошення про запчастини, автогуми, продажу самих автомобілів Toyota або близькі до вашого запиту по тематиці блоки реклами. Більш того, подібні оголошення будуть з'являтися на новинних сайтах, всередині електронної поштової скриньки, в соцмережах - всюди, де ви дозволили показ реклами і куди зайшли без очищення історії відвідувань і пошукових запитів браузера. Це не означає, що весь світ почав продавати потрібні вам запчастини. Це просто контекстна реклама.

Така реклама корисна потенційному клієнту, але не завжди - власнику ресурсу. Якщо у вас є автомагазин, ви зробили сайт і непогано розкрутили його, рекламувати конкурентів вам ні до чого. Але якщо у вас тематичний блог, ви нічого не продаєте, але не проти отримати комісію за рекламу чужих товарів або послуг, контекстна реклама - як раз те, що вам потрібно.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як заробляти на контекстній рекламі?

Розглянемо найпопулярнішу контекстну мережу в Росії - Яндекс.Директ. Почати, зрозуміло, потрібно з читання правил мережі - yandex.ru/support/partner2/ . Вас все влаштовує? Значить, можна реєструватися. Для цього відправляйтеся за посиланням - partner2.yandex.ru . Клацайте по кнопці «Приєднатися».

Вам потрібно буде вказати країну проживання і форму співпраці з Яндексом (фізична або юридична особа, ІП), а потім заповнити анкету із зазначенням ПІБ та інших ваших даних, в залежності від обраної форми співробітництва. Потім слід заповнити заявку на модерацію вашого сайту. У розділі «Створення рекламного майданчика» потрібно буде вказати тип реклами, яку ви плануєте розмістити на сайті, - в нашому випадку тематичну (контекстну).

Тепер потрібно почекати, поки ваш ресурс пройде модерацію. Часом на це йде кілька днів, а то і цілий тиждень. У будь-якому випадку повідомлення про проходження або непроходження модерації прийде вам на електронну пошту. Якщо все склалося успішно, пора створити код для сторінок вашого сайту. Для цього треба зайти в конструктор коду. Не забудьте виключити тематики, які вам нецікаві або не потрібні. Отриманий код необхідно розмістити на сторінках свого сайту. Для наскрізний демонстрації оголошень на всіх сторінках потрібна робота з шаблоном ресурсу (правка шаблонів сторінок, футера і ін.).

Запрацювало? На вашому ресурсі з'явилися контекстні оголошення від Яндекса? Ну ось і все - далі всю роботу на себе бере автоматика, а вам лише залишається періодично виводити із системи чесно зароблені гроші, які ви будете отримувати за кожен показ або перехід (залежить від налаштувань кампанії).

Скільки заробляють на контекстній рекламі?

Конкретної відповіді на це питання не існує в принципі. Справа в тому, що підсумкова сума вашого винагороди за розміщення на своєму сайті контекстної реклами складається з багатьох чинників, частина яких залежить від вас, частина - від обраного вами рекламного сервісу і навіть поточної ситуації на ринку. А такі речі і зовсім неможливо розрахувати, так як вони змінюються буквально щодня, а деколи і щогодини. / P>

Однак ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб дати вам уявлення про те, скільки ж можна заробити на даному виді інтернет-реклами. Для початку розглянемо основні критерії, від яких залежить прибутковість вашого сайту:

  1. Тематика. Чим популярніша тематика і потенційно заможніше люди, їй цікавляться, тим дорожче буде коштувати розміщення реклами. Наприклад, музикою цікавиться набагато більше людей, ніж кіно, тому сторінка, присвячена новому альбому знаменитого виконавця, прибутковіше сторінки про прем'єрі фільму. Економіка і фінанси ще краще, тому що у тих, хто відвідує сайти даної тематики, як правило, більше вільних грошей, ніж у простих меломанів. Люди готові витрачати пристойні суми на подорожі, тому ця тема ще дорожче.
  2. Відвідуваність сайту. Тут все просто - чим більше відвідувачів, тим більше тих, хто помітить рекламний блок, клацне по ньому і перейде на сайт рекламодавця. А саме за це вам і налічують винагороду. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  3. Активність аудиторії сайту. Яндекс.Директ і інші системи контекстної реклами платять не за покази, а за кліки. Тому у вас може бути хоч мільярд відвідувачів щодня, але якщо ніхто з них не клацне по рекламі, ви не отримаєте нічого. Деякі фахівці говорять про те, що в середньому по рекламі клікає кожен сотий відвідувач, тобто 1% аудиторії. На ділі цей показник може коливатися в межах від 0,01% до 20%, а то і всіх 50%. Все залежить від того, як влаштований ваш сайт - наскільки грамотно розташовані рекламні блоки і яким чином ви намагаєтеся привернути до них увагу. Ну і знову ж таки від тематики сайту, точніше, того, наскільки оголошення їй відповідають. Якщо ви рекламуєте бігуді на сайті авторемонту, не варто розраховувати, що заробіток на контекстній рекламі буде великим. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  4. Кількість рекламних блоків. Начебто, все просто - чим більше блоків, тим більше грошей. А ось на ділі збільшення кількості реклами на сайті не веде до збільшення вашого доходу у відповідні рази. Іноді все буває з точністю до навпаки - п'ять рекламних блоків приносять прибутку менше, ніж один.
  5. Мережа. У кожної контекстної мережі свої правила роботи, своя клієнтура, свої способи розрахунку належного вам гонорару. Причому тут теж не можна сказати конкретно, якого посередника краще вибрати. Все залежить від обставин. Наприклад, невеликий блог на тему садівництва з тисячею відвідувачів в день буде монетизувати ефективніше з Яндекс.Директ, а не з Бігуном або Google AdSense. А популярний ресурс про автомобілі з Google AdSense стане приносити на 5 000 - 10 000 руб. в місяць більше, ніж з Яндекс.Директ.

Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі

Знову домовимося: точно визначити розмір доходу, що принесе вам контекстна реклама, просто неможливо. Тому цією формулою можна користуватися тільки для дуже і дуже зразкових підрахунків. Втім, вона безумовно допоможе вам вирішити, чи варто взагалі займатися контекстною рекламою або краще взятися за якийсь інший механізм монетизації свого майданчика, наприклад, рекламні ролики.

Σ = В * V * CTR * К * P

Σ - сума вашого щоденного доходу від контекстної реклами.
В - середнє значення біда для тематики вашого сайту. Ми розповімо, як його розрахувати.
V - середній розмір щоденної аудиторії вашого сайту.
CTR - кликабельность рекламного блоку, тобто співвідношення числа кліків до числа показів.
К - комісія контекстної мережі.
P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем.

P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як застосувати формулу на практиці?

Давайте розберемо її на конкретному прикладі. Скажімо, візьмемо сайт з відвідуваністю (V) 10 000 осіб на добу. Тематика ресурсу - смартфони. Розрахуємо середню величину біда (В). Для даного розрахунку візьмемо найпопулярнішу в нашій країні систему контекстної реклами - Яндекс.Директ. На сайті проекту є такий інструмент, як оцінка бюджету рекламної кампанії ( https://direct.yandex.ru/registered/main.pl?cmd=advancedForecast ).

Вказуємо в третьому пункті наше головне ключове слово - «смартфон». Натискаємо кнопку «Підрахувати». У виданій нам таблиці розрахунків знаходимо пункт «Прогноз середньої ціни за клік, rub». В даному випадку ціна становить 28 рублів 60 копійок. Це і буде нашим умовним бідом.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Наступна змінна в нашій формулі - CTR, тобто кликабельность. Ми візьмемо дуже усереднений показник в 1%, тобто коли по рекламі клікає кожен сотий відвідувач вашого сайту. Що стосується комісії мережі (К), вона у всіх різна. Ми візьмемо 0,5, тобто нібито дохід від реклами ділиться навпіл між веб-майстром і сервісом. Останній коефіцієнт P - в середньому вартість кліка по контекстним оголошенням на сайтах партнерів в 3 або 4 рази дешевше, ніж у видачі пошукових систем. Відповідно, зробимо P рівним 0,25.

Підставляємо наші дані в формулу:

Σ = 28,6 * 10 000 * 0,01 * 0,5 * 0,25
Σ = 357,5 руб.

Разом у нас виходить, що сайт з відвідуваністю 10 000 осіб на добу, присвячений смартфонам, приносить дохід на рівні 357,5 рублів в день або 10 725 рублів на місяць.

Сподіваємося, наша стаття допомогла зрозуміти, як заробити на контекстній рекламі, і вже в самому найближчому часі ви зможете монетизувати свій ресурс. Удачі вам в цьому непростому, але цікавій справі! І не забувайте заглядати до нас - ми вже готуємо для вас безліч не менш корисних текстів.

Поділіться з друзями

Оцініть статтю

обговорити

Як заробити на контекстній рекламі?

Перш ніж розбирати способи заробітку на контекстній рекламі, давайте згадаємо теорію.

Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама - це показ рекламних оголошень відповідно до контексту. Він задається як тематикою ресурсу, так і інтересами користувача. Якщо ви шукаєте запчастини для своєї Тойоти, вже через пару переглядів сайтів поруч з видачею пошукових систем ви будете бачити оголошення про запчастини, автогуми, продажу самих автомобілів Toyota або близькі до вашого запиту по тематиці блоки реклами. Більш того, подібні оголошення будуть з'являтися на новинних сайтах, всередині електронної поштової скриньки, в соцмережах - всюди, де ви дозволили показ реклами і куди зайшли без очищення історії відвідувань і пошукових запитів браузера. Це не означає, що весь світ почав продавати потрібні вам запчастини. Це просто контекстна реклама.

Така реклама корисна потенційному клієнту, але не завжди - власнику ресурсу. Якщо у вас є автомагазин, ви зробили сайт і непогано розкрутили його, рекламувати конкурентів вам ні до чого. Але якщо у вас тематичний блог, ви нічого не продаєте, але не проти отримати комісію за рекламу чужих товарів або послуг, контекстна реклама - як раз те, що вам потрібно.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як заробляти на контекстній рекламі?

Розглянемо найпопулярнішу контекстну мережу в Росії - Яндекс.Директ. Почати, зрозуміло, потрібно з читання правил мережі - yandex.ru/support/partner2/ . Вас все влаштовує? Значить, можна реєструватися. Для цього відправляйтеся за посиланням - partner2.yandex.ru . Клацайте по кнопці «Приєднатися».

Вам потрібно буде вказати країну проживання і форму співпраці з Яндексом (фізична або юридична особа, ІП), а потім заповнити анкету із зазначенням ПІБ та інших ваших даних, в залежності від обраної форми співробітництва. Потім слід заповнити заявку на модерацію вашого сайту. У розділі «Створення рекламного майданчика» потрібно буде вказати тип реклами, яку ви плануєте розмістити на сайті, - в нашому випадку тематичну (контекстну).

Тепер потрібно почекати, поки ваш ресурс пройде модерацію. Часом на це йде кілька днів, а то і цілий тиждень. У будь-якому випадку повідомлення про проходження або непроходження модерації прийде вам на електронну пошту. Якщо все склалося успішно, пора створити код для сторінок вашого сайту. Для цього треба зайти в конструктор коду. Не забудьте виключити тематики, які вам нецікаві або не потрібні. Отриманий код необхідно розмістити на сторінках свого сайту. Для наскрізний демонстрації оголошень на всіх сторінках потрібна робота з шаблоном ресурсу (правка шаблонів сторінок, футера і ін.).

Запрацювало? На вашому ресурсі з'явилися контекстні оголошення від Яндекса? Ну ось і все - далі всю роботу на себе бере автоматика, а вам лише залишається періодично виводити із системи чесно зароблені гроші, які ви будете отримувати за кожен показ або перехід (залежить від налаштувань кампанії).

Скільки заробляють на контекстній рекламі?

Конкретної відповіді на це питання не існує в принципі. Справа в тому, що підсумкова сума вашого винагороди за розміщення на своєму сайті контекстної реклами складається з багатьох чинників, частина яких залежить від вас, частина - від обраного вами рекламного сервісу і навіть поточної ситуації на ринку. А такі речі і зовсім неможливо розрахувати, так як вони змінюються буквально щодня, а деколи і щогодини. / P>

Однак ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб дати вам уявлення про те, скільки ж можна заробити на даному виді інтернет-реклами. Для початку розглянемо основні критерії, від яких залежить прибутковість вашого сайту:

  1. Тематика. Чим популярніша тематика і потенційно заможніше люди, їй цікавляться, тим дорожче буде коштувати розміщення реклами. Наприклад, музикою цікавиться набагато більше людей, ніж кіно, тому сторінка, присвячена новому альбому знаменитого виконавця, прибутковіше сторінки про прем'єрі фільму. Економіка і фінанси ще краще, тому що у тих, хто відвідує сайти даної тематики, як правило, більше вільних грошей, ніж у простих меломанів. Люди готові витрачати пристойні суми на подорожі, тому ця тема ще дорожче.
  2. Відвідуваність сайту. Тут все просто - чим більше відвідувачів, тим більше тих, хто помітить рекламний блок, клацне по ньому і перейде на сайт рекламодавця. А саме за це вам і налічують винагороду. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  3. Активність аудиторії сайту. Яндекс.Директ і інші системи контекстної реклами платять не за покази, а за кліки. Тому у вас може бути хоч мільярд відвідувачів щодня, але якщо ніхто з них не клацне по рекламі, ви не отримаєте нічого. Деякі фахівці говорять про те, що в середньому по рекламі клікає кожен сотий відвідувач, тобто 1% аудиторії. На ділі цей показник може коливатися в межах від 0,01% до 20%, а то і всіх 50%. Все залежить від того, як влаштований ваш сайт - наскільки грамотно розташовані рекламні блоки і яким чином ви намагаєтеся привернути до них увагу. Ну і знову ж таки від тематики сайту, точніше, того, наскільки оголошення їй відповідають. Якщо ви рекламуєте бігуді на сайті авторемонту, не варто розраховувати, що заробіток на контекстній рекламі буде великим. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  4. Кількість рекламних блоків. Начебто, все просто - чим більше блоків, тим більше грошей. А ось на ділі збільшення кількості реклами на сайті не веде до збільшення вашого доходу у відповідні рази. Іноді все буває з точністю до навпаки - п'ять рекламних блоків приносять прибутку менше, ніж один.
  5. Мережа. У кожної контекстної мережі свої правила роботи, своя клієнтура, свої способи розрахунку належного вам гонорару. Причому тут теж не можна сказати конкретно, якого посередника краще вибрати. Все залежить від обставин. Наприклад, невеликий блог на тему садівництва з тисячею відвідувачів в день буде монетизувати ефективніше з Яндекс.Директ, а не з Бігуном або Google AdSense. А популярний ресурс про автомобілі з Google AdSense стане приносити на 5 000 - 10 000 руб. в місяць більше, ніж з Яндекс.Директ.

Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі

Знову домовимося: точно визначити розмір доходу, що принесе вам контекстна реклама, просто неможливо. Тому цією формулою можна користуватися тільки для дуже і дуже зразкових підрахунків. Втім, вона безумовно допоможе вам вирішити, чи варто взагалі займатися контекстною рекламою або краще взятися за якийсь інший механізм монетизації свого майданчика, наприклад, рекламні ролики.

Σ = В * V * CTR * К * P

Σ - сума вашого щоденного доходу від контекстної реклами.
В - середнє значення біда для тематики вашого сайту. Ми розповімо, як його розрахувати.
V - середній розмір щоденної аудиторії вашого сайту.
CTR - кликабельность рекламного блоку, тобто співвідношення числа кліків до числа показів.
К - комісія контекстної мережі.
P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем.

P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як застосувати формулу на практиці?

Давайте розберемо її на конкретному прикладі. Скажімо, візьмемо сайт з відвідуваністю (V) 10 000 осіб на добу. Тематика ресурсу - смартфони. Розрахуємо середню величину біда (В). Для даного розрахунку візьмемо найпопулярнішу в нашій країні систему контекстної реклами - Яндекс.Директ. На сайті проекту є такий інструмент, як оцінка бюджету рекламної кампанії ( https://direct.yandex.ru/registered/main.pl?cmd=advancedForecast ).

Вказуємо в третьому пункті наше головне ключове слово - «смартфон». Натискаємо кнопку «Підрахувати». У виданій нам таблиці розрахунків знаходимо пункт «Прогноз середньої ціни за клік, rub». В даному випадку ціна становить 28 рублів 60 копійок. Це і буде нашим умовним бідом.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Наступна змінна в нашій формулі - CTR, тобто кликабельность. Ми візьмемо дуже усереднений показник в 1%, тобто коли по рекламі клікає кожен сотий відвідувач вашого сайту. Що стосується комісії мережі (К), вона у всіх різна. Ми візьмемо 0,5, тобто нібито дохід від реклами ділиться навпіл між веб-майстром і сервісом. Останній коефіцієнт P - в середньому вартість кліка по контекстним оголошенням на сайтах партнерів в 3 або 4 рази дешевше, ніж у видачі пошукових систем. Відповідно, зробимо P рівним 0,25.

Підставляємо наші дані в формулу:

Σ = 28,6 * 10 000 * 0,01 * 0,5 * 0,25
Σ = 357,5 руб.

Разом у нас виходить, що сайт з відвідуваністю 10 000 осіб на добу, присвячений смартфонам, приносить дохід на рівні 357,5 рублів в день або 10 725 рублів на місяць.

Сподіваємося, наша стаття допомогла зрозуміти, як заробити на контекстній рекламі, і вже в самому найближчому часі ви зможете монетизувати свій ресурс. Удачі вам в цьому непростому, але цікавій справі! І не забувайте заглядати до нас - ми вже готуємо для вас безліч не менш корисних текстів.

Поділіться з друзями

Оцініть статтю

обговорити

Як заробити на контекстній рекламі?

Перш ніж розбирати способи заробітку на контекстній рекламі, давайте згадаємо теорію.

Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама - це показ рекламних оголошень відповідно до контексту. Він задається як тематикою ресурсу, так і інтересами користувача. Якщо ви шукаєте запчастини для своєї Тойоти, вже через пару переглядів сайтів поруч з видачею пошукових систем ви будете бачити оголошення про запчастини, автогуми, продажу самих автомобілів Toyota або близькі до вашого запиту по тематиці блоки реклами. Більш того, подібні оголошення будуть з'являтися на новинних сайтах, всередині електронної поштової скриньки, в соцмережах - всюди, де ви дозволили показ реклами і куди зайшли без очищення історії відвідувань і пошукових запитів браузера. Це не означає, що весь світ почав продавати потрібні вам запчастини. Це просто контекстна реклама.

Така реклама корисна потенційному клієнту, але не завжди - власнику ресурсу. Якщо у вас є автомагазин, ви зробили сайт і непогано розкрутили його, рекламувати конкурентів вам ні до чого. Але якщо у вас тематичний блог, ви нічого не продаєте, але не проти отримати комісію за рекламу чужих товарів або послуг, контекстна реклама - як раз те, що вам потрібно.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як заробляти на контекстній рекламі?

Розглянемо найпопулярнішу контекстну мережу в Росії - Яндекс.Директ. Почати, зрозуміло, потрібно з читання правил мережі - yandex.ru/support/partner2/ . Вас все влаштовує? Значить, можна реєструватися. Для цього відправляйтеся за посиланням - partner2.yandex.ru . Клацайте по кнопці «Приєднатися».

Вам потрібно буде вказати країну проживання і форму співпраці з Яндексом (фізична або юридична особа, ІП), а потім заповнити анкету із зазначенням ПІБ та інших ваших даних, в залежності від обраної форми співробітництва. Потім слід заповнити заявку на модерацію вашого сайту. У розділі «Створення рекламного майданчика» потрібно буде вказати тип реклами, яку ви плануєте розмістити на сайті, - в нашому випадку тематичну (контекстну).

Тепер потрібно почекати, поки ваш ресурс пройде модерацію. Часом на це йде кілька днів, а то і цілий тиждень. У будь-якому випадку повідомлення про проходження або непроходження модерації прийде вам на електронну пошту. Якщо все склалося успішно, пора створити код для сторінок вашого сайту. Для цього треба зайти в конструктор коду. Не забудьте виключити тематики, які вам нецікаві або не потрібні. Отриманий код необхідно розмістити на сторінках свого сайту. Для наскрізний демонстрації оголошень на всіх сторінках потрібна робота з шаблоном ресурсу (правка шаблонів сторінок, футера і ін.).

Запрацювало? На вашому ресурсі з'явилися контекстні оголошення від Яндекса? Ну ось і все - далі всю роботу на себе бере автоматика, а вам лише залишається періодично виводити із системи чесно зароблені гроші, які ви будете отримувати за кожен показ або перехід (залежить від налаштувань кампанії).

Скільки заробляють на контекстній рекламі?

Конкретної відповіді на це питання не існує в принципі. Справа в тому, що підсумкова сума вашого винагороди за розміщення на своєму сайті контекстної реклами складається з багатьох чинників, частина яких залежить від вас, частина - від обраного вами рекламного сервісу і навіть поточної ситуації на ринку. А такі речі і зовсім неможливо розрахувати, так як вони змінюються буквально щодня, а деколи і щогодини. / P>

Однак ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб дати вам уявлення про те, скільки ж можна заробити на даному виді інтернет-реклами. Для початку розглянемо основні критерії, від яких залежить прибутковість вашого сайту:

  1. Тематика. Чим популярніша тематика і потенційно заможніше люди, їй цікавляться, тим дорожче буде коштувати розміщення реклами. Наприклад, музикою цікавиться набагато більше людей, ніж кіно, тому сторінка, присвячена новому альбому знаменитого виконавця, прибутковіше сторінки про прем'єрі фільму. Економіка і фінанси ще краще, тому що у тих, хто відвідує сайти даної тематики, як правило, більше вільних грошей, ніж у простих меломанів. Люди готові витрачати пристойні суми на подорожі, тому ця тема ще дорожче.
  2. Відвідуваність сайту. Тут все просто - чим більше відвідувачів, тим більше тих, хто помітить рекламний блок, клацне по ньому і перейде на сайт рекламодавця. А саме за це вам і налічують винагороду. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  3. Активність аудиторії сайту. Яндекс.Директ і інші системи контекстної реклами платять не за покази, а за кліки. Тому у вас може бути хоч мільярд відвідувачів щодня, але якщо ніхто з них не клацне по рекламі, ви не отримаєте нічого. Деякі фахівці говорять про те, що в середньому по рекламі клікає кожен сотий відвідувач, тобто 1% аудиторії. На ділі цей показник може коливатися в межах від 0,01% до 20%, а то і всіх 50%. Все залежить від того, як влаштований ваш сайт - наскільки грамотно розташовані рекламні блоки і яким чином ви намагаєтеся привернути до них увагу. Ну і знову ж таки від тематики сайту, точніше, того, наскільки оголошення їй відповідають. Якщо ви рекламуєте бігуді на сайті авторемонту, не варто розраховувати, що заробіток на контекстній рекламі буде великим. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  4. Кількість рекламних блоків. Начебто, все просто - чим більше блоків, тим більше грошей. А ось на ділі збільшення кількості реклами на сайті не веде до збільшення вашого доходу у відповідні рази. Іноді все буває з точністю до навпаки - п'ять рекламних блоків приносять прибутку менше, ніж один.
  5. Мережа. У кожної контекстної мережі свої правила роботи, своя клієнтура, свої способи розрахунку належного вам гонорару. Причому тут теж не можна сказати конкретно, якого посередника краще вибрати. Все залежить від обставин. Наприклад, невеликий блог на тему садівництва з тисячею відвідувачів в день буде монетизувати ефективніше з Яндекс.Директ, а не з Бігуном або Google AdSense. А популярний ресурс про автомобілі з Google AdSense стане приносити на 5 000 - 10 000 руб. в місяць більше, ніж з Яндекс.Директ.

Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі

Знову домовимося: точно визначити розмір доходу, що принесе вам контекстна реклама, просто неможливо. Тому цією формулою можна користуватися тільки для дуже і дуже зразкових підрахунків. Втім, вона безумовно допоможе вам вирішити, чи варто взагалі займатися контекстною рекламою або краще взятися за якийсь інший механізм монетизації свого майданчика, наприклад, рекламні ролики.

Σ = В * V * CTR * К * P

Σ - сума вашого щоденного доходу від контекстної реклами.
В - середнє значення біда для тематики вашого сайту. Ми розповімо, як його розрахувати.
V - середній розмір щоденної аудиторії вашого сайту.
CTR - кликабельность рекламного блоку, тобто співвідношення числа кліків до числа показів.
К - комісія контекстної мережі.
P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем.

P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як застосувати формулу на практиці?

Давайте розберемо її на конкретному прикладі. Скажімо, візьмемо сайт з відвідуваністю (V) 10 000 осіб на добу. Тематика ресурсу - смартфони. Розрахуємо середню величину біда (В). Для даного розрахунку візьмемо найпопулярнішу в нашій країні систему контекстної реклами - Яндекс.Директ. На сайті проекту є такий інструмент, як оцінка бюджету рекламної кампанії ( https://direct.yandex.ru/registered/main.pl?cmd=advancedForecast ).

Вказуємо в третьому пункті наше головне ключове слово - «смартфон». Натискаємо кнопку «Підрахувати». У виданій нам таблиці розрахунків знаходимо пункт «Прогноз середньої ціни за клік, rub». В даному випадку ціна становить 28 рублів 60 копійок. Це і буде нашим умовним бідом.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Наступна змінна в нашій формулі - CTR, тобто кликабельность. Ми візьмемо дуже усереднений показник в 1%, тобто коли по рекламі клікає кожен сотий відвідувач вашого сайту. Що стосується комісії мережі (К), вона у всіх різна. Ми візьмемо 0,5, тобто нібито дохід від реклами ділиться навпіл між веб-майстром і сервісом. Останній коефіцієнт P - в середньому вартість кліка по контекстним оголошенням на сайтах партнерів в 3 або 4 рази дешевше, ніж у видачі пошукових систем. Відповідно, зробимо P рівним 0,25.

Підставляємо наші дані в формулу:

Σ = 28,6 * 10 000 * 0,01 * 0,5 * 0,25
Σ = 357,5 руб.

Разом у нас виходить, що сайт з відвідуваністю 10 000 осіб на добу, присвячений смартфонам, приносить дохід на рівні 357,5 рублів в день або 10 725 рублів на місяць.

Сподіваємося, наша стаття допомогла зрозуміти, як заробити на контекстній рекламі, і вже в самому найближчому часі ви зможете монетизувати свій ресурс. Удачі вам в цьому непростому, але цікавій справі! І не забувайте заглядати до нас - ми вже готуємо для вас безліч не менш корисних текстів.

Поділіться з друзями

Оцініть статтю

обговорити

Як заробити на контекстній рекламі?

Перш ніж розбирати способи заробітку на контекстній рекламі, давайте згадаємо теорію.

Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама - це показ рекламних оголошень відповідно до контексту. Він задається як тематикою ресурсу, так і інтересами користувача. Якщо ви шукаєте запчастини для своєї Тойоти, вже через пару переглядів сайтів поруч з видачею пошукових систем ви будете бачити оголошення про запчастини, автогуми, продажу самих автомобілів Toyota або близькі до вашого запиту по тематиці блоки реклами. Більш того, подібні оголошення будуть з'являтися на новинних сайтах, всередині електронної поштової скриньки, в соцмережах - всюди, де ви дозволили показ реклами і куди зайшли без очищення історії відвідувань і пошукових запитів браузера. Це не означає, що весь світ почав продавати потрібні вам запчастини. Це просто контекстна реклама.

Така реклама корисна потенційному клієнту, але не завжди - власнику ресурсу. Якщо у вас є автомагазин, ви зробили сайт і непогано розкрутили його, рекламувати конкурентів вам ні до чого. Але якщо у вас тематичний блог, ви нічого не продаєте, але не проти отримати комісію за рекламу чужих товарів або послуг, контекстна реклама - як раз те, що вам потрібно.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як заробляти на контекстній рекламі?

Розглянемо найпопулярнішу контекстну мережу в Росії - Яндекс.Директ. Почати, зрозуміло, потрібно з читання правил мережі - yandex.ru/support/partner2/ . Вас все влаштовує? Значить, можна реєструватися. Для цього відправляйтеся за посиланням - partner2.yandex.ru . Клацайте по кнопці «Приєднатися».

Вам потрібно буде вказати країну проживання і форму співпраці з Яндексом (фізична або юридична особа, ІП), а потім заповнити анкету із зазначенням ПІБ та інших ваших даних, в залежності від обраної форми співробітництва. Потім слід заповнити заявку на модерацію вашого сайту. У розділі «Створення рекламного майданчика» потрібно буде вказати тип реклами, яку ви плануєте розмістити на сайті, - в нашому випадку тематичну (контекстну).

Тепер потрібно почекати, поки ваш ресурс пройде модерацію. Часом на це йде кілька днів, а то і цілий тиждень. У будь-якому випадку повідомлення про проходження або непроходження модерації прийде вам на електронну пошту. Якщо все склалося успішно, пора створити код для сторінок вашого сайту. Для цього треба зайти в конструктор коду. Не забудьте виключити тематики, які вам нецікаві або не потрібні. Отриманий код необхідно розмістити на сторінках свого сайту. Для наскрізний демонстрації оголошень на всіх сторінках потрібна робота з шаблоном ресурсу (правка шаблонів сторінок, футера і ін.).

Запрацювало? На вашому ресурсі з'явилися контекстні оголошення від Яндекса? Ну ось і все - далі всю роботу на себе бере автоматика, а вам лише залишається періодично виводити із системи чесно зароблені гроші, які ви будете отримувати за кожен показ або перехід (залежить від налаштувань кампанії).

Скільки заробляють на контекстній рекламі?

Конкретної відповіді на це питання не існує в принципі. Справа в тому, що підсумкова сума вашого винагороди за розміщення на своєму сайті контекстної реклами складається з багатьох чинників, частина яких залежить від вас, частина - від обраного вами рекламного сервісу і навіть поточної ситуації на ринку. А такі речі і зовсім неможливо розрахувати, так як вони змінюються буквально щодня, а деколи і щогодини. / P>

Однак ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб дати вам уявлення про те, скільки ж можна заробити на даному виді інтернет-реклами. Для початку розглянемо основні критерії, від яких залежить прибутковість вашого сайту:

  1. Тематика. Чим популярніша тематика і потенційно заможніше люди, їй цікавляться, тим дорожче буде коштувати розміщення реклами. Наприклад, музикою цікавиться набагато більше людей, ніж кіно, тому сторінка, присвячена новому альбому знаменитого виконавця, прибутковіше сторінки про прем'єрі фільму. Економіка і фінанси ще краще, тому що у тих, хто відвідує сайти даної тематики, як правило, більше вільних грошей, ніж у простих меломанів. Люди готові витрачати пристойні суми на подорожі, тому ця тема ще дорожче.
  2. Відвідуваність сайту. Тут все просто - чим більше відвідувачів, тим більше тих, хто помітить рекламний блок, клацне по ньому і перейде на сайт рекламодавця. А саме за це вам і налічують винагороду. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  3. Активність аудиторії сайту. Яндекс.Директ і інші системи контекстної реклами платять не за покази, а за кліки. Тому у вас може бути хоч мільярд відвідувачів щодня, але якщо ніхто з них не клацне по рекламі, ви не отримаєте нічого. Деякі фахівці говорять про те, що в середньому по рекламі клікає кожен сотий відвідувач, тобто 1% аудиторії. На ділі цей показник може коливатися в межах від 0,01% до 20%, а то і всіх 50%. Все залежить від того, як влаштований ваш сайт - наскільки грамотно розташовані рекламні блоки і яким чином ви намагаєтеся привернути до них увагу. Ну і знову ж таки від тематики сайту, точніше, того, наскільки оголошення їй відповідають. Якщо ви рекламуєте бігуді на сайті авторемонту, не варто розраховувати, що заробіток на контекстній рекламі буде великим. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  4. Кількість рекламних блоків. Начебто, все просто - чим більше блоків, тим більше грошей. А ось на ділі збільшення кількості реклами на сайті не веде до збільшення вашого доходу у відповідні рази. Іноді все буває з точністю до навпаки - п'ять рекламних блоків приносять прибутку менше, ніж один.
  5. Мережа. У кожної контекстної мережі свої правила роботи, своя клієнтура, свої способи розрахунку належного вам гонорару. Причому тут теж не можна сказати конкретно, якого посередника краще вибрати. Все залежить від обставин. Наприклад, невеликий блог на тему садівництва з тисячею відвідувачів в день буде монетизувати ефективніше з Яндекс.Директ, а не з Бігуном або Google AdSense. А популярний ресурс про автомобілі з Google AdSense стане приносити на 5 000 - 10 000 руб. в місяць більше, ніж з Яндекс.Директ.

Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі

Знову домовимося: точно визначити розмір доходу, що принесе вам контекстна реклама, просто неможливо. Тому цією формулою можна користуватися тільки для дуже і дуже зразкових підрахунків. Втім, вона безумовно допоможе вам вирішити, чи варто взагалі займатися контекстною рекламою або краще взятися за якийсь інший механізм монетизації свого майданчика, наприклад, рекламні ролики.

Σ = В * V * CTR * К * P

Σ - сума вашого щоденного доходу від контекстної реклами.
В - середнє значення біда для тематики вашого сайту. Ми розповімо, як його розрахувати.
V - середній розмір щоденної аудиторії вашого сайту.
CTR - кликабельность рекламного блоку, тобто співвідношення числа кліків до числа показів.
К - комісія контекстної мережі.
P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем.

P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як застосувати формулу на практиці?

Давайте розберемо її на конкретному прикладі. Скажімо, візьмемо сайт з відвідуваністю (V) 10 000 осіб на добу. Тематика ресурсу - смартфони. Розрахуємо середню величину біда (В). Для даного розрахунку візьмемо найпопулярнішу в нашій країні систему контекстної реклами - Яндекс.Директ. На сайті проекту є такий інструмент, як оцінка бюджету рекламної кампанії ( https://direct.yandex.ru/registered/main.pl?cmd=advancedForecast ).

Вказуємо в третьому пункті наше головне ключове слово - «смартфон». Натискаємо кнопку «Підрахувати». У виданій нам таблиці розрахунків знаходимо пункт «Прогноз середньої ціни за клік, rub». В даному випадку ціна становить 28 рублів 60 копійок. Це і буде нашим умовним бідом.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Наступна змінна в нашій формулі - CTR, тобто кликабельность. Ми візьмемо дуже усереднений показник в 1%, тобто коли по рекламі клікає кожен сотий відвідувач вашого сайту. Що стосується комісії мережі (К), вона у всіх різна. Ми візьмемо 0,5, тобто нібито дохід від реклами ділиться навпіл між веб-майстром і сервісом. Останній коефіцієнт P - в середньому вартість кліка по контекстним оголошенням на сайтах партнерів в 3 або 4 рази дешевше, ніж у видачі пошукових систем. Відповідно, зробимо P рівним 0,25.

Підставляємо наші дані в формулу:

Σ = 28,6 * 10 000 * 0,01 * 0,5 * 0,25
Σ = 357,5 руб.

Разом у нас виходить, що сайт з відвідуваністю 10 000 осіб на добу, присвячений смартфонам, приносить дохід на рівні 357,5 рублів в день або 10 725 рублів на місяць.

Сподіваємося, наша стаття допомогла зрозуміти, як заробити на контекстній рекламі, і вже в самому найближчому часі ви зможете монетизувати свій ресурс. Удачі вам в цьому непростому, але цікавій справі! І не забувайте заглядати до нас - ми вже готуємо для вас безліч не менш корисних текстів.

Поділіться з друзями

Оцініть статтю

обговорити

Як заробити на контекстній рекламі?

Перш ніж розбирати способи заробітку на контекстній рекламі, давайте згадаємо теорію.

Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама - це показ рекламних оголошень відповідно до контексту. Він задається як тематикою ресурсу, так і інтересами користувача. Якщо ви шукаєте запчастини для своєї Тойоти, вже через пару переглядів сайтів поруч з видачею пошукових систем ви будете бачити оголошення про запчастини, автогуми, продажу самих автомобілів Toyota або близькі до вашого запиту по тематиці блоки реклами. Більш того, подібні оголошення будуть з'являтися на новинних сайтах, всередині електронної поштової скриньки, в соцмережах - всюди, де ви дозволили показ реклами і куди зайшли без очищення історії відвідувань і пошукових запитів браузера. Це не означає, що весь світ почав продавати потрібні вам запчастини. Це просто контекстна реклама.

Така реклама корисна потенційному клієнту, але не завжди - власнику ресурсу. Якщо у вас є автомагазин, ви зробили сайт і непогано розкрутили його, рекламувати конкурентів вам ні до чого. Але якщо у вас тематичний блог, ви нічого не продаєте, але не проти отримати комісію за рекламу чужих товарів або послуг, контекстна реклама - як раз те, що вам потрібно.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як заробляти на контекстній рекламі?

Розглянемо найпопулярнішу контекстну мережу в Росії - Яндекс.Директ. Почати, зрозуміло, потрібно з читання правил мережі - yandex.ru/support/partner2/ . Вас все влаштовує? Значить, можна реєструватися. Для цього відправляйтеся за посиланням - partner2.yandex.ru . Клацайте по кнопці «Приєднатися».

Вам потрібно буде вказати країну проживання і форму співпраці з Яндексом (фізична або юридична особа, ІП), а потім заповнити анкету із зазначенням ПІБ та інших ваших даних, в залежності від обраної форми співробітництва. Потім слід заповнити заявку на модерацію вашого сайту. У розділі «Створення рекламного майданчика» потрібно буде вказати тип реклами, яку ви плануєте розмістити на сайті, - в нашому випадку тематичну (контекстну).

Тепер потрібно почекати, поки ваш ресурс пройде модерацію. Часом на це йде кілька днів, а то і цілий тиждень. У будь-якому випадку повідомлення про проходження або непроходження модерації прийде вам на електронну пошту. Якщо все склалося успішно, пора створити код для сторінок вашого сайту. Для цього треба зайти в конструктор коду. Не забудьте виключити тематики, які вам нецікаві або не потрібні. Отриманий код необхідно розмістити на сторінках свого сайту. Для наскрізний демонстрації оголошень на всіх сторінках потрібна робота з шаблоном ресурсу (правка шаблонів сторінок, футера і ін.).

Запрацювало? На вашому ресурсі з'явилися контекстні оголошення від Яндекса? Ну ось і все - далі всю роботу на себе бере автоматика, а вам лише залишається періодично виводити із системи чесно зароблені гроші, які ви будете отримувати за кожен показ або перехід (залежить від налаштувань кампанії).

Скільки заробляють на контекстній рекламі?

Конкретної відповіді на це питання не існує в принципі. Справа в тому, що підсумкова сума вашого винагороди за розміщення на своєму сайті контекстної реклами складається з багатьох чинників, частина яких залежить від вас, частина - від обраного вами рекламного сервісу і навіть поточної ситуації на ринку. А такі речі і зовсім неможливо розрахувати, так як вони змінюються буквально щодня, а деколи і щогодини. / P>

Однак ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб дати вам уявлення про те, скільки ж можна заробити на даному виді інтернет-реклами. Для початку розглянемо основні критерії, від яких залежить прибутковість вашого сайту:

  1. Тематика. Чим популярніша тематика і потенційно заможніше люди, їй цікавляться, тим дорожче буде коштувати розміщення реклами. Наприклад, музикою цікавиться набагато більше людей, ніж кіно, тому сторінка, присвячена новому альбому знаменитого виконавця, прибутковіше сторінки про прем'єрі фільму. Економіка і фінанси ще краще, тому що у тих, хто відвідує сайти даної тематики, як правило, більше вільних грошей, ніж у простих меломанів. Люди готові витрачати пристойні суми на подорожі, тому ця тема ще дорожче.
  2. Відвідуваність сайту. Тут все просто - чим більше відвідувачів, тим більше тих, хто помітить рекламний блок, клацне по ньому і перейде на сайт рекламодавця. А саме за це вам і налічують винагороду. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  3. Активність аудиторії сайту. Яндекс.Директ і інші системи контекстної реклами платять не за покази, а за кліки. Тому у вас може бути хоч мільярд відвідувачів щодня, але якщо ніхто з них не клацне по рекламі, ви не отримаєте нічого. Деякі фахівці говорять про те, що в середньому по рекламі клікає кожен сотий відвідувач, тобто 1% аудиторії. На ділі цей показник може коливатися в межах від 0,01% до 20%, а то і всіх 50%. Все залежить від того, як влаштований ваш сайт - наскільки грамотно розташовані рекламні блоки і яким чином ви намагаєтеся привернути до них увагу. Ну і знову ж таки від тематики сайту, точніше, того, наскільки оголошення їй відповідають. Якщо ви рекламуєте бігуді на сайті авторемонту, не варто розраховувати, що заробіток на контекстній рекламі буде великим. Джерело зображення www.kinopoisk.ru
  4. Кількість рекламних блоків. Начебто, все просто - чим більше блоків, тим більше грошей. А ось на ділі збільшення кількості реклами на сайті не веде до збільшення вашого доходу у відповідні рази. Іноді все буває з точністю до навпаки - п'ять рекламних блоків приносять прибутку менше, ніж один.
  5. Мережа. У кожної контекстної мережі свої правила роботи, своя клієнтура, свої способи розрахунку належного вам гонорару. Причому тут теж не можна сказати конкретно, якого посередника краще вибрати. Все залежить від обставин. Наприклад, невеликий блог на тему садівництва з тисячею відвідувачів в день буде монетизувати ефективніше з Яндекс.Директ, а не з Бігуном або Google AdSense. А популярний ресурс про автомобілі з Google AdSense стане приносити на 5 000 - 10 000 руб. в місяць більше, ніж з Яндекс.Директ.

Формула розрахунку заробітку на контекстній рекламі

Знову домовимося: точно визначити розмір доходу, що принесе вам контекстна реклама, просто неможливо. Тому цією формулою можна користуватися тільки для дуже і дуже зразкових підрахунків. Втім, вона безумовно допоможе вам вирішити, чи варто взагалі займатися контекстною рекламою або краще взятися за якийсь інший механізм монетизації свого майданчика, наприклад, рекламні ролики.

Σ = В * V * CTR * К * P

Σ - сума вашого щоденного доходу від контекстної реклами.
В - середнє значення біда для тематики вашого сайту. Ми розповімо, як його розрахувати.
V - середній розмір щоденної аудиторії вашого сайту.
CTR - кликабельность рекламного блоку, тобто співвідношення числа кліків до числа показів.
К - комісія контекстної мережі.
P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем.

P - коефіцієнт, що показує відмінність вартості кліка по контекстним оголошенням на сайтах-партнерах і у видачі пошукових систем

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Як застосувати формулу на практиці?

Давайте розберемо її на конкретному прикладі. Скажімо, візьмемо сайт з відвідуваністю (V) 10 000 осіб на добу. Тематика ресурсу - смартфони. Розрахуємо середню величину біда (В). Для даного розрахунку візьмемо найпопулярнішу в нашій країні систему контекстної реклами - Яндекс.Директ. На сайті проекту є такий інструмент, як оцінка бюджету рекламної кампанії ( https://direct.yandex.ru/registered/main.pl?cmd=advancedForecast ).

Вказуємо в третьому пункті наше головне ключове слово - «смартфон». Натискаємо кнопку «Підрахувати». У виданій нам таблиці розрахунків знаходимо пункт «Прогноз середньої ціни за клік, rub». В даному випадку ціна становить 28 рублів 60 копійок. Це і буде нашим умовним бідом.

Джерело зображення www.kinopoisk.ru

Наступна змінна в нашій формулі - CTR, тобто кликабельность. Ми візьмемо дуже усереднений показник в 1%, тобто коли по рекламі клікає кожен сотий відвідувач вашого сайту. Що стосується комісії мережі (К), вона у всіх різна. Ми візьмемо 0,5, тобто нібито дохід від реклами ділиться навпіл між веб-майстром і сервісом. Останній коефіцієнт P - в середньому вартість кліка по контекстним оголошенням на сайтах партнерів в 3 або 4 рази дешевше, ніж у видачі пошукових систем. Відповідно, зробимо P рівним 0,25.

Підставляємо наші дані в формулу:

Σ = 28,6 * 10 000 * 0,01 * 0,5 * 0,25
Σ = 357,5 руб.

Разом у нас виходить, що сайт з відвідуваністю 10 000 осіб на добу, присвячений смартфонам, приносить дохід на рівні 357,5 рублів в день або 10 725 рублів на місяць.

Сподіваємося, наша стаття допомогла зрозуміти, як заробити на контекстній рекламі, і вже в самому найближчому часі ви зможете монетизувати свій ресурс. Удачі вам в цьому непростому, але цікавій справі! І не забувайте заглядати до нас - ми вже готуємо для вас безліч не менш корисних текстів.

Поділіться з друзями

Оцініть статтю

обговорити

Як заробити на контекстній рекламі?
Як заробляти на контекстній рекламі?
Скільки заробляють на контекстній рекламі?
Як заробити на контекстній рекламі?
Що таке контекстна реклама?
Як заробляти на контекстній рекламі?
Скільки заробляють на контекстній рекламі?
Як заробити на контекстній рекламі?
Що таке контекстна реклама?
Як заробляти на контекстній рекламі?

Дополнительная информация

rss
Карта