Як не потрапити на гроші за перевитрату мобільного трафіку?

Чи любите ви сюрпризи? Так, коли під ялинкою новенький смартфон. А якщо приходить тривожне повідомлення: "Баланс вашого особового рахунку мінус 55 руб. Будь ласка, щоб уникнути блокування внесіть платіж"? У цей момент, холодок біжить по спині, а мозок гарячково намагається згадати, куди ж витекли гроші.

Безлімітний інтернет впевнене входить в нашу з вами життя, але в той же час залишається не по кишені багатьом користувачам. Тому, часто доводиться задовольнятися пакетами мегабайт і обмежувати себе в апетитах. Що з цього приводу пропонують вітчизняні оператори зв'язку?

Life :)

Life :) пише: "Більшість абонентів обслуговується на умовах передоплати послуг. Фактично це означає, що якщо на рахунку немає грошей, то скористатися сервісом буде неможливо. Тобто можна бути абсолютно впевненим, що ніколи не втечеш в мінус, що особливо актуально, наприклад, в роумінгу . Єдине, що може списатися в мінус - це плата за підписку за укладеним договором із зобов'язаннями з обладнанням. Крім того, на наших тарифних планах немає абонентської плати, яка списується частинами незалежно від того, є гроші а рахунку чи ні ".

Є вкрай корисна функція - "Блокування базового інтернету". У ситуації, коли закінчився інтернет-трафік, передача даних зупиниться, і вас перенаправляють на безкоштовну веб-сторінку з планом подальших дій.
У Life :), як і у конкурентів, є мобільний додаток. Ім'я йому - "Smart life :)", воно дозволить вам бути в курсі останніх мегабайт.

velcom

velcom готовий надати послугу - "Контроль трафіку". В чому суть?
Користувач послуги отримає SMS-повідомлення про витрату включеного інтернет-трафіку тарифного плану або інтернет-пакета безпосередньо перед завершенням включеного обсягу або після його завершення. На жаль, але дистанційно оформити не можна. Підключення послуги можливо за письмовою заявою в точках продажів і обслуговування оператора. Приготуйтеся, що щомісяця доведеться додавати 1,25 рублів до свого тарифу.

Помічник "Velcom рекомендує" доступний для iOS, Windows Phone і Android. Функціонал великий: від стану балансу і до прогнозу погоди.

МТС

МТС оперативно проінформує за допомогою SMS-повідомлення: "Ви витратили Пакет інтернет трафіку, включений до абонентної плати".

Є послуга - 3G Лайт, вона ніяк не вирішує проблеми з перевитратою, але може стати аварійною кнопкою, коли ви бачите, що залишилися мегабайт "кіт наплакав". Заплативши 1.55 рублів на місяць, абонент буде отримувати 100 мб. за ціною - 0.53 руб. Більш підходящої послуги, на жаль, немає.
Для Android і iOS є сервіс "Мій МТС", що нагадує особистий кабінет, де ви можете контролювати залишок трафіку і замовляти безкоштовний деталізований звіт про витрату коштів.

Для Android і iOS є сервіс Мій МТС, що нагадує особистий кабінет, де ви можете контролювати залишок трафіку і замовляти безкоштовний деталізований звіт про витрату коштів

На оператора сподівайся, а сам не зівай

Незважаючи на те, що телефоністи ставлять нас до відома, краще спостерігати обсяг і спрямування видатків інтернет-трафіку самостійно. Робити це можна в режимі реального часу.

Смартфони і планшети часто споживають кровні мегабайти в фоновому режимі. Наприклад, щоб тримати вас в курсі погоди за вікном, стан валютних ринків і найближчих кінопрем'єр. До всього іншого, різні служби телефону, віджети і автообновления додатків також вимагають уваги. Примітно, контролювати потоки трафіку, можна і штатними засобами.

Гаджети на Android

Власникам гаджетів на Android необхідно зайти в "Н астройкі" і вибрати розділ "Передача / Використання даних". Там вашій увазі постане графік використовуваних мегабайт, а також детальна інформація по "ненажерливості" кожної програми. Тут же є можливість встановити обмеження передачі даних.

Працює все вкрай просто. Наприклад, ви ставите позначку на 50 мегабайтах. І при досягненні цієї цифри телефон припиняє використання мобільного інтернету. Приємно? Однозначно. Надалі ніяких несподіваних наслідків.

Надалі ніяких несподіваних наслідків

Пристрої на iOS

У кожному апараті від Apple є вбудований трекер. У графі налаштувань "Стільниковий зв'язок" можна відстежувати інформацію про витрачання трафіку, роль конкретних програм, а також обмежувати їх на доступ в інтернет. Спустившись нижче до рядка "Статистика тарифу по стільникового зв'язку", можна побачити повну картину того, що відбувається.
Проаналізувавши отримані дані, ви зрозумієте, що не останню роль в спустошенні вашої кишені грає iCloud. Все, що нам треба - це заборонити синхронізуватися за межами зони Wi-Fi. Досить просто: проходимо в ОсновніiCloudiCloud Drive і перемикаємо повзунок "стільникових даних", якщо він активований.

Досить просто: проходимо в Основні → iCloud → iCloud Drive і перемикаємо повзунок стільникових даних, якщо він активований

Користувачам Windows Phone

Користувачам Windows Phone не складе труднощів грамотно провести настроювання. Ваш апарат на базі десятої або навіть восьмої версії? Чудово! За допомогою вбудованого додатка "Контроль даних" ви маєте право переглядати обсяг використаного трафіку, в тому числі за окремими програмами (і встановлювати витрачається ліміт).


Характерна особливість для всіх

Будь-девайс з коробки оновлює додатки автоматично (при першому підключенні до мережі). Важливо, що пристрій може використовувати як Wi-Fi, так і стільниковий зв'язок, часто приводячи до великих витрат. Необхідно перейти в розділ Параметри / Налаштування, вибрати Оновлений ие ПО і виставити - "Оновлювати автоматично тільки через Wi - Fi". Не варто забувати і про мобільні браузерах, практично в кожному передбачений економний режим.
Пам'ятайте, що легше попередити витрати, ніж розбиратися з ними. Коли є можливість мінімізувати втрати, а не брати до уваги кожен мегабайт з калькулятором, то краще цим скористатися. Проведіть ревізію своїх додатків на профпридатність, вимкніть "фоновий сміття", виставте мінімальний рубіж витрачається трафіку і спите спокійно! Червінці залишаться при вас.

Чи любите ви сюрпризи?
Будь ласка, щоб уникнути блокування внесіть платіж"?
Що з цього приводу пропонують вітчизняні оператори зв'язку?
В чому суть?
Приємно?
Ваш апарат на базі десятої або навіть восьмої версії?

Дополнительная информация

rss
Карта