Як працює віртуальна АТС

  1. Користь від віртуальної АТС
  2. Принцип дії
  3. адміністрування
  4. висновки

Традиційно телефонний зв'язок всередині офісу і зв'язок офісу з рештою світу оформляється установкою міні-АТС Традиційно телефонний зв'язок всередині офісу і зв'язок офісу з рештою світу оформляється установкою міні-АТС. Для цього необхідно придбати відповідне обладнання, встановити його, налаштувати і організувати адміністрування. Не менш ефективним виявляється застосування віртуальної автоматичної телефонної станції (ВАТС), що представляє собою, по суті, програмний аналог звичної системи.

Користь від віртуальної АТС

Віртуальна АТС працює не менш ефективно, ніж звичайна телефонна станція. Вона забезпечує виконання всіх необхідних функцій, від автоматизованої обробки викликів до настройки перенаправлення викликів. Крім того, ВАТС дозволяє без кабелів і додаткового устаткування з'єднати знаходяться фізично в різних місцях офіси однієї компанії.

Співробітники, які мають підготовку в області IT-технологій, можуть самостійно встановити і налаштувати ВАТС. Але ефективніше все ж довірити цю роботу фахівцям з профільним досвідом. Більш докладно про можливості налаштувань ВАТС можна почитати на цьому сайті .

Принцип дії

Те, як працює віртуальна АТС, основні принципи її функціонування і визначають основні переваги. Наприклад, масштабувати систему до потрібних параметрів можна без додаткового обладнання, досить зробити необхідні настройки. Необхідність в техобслуговуванні і догляді зводиться до мінімуму.

ВАТС - це якийсь провайдер, через шлюзи якого підключаються до системи абоненти. Для цього використовуються як можливості Інтернету (точніше - IP-телефонії), так і можливості стільникового зв'язку (3G / 4G). Простіше кажучи, стати користувачем віртуальної АТС можна, маючи навушники і мікрофон на підключеному в Інтернет комп'ютері або скориставшись мобільним телефоном.

Простіше кажучи, стати користувачем віртуальної АТС можна, маючи навушники і мікрофон на підключеному в Інтернет комп'ютері або скориставшись мобільним телефоном

Віртуальність ВАТС не заважає їй стати повноцінною телефонною станцією, з усіма властивими функціями. Йдеться про маршрутизації, перерозподілі та переадресацію дзвінків, записи дзвінків, реалізації різних додаткових можливостей.

адміністрування

Як програмний комплекс, ВАТС управляється за допомогою звичайного комп'ютера, або точніше, через встановлену програму. Вона має графічний інтерфейс, що дозволяє адміністратору проводити налаштування оперативно і практично без помилок. Адміністратор може налаштовувати вихід на міські телефонні мережі, застосування факсів, переадресацію викликів тощо.

висновки

Очевидна перевага віртуальних АТС - їх відносна дешевизна. Установка і експлуатація звичайному офісному міні-АТС коштує досить дорого, відволікаючи не тільки матеріальні, але і тимчасові ресурси. ВАТС дозволяє обійти всі ці проблеми, при цьому якість зв'язку ні найменшим чином не постраждає.

Коментарі (2)

Дополнительная информация

rss
Карта