Як додати кнопки соціальних мереж на сайт - Uptolike

  1. проблема Минуло вже п'ять років з моменту подання Facebook свого легендарного лайка, і сьогодні власна...
  2. Плюси і мінуси власного модуля
  3. Плюси і мінуси Uptolike
  4. перспектива

проблема

Минуло вже п'ять років з моменту подання Facebook свого легендарного лайка, і сьогодні власна кнопка - обов'язковий атрибут для соціальних мереж, веб-сервісів і навіть мобільних додатків. З особистого досвіду можу сказати, що скласти в ряд навіть 3-4 найпопулярніші соцкнопкі - завдання не з легких для будь-якого неофіта, слабо відрізняє PHP від ​​JavaScript. А з огляду на зростаюче споживання контенту на мобільних пристроях, сучасному власнику сайту доводиться думати про зовнішній вигляд свого ресурсу відразу в трьох дозволах: на робочому столі, планшеті і телефоні.

А з огляду на зростаюче споживання контенту на мобільних пристроях, сучасному власнику сайту доводиться думати про зовнішній вигляд свого ресурсу відразу в трьох дозволах: на робочому столі, планшеті і телефоні

Facebook знову щось поміняв на своєму боці, і ось що з цього вийшло

рішення

Робота над сайтом рідко коли може вважатися закінченою, а якщо це великий відвідуваний сайт - тим більше. В якийсь момент нам категорично набридло возитися з зоопарком кнопок, і ми вирішили знайти універсальне рішення.

Інфія працює на WordPress (ми цього ніколи не приховували), тому в першу чергу ми пішли самим стандартним шляхом для будь-якого творця сайту на популярній CMS - звернулися до каталогу плагінів. Плагінів для WordPress виявилося дійсно величезна кількість, але 99,9% з них не містили потрібних нам функцій: гнучких налаштувань, статистики, кнопки «ВКонтакте», в кінці кінців. Історія з готовими плагінами закінчилася, коли ми все-таки запустили один з них і сайт звалився під зашкалює навантаженням: малювати купу кнопок на нашому боці виявилося непосильним завданням для нашого сервера. Залишалося піти своїм шляхом і створювати власний модуль, який би враховував всі наші особливості.

Плюси і мінуси власного модуля

Очевидною перевагою власного самописного модуля є можливість створити його на 100% таким, яким він потрібен нам. Для цього необхідний розробник, причому швидкість реалізації та якість отриманого рішення безпосередньо залежать від кваліфікації. Хороший спеціаліст обходиться дорого, а поганих у нас в штаті немає. В результаті ключовий співробітник з розробки на шкоду іншим завданням створює повністю задовольняє рішення.

Процес, як йому і належить, йшов далеко не завжди гладко, а деякі проблеми вирішувалися відвертими милицями. Наприклад, кнопка Pocket вперто не хотіла працювати. Її довелося додавати дуже складним способом через проксінг. Ще одна неприємна особливість власного модуля, створеного під конкретний проект, - складності перенесення. Якщо ми захочемо використовувати його в якомусь іншому проекті, доведеться витратити чимало часу на переробку.

А потім настає той самий момент, і одна з соціальних мереж знову щось змінює на своєму боці. Знову проблеми, знову трата часу на доопрацювання і виправлення. Це може відбуватися рідко, а може і часто. Підтримка стала ще одним з'їдає час фактором, що негативно позначається на всіх інших напрямках розробки. Бажання знизити витрати на підтримку неминуче підводить до сторонніх готових рішень, яким в нашому випадку став сервіс Uptolike. Нам не довелося його шукати. Хлопці самі на нас вийшли і запропонували спробувати їх продукт. Так почалося тестування Uptolike на лайфхакери.

Плюси і мінуси Uptolike

При первинному аналізі можливостей Uptolike ми відразу натрапили на проблему, яка вже встигла попсувати нам нерви в процесі створення власного модуля, - відсутність кнопки Pocket. Згадуючи, яких зусиль нам коштувало змусити її працювати, ми без особливого оптимізму вказали на недолік. На наш подив, розробники попросили нас не переживати і пообіцяли зробити цю кнопку. І зробили. Запив нормально працюючу кнопку Pocket буквально за два дні.

Після цього випадку впевненість в якості та оперативності роботи Uptolike до запитів користувачів відчутно зросла, і ми продовжили копати. Копати, насправді, доводилося дуже мало. Плюсом готового рішення є те, що воно відразу і коректно працює в десктопном і мобільному браузерах, не вимагаючи від користувача специфічних знань в області розробки. Налаштування зовнішнього вигляду і функціональності відбувається в звичних і простих для розуміння меню інтерфейсу особистого кабінету.

Не менш важливим є те, що простота у випадку з Uptolike не спричинила за собою втрату в гнучкості. Ми все підлаштували під себе і легко домоглися гармонії в зовнішньому вигляді модуля і дизайні Інфіяа.

На цьому технічне настроювання, по суті, завершилася, і наступні два місяці ми експериментували з зовнішнім виглядом і положенням кнопок. Результати маніпуляцій відстежувалися через вбудовану аналітику все в тому ж особистому кабінеті. Повноту і детальність наданої статистики даних ви можете оцінити по скриншотам.

Повноту і детальність наданої статистики даних ви можете оцінити по скриншотам

перспектива

Ми повноцінно обкатали Uptolike і не можемо знайти жодної причини, щоб не рекомендувати цей сервіс. Зараз ви задасте питання: «Інфія, раз вам так сподобався Uptolike, то чому ви повернулися до власного модулю?». Тому що зараз у нас вже є власне рішення, в яке ми вклали багато сил, і поки воно краще для нас. Поки що.

Витрачати час і гроші на власну розробку і підтримку може далеко не кожен власник сайту. І далеко не кожному це потрібно. Якісне рішення «з коробки» закриє питання з соціальною активністю на сайті швидко і з мінімальними витратами. Якщо ви ще не знайшли потрібний продукт, то ви точно повинні спробувати Uptolike.

Uptolike

Зараз ви задасте питання: «Інфія, раз вам так сподобався Uptolike, то чому ви повернулися до власного модулю?

Дополнительная информация

rss
Карта