Як створити «автоворонку продажів»: приклади, поради, інструкції

  1. аналізуйте семантику
  2. Продумайте структуру майбутньої статті
  3. Змініть загальну структуру тексту
  4. Подружитеся з синонімами
  5. Генеруйте контент самостійно
  6. «Грайте» зі структурою тексту
  7. «Прокачувати» лексикон
  8. Текст неунікальний: що робити

У будь-якому ТЗ на написання контенту є ключова вимога - унікальність тексту. Ми вже розповідали про програми, які допомагають перевірити унікальність тексту онлайн, але тепер давайте розберемося, що робити, якщо стаття, написана «з чистого аркуша» ідентифікується, як неоригінальна, і які прийоми допоможуть виправити ситуацію.

аналізуйте семантику

Існує кілька тематичних напрямків, де стандартні правила, які допомагають підвищити унікальність тексту, просто не працюють. До них відносяться:

  • будівництво;
  • юриспруденція;
  • фондові біржі;
  • продаж технічних інновацій (наприклад, кабелів різного формату);
  • діловодство (оформлення документів);
  • медицина.
У будь-якому ТЗ на написання контенту є ключова вимога - унікальність тексту

Якщо ви працюєте зі статтями, присвяченими юриспруденції або діловодства, обговорюйте відсоток унікальності текстів з замовником в індивідуальному порядку

Головний мінус цих напрямків, який заважає підвищити оригінальність тексту обмежений запас слів, використовуваних для позначення тієї чи іншої послуги, процедур або документів.

Як би ви не намагалися підібрати найбільш точний синонім для слів «мігрень», «кабель», «податок на нерухомість» або «будівельний кошторис» без «розмиття» сенсу слова, у вас це навряд чи вийде. Так, і багато замовників не в захваті від того, що в статті використовуються синоніми, побічно вказують на товар або послугу.

В цьому випадку підвищити унікальність тексту онлайн практично неможливо, і слід обговорити з замовником перегляд вимог до цього показника.

Ми не раз переконувалися, що статті, розміщені на сайті юридичної або будівельної компанії, і мають унікальність від 85%, добре сприймаються «пошуковими системами» і читачами, оскільки:

  • 85% - допустимий показник унікальності контенту для тематик з обмеженим запасом професійної лексики;
  • користі в статтях, де значення термінів не спотворюється набагато більше, так як читачеві не доводиться здогадуватися, що має на увазі автор, описуючи «сполучні нитки з джерелом живлення» або «документ, що відкриває безмежні можливості для відвідування різних країн світу».

Вам важливо озвучити замовнику, що підвищити унікальність тексту без спотворення основного посилу статті, а також термінів і ключових виразів, буде досить проблематично, і потім обговорити подальші дії.

Продумайте структуру майбутньої статті

Програми, які проводять seo -аналіз тексту на унікальність, звертають увагу не тільки на зміст, а й на «форму» статті для посадкової смуги сайту або інтернет-магазину.

Якщо текст написаний точно за такою ж логікою, що і матеріал з першоджерела, на який ви орієнтувалися, не виключено, що відсоток унікальності контенту буде невисоким.

Тепер давайте розберемося, як підвищити унікальність тексту самостійно в цьому випадку:

Змініть загальну структуру тексту

Замінюйте ключові слова синонімами з розумом, щоб текст не втратив смислового навантаження

Часом «під фільтр» потрапляє стаття-полотно, в якій немає ні маркованих списків, ні окремих тематичних блоків. Такий контент досить складний для сприйняття, оскільки читач не виділяє для себе ключові аспекти інформаційного огляду або поста в блозі, і після прочитання перших двох-трьох пропозицій згортає сторінку.

Також прискіпливо до подібних статей відносяться і сервіси, де проводиться перевірка тексту на унікальність . Вони сприймають «простирадла», як однорідний потік інформації, і неунікальні визначають загальні фрази і вирази, хоча ви їх могли взяти «з голови», а не підглянути на просторах Мережі.

Тому перед тим, як засісти за написання статті визначте:

  • основні проблеми, які ви будете описувати в матеріалі;
  • тематичні блоки, де стоїть розмістити марковані списки;
  • кількість підзаголовків;
  • обсяг «Ліда» і ув'язнення.

В результаті, ви отримаєте структурований огляд, де є тематичні «вузли», що допомагають читачеві вловити основну проблематику та головний посил матеріалу.

Подружитеся з синонімами

Якщо ви переглянете інструкції, в яких розповідається, як підвищити оригінальність тексту в Антиплагіат і в інших програмах, то один з головних порад - замінити слова, що входять до складу ключової фрази на синоніми. І багато хто радить використовувати спеціальні сервіси.

Але є маленьке «але». Щоб ця рекомендація спрацювала, потрібно підбирати синоніми з розумом, а не брати перше вподобане значення слова.

Припустимо, що ви шукаєте заміну слову «подушка» в словнику синонімів. Ви отримуєте наступні варіанти: «опора», «узголів'я», «рожевий друг», «седелка». Використовувати варіант «опора» можна, але тільки в тому, випадку, якщо ввести його в відповідний контекст. Припустимо: «Якщо вам потрібна м'яка опора під голову, що забезпечує її надійну підтримку під час сну ...». Приклад - примітивний. Однак тільки так ми не введемо читача в оману, і збережемо сенс слова «подушка» вловимим і зрозумілим.

Однак тільки так ми не введемо читача в оману, і збережемо сенс слова «подушка» вловимим і зрозумілим

Навчіться грамотно працювати з інформацією

І ще одне напуття: підбираючи синоніми, узгодьте всі варіанти з замовником. У нас був проект, присвячений оформленню закордонних паспортів для дорослих і дітей. І я довго думала, як підвищити унікальність тексту в лонгріде, в якому розповідалося, як оформити дитячому закордонний паспорт. Замінивши термін «дитячий закордонний паспорт» на «пропуск на в'їзд в зарубіжні країни для дітей», подумки поставила собі «+» за старання. Так, і замовнику подібна заміна сподобалася, але якби не один нюанс - кілька років тому замість закордонних паспортів дітям до 18 років оформляли спеціальний пропуск. І використання цього синоніма було б некоректним, оскільки спотворилася фактична інформація.

Після цього разом з seo-оптимізаторами ми виділили «пул» тим, в яких потрібно грамотніше працювати з семантикою, щоб потім не доводилося ламати голову, як підвищити оригінальність тексту і якими синонімами замінити назву документів, товарів чи послуг.

Генеруйте контент самостійно

Існує думка, що всі тексти, розміщені в Мережі - це плагіат. Але у кого-то генерувати ідеї, спираючись на статті інших авторів, виходить краще, у когось гірше. І, якщо ви хочете потрапити в розряд тих, хто «краде, як художник», і розкрити дізнатися секрет, як підвищити унікальність тексту самому, ловите кілька порад:

  • вивчайте всю доступну інформацію про проблему, товар, послугу;
  • читайте не статті, а першоджерела (книги);
  • аналізуйте інформацію;
  • діліться власною думкою, порадами, думками.

Саме такий підхід допоможе підвищити унікальність тексту безкоштовно, без марної трати часу і сил, оскільки ви озвучите інформацію з абсолютно нового ракурсу. В цьому і буде головна цінність матеріалу.

До слова, використовуючи подібний підхід, вам вдасться не тільки підвищити оригінальність тексту онлайн, але змінити погляд на роботу з інформацією, «відкидати» зайві дані і звертати увагу на суть питання.

«Грайте» зі структурою тексту

Розширюйте словниковий запас, працюйте зі структурою і подачею матеріалу, щоб створювати придатний контент

Це слово викликає нервовий тик у дизайнерів і копірайтерів, але саме такий прийом допомагає підвищити антиплагіат і відсоток унікальності в інших програмах.

І мова йде зовсім не про додавання «квітчастих» епітетів або метафор, а про більш прозаїчно «вправі», завдяки якому ви дізнаєтеся, як швидко підвищити унікальність тексту. Ми маємо на увазі «переробку» структури статті, розбитою на тематичні блоки.

Змінюючи їх послідовність, вам вдасться поліпшити його оригінальність, і «просунути» текст в «зелену зону».

До слова, багато авторів застосовують цей прийом не тільки, щоб дізнатися, як підвищити відсоток антиплагіату, а й навчитися писати матеріали, що мають чітку структуру, яка після змін не розсиплеться, як картковий будиночок, а збереже сенс і залишиться корисною, інформативною, цікавою для читача. Спробуйте!

«Прокачувати» лексикон

Ще один секрет як підвищити відсоток в Антиплагіат, знають багато, але чомусь нехтують ним. І це - підбір епітетів.

У багатьох текстах зустрічається стандартний набір прикметників, використовуваних для опису характеристик товару: якісний, надійний, практичний, довговічний. Спробуйте трохи розширити горизонти, і внести зміни в цей ряд. Не відразу. Поступово. І ви побачите, що варто вам перевірити унікальність тексту онлайн, і ви отримаєте поліпшені показники.

Текст неунікальний: що робити

Не шкодуйте часу, щоб виправити неунікальний контент, адже від цього залежить ваша репутація

Ми знаємо, як прикро написати нову статті, і, перевіривши її в спеціальних сервісах дізнатися, що відсоток унікальності на межі фолу.

Але перше, що потрібно зробити - заспокоїтися, а потім братися за справу:

  • проведіть аналіз сайту на унікальність: мова йде про перевірку оригінальності контенту з першоджерела. Не виключено, що статтю на відомому веб-ресурсі вже давно «розтягнули на цитати» або розмістили без змін на інших онлайн-платформах. Точного рецепта, як підвищити оригінальність тексту самостійно, в цьому випадку поки немає. Одні автори радять уникати в огляді дослівних цитат, інші додати «води», яка розбавить загальну картину того, що відбувається. На мою думку, допоможе переосмислення інформації, викладеної в першоджерелі, а також пошук додаткових фактів, історій, коментарів, і підготовка статті на їх основі;
  • постарайтеся виправити «підсвічені» слова, фрази, фрагменти: після перевірки статті на унікальність сервіс вкаже, де ви «стратили». Так, дізнатися, що деякі фрагменти неоригінальні прикро, але, тим не менш, у вас з'явиться чітка підказка, як підвищити унікальність тексту в Антиплагіат або в іншій програмі. І для цього потрібно змінити окремі частини статті, що потрапили «під фільтр». Десь підібрати синонім, десь переписавши фрагмент, зберігши його зміст. На жаль, поки інших, більш легких способів, як підвищити оригінальність тексту самому в таких моментах, не придумали;
  • проаналізуйте помилки: іноді неунікальний контент - це результат поспіху, відсутності мотивації, ліні або упередження, що «і так зійде». Привчіть себе до фундаментальній праці з інформацією, і вам не доведеться шукати відповідь на питання: як підвищити антиплагіат або отримати бали від інших сервісів. Контент, який ви розміщуєте на корпоративному сайті, в блозі або на картці товару, завжди буде крутий і корисний!

Дополнительная информация

rss
Карта