Як вибрати тему для свого сайту

  1. Як вибрати тему для сайту
  2. Прибуткові теми для сайту
  3. Обов'язкові умови при виборі теми сайту
  4. Мозковий штурм при виборі теми для сайту

Сьогодні в цій статті я хочу поговорити про основу основ онлайн-бізнесу, а саме про те як вибрати тему для свого сайту

Сьогодні в цій статті я хочу поговорити про основу основ онлайн-бізнесу, а саме про те як вибрати тему для свого сайту.

Як вибрати тему для сайту

Давайте для початку розберемо для чого взагалі люди створюють сайти?

Відповідь в переважній більшості випадків один, щоб заробити грошей в інтернеті . Кількість таких сайтів обчислюється десятками тисяч і дуже часто початківець веб-майстер не отримавши потрібного результату просто закидає свій проект.

Причин чому проект з самого початку не пішов можна перерахувати близько десятка і однією з основних якраз є тематика сайту. Так що давайте по порядку розглянемо як правильно вибрати тематику для свого майбутнього сайту.

Прибуткові теми для сайту

Хочу на самому початку відміряти що тематики для сайтів насправді відрізняються між собою за прибутковістю.

Я виділю найосновніші прибуткові теми для сайтів:

  1. Нерухомість
  2. Будівництво
  3. Автомобілі
  4. бізнес
  5. туризм
  6. Медицина

Тепер поясню чому ці теми найприбутковіші. Все дуже просто - реклама на сайтах даної тематики коштує досить дорого. При чому в незалежності яка реклама, заробити на своєму сайті такої тематики можна набагато більше ніж допустимо на сайтах про рибалку та полювання і т.д. Перераховувати інші тематики я не буду їх дуже багато і вони є другорядними.

Так що якщо Ви хочете заробляти на своєму сайті хороші гроші, то раджу Вам віддати перевагу саме перерахованих темах.

А тепер давайте спробуємо визначитися з темами для сайту, адже насправді перераховані теми набагато ширше ніж може здатися:

Припустимо будівництво - дана тема не обов'язково має на увазі будівництво хмарочосів. Сюди можна віднести і будівництво заміських будинків, лазень, печей і т.д.

Обов'язкові умови при виборі теми сайту

Окремим пунктом хочеться виділити обов'язкові умови які Ви повинні дотримуватися при виборі своєї теми.

Розділю обов'язкові умови для теми сайту на три види:

1. Прибутковість теми. Даний пункт ми вже розглянули вище. Ця умова обов'язково якщо Ви хочете заробити нормальні гроші. Саме рекламодавці цих тематик готові платити максимально можливі суми за рекламу.

2. Ваші власні знання. При виборі теми обов'язково необхідно схилятися саме до Ваших особистих знань і перевагам. Адже зрозуміло що якщо Ви не розбираєтеся в темі в якій створили сайт, то і не зможете вести даний ресурс досить добре і об'єктивно.

Ви повинні добре розбиратися в темі яку вибрали для сайту в іншому випадку Ваші починання закінчаться так і не розпочавшись.

Якщо Ваші особисті знання та переваги не збігаються з перерахованими мною прибутковими тематиками, то я раджу вибирати тему ту в якій Ви фахівець і добре розбираєтеся. І на які Ви зможете писати якісні цікаві статті для людей.

3. Затребуваність теми. Чи не останню роль при виборі теми має затребуваність тематики потенційними читачами Вашого майбутнього сайту. Затребуваність можна перевірити в спеціальному сервісі Яндекса http://wordstat.yandex.ru . Тут можна подивитися кількість запитів за темами.

Насправді заробити можна на будь-яку тему, просто заробіток буде менше. АЛЕ зате він буде!

Мозковий штурм при виборі теми для сайту

Давно в інтернеті вже вкоренилося поняття Мозковий штурм, якщо Ви не знаєте то поясню:

Суть мозкового штурму полягає в тому щоб Ви виписали собі всі варіанти які Вам приходять в голову і вже після цього спокійно зважити всі за і проти і вибрати максимально прийнятний варіант.

В даному випадку подумайте, які теми Вам найбільш ближче і в яких Ви вважаєте себе фахівцем. Виписуйте всі ці теми і спокійно розберіть на відповідність обов'язковим умовам при виборі теми для сайту.

Тематика цілком може бути пов'язана з Вашим хобі або професійними навичками. Ну і як зрозуміло вибір тільки за Вами, зверніть увагу що Вам самим повинна бути цікава тема яку Ви вибираєте.

На цьому статтю я свою закінчу і викладаю пояснює відео до статті:

Схожі статті:

Дополнительная информация

rss
Карта