- для Гуру
- Vim
- Emacs
- для професіоналів
- Eclipse
- Aptana Studio
- Netbeans
- Dreamweaver
- Visual Studio
- Xcode
- Coda 2
- для естетів
- TextMate
- Sublime Text 2
- для прагматиків
- Notepad ++
- TextWrangler
- CodeLobster
- Кращим з редакторів коду є ...
Для нас, розробників, вибір редактора вихідного коду не є чимось незначним. Це середовище, в якому ми витрачаємо більшість свого часу. Від редактора коду залежить наша продуктивність.
Немає двох схожих розробників, тому тут надано достаток редакторів коду, з яких можете вибрати кращий для себе. Щоб зрозуміти, який з них кращий, ми будемо оцінювати різні критерії по 5 бальній шкалі. Ми звернемо увагу на:
- Зручність використання - наскільки редактор простий для новачків, наскільки інтуїтивно зрозумілий, коли ми відкриваємо його вперше.
- Потужність - критерій всіх нововведень, можливостей редагування коду, автодоповнення, режими редагування і т.д.
- Можливість розширення - чи підтримує редактор плагіни, додаткові бібліотеки.
- Естетика - ми любимо красу в нашій роботі, наскільки середовище приємна на вигляд, наскільки акуратно виглядає код в ній.
- Швидкість - наскільки швидко запускається редактор, наскільки швидко відкриває великі файли.
- Крос-платформенность - доступний редактор для декількох операційних систем.
- Ціна - найдешевша ціна, отримує найвищу оцінку.
Редактори коду надані в групах, які призначені для конкретних типів розробників.
для Гуру
Ви запитаєте, хто такі гуру? В основному, це люди які використовували редактори програмного коду ще до того як ви народилися. Інструменти цієї групи важкі і широкі. Вони можуть запускатися з терміналу і згідно UNIX традиціям, все їх налаштування визначаються у файлі конфігурації.
Vim
Випущений в 1991 році. Універсальний і потужний редактор отримав безліч шанувальників по всьому світу. Що робить його особливим серед інших, це технологія командного рядка. Замість простого написання коду, ви вибираєте режим введення для тексту, запускаєте пошук і використовуєте ще більше вказівок. Цей редактор імпортовано на всіх відомих операційних системах. Vim також може бути розширений за допомогою скриптів і плагінів. Це безкоштовний софт, який вже інстальований на багатьох Linux системах.
посилання: Веб сайт , Wikipedia
Emacs
Розробка Emacs почалася в далеких 1970-х і продовжується до цих пір. Цей редактор відомий своєю розширюваністю. Це один із перших редакторів, який підтримує підсвічування коду, автоматичне вирівнювання коду і підтримку багатьох програмних мов. Подібно Vim, він також крос-платформний і може використовуватися через термінальне вікно або графічний інтерфейс. Emacs це безкоштовний і відкритий ресурс.
посилання: Веб сайт , Wikipedia
для професіоналів
Редактори коду в цій категорії повністю озброєні засобами розробки. Вони прості у використанні і мають у своєму розпорядженні потужні засоби. Розробники можуть писати, компілювати, тестувати і запускати в одній програмі.
Eclipse
Eclipse найчастіше використовується для розробки Java додатків. Цей софт підтримує плагіни, які уможливлюють підтримку додаткових мов програмування. Є плагіни для C / C ++, Ruby, PHP та інших. Eclips пропонує потужних хінтінг коду, побудований на документациях і перевірці синтаксису в реально м часу. Великі компанії, наприклад Google, надають свої кошти розробки для цієї платформи. Ви можете легко створювати додатки для Android і App Engine. Eclipse безкоштовний і відкритий ресурс.
посилання: Веб сайт , Wikipedia
Aptana Studio
Aptana це середовище розробки призначена для важких AJAX додатків. Це середовище підтримує більшість популярних веб мов: PHP, JavaScript, HTML, CSS, Ruby, Python і інші за допомогою плагінів. Також є Git інтеграція, можливість тестувати додаток на локальному сервері, і безліч корисних фрагментів коду для кожної мови програмування. Подібно Eclipse, Aptana безкоштовний і відкритий ресурс.
посилання: Веб сайт , Wikipedia
Netbeans
Ще одне середовище для Java, але як і Eclipse, може бути розширена для додаткових мов: PHP, Python, C / C ++ та інших. Додаток запускається на Linux, Windows і OSX. Netbeans може прискорити процес розробки десктопних додатків за допомогою Drag and Drop конструктора. Негативною стороною є продуктивність - Netbeans може гальмувати на великих проектах. Цей редактор коду безкоштовний і відкритий ресурс.
посилання: Веб сайт , Wikipedia
Dreamweaver
Dreamweaver це частина додатків Adobe Suite призначених для веб дизайнерів. Він підтримує тільки найбільш популярні мови веб програмування - PHP, ASP.NET, JavaScript, HTML, CSS. Дуже зручний для новачків, з підтримкою WISIWYG редагування, живого перегляду, тестування на віддаленому сервері і розробка програм за допомогою jQuery mobile і Phonegap. Dreamweaver доступний на OSX і Windows. Якщо купувати весь пакет додатків за 399 $, немає сенсу нею користуватися. Але якщо купити окремо, може бути в цьому щось є. Ще простіше буде скачати на нашому сайті .
посилання: Веб сайт
Visual Studio
Visual Studio це «все в одному», середовище розробки для Windows. Цей редактор підтримує велику кількість мов: C / C ++, C #, VB.NET і F # які вбудовані в середу. Має потужні засоби для автозавершення коду, підрядкові документація, перевірка помилок, дебаггінг, дизайн форм, створення схем баз даних і багато іншого. Ціна починається з 500 $, але експрес версія програми доступна безкоштовно.
посилання: Visual Studio , Visual Studio Express Edition
Xcode
Xcode це рішення від Apple для розробки OSX і iOS додатків. Підтримує C, C ++, Objective-C, Objective-C ++, Java, AppleScript, Python і Ruby. За допомогою Xcode, ви можете писати, проводити дебаггінг, робити тестування додатків. Має конструктор інтерфейсів і емулятор мобільних пристроїв, для тестування iOS додатків. Xcode використовували, як платний редактор, але зараз вони пропонують безкоштовно.
посилання: Веб сайт
Coda 2
Coda це «все в одному» редактор для веб розробників. Підтримує передачу файлів через протокол FTP, навігацію по коду і файлової структурі, сайти і групи сайтів, управління MySQL і багато іншого. З новим Coda 2, ви можете використовувати iPad для перегляду. Стабільна ціна 99 $, але ви можете отримати по дисконту за 75 $.
посилання: Веб сайт
для естетів
Ці редактори коду красиві, легкі, прості у використанні і розширюваність. Дуже багато розмов про них, багато надають плагіни, пишуть статті, і пропонують рішення як зробити краще той чи інший редактор.
TextMate
TextMate в основному графічний текстовий редактор для OSX. Підтримує макроси, зберігання коду, сніпети, інтеграцію shell, управління проектами. Text Mate 2 імовірно буде надано з усім що тільки можна. Редактор коштує близько 50 $.
посилання: Веб сайт
Sublime Text 2
Sublime це гарний крос-платформний редактор. Він швидкий і багатий функціоналом, для практично кожної мови програмування. Підтримує декілька виділень, згортання коду, макроси, проекти та інше. Також можливо повноекранне редагування, яке виглядає чудово на великих моніторах. Запускається на Linux, Windows і OSX. Цей редактор надається з необмеженим тестовим періодом, але вам потрібно купити ліцензію за 59 $, яка може бути використана на кожному комп'ютері.
посилання: Веб сайт
для прагматиків
Ця категорія для людей, які хочуть, щоб річ була просто зробленої. Ці редактори швидкі і потужні. Вони можуть бути використані для всього, що відкриєте в них.
Notepad ++
Цей потужний і легкий редактор повинен бути у кожного розробника, який користується Windows. Хоча назва нагадивает розширений блокнот, це могутній інструмент. Він простий для новачків, але він також підходить для професіоналів. Notepad ++ підтримує кожен з популярних мов програмування. Підтримує розбиття робочого середовища на два вікна редагування, FTP браузер, макроси і потужні можливості редагування тексту. Notepad ++ абсолютно безкоштовний. його можна скачати на нашому сайті .
посилання: Веб сайт
TextWrangler
TextWrangler це безкоштовний і легкий редактор для OSX. Підтримує всі мови програмування. Пропонує потужний функціонал пошуку і заміни, маніпуляції з текстом, порівняння файлів, FTP підтримка і багато іншого.
посилання: Веб сайт
CodeLobster
CodeLobster володіє простим і потужним функціоналом для веб програміста. Підходить для всіх версій ОС Windows: 8, 7, Vista, XP, 2003, 2000, ME, Server. Гнучка настройка робочого середовища, спливаючі підказки по функціям, налагодження, і todo список. Цей редактор рекомендований саме для веб розробника, він легко розширюється для роботи з різними фреймверкамі: CakePHP, CI, Drupal, JQuery, Yii, Smarty, Symfony, WP, Facebook. Полегшений варіант редактора доступний безкоштовно. З набором інструментів 40 $, в повному наборі плагінів і розширень понад 100 $.
посилання: веб сайт
Кращим з редакторів коду є ...
З рейтингом 4.6, найкращим редактором вихідного коду є Sublime Text 2! Швидкий цикл поновлення, крос-платформенность, швидкість і елегантність.
Чи не змогли знайти свій редактор в цьому списку? Розкажіть нам, який ваш улюблений редактор в коментарях нижче!
h3
далі: Div колонки: 4 способи розтягнути div колонки по висоті
Чи не змогли знайти свій редактор в цьому списку?