Android не зберігаються на карту пам'яті microSD фото, додатки, музику і файли

  1. Суть проблеми
  2. Визначаємо версію ОС
  3. Версії 2.2 - 4.2: рішення проблеми
  4. Сторонні додатки для перенесення
  5. Версія 4.4 і вище
  6. Створення загальнодоступної папки
  7. Використання додаткових програм
  8. Можливі проблеми з флеш-картою
  9. Пристрій не бачить карту

Серед користувачів смартфонів / планшетів поширена дана проблема: Android не зберігаються на карту пам'яті мультимедійні файли і додатки. Вирішується це завдання за допомогою зміни налаштувань або встановлення сторонніх додатків. Далі розберемо конкретніше кожен окремий випадок.

Ми не несемо відповідальності за ваші дії. Рекомендуємо звернутися в сервісний центр за рішенням проблеми.

Наші адреси:

Санкт-Петербург

  • Заміський пр-т, буд.2, ст.м. "Володимирська" / "Достоєвська", (поверх 3. Код домофона 17В). Тел .: +7 (812) 958-08-57 та +7 (911) 972-89-99
  • Коломяжскій пр-т 15, корп. 2, ст.м. "Піонерська" (вхід з боку пр. Випробувачів). Тел .: +7 (812) 980-30-71 та +7 (953) 160-30-71
  • Ліговський, 117, ст.м. "Ліговський проспект". Тел .: +7 (812) 903-64-62

Суть проблеми

Сучасні гаджети оснащені досить великою внутрішньою пам'яттю: 2 ГБ, 4 ГБ, 8 ГБ, 16 ГБ, 32 ГБ і далі. Але вистачає цього обсягу далеко не завжди. Мультимедійні файли і різні утиліти досить швидко заповнюють вбудований накопичувач. Оптимальним варіантом для вирішення даної проблеми стане придбання карти microSD. На жаль, деякі пристрої не так просто змусити зберігати туди дані.

Визначаємо версію ОС

Для кожної версії Android існує своє рішення даної проблеми. Тому, спершу необхідно дізнатися, яка операційна система встановлена. Як це зробити?

  1. Зайдіть в розділ загальних налаштувань.
  2. У самому низу списку знайдіть рядок «Інформація про пристрій» і виберете його.
  3. Зайдіть в розділ «Відомості».
  4. Саме там буде вказана версія вашого Андроїда.

Версії 2.2 - 4.2: рішення проблеми

Ці версії операційної системи дозволяють зберігати дані на мікро СД не маючи при цьому Root-прав.

Для цього слід:

  1. Зайти в розділ загальних налаштувань.
  2. Вибрати пункт «Пам'ять».
  3. Задати карту пам'яті як за умовчанням.

Після даної процедури все нові додатки і завантажені файли буде зберігатися на карту за замовчуванням. А ось уже встановлений в телефоні софт слід вручну перемістити на microSD.

  1. Все в тих же загальних налаштуваннях вибрати розділ «Додатки».
  2. Відкрити то, яке потрібно перемістити.
  3. Клікнути по значку «Перемістити на карту».

Але деякі вбудовані в прошивку додатки, музику і картинки без наявності Root доступу перенести не можна, система блокує такі дії для захисту пристрою від випадкових програмних поломок.

Сторонні додатки для перенесення

Вищеописаний метод засобами операційної системи досить нудний і час витратний, тим більше, якщо у вас встановлені десятки додатків. Полегшити і підвищити швидкість переносу допоможе така утиліта, як AppMgr Pro III. Даний софт має досить широкий набір функцій, і крім дій з додатками очищає кеш пам'ять.

У програмі відкриваються три основні блоки: в телефоні, на SD-карті і переміщувані. Саме в останньому розділі відображаються програми, які ви можете переміщати. Що робити для цього?

  1. Після запуску утиліти, виберіть розділ «переміщувані».
  2. У меню цього блоку вгорі буде «Перемістити додаток».
  3. Вкажіть пам'ять для перенесення даних.
  4. Так само в утиліті є функція «перемістити всі». Так ви за три натискання скинете на карту всі програми, доступні для переміщення.

У платній версії програми є гаджет для робочого столу, відсутні рекламні блоки, а кеш додатків можна очищати одним дотиком. Тільки врахуйте, що системний софт програма на microSD не зберігається, так як це не дозволяє прошивка.

Версія 4.4 і вище

Починаючи з версії 4.4 операційної системи на пристроях виникла проблема: додатки перестали працювати з файлами, що зберігаються не в загальнодоступних директоріях, а доступ до карти пам'яті став обмежений. Це було зроблено для підвищення захисту смартфона / планшета, але принесло багато незручностей користувачам. Деякі розробники додатків дуже швидко випустили оновлення, що дозволяють в деякій мірі обходити блокування. Але, на жаль, далеко не всі. Проблему можна вирішити створенням директорії на флешці або за допомогою сторонніх утиліт.

Створення загальнодоступної папки

Автори багатьох програм вже додали в свої продукти можливість установки на карту. А для тих додатків, де даний баг виправлені, існує наступний спосіб.

Розберемо на прикладі 2ГІС

  1. Заходимо в Плей Маркет і вибираємо шукане додаток.
  2. Дивимося на напис в адресному рядку. В даному випадку це https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.dublgis.dgismobile, тобто назвою програми буде ru.dublgis.dgismobile.
  3. Відкриваємо через вбудований файл-менеджер (наприклад, «Провідник») на карті пам'яті папку «Android», в ній знаходимо «data»
  4. Створюємо тут директорію «ru.dublgis.dgismobile»
  5. Запускаємо софт, вказуючи створену папку
  6. перезавантажуємо гаджет

Використання додаткових програм

Для перенесення даних на СД карту найпоширенішою програмою є Link2SD. Основна її перевага в тому, що вона може не тільки повністю, але і частково переносити додатки на флешку. Друга корисна утиліта - SDFix. Обидві безкоштовно поширюються через Google Play, але якщо друга працює тільки з Root доступом, то у першій і без них є деякі корисні функції. Тільки будьте обережні, вони можуть переміщати деякі системні програми, що негативно відіб'ється на роботі пристрою. Також дані програми дозволяють зберігати завантаження браузера на зовнішню пам'ять, замість вбудованої.

Можливі проблеми з флеш-картою

На накопичувачі закінчується вільне місце?

  • Найпростіший спосіб вирішення - придбати карту більшого обсягу.
  • Звільнити пам'ять на карті допоможуть різні утиліти. Вони очистять кеш додатків, сміттєві папки, биті файли та інше.
  • Вручну можна почистити такі директорії, як: DCIM / thumbnails (сюди гаджет записує міні-версії ваших фотографій, видаляти можна все, необхідні система перезапише самостійно) і log (можна стерти всю папку, а потім створити нову з цією ж назвою).

Пристрій не бачить карту

Причин може бути безліч, і полягати вони можуть як в самій карті, так і в смартфоні / планшеті.

  • На девайсе відійшли контакти. Допоможе витяг флешки і подальша установка.
  • На карті стоїть пароль. Зняти блокування можна в спеціалізованому сервісі.
  • На карті є пошкоджені сектора. Необхідно виправити на ній помилки, а після цього відформатувати.
  • Невідповідний формат накопичувача. Дані пристрої підтримують тільки microSD.
  • Обсяг пам'яті на карті вище того, з яким може працювати даний пристрій. В цьому випадку, необхідно замінити карту на іншу (меншого обсягу).
  • Технічні неполадки самого гаджета. Якщо він не визначає кілька карт поспіль, то пристрій слід віднести для діагностики і ремонту в сервісний центр.

Важливо! Файлова система microSD для Android повинна бути FAT32, так як інші формати ОС не підтримує і, отже, не визначає.

Читайте ще Android не вдалося підключитися по Блютуз до комп'ютера / ноутбука Windows 7/10

← Всі статті

Як це зробити?
Що робити для цього?
Com/store/apps/details?

Дополнительная информация

rss
Карта