- 1. CPA-маркетинг - визначення і значення термінів
- 2. Що таке арбітраж трафіку і для чого він потрібен
- 3. З чого почати арбітраж трафіку і як заробити на CPA-партнерках - покрокова інструкція
- Крок 1. Реєструємося і вибираємо CPA-мережу
- Крок 2. Вибираємо оффер
- Рада 1. Особливо звертайте увагу на простоту оффера для ваших лидов
- Порада 2. Звертайте увагу на рейтинг офферов
- Порада 3. Звертайте увагу на тривалість холд'а
- Рада 4. Оцініть сторінки (Лендінгем, сайти) рекламодавця
- Рада 5. Ознайомтеся з вимогами рекламодавців по трафіку (джерелами трафіку)
- Крок 3. Залучаємо трафік
- 1. Безкоштовний трафік
- 2. Платний трафік
- контекстна реклама
- Реклама в соціальних мережах
- тизерну мережі
- Крок 4. Тестування
- Етап 1. Аналіз трафіку
- Етап 2. Перевірити ефективність рекламних матеріалів оффера
- Етап 3. Створити і перевірити блоки оголошень
- Етап 4. Якщо ви використовуєте пре-Лендінг, варто провести і його тестування
- Етап 5. Дізнайтеся оптимальний час показу ваших рекламних матеріалів
- Крок 5. Фільтруємо неякісний (поганий) арбітражний трафік
- Крок 6. Заощаджуємо бюджет (запускаємо рекламу в тізерках)
- 4. Куди краще лити арбітражний трафік - 3 основних напрямки
- Варіант 1. CPA-мережі
- Варіант 2. SMS-партнерки
- Варіант 3. Партнерські програми з продажу
- 5. Рейтинг основних CPA-мереж - ТОП-8 надійних CPA-партнерок
- 1) Ad1.ru
- 2) Admitad.com
- 3) Cityads.ru
- 4) M1-shop.ru - партнерська CPA мережу
- 5) Решта CPA-мережі
- 6. Як вибрати CPA мережу і на що звертати увагу
- 7. Які ризики при арбітражі трафіку можуть бути
- 8. Скільки можна заробити на арбітражі трафіку
- 9. Наочний приклад арбітражу трафіку з цифрами
- 10.Часто запитання по темі
- Питання 1. Де пройти навчання по темі арбітражу трафіку?
- Питання 2. Які CPA-оффер в рунеті найбільш популярні?
- Питання 3. Що таке накрутка і фрод в CPA?
- Питання 4. Скільки потрібно грошей для старту?
- 11. Висновок + відео по темі
Про арбітраж трафіку, що таке cpa-маркетинг, які cpa-партнерки (мережі) існують і для чого вони потрібні, а також які оффер найпопулярніші - про все це читайте далі
1. CPA-маркетинг - визначення і значення термінів
Якщо приводити простий приклад, ситуація вибудовується на подобі трикутника - рекламодавець (власник сайту), веб-майстер (арбітражнік), відвідувач веб-ресурсу (потенційний клієнт).
CPA-модель - найефективніший спосіб оплати реклами, так як рекламодавець платить вебмастеру деяку суму за залученого відвідувача, який виконав цільове дію. Найчастіше, під цільовим дією розуміється реєстрація, покупка, оформлення заявки і подібне.
Терміни, які будуть використані в статті:
- Адверт (advert) - так можуть називати вебмастера (арбітражніка), який заробляє в CPA-мережах;
- Оффер (offer) - пропозиція власника сайту (рекламодавця);
- Лендінг (landing page) - в перекладі з англійської «посадкова сторінка». Інакше кажучи, спеціальним чином складена сторінка для утримання уваги відвідувача і його схиляння до виконання цільового дії.
- Пре-Лендінг (prelanding page) - називається також прокладкою. Проміжна сторінка, яка може служити для підняття зацікавленості цільової аудиторії, покращення показника конверсії, а також для інших ситуацій, коли прямий перехід відвідувача на цільову сторінку з різних міркувань небажаний.
- Лід (lead) - зацікавився відвідувач, який виконав цільове дію. Вам напевно зустрічалися такі терміни, як «лідогенераціі» або скорочено «лідген». Це процес захоплення і перетворення відвідувача в потенційного клієнта. Для цього використовується безліч способів, частина з яких ми розглянемо нижче.
- Холд (hold) - період часу, на який рекламні мережі (CPA-мережі) затримують виплату АДВЕРТ (вебмайстру). Він служить для посвідчення якості залученого трафіку, тобто, приблизно за цей час ваш лід повинен гарантовано виконати цільове дію. Це своєрідний механізм захисту рекламодавців від навмисного нагона (накрутки) сміттєвого трафіку, ботів і інших махінацій з боку нечесних адвертов.
- Профіт (profit) - дохід адверта від виплат мережі за вирахуванням витрат на лідогенераціі. Тобто профіт - чистий прибуток арбітражніка.
- Ратіо (конверсія, conversion, conversion rate, CR) - може часто ховатися під термінами «конверсія», «конверт». Кількість лидов поділене на загальний залучений трафік. Ратіо, як правило, вказується в процентах. Наприклад, ратіо в 40% або 0.4 означає, що на 10 залучених відвідувачів 4 виконали цільове дію.
На перший погляд, все виглядає дещо складно. Давайте ж більш наочно розглянемо, як це працює, і що можна отримати, проявивши належне старання.
2. Що таке арбітраж трафіку і для чого він потрібен
Нічого спільного з фінансовими суперечками в суді у даного визначення немає, як могло б здатися з назви. Трафік - кількість відвідувачів сайту за певний проміжок часу.
Арбітраж трафіку - це покупка вебмастером трафіку за певною ціною для подальшого продажу на більш вигідних умовах. Різниця в ціні між купівлею і продажем трафіку - профіт вебмастера.
Кому і для чого потрібен арбітраж трафіку?
У ролі рекламодавців - споживачів трафіку, який може привести адверт, - виступають різні організації та особи, які, наприклад, продають в інтернеті товари або послуги.
Все просто: заплативши арбітражніку (АДВЕРТ) деяку суму за лід (потенційного покупця товару або послуги), рекламодавець надалі може отримати куди більше доходу за рахунок продажів, повторних продажів, допродаж та іншого.
А щоб напрацювати хорошу клієнтську базу, розширити наявну або налагодити стабільний потік клієнтури, рекламодавці вдаються до послуг CPA-мереж, де на їх оффер можуть відгукнутися адверт.
На деяких сайтах ще багато років тому з'явилися партнерські програми - коли власники нараховували якась винагорода чинному клієнту за залученого нового клієнта.
Можна сказати, що арбітраж трафіку - це злегка еволюціонувала і поставлена на потік партнерська програма.
Все про арбітраж трафіку - з чого почати і як заробити на cpa-партнерка. Детальна покрокова інструкція по заробітку
3. З чого почати арбітраж трафіку і як заробити на CPA-партнерках - покрокова інструкція
Перед тим, як приступити працювати з арбітражем трафіку необхідно пройти наступні кроки:
Крок 1. Реєструємося і вибираємо CPA-мережу
Насамперед, вам треба зареєструватися в CPA-мережі, а краще - в декількох, щоб охопити більш широке поле офферов або відстежувати умови одного і того ж оффера в різних мережах.
Найчастіше буває так, що в одній мережі рекламодавець вказує вартість ліда 50 рублів, а в іншій мережі на аналогічній кампанії - 60 рублів.
Різниця не така велика, як може здатися на перший погляд, але коли число лидов почне вимірюватися сотнями і тисячами - навіть ці 10 рублів різниці у вартості ліда можуть відчутно збільшити ваш профіт.
Оцінюючи різні оффер за деякими критеріями, ви зможете зрозуміти, наскільки вигідно вам буде з ними працювати.
Крок 2. Вибираємо оффер
З усього безлічі пропозицій рекламодавців вам треба виділити ті, які принесуть дохід при найменших витратах і з більшою ймовірністю.
Деякі поради щодо вибору оффера:
Рада 1. Особливо звертайте увагу на простоту оффера для ваших лидов
Наприклад, добре, якщо рекламодавець платить тільки за реєстрацію, а не ще за деякі додаткові дії. Останнє доповнення може знизити вам показник конверта (конверсії).
Порада 2. Звертайте увагу на рейтинг офферов
Дивіться рейтинг оффера - вище означає краще.
Порада 3. Звертайте увагу на тривалість холд'а
Важливий і холд - чим цей час менше, тим швидше ви отримаєте свої гроші.
Рада 4. Оцініть сторінки (Лендінгем, сайти) рекламодавця
Вивчіть представлені рекламодавцем сторінки, на які ви поведете користувачів. Чим вони простіше і зрозуміліше - тим краще. Вони не повинні бути перевантаженими інформацією, відштовхувати і лякати, вимагати заповнення занадто великої кількості полів для реєстрації і так далі.
Спробуйте зрозуміти, чи подобається ця сторінка вам, як людині, яка тільки що на неї потрапив і зацікавлений пропозицією.
Рада 5. Ознайомтеся з вимогами рекламодавців по трафіку (джерелами трафіку)
Крім усього іншого, уважно читайте вимоги рекламодавця до трафіку - це основа для налаштування вашої рекламної кампанії.
В іншому випадку, якщо ваш трафік не буде відповідати вимогам, ви просто зіллється рекламний бюджет і нічого не отримаєте.
Крок 3. Залучаємо трафік
Мабуть, самий неоднозначний момент в арбітражі - де ж взяти найбільш якісний трафік з найменшими витратами? У вас є два шляхи - безкоштовний і платний.
1. Безкоштовний трафік
Безкоштовний трафік можна взяти зі своїх сайтів, якщо у вас вони є, форумів, інших ресурсів, де проводять свій час живі люди, зацікавлені в тематиці обраного вами оффера.
У деяких випадках такий трафік може принести вам гарний прибуток. Особливо, якщо у вас немає початкових коштів для його покупки.
Наприклад, ви ведете блог про онлайн ігри. У вас є передплатники або постійні активні читачі. Ви вибрали оффер, де потрібна реєстрація в онлайн грі. На своєму сайті ви пишете статтю або огляд гри рекламодавця і розміщуєте посилання на цільову сторінку.
Ваші читачі переходять по посиланню і реєструються, де за зазначені дії отримуєте гроші.
Важливо! Крім усього перерахованого, рекламодавець може закрити оффер (перестати купувати ліди) ще до того, як ваш сайт проїндексируют пошукові системи, і на нього піде будь-якої трафік.
У тому числі і з цієї причини багато фахівців з просування сайтів з рунета перейшли в арбітраж трафіку - це більш швидкі гроші.
Платний трафік при арбітражі трафіку - банерна реклама, контекстна, тізерна
2. Платний трафік
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні деякою сумою грошей, трафік можна купити і «лити» на оффер, минаючи проміжні ланки і скорочуючи витрати. Розглянемо цей варіант докладніше.
Гіпотетично, ви можете заманювати потенційних клієнтів (лидов) всім тим, що він здатний побачити і на що можна клікнути - це банер, оголошення контекстної реклами, пост або рекламний блок в соціальній мережі, тизер.
Є й спеціалізовані біржі трафіку, де за певну ціну ви можете купити кілька відвідувачів. Але це далеко не самий якісний трафік і інвестиції також можуть не виправдатися.
Така ж ситуація і з банерної рекламою. Сучасний користувач Інтернету настільки досвідчений рекламою, що треба здорово постаратися, складаючи дійсно привабливий і ефективний банер, на який будуть кликати. А завдяки різним блокировщикам реклами, які стають все більш популярні, банери сміливо можна назвати анахронізмом - користувач з блокувальником просто його не побачить.
Про рекламу в соцмережах, контекстної і тизерної розповімо детальніше, так як саме вони зараз найчастіше використовуються арбітражнікамі для отримання трафіку.
контекстна реклама
Найпопулярнішими сервісами контекстної реклами є Яндекс.Директ і Google Adwords.
Контекстна реклама (Яндекс.Директ і Google АдВордса) - відмінні інструменти і сервіси для арбітражу трафіку
Розглянемо основні плюси і мінуси контекстної реклами в наочної таблиці:
№ПлюсиМінуси1.Рекламний блок з'являється в результатах пошуку - так із загальної маси користувачів ви зможете отримати максимально зацікавлених у тематиці вашого оффера. У різних нішах вартість кліка по посиланню може сильно відрізнятися - від декількох рублів до декількох сотень і тисяч рублів залежно від запиту. 2. гнучко настроюється по безлічі критеріїв. Основа - спектр пошукових запитів, за якими треба показати вашу рекламу. Варто серйозно зайнятися підбором тих запитів, які при розумній ціні принесуть вам більше лидов. 3. Ви можете керувати зовнішнім виглядом оголошення, роблячи його більш привабливим. Треба розуміти свою цільову аудиторію. Якщо допустити помилки при складанні оголошення, його конверт буде низьким. 4. Оголошення можуть бути показані ще й на тематичних сайтах, які розмістили рекламні блоки. Практика показує що це не тільки призводить до підвищення витрат рекламного бюджету, але і здатне здорово знизити якість трафіку, а отже - конверт.
Реклама в соціальних мережах
Сьогодні всі великі соціалки (соцмережі) мають власні сервіси реклами з досить розгорнутими можливостями по виділенню цільової аудиторії - таргетингу. Як приклад можна привести Вконтакте, Facebook, Однокласники.
Використання реклами в соцільних мережах при арбітражі трафіку
Розглянемо в наочної таблиці основні плюси і мінуси реклами в соціальних мережах:
№ПлюсиМінуси1.Ви можете за багатьма критеріями відбирати найбільш підходящих вам користувачів соцмережі. Аудиторія соціальної мережі апріорі нижче аудиторії пошукових систем. 2. Можна налаштувати зовнішній вигляд рекламного блоку. Знову ж таки, треба уявляти, чим зачепити вашу цільову аудиторію. В іншому випадку вам загрожує слив бюджету або низький конверт. 3. Можна платити або за покази або за переходи по посиланню. Тим не менш, є відсоток користувачів, яких ви не зможете охопити - наприклад, коштує тільки в настройках сторінка Вконтакте включити англійську мову, і рекламний блок пропадає. 4. Рекламні кампанії створювати і запускати простіше, ніж в сервісах контекстної реклами. «Як би не так!» - сказав модератор і заблокував вашу рекламу. Детально вивчіть вимоги кожної соцмережі перед публікацією. Інакше доведеться довго спілкуватися з тими самими модераторами.
тизерну мережі
Ви напевно бачили на сайтах рекламні блоки у вигляді картинки і короткого чіпляється тексту, мотивуючого до переходу за посиланням. Це і є тизер (англ. Tease - дражнити).
Завдання тізерній реклами - захопити увагу відвідувача таким текстово-графічним блоком і привести на цільовий сайт. Однак проблема тизерних мереж в тому, що не завжди вони дають трафік високої якості.
Контекст і рекламу в соцмережах ви можете налаштувати так, щоб максимально звузити цільову аудиторію, граючи на користь підвищення конверта. Ви вже приблизно уявляєте, яка людина побачить вашу рекламу і зреагує на неї. Тоді як тизери показуються на сайтах, де аудиторія дуже різношерста. І не факт, що на рекламу відреагує дійсно зацікавлений в пропозиції людина. Все це може знизити вам конверт.
Але бувалі вебмастера кажуть, що «тізеркі» (так між собою арбітражнікі звуть тизерну мережі) при належному підході дають трафік з найменшими витратами, ніж контекст і соцмережі. Нижче ми розповімо, як це зробити.
Крок 4. Тестування
В даному етапі знаходимо найкращі варіанти для отримання прибутку. Арбітраж трафіку на увазі постійну дослідницьку роботу. Якщо ви думали, що рядовий арбітражнік заряджає рекламні кампанії, запускає їх, а весь інший час відпочиває - це не зовсім так.
Після запуску кампаній доведеться працювати над їх вдосконаленням (проведенням аналізу оффера, ефективності реклами і так далі).
Отже, основні етапи по модернізації і поліпшення рекламної кампанії:
Етап 1. Аналіз трафіку
Вам треба перевірити, трафік з якого джерела дає кращий конверт на даному конкретному офферу.
Етап 2. Перевірити ефективність рекламних матеріалів оффера
Визначити наскільки добре працюють матеріали самого оффера (наприклад, сторінка, на яку ви Ллється трафік) при різних умовах трафіку.
Етап 3. Створити і перевірити блоки оголошень
Створити кілька креативів (банери, тизери, блоки оголошень - все те, чим ви збираєтеся залучати лидов) і перевірити, які з них добре чіпляють потенційних клієнтів.
Етап 4. Якщо ви використовуєте пре-Лендінг, варто провести і його тестування
Фахівці називають це A / B-тест або спліт-тест. Експериментуйте з різними елементами оформлення, з їх розташуванням і зовнішнім виглядом. У підсумку ви визначите оптимальне поєднання.
Етап 5. Дізнайтеся оптимальний час показу ваших рекламних матеріалів
Визначте час показу оголошень (коли саме ваша цільова аудиторія в мережі і найбільш ймовірно побачить рекламу). Інакше є ризик, що рекламний бюджет буде частково «скликала» нецільовими відвідувачами, слабо зацікавленими в тематиці оффера, але купівшіміся на ваш креатив.
Для збору подібної статистики і визначення векторів подальшого руху вам може знадобитися від кількох днів до кількох тижнів.
Але якщо ви добре попрацюєте з тестуванням і виправленням виявлених недоліків, конверт вашої рекламної кампанії буде куди вище. А ймовірність того, що ви зіллє бюджет в нуль або хвилин - значно нижче.
Крок 5. Фільтруємо неякісний (поганий) арбітражний трафік
Логічно виникає питання - як отримати саме цільового відвідувача і позбутися від неякісного трафіку?
Не випадково в статті ми згадали термін «пре-Лендінг» (преленд (в колі арбітражніков)). Ця сторінка допоможе вам не тільки підігріти інтерес аудиторії і підвищити конверт, а й зібрати деяку статистику по вашому трафіку і відсікти поганий трафік.
Так, наприклад, ви можете підключити сторінку до сервісу Google Analytics (або Яндекс.Метрику) і в якості цілей вказати перехід по посиланню оффера, на який ви вирішили лити трафік. Так ви побачите більш наближену (реальну) конверсію оффера.
А крім того, вдаючись до деяких хитрощів, ви можете зупиняти спамерських пошукових роботів. Для цього, наприклад, веб-майстри створюють посилання або форму, невидиму для живого відвідувача, зате чудово видиму для пошукових роботів.
Бот, потрапивши на сторінку, починає сканувати її на предмет тих самих посилань і форм, намагаючись переходити по ним або відправляти заповнену форму.
Використовуючи такий прийом в парі з сервісом статистики, ви можете підвищити якість трафіку, який буде надалі злитий на оффер, а також зрозуміти, наскільки якісний трафік ви купили, і чи варто далі працювати з таким постачальником.
Крок 6. Заощаджуємо бюджет (запускаємо рекламу в тізерках)
До того, як ви будете чітко розуміти, як правильно налаштовувати контекстну рекламу і таргетинг, радимо вам попрацювати з тізерного мережами.
Часто трапляється так, що новачки в світі арбітражу намагаються на швидку руку накидати кампанії в Яндекс.Директ і Google Adwords, не маючи для цього належного досвіду, і просто зливають весь бюджет. Природно, після такого вони скажуть, що в арбітражі грошей немає і займатися ним не варто. Тому рекомендуємо прочитати статтю про налаштування Яндекс Директ і добірку ключових слів для рекламної кампанії.
Саме тому на перших порах краще всього використовувати тизерну мережі, але звернути увагу на деякі моменти.
Тизерну мережі, перевірені часом вважаються ресурси - BodyClick і TeaserNet. Від вас вимагається зареєструватися в цих мережах і створити кілька оголошень (креативів).
Подумайте, які з них можуть зацікавити вашу цільову аудиторію, зробіть кілька варіантів і оттестіруйте їх.
Ознайомтеся з інструментами таргетингу, які представляють тізеркі, і спробуйте знайти оптимальні настройки для вашого оффера. Так наприклад, ви можете визначити, чи показувати повторно рекламний блок ще раз чи ні, в який час дня краще включити рекламу, а коли покази треба зупинити. Все це ви зможете зробити, спостерігаючи за статистикою в вашому особистому кабінеті.
Вивчіть і інший функціонал тизерних мереж, де ви зареєструєтесь. Надалі ви зможете прийняти чітке рішення, з якою мережею працювати вигідніше і зручніше.
Крім того, набравшись деякого досвіду, відкривайте і інші джерела трафіку - пробуйте працювати з контекстом і соцмережами. Деякі веб-майстри стверджують, що навіть банальний спам досі дає трафік. Загалом, пробуйте різні способи отримання трафіку і знаходите для себе найбільш цікаві.
Основні варіанти, куди можна «лити» трафік - CPA-мережі, SMS-партнерки, товарні партнерські програми
4. Куди краще лити арбітражний трафік - 3 основних напрямки
З джерелами і обробкою трафіку ми визначилися. Тепер залишилося зрозуміти, куди найефективніше буде пустити одержуваний трафік.
Варіантів куди можна направляти трафік кілька:
Варіант 1. CPA-мережі
Як ви вже знаєте, це вид рекламних пропозицій, де вам платять за Ліди. Серед популярних цільових дій можна виділити, наприклад, реєстрацію на цільовому сайті, відправку заповненої анкети, замовлення товарів або послуг на певну суму, скачування файлів, перегляд відео та інші.
Деякі CPA-партнерки використовують поєднання декількох цільових дій. Так, наприклад, ви зможете отримати винагороду за реєстрацію, а в подальшому якщо ваш лід (клієнт) буде здійснювати покупки, користуватися платними сервісами рекламодавця, то вам буде нараховано відсоток від витраченої суми (За аналогічною схемою працює CPA-партнерка AviaSales.ru і інші ).
Варіант 2. SMS-партнерки
Їх зміст полягає в тому, що користувач повинен так чи інакше відправити SMS на короткий номер. Є думка, що такий спосіб заробітку втрачає актуальність через більш строгих обмежень, що вводяться операторами стільникового зв'язку.
Як приклад таких партнерок можна привести JinConvert.ru, MoneySys.biz.
Варіант 3. Партнерські програми з продажу
Вебмастера називають їх також товарними партнерками. Дуже схоже на CPA, але в даному випадку ви отримуєте відсоток з продажів товару.
Зараз саме ця тематика набирає обертів, так як користувач отримує не якусь абстрактну послугу, а цілком реальний товар, який купується їм за вигіднішою ціною, ніж в магазині.
В якості гарного прикладу можна навести агрегатор Myragon, який готовий заплатити АДВЕРТ в середньому по 5% з кожного продажу.
5. Рейтинг основних CPA-мереж - ТОП-8 надійних CPA-партнерок
У статті часто згадувалися CPA-мережі і cpa-партнерки. Тепер прийшов час поговорити про конкретні ресурсах, які допоможуть вам в пошуку цікавих і прибуткових офферов.
1) Ad1.ru
Популярний агрегатор партнерських програм з великим вибором рекламодавців. CPA - мережа підходить і новачкам, так як має добре пропрацював, зрозумілий простому користувачеві.
З додаткових плюсів - швидка довідкова підтримка, що знову ж таки добре для новачків в світі арбітражу, а також низький поріг виведення коштів - від 800 рублів з можливістю щотижневої виплати.
Якщо ж ваші обороти перевалять за позначку в 5000 рублів в день, ви зможете виводити кошти частіше.
2) Admitad.com
Цю CPA-мережу можна відзначити за відмінну власну статистику, аналогів якої, мабуть, поки ніде немає. Якщо на зорі становлення мережа працювала більше з ігрових офферу, то тепер спектр тематик дуже широкий.
Тут ви зможете знайти цікаві і відповідні Вам партнерські програми. А крім того, якщо у вас будуть якісь питання по ходу роботи, ви зможете знайти рішення або обговорити їх на форумах в Інтернеті.
3) Cityads.ru
Дана CPA-мережу визнаний монополіст на ринку ігрових офферов. Чому ми пропонуємо вам саме ігрові? Все просто: новачкові буде легше почати саме з цих партнерських-програм. А ця мережа представить вам безліч цікавих офферов в тематиці online-ігор. Так ви зможете заробити перші гроші, маючи порівняно невеликий бюджет.
4) M1-shop.ru - партнерська CPA мережу
М1-shop.ру - це топова партнерська CPA-мережу з хорошими пропозиціями і великими комісійними відрахуваннями. Дана CPA-партнерка - лідер серед товарних CPA-мереж, яка має величезну кількість офферов, швидку виплату і технічну підтримку.
5) Решта CPA-мережі
Існує безліч і інших CPA-мереж, які заслуговують на увагу:
- Actionpay;
- kma.biz;
- LEADS;
- ActionAds;
- та інші.
6. Як вибрати CPA мережу і на що звертати увагу
Ми вже згадали, що оффер від одного і того ж рекламодавця, але з деякими застереженнями, можуть бути представлені в різних CPA-мережах.
На перших порах Вам краще вибрати оффер з найпростішими умовами - наприклад, реєстрація користувача. Незважаючи на те, що платять за це менше, це зажадає від вас менше роботи з якістю трафіку і проведенням аналізу над ним.
Наприклад, в одній мережі оффер рекламодавця може мати на увазі виплату за реєстрацію, а в іншій - виплату за активного користувача, який не тільки зареєструвався, але і зробив ще деякі дії (грав кілька днів, купив ключі або атрибути для гри і т.д. ).
Обов'язково вивчіть всі нюанси оффера, в тому числі і вимоги до трафіку. Зверніть увагу на параметри холд'а і періодичність виплат cpa-мережі.
Основні ризики при арбітражі - наочний приклад з цифрами
7. Які ризики при арбітражі трафіку можуть бути
Основні ризики арбітражніка - неякісний трафік. Наприклад, якщо ви закупили трафік розважальної тематики на оффер з товаром для забезпеченої дорослої аудиторії.
Припустимо, на біржі трафіку ви заплатили 500 рублів за 1000 відвідувачів. З цієї тисячі тільки 10 відвідувачів перейшли на Лендінгем (преленд) і ніхто не замовив товар або послугу рекламодавця (НЕ перейшов по посиланню оффера).
Відповідно, ваш конверт (конверсія) = 0, а збиток - 500 рублів.
В реальності помилки відбуваються за схожим сценарієм - арбітражнік не наділив належної уваги якомусь аспекту в своїй зв'язці рекламної кампанії (наприклад, преленд - ленд - заявка), і в результаті пішов в мінус.
Арбітражнік з невеликим досвідом може також розподілити весь наявний бюджет між декількома перспективними офферу і навіть вийти в плюс, але впертися в довгий холд або рідкісні виплати мережі. Таким чином, він не зможе оперативно вивести отримані кошти для того, щоб брати участь в інших офферу.
Тому рекомендується тестувати все, що можна, на різних етапах рекламою кампанії. А також детально вивчити умови оффера і порядок роботи мережі, в якій виберете оффер.
8. Скільки можна заробити на арбітражі трафіку
Це, мабуть, одне з головних питань, яке цікавить будь-якого, хто зіткнувся зі світом арбітражу трафіку. І точної відповіді на це питання, на жаль, не існує.
Арбітражнікі з багаторічним стажем можуть заробляти по кілька мільйонів рублів на місяць.
Арбітражнікі із середнім стажем здатні заробляти по кілька десятків або сотень тисяч рублів.
Приготуйтеся також до деякого розчарування на перших порах:
По-перше, швидких грошей в арбітражі немає. Вам будуть часто турбуватися кошти на покупку трафіку, тоді як вивести свою першу прибуток ви зможете приблизно через місяць після початку роботи.
По-друге, ніхто не виключає помилок і банального «зливу» трафіку. Повірте, навіть досвідчені арбітражнікі перший час спускали солідні суми через те, що не врахували будь-які умови і обставини. Але потім, спираючись на власні помилки і практики інших фахівців, вони відбивали ці кошти і йшли в плюс.
Швидше за все новачок зіткнеться з тим, що в перші кілька місяців він не відчує реального ефекту від виконаної роботи. Але якщо провести аналіз і зробити вірні висновки зі своїх помилок, скорегувати стратегію і вибрати свою тематичну нішу, в якій простіше і зрозуміліше працювати, то можна отримати результати найближчим часом.
Приклад арбітражу трафіку з цифрами. Оффер: наручний годинник
9. Наочний приклад арбітражу трафіку з цифрами
Для наочно наведемо один простий приклад з життя початківця арбітражніка. Ви можете скільки завгодно вважати, скільки витратите грошей на закупівлю трафіку, на який оффер його будете зливати, скільки складе ваш конверт і яка буде підсумкова виплата. Але на ділі результат може виявитися зовсім інший.
Припустимо, ви взяли СPA-оффер з продажу наручних годинників. У таких офферу виплата за підтверджену заявку може доходити до 1000 рублів і більше.
Ви створюєте кампанію в Яндекс.Директ, де за кожен клік по контекстній рекламі доведеться віддавати по 5 рублів. На 500 рублів в Яндекс.Директ отримали близько 100 кліків по рекламі. З цих 100 кліків у вас вийшло всього 4 заявки, 2 з яких підтвердили, 2 інші - ні.
Припустимо, виплата за підтверджену заявку в даному офферу становить 800 рублів. Таким чином, за виконану роботу (складання рекламної кампанії і т.д.) ви отримали 1600 рублів.
Віднімаємо 500 рублів, витрачені на Яндекс.Директ. І таким чином, ваша прибуток склав 1100 рублів.
Ці 500 рублів на рекламу можна було витратити іншим чином. Наприклад, замовити рекламу в групі якої-небудь соціальної мережі і отримати більше кліків або більше заявок при такому ж числі кліків.
А могли і навпаки - витратити кілька тисяч рублів на рекламу і не отримати жодної заявки.
Тому необхідно постійно тестувати оффер, рекламні площадки, сторінки куди прямує трафік і так далі.
Крім того, не варто пускати весь рекламний бюджет на будь-якої єдиний оффер. Спробуйте запустити кілька рекламних кампаній на різні оффер. Так, якщо навіть по якомусь із офферов у вас трапиться просадка до мінуса, інші з більш успішним результатом зможуть вирівняти становище.
10.Часто запитання по темі
Природно, мало кому хочеться помилятися і витрачати гроші в пошуках успішних зв'язок, джерел трафіку, креативів і інших моментів, які в підсумку повинні привести до успіху. Простіше і наочніше, коли про це можна дізнатися з чиєїсь реальної практики, щоб хтось навчив необхідним основам, показав на наочних прикладах.
Наведемо кілька питань від початківців арбітражніков і відповідей на них.
Питання 1. Де пройти навчання по темі арбітражу трафіку?
Так повелося, що позитивними результатами, а з деяких пір - і провалами, люди щедро діляться в соціальних мережах і блогах.
Арбітражнікі трафіку - не виняток, і ми наведемо невелику добірку ресурсів, де ви можете отримати і поглибити знання в галузі основ арбітражу, і побачити розбір деяких реальних ситуацій та кейсів по заробітках.
- CPA NOOB - група Вконтакте, де наводяться огляди цікавих партнерок, розглядаються кейси та багато людей, зацікавлених в темі арбітражу трафіку. Контент регулярно поповнюється.
- CPA King - ще одна група Вконтакте, яка має відношення до однойменного сайту cpaking.ru. Сам сайт, як ви зрозуміли, присвячений тематиці заробітку на CPA. Група містить посилання на цікаві ресурси, обговорення різних моментів, які можуть стати в нагоді арбітражніку. І в цілому, дуже цікава.
- M1-shop - група Вконтакте, що розвивається однойменної товарної CPA-мережею. Якщо хочете спробувати свої сили в товарке - а ми раніше згадали, що напрямок набирає популярність, - підписуйтесь і читайте.
- kote.ws - популярний форум арбітражніков
Найпопулярніші оффер в CPA - мережах
Питання 2. Які CPA-оффер в рунеті найбільш популярні?
Можна виділити 4 (чотири) групи офферов-CPA:
- online-ігри;
- Інтернет магазин;
- банки (пропозиції продуктів (кредити, позики та ін.));
- інфопродукти.
Серед online-ігор хорошим прикладом послужать «Танки». Гра, незважаючи на солідний вік, все ще не втратила популярності.
Відомі інтернет-магазини, як наприклад Lamoda, Quelle, Wildberries також регулярно публікують цікаві оффер. Вигоду від послуг арбітражніков побачили і банки Тиньков і Home Credit. Їх оффер часто зустрічаються на просторах різних CPA-мереж.
Що стосується інфопродуктов, це найчастіше методики схуднення або догляду за собою, різні курси. Близько до них знаходяться і так звані товари поштою - ви могли бачити пропозиції по схудненню (Монастирського чаю) або інших продуктів, які клієнт може замовити на сайті і отримати поштою.
Питання 3. Що таке накрутка і фрод в CPA?
Навіть зараз можна знайти оффер, де потрібно всього лише реєстрація в online-грі. А раніше таких пропозицій від рекламодавців було дуже багато. І недобросовісні вебмастера або самі переходили по посиланню оффера і реєструвалися, або публікували замовлення на який-небудь біржі фрілансу, де давали завдання реєструватися в грі, але за ціною нижче виплати рекламодавця.
Накрутка і фрод (англ. Fraud - шахрайство) - це два терміни, що описують одне й те саме явище: використання нечесних методів при виконанні умов оффера.
Власне, саме для цього і був введено поняття «холд» в CPA-мережах. За зазначений час стане зрозуміло, «налили» ви якісний трафік, або ж вирішили вдатися до Фродо.
За накрутку Фродо, неякісного трафіку ваш аккаунт в CPA-мережі можуть забанити.
Питання 4. Скільки потрібно грошей для старту?
Як ми вже згадали, точної цифри вам не скаже ніхто. Це може бути і 3000 рублів, і 30000 рублів, і більше. Все залежить від розміру заробітку, ваших можливостей і бажання.
Пам'ятайте також, що не варто «пускати» весь наявний бюджет на один оффер. Закладайте невеликі суми грошей в рекламні кампанії. Особливо, якщо ви поки ще тільки тестируете зв'язку.
Помилка будь-якого початківця арбітражніка типова: людина вкладає всі наявні засоби в рекламну кампанію, яку в поспіху не налаштовує належним чином. Природно, бюджет буде витрачений, а на виході низька конверсія і збиток від діяльності.
11. Висновок + відео по темі
Отже, в цій статті ми послідовно пройшли від основ і визначень арбітражу трафіку до розгляду реального застосування цих знань і прикладів з життя. Показали вам, з якими CPA-мережами краще працювати, де брати трафік, що з ним робити потім і як захиститися від неякісного трафіку. У висновку були дані відповіді на найпоширеніші питання.
Ми сподіваємося, ви зрозуміли, що арбітраж трафіку - це постійна праця, зв'язаний з великим об'ємом дослідницької роботи і постійним вивченням нового. Погодьтеся, якби заробіток в CPA-мережах був занадто простим, цим би займався кожен другий.
Успішних «арбітражніков» не так багато, причому багато хто з них пройшли через помилки, «зливи» трафіку в мінус і багато іншого. Але не втратили ентузіазму і продовжують займатися тим, що приносить їм реальні і цілком пристойні гроші.
Арбітраж трафіку - це лише один з численних способів заробітку в Інтернеті .
У висновку пропонуємо переглянути відеоролик про арбітраж трафіку:
І ролик про арбітраж на товарних офферу - «Як заробляють на арбітражі трафіку?»:
Команда журналу «Richpro.ru» бажає Вам удачі і успіхів в арбітражі трафіку, вчитися на чужих помилках і якомога рідше своїх, досягти високого рівня знань, умінь і навичок.
Будемо раді, якщо ця стаття дійсно вам допомогла або хоча б дала відповіді на які цікавили питання. Якщо у вас залишилися зауваження або виникли питання по темі, то задавайте їх у коментарях нижче.
1. Де пройти навчання по темі арбітражу трафіку?2. Які CPA-оффер в рунеті найбільш популярні?
3. Що таке накрутка і фрод в CPA?
4. Скільки потрібно грошей для старту?
Кому і для чого потрібен арбітраж трафіку?
Чому ми пропонуємо вам саме ігрові?
1. Де пройти навчання по темі арбітражу трафіку?
2. Які CPA-оффер в рунеті найбільш популярні?
3. Що таке накрутка і фрод в CPA?
4. Скільки потрібно грошей для старту?