- Порівняння функціоналу віртуальної IP АТС Asterisk і стаціонарної міні АТС
- Розширення вже існуючої АТС
Сучасні технології дозволяють реалізувати функціонал IP-АТС в віртуальному середовищі. Віртуальна IP АТС реалізовує наступний функціонал, що дозволяє не тільки скоротити Ваші витрати, але і отримати спектр послуг розвиває Ваш бізнес:
- Багатоканальні лінії - підключення SIP-транков
- IVR - багаторівневе голосове меню
- Інтерактивна чергу - кожен подзвонив з'єднується з вільним оператором, а якщо всі оператори зайняті чує повідомлення про це з проханням почекати на лінії, і інформацію про його порядковий номер у черзі
- Voice Mail - Голосова пошта
- Віртуальний Call-центр - якісне обслуговування дзвінків
- Телефонні конференції - Конференція (без обмеження кількості учасників)
- Мобільна інтеграція - реєстрація мобільних (GSM, CDMA) абонентів на віртуальній IP АТС
- GSM шлюз - підключення GSM номери в якості транк-лінії
- Інформує дзвінки - автоматичне оповіщення абонентів-боржників, рекламні акції
- Маршрутизація дзвінка - вибір оптимального маршруту (при дзвінку на GSM номер - здійснюється вихід через GSM оператора)
- Детальна статистика дзвінків - перегляд, аналіз телефонних дзвінків включаючи запис розмов
- Віртуальний Факс - отримання факсимільних повідомлень на e-mail
- SMS, USSD - отримання і відправка sms, ussd повідомлень (наприклад перевірка балансу)
- Географічна незалежність - будьте на зв'язку завжди, навіть перебуваючи в іншій країні, Ви можете приймати і здійснювати дзвінки без додаткових витрат
Порівняння функціоналу віртуальної IP АТС Asterisk і стаціонарної міні АТС
- Обмеження за кількістю портів. Будь-яка міні АТС має обмеження на кількість абонентів, що підключаються. Віртуальна IP АТС Asterisk не має обмежень по кількості підключаються портів, все впирається тільки в ширину каналу Вашого інтернету. Абоненти віртуальної IP АТС вдають із себе IP телефони, софтфони або аналогові апарати, підключені до АТС, через FXS-VoIP шлюз.
- Додавання нових функцій АТС, таких як голосова пошта, автосекретар і т.д. не вимагає апаратного апгрейда, тим самим не прив'язуючись до обмежень обладнання, таких як кількість каналів, одночасно оброблюваних автосекретарями і т.п.
- Використання цифрових GSM шлюзів, дозволяє позбавитися від зайвої декодування голосового трафіку, що підвищує якість зв'язку.
- Немає прив'язки до територіальним розташуванням абонентів. Таким чином маючи права доступу (логін та пароль) використовувати функції віртуальної IP АТС Asterisk з будь-якої точки світу, де є доступ в інтернет.
- Немає необхідності прокладати телефонні мережі, що виключає можливість механічних дефектів, таких як обрив телефонної лінії.
- Так само при необхідності є можливість запису телефонних розмов, що дає можливість контролювати якість роботи своїх співробітників.
- Інформує дзвінки дозволяє повідомляти ваших боржників про наявність та суму заборгованості, а так само проводити рекламні акції.
Схема побудови Call-центру на базі IP-АТС Asterisk
Розширення вже існуючої АТС
Якщо у Вас вже встановлена цифрова АТС, то можна отримати функціонал IP-АТС, завдяки інтеграції з допомогою ISDN інтерфейсу.
Розглянемо приклад: У Вас в офісі вже існує Цифрова АТС OfficeServ500, зовнішні лінії Ви отримуєте від провайдера потоком PRI / E1.
Вам достатньо докупити плату двох інтерфейсів E1 / PRI, одним портом IP-АТС буде отримувати потік від провайдера, а іншим буде пов'язана з існуючою цифрової АТС. Тепер Ви зможете підключати IP-телефони, багатоканальні SIP-лінії НЕ докуповуючи додаткових ліцензій або плат розширення АТС.
тестувати
Ви можете безкоштовно замовити тестування IP-АТС прямо зараз