Банкомат не видав гроші, але списав їх з рахунку

Банківські пластикові картки, хоча і увійшли в наше життя порівняно недавно, але вже встигли завоювати міцні позиції Банківські пластикові картки, хоча і увійшли в наше життя порівняно недавно, але вже встигли завоювати міцні позиції. Одне тільки збільшення числа зарплатних проектів в «портфелях» банків красномовно говорить про це. Правда, принадність безготівкових платежів визнали ще не всі росіяни. Багато як і раніше розлучаються з готівкою знехотя і боязко, до сих пір вважаючи за краще, отримавши зарплату на карту, відразу ж повністю знімати її. І ось тут часом виникає проблема, що лякає недосвідчених банківських клієнтів ще більше: банкомат списує гроші з рахунку, але не видає їх. Про те, як себе вести в такому випадку, говоримо в черговому уроці.

Ось основні правила, які слід засвоїти:

1. Не панікуйте. Банк обов'язково компенсує втрачену вами суму. Єдине - для цього знадобиться запастися терпінням, тому що повернення займе якийсь час (аж до одного місяця).

2. Хвилин через 10-15 ще раз перевірте баланс. Справа в тому, що гроші можуть автоматично повернутися, якщо банківська система забезпечена системою контролю за видачею готівки.

3. Якщо грошей на рахунку як і раніше немає, в будь-якому найближчому відділенні банку, банкомат якого списав ваші кошти, напишіть відповідну заяву.

Чому банк не відразу повертає гроші?

1. Кредитна установа має попередньо перевірити банкомат і проаналізувати причину збою.

2. Може виникнути необхідність залучити до аналізу ситуації додаткових фахівців.

3. Банкомат можуть інкасувати через досить тривалий термін після написання вами заяви. Це за умови, що в автоматі просто не закінчилися гроші. Якщо справа тільки в цьому, то вважайте, що вам пощастило. Банкомат по системі обліку передасть сигнал про нульовому балансі, і на місце висунеться бригада інкасаторів. Може вийти так, що всередині вилучених касет виявляться невраховані системою купюри. Дані про це надійдуть до головного отеделеніе банку. Тут їх порівняють з інформацією в вашій заяві на повернення, і, якщо все співпаде, гроші зарахують вам на карту.

Якщо гроші потрібні саме зараз?

Як правило, ми знімаємо гроші, коли вони особливо потрібні. І у нас немає ні бажання, ні можливості чекати повернення кілька днів. Якщо сума не надто велика, то банк може видати її клієнту авансом, який після треба буде повернути кредитній установі. Але при цьому важливо, щоб банкомат і банківська карта належали одному і тому ж банку, а на карту регулярно зараховувалися гроші.

Як убезпечити себе при спілкуванні з банкоматом?

• значні суми знімайте в касі банку;

• якщо банкомат працює підозріло повільно, утримайтеся від операції;

• після транзакції, особливо збійної, зберігайте письмовий чек.

При використанні інформації посилання на сайт www.banknn.ru обов'язкове.

Чому банк не відразу повертає гроші?
Якщо гроші потрібні саме зараз?
Як убезпечити себе при спілкуванні з банкоматом?

Дополнительная информация

rss
Карта