Безкоштовний і безлімітний хостинг з PHP і MySQL

  1. Розберемося з термінами
  2. Хостинг на халяву
  3. Відгуки про хостинг:

Часто знання новачка трохи розходяться з сьогоднішніми реаліями. Зі мною спочатку також так було.

Ви самовіддано розбираєтеся з якимось терміном, шукаєте підходящий хостинг, але на ділі все хостери відповідають вашому запиту. Витрачаєте час на абсолютно зайве заняття.

У разі якщо проводити аналогію, то це все одно що шукати хороший хостинг, який дозволяв би запустити сайт в Мережу. По суті, всі вони виконують цю функцію, а ви абсолютно даремно зависли з цією опцією.

Зараз ми будемо розбирати хостинг php по деталях. Php є у всіх, дана мова дозволяє застосовувати сучасні двигуни, без яких веб-майстру просто не обійтися.

Використання без спеціальної реклами надає також будь-хостер, якому ви платите. Проте, є і безкоштовні хостери, з якими вам буде зручно, легко і дуже комфортно.

Проте, є і безкоштовні хостери, з якими вам буде зручно, легко і дуже комфортно

Розберемося з термінами

Взагалі, кожен хостинг провайдер намагається розповісти про себе як побільше на що продає сторінці, або офіційному порталі. Іноді ця інформація корисна, особливо якщо ви знаєте що вам говорять, однак, як правило, - це просто пусті балачки, яка пудрить мізки.

Наприклад, MySql - на базі даної мови створюються бази даних для інтернет-сайту, за рахунок чого проводиться швидкий і простий пошук. Дану тему можна вивчати роками. Це все одно що в біології зачепитися тільки за арахнід і потім присвятити їм усе своє життя.

Або ж мої «улюблені» HDD і SSD диски. Перші менш швидкі і сучасні, але і дешевші. Від них сьогодні відмовляються багато хостери, як мінімум через те, що вони частіше ламаються, апаратуру доводиться часто міняти.

Дуже добре, що ви всім цікавитеся, проте задумайтесь - скільки часу у вас йде на пошук підходящої статті, саме читання. А між тим, кожної деталі присвячені великі книги. Є фахівці, які проходять профільне навчання для того, щоб навчитися писати на PHP, а також працювати з базами даних.

Навіщо вам себе навантажувати зайвою інформацією?

Я дуже захоплююся тими людьми, які при придбанні нового телефону намагаються вникнути в його суть: розібратися в характеристиках, дізнатися показники, знають про нього кожну дрібницю. Однак, погодьтеся, ми найчастіше натикаємося на обладнання, яке ламається, з невідомої причини. Припустимо, через три місяці дисплей перестає показувати, або зарядка не хоче працювати.

Не такі вже дурні власники Iphone, в разі якщо вони просто хочуть Apple, проте зовсім нічого не розуміють в смартфонах. Вони беруть солідний бренд і твердо знають, що з ним все буде в нормі найближчі кілька років.

Так само і на хостингах. Вас просто може не влаштувати підтримка, або з часом ви знайдете кого-небудь краще за рекомендацією одного. Переїзд не така вже важке завдання. Просто почніть розробляти інтернет-сайт якомога швидше і приділіть увагу більш важливих деталей.

Просто почніть розробляти інтернет-сайт якомога швидше і приділіть увагу більш важливих деталей

Хостинг на халяву

В рамках даної глави я не хочу оперувати словом «безкоштовний». Краще давайте поговоримо про безлімітів. При виборі хостингу веб-майстер може бути вільний фінансово, не думати про кількість сайтів, або виділеної пам'яті, на якій розміщуються інтернет-проекти.

Я почну з волі від головного болю. найбільш простий хостинг в Україні , Який існує - це Hostland .

  • Платформа: ОС Linux.
  • Адміністрування: За додаткову плату.
  • Умови адміністрування: додаткова послуги за 1500 рублів на місяць.
  • Резервне копіювання: платна послуга, ціна залежить від диска під backup.
  • Безкоштовний тестовий період: п'ятнадцять днів.
  • Віртуалізація: технологія Xen.

Другий хостинг - це Hostinger.ru. Php в безкоштовному тарифі версії 5.2. Трафік за місяць - 100 Гб, виділеної пам'яті - 2 Гб, три сайти.

безлімітний хостинг варто тут 192 рубля на місяць. До речі, даний хостер перейшов на SSD-диски, про які я говорив вище.

Можливе застосування FTP. Для чого він треба? Ви встановлюєте додаток на комп'ютер, наприклад, FileZilla, про яку я вже детально розповідав, вводите пароль і логін і просто працюєте на хостингу через це додаток.

FTP на сьогоднішній день, по суті, теж є у всіх, проте в даній штуці я б все ж рекомендував розібратися. Вона дозволяє забути про велику різницю в різних панелях управління хостингів. Ви зможете працювати самі, через програму ФайлЗілла.

До речі, не тільки російські хостинг провайдери надають такі великі можливості. зарубіжний хостинг під назвою webhostingpad.com робить теж радує. Тут немає безкоштовних тарифних планів, зате платні в себе включають всі блага життя: кількість пам'яті, сайтів, поштових акаунтів і FTP.

Ціна при оплаті за весь рік складе 3,99 на місяць. Якщо ж ви вирішите проплатити п'ять років, то щомісячна плата складе всього 1,99. На мою думку, тут вигода є. Правда не потрібно забувати, що раз хостинг зарубіжний іноземний, то і техпідтримка заговорить з вами іноземною мовою.

Ну от і все. Переходьте до створення інтернет-сайту як можна швидше.

Відгуки про хостинг:


Навіщо вам себе навантажувати зайвою інформацією?
Для чого він треба?

Дополнительная информация

rss
Карта