Безкоштовний контент для сайту - 9 джерел унікальних статей

  1. переклади
  2. сканований текст
  3. Відео, телепередачі, ролики на Youtube
  4. Web-архів
  5. Призначений для користувача безкоштовний контент
  6. Тексти з соціальних мереж
  7. Електронні книги як джерело безкоштовного контенту
  8. Дуже старі журнали і газети
  9. Допомога друзів, родичів в генерації безкоштовного контенту

Безкоштовно тільки сир у мишоловці

Безкоштовно тільки сир у мишоловці? Зовсім ні! Безкоштовний контент для сайту існує, і з його допомогою можна створювати цілі сайти і заробляти при цьому. Як відомо, покупка статей у копірайтерів - головна стаття витрат у вебмастера. Але що робити, якщо не хочеться витрачати гроші або просто немає стартового бюджету? Копати в пошуках безкоштовного контенту!

зміст посту

переклади

Добре знаєте іноземну мову? Чи вмієте побіжно перекладати? Тоді вам дорога в буржунете! Заходимо в Google, знаходимо цікаві сайти по потрібних запитах - і робимо переклад. Доведеться попрацювати, а кому зараз легко? Можна повністю скопіювати буржуйський сайт, якщо він буде цікавий російській користувачеві. До речі, на wrart.ru теж є парочка статей, перекладених з англійської.

сканований текст

Більшість книг, особливо нових, вже знаходиться в індексі пошукових систем. Шукати доведеться довго, але якщо знайдете цікаву книгу і створите на її базі сайт і просунете в пошукових системах - він може стати золотою жилою! Найкраще брати старі видання часів СРСР, сканувати їх і розпізнавати програмою Adobe Fine Reader. Нові книги дуже швидко передруковують і публікують в онлайні, тому шансів наштовхнутися на унікальні тексти мало.

Відео, телепередачі, ролики на Youtube

Відеоконтенту в інтернеті величезна кількість. Можна також брати за основу свіжі ТВ передачі - записувати їх на диск або камеру, і потім передруковувати. Ви підписані на канали на Youtube? Звідти теж можна переводити в мова в текст за допомогою програм:

  • Real Speaker,
  • Embedded Speech і інші.

Web-архів

  1. Сайти мають властивість зникати з різних причин. Можливо, у господаря не було часу або проект не приніс належного результату, закінчився оплачений період хостингу і т. П. Web-архів - це джерело унікального контенту з "загиблих" сайтів і блогів. Як його відкопати?
  2. Шукаємо домени, які припинили існування (господар їх не продовжив). Зробити це можна на аукціоні доменів . Відсортуйте їх за датою видалення (свіжі звільнилися домени можуть все ще знаходитися в індексі) в таблиці і починайте перевірку.
  3. Перевіряємо сайт в Web-архіві на наявність копій тут . Якщо копія знайдена, беремо статті, копіюємо, перевіряємо на унікальність. Якщо вона висока, можна використовувати для розвитку свого проекту.

Призначений для користувача безкоштовний контент

Мотивувати людей на примітки - відмінний безкоштовний спосіб отримати унікальні тексти безкоштовно. Стимулюйте їх на спілкування, тому що просування сайту коментарями - відмінний і недорогий спосіб розкрутки вашого проекту.

Тексти з соціальних мереж

Я зараз покопалася Вконтакте, знайшла групи на кшталт "підслухати" і побачила, що пости, які публікують передплатники, виявляються унікальними (але не всі, тому потрібно перевіряти за допомогою програм). Ви можете знайти подібний паблік по своїй темі і створити рубрику питання-відповідь, або створювати копіпаст коментарі до статей. Це буде додатковим плюсом до ранжирування, так як оновлення сторінок коментарями - сигнал пошуковим системам про те, що ваш проект цікавий і актуальний.

Ось приклад унікального коммента з соцмережі, який перевірений в Адвего Плагіатус:

Ось приклад унікального коммента з соцмережі, який перевірений в Адвего Плагіатус:

Електронні книги як джерело безкоштовного контенту

Є безліч книг в PDF в інтернеті, і їх не потрібно сканувати, щоб перевірити текст на унікальність. Доведеться виконати дуже багато роботи, перед тим як ви знайдете не передруковану книгу, але воно того варте. Сайт - це хороший напівпасивну дохід, який обчислюється десятками тисяч рублів, а іноді і сотнями.

Дуже старі журнали і газети

Якщо у вас або у рідних припадають пилом в підвалі журнали і газети з тих часів, коли про інтернет ніхто не чув - це відмінний варіант безкоштовного контенту.

Допомога друзів, родичів в генерації безкоштовного контенту

Придивіться до свого оточення: воно може стати джерелом цінної інформації. Чим захоплюються ваші друзі, рідні? У них є великий досвід в конкретній сфері? Нехай розповідають! Задайте їм тему для розмови, запишіть на диктофон, оформіть як статтю - і публікуйте.

Ви також можете попросити написати для вас статті, зробити фотографії, записати відео.

PS Цікаве відео по темі:

Але що робити, якщо не хочеться витрачати гроші або просто немає стартового бюджету?
Чи вмієте побіжно перекладати?
Доведеться попрацювати, а кому зараз легко?
Ви підписані на канали на Youtube?
Як його відкопати?
Чим захоплюються ваші друзі, рідні?
У них є великий досвід в конкретній сфері?

Дополнительная информация

rss
Карта