«Білайн» запустив нові тарифи: детальний розбір

  1. Нові пакетні тарифи «Білайн»
  2. Додаткові опції
  3. Тариф «Всёшечка»
  4. Тариф «Білайн» без абонентської плати
  5. Роумінг в Криму і Севастополі

З 27 квітня 2017 року оператор «Білайн» запустив нову лінійку тарифів на мобільний зв'язок. В цілому абонентам стали доступні п'ять нових тарифів з блоком передплачених послуг, а також один - без абонентської плати. Крім того, істотно подешевшав національний роумінг в Криму і Севастополі. Діяли раніше пропозиції переведені в архів, підключитися до них тепер не можна. Інтернет-проект «Будь мобільним» проаналізував нові пропозиції чорно-жовтого оператора і постарався зрозуміти, наскільки вони привабливі на тлі конкурентів. З 27 квітня 2017 року оператор «Білайн» запустив нову лінійку тарифів на мобільний зв'язок

Запуск нових тарифів для оператора «Білайн» став свого роду реакцією на мінливі умови ринку. Оператор став третім гравцем на російському ринку, хто оновив свої тарифи. Раніше це зробили Tele2 і МТС.

За словами Марека Слачіка, виконавчого віце-президента з розвитку масового ринку компанії «Вимпелком» (бренд «Білайн»), аналіз існуючої абонентської бази показав, що профіль споживання послуг зв'язку у клієнтів почав зміщуватися від голосової телефонії на користь мобільного інтернету і сервісів на його основі. Ну, а сама нова лінійка тарифів повинна стати більш зрозумілою, вигідною і максимально відповідати попиту з боку абонентів.

«Ринок телекому зараз знаходиться в прикордонному стані: споживачі переходять від голосового зв'язку до мобільного Інтернету. Тому при створенні нових тарифів ми робили акцент саме на обсязі трафіку. Крім того, ми грунтувалися на конкретних даних - статистикою про те, як наші абоненти споживають послуги зв'язку », - зазначив Марек Слачік.

Також серед цілей запуску нової лінійки тарифів - максимальна уніфікація всіх пропозицій, доступних у всіх регіонах Росії. За словами представників оператора, зараз в биллинге налічується до декількох сотень архівних тарифів, які не відповідають поточним потребам клієнтів.

Для підготовки нових тарифів крім аналізу споживання фахівці оператора активно спілкувалися з абонентами безпосередньо, щоб зрозуміти, на що саме дивиться клієнт, обираючи для себе стільникового оператора і конкретний тариф. Спілкування відбувалося як особисто в салонах і офісах «Білайн», так і через операторів контактного центру.

Завдяки технології Cojoint і масиву даних Big Data співробітникам оператора вдалося виявити основні моделі поведінки абонентів. За їх словами, тепер, коли абонент буде звертатися за допомогою в контактний центр «Білайн», співробітник буде чітко знати, до якого саме психотипу він відноситься. Це допоможе зробити клієнту найбільш підходящі для нього пропозицію.

«Ми використовували так званий« дизайн мислення ». Всі абоненти, з якими ми спілкувалися, були розділені на вісім груп по психоемоційним ознаками, - розповіла Ірина Лебедєва, директор з маркетингу масового ринку «ВимпелКому». - Наприклад, є «клієнти-відмінники» - це ті, хто знає свій тариф напам'ять, всі умови по ньому, коли перейшли на нього і який був до цього. Залежно від приналежності клієнта до тієї чи іншої групи ми можемо запропонувати йому перехід саме на той тариф, який йому підходить. Ми активно залучаємо штучний інтелект і Big Data, щоб пропонувати абонентам цікаві тарифи за допомогою розсилок, дзвінків і особистого спілкування ».

У формуванні назв нової лінійки тарифів активну участь брали самі абоненти «Білайну». Варіантів було багато, але в підсумку в компанії вибрали максимально зрозумілі і нейтральні, з чіткою ієрархією: «Все 1», «Все 2» і так далі.

Нові пакетні тарифи «Білайн»

id = "sub0">

На Уралі «Білайн» надає п'ять пакетних тарифів: «Все 1», «Все 2», «Все 3», «Все 4» і «Все 5». Щомісячна абонентська плата на цих тарифах становить 350, 600, 900, 1500 і 2500 рублів відповідно. Плата списується раз на добу пропорційно кількості днів протягом місяця.

Крім Уралу лінійка представлена ​​на всій території країни, при цьому в залежності від регіону в тарифних планах відрізняється пакет послуг зв'язку, а ось абонентська плата однакова.

Серед особливостей нових тарифів - безкоштовні дзвінки на номери «Білайн» як в домашньому регіоні, так і в поїздках по країні. Правда, дзвінки в середині мережі входять в блок передплачених хвилин. Вхідні дзвінки у роумінгу безкоштовні.

Вхідні дзвінки у роумінгу безкоштовні

Протягом двох перших місяців з моменту підключення на нові тарифи клієнту надається подвоєний обсяг інтернет-трафіку. Аналогічні умови діють і при переході з архівних пропозицій. Надалі для подвоєння інтернет-пакета щодо базової величини абоненту необхідно поповнювати баланс особового рахунку єдиним платежем на розмір абонентської плати за цілий місяць. Наприклад, на тарифі «Все 1» буде потрібно поповнення на 350 рублів, а на тарифі «Все 4» - 1500 рублів.

Така схема тарифікації, на думку представників оператора, повинна підвищити лояльність клієнтів, знизити відтік абонентської бази і постійне оформлення нових контрактів в спробах заощадити.

Кожен тариф включає в себе блок голосових хвилин. Причому на тарифі «Все 1» і «Все 2» в пакет включені дзвінки лише на номери операторів домашнього регіону і «Білайн» Росія. А ось на більш дорогих виклики по Росії витрачаються з пакета. Аналогічні справи і в подорожах по Росії. На тарифах «Все 3», «Все 4» і «Все 5» діють домашні тарифи (роумінгу немає). У випадку з «Все 1» і «Все 2» вихідні дзвінки будуть тарифікуватися по 5 рублів за хвилину.

Інтернет з включеного пакету можна витрачати по всій Росії, за винятком тарифу «Все 1», пакет якого поширюється лише на уральські регіони.

Таблиця тарифів «Білайн» для абонентів Кіровської, Курганської, Свердловської, Челябінської областей, Республіки Удмуртія, Комі, Пермського краю, Ханти-Мансійського і Ямало-Ненецького АТ:

Наведені тарифи не діють на території Республіки Крим і в Севастополі.

Також варто відзначити наявність додаткових послуг, які підключені за замовчуванням на всіх нових тарифах. Мова про послуги «автоподовження швидкості», «автоподовження хвилин» і «# можноВСЁ». Описані опції можуть збільшити витрати абонента в автоматичному режимі на досить солідну суму.

Додаткові опції

id = "sub1">

Так, послуга «автоподовження швидкості» активується в разі перевищення пакету мобільного інтернету. У цьому випадку на тарифах «Все 1» і «Все 2» з абонентів списують 50 рублів і надають блок 100 Мбайт. На тарифах «Все 3», «Все 4» і «Все 5» списується 150 рублів, надається пакет 5 Гбайт інтернету.

«Автоподовження хвилин» списує 50 рублів. При цьому клієнту підключається пакет з 50 голосових хвилин за тарифом.

Послуга «# можноВСЁ» списує по 4 рубля на добу (120 рублів на місяць) і відкриває безлімітний доступ до соціальних мереж Вконтакте, Однокласники, Facebook, мессенджерам Facebook.Messenger, Instagram, Twitter і музичних сервісів Вконтакте, Яндекс.Музика і Zvooq.

Всі ці послуги можна відключити за допомогою мобільного додатку, особистого кабінету, або при дзвінку в службу підтримки.

Також вводиться окрема опція для заморозки справляння абонентської плати. Її можна включити спеціальної USSD-командою, або через особистий кабінет. Представники «Білайн» порівнюють цю функцію з можливістю заморозки абонемента у фітнес-клубі, або припиненням роботи інтернету у провідних провайдерів.

«У людей має можливість« цифровий детоксикації »для усамітнення з сім'єю і природою», - підкреслила Ірина Лебедєва.

Тариф «Всёшечка»

id = "sub2">

Для абонентів в Курганській, Челябінській областях, Республіці Удмуртія і Пермському краї крім лінійки тарифів «Все» є більш дешеве за ціною пропозицію - «Всёшечка». За 250 рублів на місяць (8,3 рубля на добу) абонент отримує 250 хвилин вихідних дзвінків на номери інших мобільних операторів регіону підключення і номери «Білайн» Росії при знаходженні в домашній мережі, а також викликів на номери «Білайн» в поїздках по Росії в мережі «Білайн». Також в пакет входить 1,5 Гбайт інтернет-трафіку, координує можна користуватися регіонах Великого Уралу. У разі поповнення рахунку єдиним платежем в 250 рублів або більше, трафік збільшується до 3 Гбайт.

СМС тарифікуються по 1,5 рубля за повідомлення. Користувачі можуть підключити пакет з 500 SMS. Вартість підключення 30 рублів, абонентська плата - 2 рубля на добу (60 рублів на місяць).

Наведені тарифи не діють на території Республіки Крим і в Севастополі.

Після вичерпання пакета хвилин за замовчуванням підключається послуга «автоподовження хвилин» (50 хвилин за 50 рублів). Після вичерпання пакета мобільного інтернету підключається послуга «автоподовження швидкості» (100 Мбайт за 50 рублів).

Тариф «Білайн» без абонентської плати

id = "sub3">

Паралельно з запуском пакетних тарифів в «Білайні» оновили пропозицію без абонентської плати. З 27 квітня 2017 року тариф «Нуль сумнівів» включає в себе безкоштовні дзвінки всередині мережі на номери домашнього регіону. Правда, для безкоштовності дзвінків потрібно поповнити рахунок на 150 рублів. Після цього клієнт протягом 14 днів зможе безкоштовно і безлімітно телефонувати на «Білайн».

Дзвінки на інших операторів - по 1,5 рубля за хвилину. Вартість відправки SMS - 1,5 рубля. Мобільний інтернет за замовчуванням тарифікується за умовами опції «Хуавей 1,5 ГБ», тобто по 7 рублів на добу. Клієнту буде надано 1,5 ГБ інтернет-трафіку в місяць.

Тариф «Нуль сумнівів» для абонентів Свердловської і Тюменської областей:

Тариф «Нуль сумнівів» для абонентів Свердловської і Тюменської областей:

Роумінг в Криму і Севастополі

id = "sub4">

Ще одне нововведення - зниження вартості роумінгу в Криму і Севастополі. Варто нагадати, що в цих регіонах у «Білайну» немає власної мережі.

З 27 квітня вхідні дзвінки на тарифах «Все» коштують 1,5 рубля за хвилину. Вихідні - 4 рубля за хвилину. Вихідні SMS по Росії - 4,95 рубля, Інтернет - 3 рубля за Мбайт.

Представники оператора підкреслили, що «Білайн» поки не може зробити дзвінки на території Криму і в Севастополі безкоштовними. «Оскільки ми надаємо послуги на території півострова по роумінгових угод, тут, так як послуга вхідного дзвінка виявляється за допомогою мереж наших партнерів, ми не можемо зробити вартість безкоштовної», - сказала Ірина Лебедєва.

Схожі сюжети / 7

Дополнительная информация

rss
Карта