Білоруські стільникові оператори. МТС: роумінг в Білорусії. Тарифи, підключення. Коди міст в Білорусії

  1. Працює туристична карта по роумінгових угод з місцевими стільниковими операторами. По суті від них...
  2. Коли роумінг підключити самостійно не вийде?
  3. «Легкий роумінг та міжнародний доступ»
  4. Правила
  5. Валюта
  6. MTS (МТС)
  7. Характеристика пакетів даних
  8. Тарифний план відвідувача (гостьовий)
  9. Туристичні тарифні плани
  10. інші тарифи
  11. Засоби масової інформації, різноманітність і маніпулювання контентом
  12. Відключення непотрібних послуг
  13. Що сделать перед від'їздом до Беларуси?
  14. Вартість послуг в Білорусії
  15. Туристичний тарифний план
  16. Характеристика пакетів даних
  17. інші тарифи
  18. Туристичні тарифні плани
  19. Характеристика пакетів даних
  20. 4G / LTE
  21. Відключення непотрібних послуг
  22. Більше информации

Туристична сім картка для Білорусії FreeRoaming відмінно підходить для коротких поїздок, так як відсутні обов'язкові платежі. Оплата за трафік проводиться тільки в моменти користування послугою доступу в глобальну павутину. Вийшли в інтернет, зняло гроші, якщо не користуємося, не платимо. Також тариф діє ще в 70-ти країнах. Зручно й вигідно буде як для туризму, так і для ділових поїздок. Підключення відбувається на анонімній основі, без будь-яких документів. Також відкрита можливість роздачі інтернету по Wi-Fi. Тарифікація в Білорусії буде наступна:

Одночасно міністерство заблокувало і юридично призупинило дію 13 інших інтернет-магазинів. Сайти були звинувачені в порушенні правил і положень про захист онлайн-торгівлі і захисту споживачів. Влада розглядали їх як викликають економічну паніку.

Як пояснив один з офіційних осіб, інтернет-магазини внесли великий вклад в «скаче стрибок цін». Блокування тривало не менше тижня. Через пару тижнів великомасштабна блокування закінчилася так само несподівано, як і почалася. Через тиждень його торговельні послуги також були відновлені, хоча без інформації про постачальників і цінах.


Туристична сім картка для Білорусії FreeRoaming відмінно підходить для коротких поїздок, так як відсутні обов'язкові платежі Працює туристична карта по роумінгових угод з місцевими стільниковими операторами. По суті від них і буде залежати якість 3G або 4G мобільного інтернету. Давайте трохи познайомимося з ними.

У сусідній Білорусі, мобільний зв'язок представлена ​​трьома операторами: «МТС», «Velcom» і «Life :)». Країна з високим проникненням стільникового зв'язку. На сьогоднішній день цей показник складає 125%.

МТС (Мобільні ТелеСистеми) - оператор мобільного зв'язку працює на території республіки Білорусь. Власниками оператора є білоруський - «Белтелеком» і Російські «Мобільні ТелеСистеми». Працює в стандартах GSM, UMTS і єдиний в республіці оператор почав надавати послуги в стандарті 4G LTE, поки що тільки в м.Мінськ.

Velcom (Велком) - другий, за кількістю абонентів, оператор мобільного зв'язку республіки Білорусь. На сьогоднішній день послугами оператора користується понад 5 млн. Абонентів. Надає послуги в стандартах - GSM і UMTS (WCDMA).

Life 🙂 - є брендом білоруського оператора мобільного зв'язку «Бест». Обслуговує понад 1 млн. Абонентом, тим самим займаючи третю позиції на ринку мобільного зв'язку. Обслуговує абонентів в стандартах - GSM і UMTS. До речі покриття 3G (UMTS) не суттєво поступається іншим операторам республіки.

У Білорусії діють кілька мобільних операторів:

Однак стало ясно, що блокування відбувається на рівні магістрального провайдера, оскільки до цих сайтів все ще можна отримати доступ через інструменти обходу. Власники заблокованих сайтів новин подали заявки в Белтелеком і інші державні агентства, що вимагають пояснень, але ніхто не допустив відповідальності. Вони також звинувачували недоступність сайтів в масовому кібератаці. Департамент з попередження кіберзлочинності Міністерства внутрішніх справ повідомив, що він припинив розслідування цього інциденту, оскільки не становив жодної «громадської загрози» і не володів «елементами громадянського чи кримінального злочину».

У більшості людей в Білорусії є два мобільні телефони : Один з МТС, а інший з SIM-картою Velcom, для зниження витрат на міжмережеві дзвінки. Life :) на третьому місці з більш низьким покриттям, але дуже хорошими цінами.

2G працює на частотах 900 і 1800 МГц, 3G на 900 і 2100 МГц. У 2016 році покриття двох великих операторів охоплювало 53%, і до кінця року було збільшено до 97%.

Коли роумінг підключити самостійно не вийде?

Генеральна прокуратура заперечила будь-яку причетність до блокування. Експерт припустив, що порядок виконавців носить загальний характер, без конкретних або детальних інструкцій , Тому блокування виявилося випадковим, і влади могли заперечувати причетність. На сьогоднішній день не зафіксовано ніяких задокументованих випадків глибокої кишенькової фільтрації.

Білоруська асоціація журналістів опублікувала «Заява про масову блокування веб-сайтів», засудивши блокування і заявивши, що влада Білорусі фактично наклали «надзвичайний стан» на інформацію в країні. Він зазначив, що блокування не має юридичних підстав і суперечить міжнародним зобов'язанням країни.

4G / LTE був запущений в 2015 році. 4-й державний провайдер beCloud має ліцензію на монопольну діяльність на 15 років, працює 4G / LTE на частотах 1800 і 2600 МГц. У 2015 році МТС запустила свою мережу 4G / LTE, в 2016 році life :), а у Velcom поки немає 4G / LTE.

4G / LTE від BeCloud в 2016 році обслуговує майже 30 міст, включно зі столицею Мінськ і населені пункти в Мінській області, всі обласні центри, а також міста Добруш, Молодечно, Смолевичи і Шклов. У 2017 році покриття охопило ще близько 20 міст, включаючи такі регіональні центри , Як Бобруйськ, Борисов, Дзержинськ, Кобрин, Орша, Полоцьк, Солігорськ і інші.

«Легкий роумінг та міжнародний доступ»

Після прийняття нового законодавства для подальшого контролю над діяльністю в Інтернеті уряд перейшов на блокування додаткових веб-сайтів. Чиновник стверджував, що блокування «відповідає європейським традиціям». Згідно з директивою, яка відразу вступила в силу, веб-сайти будуть заблоковані, якщо вони містять інформацію про незаконний обіг наркотиків або іншу інформацію, яка не може бути поширена. Сайти також можуть бути заблоковані, якщо їх власники не зможуть виправити порушення Закону про ЗМІ, як того вимагають влади.

Два основних оператора продають візитні або туристичні SIM-карти, які можна придбати і використовувати без будь-якої реєстрації.

Правила

У Білорусії важко купити SIM-карту, не показавши паспорт. Всі оператори вимагають цього відповідно до закону. Деякі магазини не знають, як поводитися з іноземними (НЕ білоруськими або російськими) паспортами.

Директива дозволяє не тільки державним установам, а й будь-якій людині пропонувати блокувати певні сайти. Директива також включала деякі нові обмежувальні елементи. Інтернет-користувачі зазвичай використовують анонімайзери для обходу державної цензури і доступу до онлайн-ресурсів, забороненим в Білорусі, включаючи сайти опозиції.

Хоча експерти не вірять, що білоруський уряд зможе повністю блокувати доступ до сайтів з чорним списком, аудиторія цих сайтів, швидше за все, буде різко скорочено. Білоруське законодавство вимагає, щоб всі антивірусні програми пройшли обов'язкову державну сертифікацію. Поки білоруські дистриб'ютори не зможуть продавати ліцензійне антивірусне програмне забезпечення , Комп'ютери і окремі особи піддаються більшому ризику зловмисної діяльності.

Валюта

У липні 2016 року валюта була деномінована і був введений новий білоруський рубль. Один новий рубль тепер коштує стільки ж, скільки і 10000 рублів старого зразка. З 2017 року діє тільки новий білоруський рубль (BYN). Тому всі ціни, наведені в цій статті, вказані в нових білоруських рублях (BYN).

MTS (МТС)

MTS (або МТС на білоруському Мабільния ТелеСістеми), що належить державі «Белтелеком» і російської МТС, є провідним провайдером в Білорусії. Його мережа знаходиться на одному рівні з Velcom, але покриття в 3G мережах як і раніше становить лише 47% в 2016 році: карта покриття MTS 2G 3G. 4G / LTE запустили beCloud в 2015 році: 4G карта покриття,

Характеристика пакетів даних

На додаток до поправок до Закону про засоби масової інформації протягом періоду покриття були реалізовані кілька інших директив і вказівок, що впливають на онлайн-сферу. Комітет працює в Міністерстві інформації і буде «захищати суспільні інтереси від деструктивних проявів в інформаційній сфері». Комітет може запросити матеріали, в тому числі з онлайн-джерел, для вивчення. Постанова передбачає окремий комітет у кожному з регіонів країни. У той час як рішення комітетів можуть оскаржуватися в суді, незалежні експерти відзначають, що їх установа передає оцінку імовірно екстремістських матеріалів з судової системи в бюрократичну сферу.

Тарифний план відвідувача (гостьовий)

У МТС є тарифний план відвідувача, званий «СМАРТ Пансіон», який не вимагає реєстрації клієнта у влади в Білорусії, але при покупці SIM-карти абонент повинен пред'явити паспорт. Незважаючи на те, що даний тариф пропонує дешевші міжнародні дзвінки , Він не підтримує міжнародний роумінг, що ускладнює збереження SIM-карти в робочому стані, після виїзду з Білорусії.

Вони стурбовані тим, що комітети будуть продовжувати практику держави щодо застосування надмірно широкої інтерпретації «екстремізму» і «екстремістських» матеріалів в існуючому законодавстві до політичним змістом. Білоруси, які намагаються відвідати ці веб-сайти, побачили такі повідомлення: «Доступ до сайту обмежений відповідно до законодавства Російської Федерації» і «Сайт може містити інформацію, заборонену для розповсюдження на території Росії». Опозиційний рух «За Свободу» звернувся до «Белтелекому» і Міністерству інформації з проханням пояснити, чому рішення російської влади застосовуються до білоруських інтернет-користувачам, і закликаючи їх вжити заходів для відновлення доступу до сайтів з чорним списком.

SIM-карта відвідувача продається в їх магазинах під назвою «Центр МТС» (карта розташування і список англійською).

Термін дії SIM-картки закінчується через 180 днів невикористання. Її працездатність можна зберегти, відправивши SMS-повідомлення в роумінгу або веб-повідомлення з веб-сайту МТС. Але для цього потрібно активувати роумінг або створити логін на сайті, коли абонент знаходиться в Білорусії. Для активації роумінгу на балансі карти повинна бути мінімальна сума.

Незабаром після цього сайти стали доступні знову в Білорусі. Блокування здійснювалася через шлюз Белпака, через який з'єднуються всі інтернет-провайдери. Сайт був доступний тільки через проксі-служби. Головний редактор сайту заявив, що доступ до сайту був заблокований на прохання російської влади з приводу промо-київського освітлення української кризи. Напередодні раніше Хартія97 була занесена в чорний список головним російським оператором - Ростелеком. Раніше влітку «Ростелеком» ненадовго заблокував Хартію97, що робить сайт також недоступним в Білорусі.

Поповнити рахунок можна купивши ваучер або онлайн через інтернет з використанням кредитної картки VISA або MasterCard.

SIM-карта «СМАРТ Пансіон» продається за ціною 12 білоруських рублів і включає 2 Гб інтернету на 1 місяць, і ще 1 Гб на 2-й місяць, 1000 хвилин в мережі MTС і знижені міжнародні тарифні ставки. Щомісячна абонентська плата становить 12 білоруських рублів. За замовчуванням вартість інтернету становить 0,04 білоруських рублів за Мб.

Відповідно до недавно зміненим законом про засоби масової інформації чорний список веб-сайтів тепер підтримується Державною інспекцією з електронних комунікацій Міністерства зв'язку, що вносить зміни в нього на підставі вказівок Міністерства інформації. Будь-урядовий орган може додати в чорний список, повідомивши Міністерству інформації про сайтах, які, на його думку, порушують закон. Веб-сайт може бути заблокований провайдером через 24 години, в той час як міністерство інформації може зайняти до місяця, щоб відновити доступ до нього після усунення всіх порушень.

На тарифному плані «СМАРТ Пансіон» можна додати пакети даних «Гостьовий Інет» для отримання додаткового ліміту:

період

Обсяг

Ціна

Активація

Швидкість передачі даних в мережі 3G / 4G до 21,6 Мбіт / с. Є можливість відразу замовити більше одного пакета. Щоб перевірити залишилися кількість мегабайт, необхідно набрати код * 558 #, для перевірки балансу * 100 #. Плата за використання інтернету понад ліміт становить 3,75 білоруських рублів за 100 Mб.

Туристичні тарифні плани

Чорний список обмежених веб-сайтів і процедури додавання веб-сайтів в нього залишаються неясними, непрозорими і закритими для громадськості. Експерти відзначають, що рішення уряду приймаються довільно, не вимагають судового схвалення і не допускають подання апеляції.

Якщо раніше влада блокувала інтернет-контент тільки під час виборчих кампаній високого рівня або в рідкісних випадках політичних хвилювань, вони тепер, схоже, готові обмежити потік інформації, щоб впоратися з «зростаючими економічними проблемами» Білорусі.

інші тарифи

Щоб отримати інші тарифи, необхідно зареєструватися в органах влади Білорусії. Досить буде позначки в готелі на зворотному боці імміграційної карти в паспорті, це зазвичай роблять в готелі при реєстрації. Для управління SIM-картою потрібно знати російську мову.

Найдешевший тарифний план називається «Інтернет», який використовується в основному на планшетах або модемах, але також підтримує голосові дзвінки і текстові повідомлення. Даний тариф можна змінити, набравши код * 111 * 13 #. Щомісячна плата відсутня, але потрібно додати один з наступних пакетів:

На сьогоднішній день білоруська влада не використали широко поширені матеріали. Поправки вимагають, щоб власники веб-сайтів видаляли будь онлайн-звіт, оспорюваний будь-якою особою, і публікували спростування на своєму місці. Якщо онлайн-видавці не дотримуються, їх сайти можуть бути заблоковані. Ці офіційні рішення більше не приймаються судами, а виконавчими органами, без будь-якого спору або права на апеляцію. Навіть до вступу в силу нових поправок інтернет-видавці погрожували можливістю подачі заяви про дифамацію або нанесенні шкоди репутації з боку державних чиновників, фізичних осіб або компаній, часто віддавали перевагу видаляти суперечливі матеріали зі своїх веб-сайтів до подачі офіційної скарги.

  • протягом 30 днів (вартість інтернету понад ліміт 0,02 білоруських рублів за Мб):
  • 4 Гб за 7,28 білоруських рублів, активація: * 534 #, деактивація: * 534 * 0 #
  • 8 Гб за 9,47 білоруських рублів, активація: * 535 #, деактивація: * 535 * 0 #
  • 12 Гб за 13,01 білоруських рублів, активація: * 536 #, деактивація: * 536 * 0 #
  • «Безлімітні» дані на 30 днів:
  • BIT: 100 Мб / день за 7,80 білоруських рублів / місяць, активація: * 741 #, деактивація: * 741 * 0 #
  • Super BIT: 250 Mб / день за 14,57 білоруських рублів / місяць, активація: * 742 #, деактивація: * 742 * 0 #
  • Unlim VIP: 1 Гб / день за 26,03 білоруських рублів / місяць, активація: * 743 #, деактивація: * 743 * 0 #

У «безлімітних» пакетах швидкість буде знижена до 256 Кбіт / с при перевищенні щоденного ліміту. Всі пакети будуть автоматично оновлюватися, якщо вони не відключені. Щоб перевірити залишок мегабайт, необхідно набрати код * 558 #. Для перевірки балансу * 100 #.

Засоби масової інформації, різноманітність і маніпулювання контентом

Влада також використовували неправове тиск, наприклад, залякування, щоб виключити конкретний контент. Кургінян також подав прохання зняти ще одне відео від директора, про Володимира Путіна. Влада також продовжують використовувати пільгові субсидії на користь проурядових ЗМІ і вимог до акредитації для покарання незалежних журналістів і незалежних засобів масової інформації.

Завдяки виборчому використання репресивних законів і загроз уряд активно просуває самоцензуру, яка є поширеним явищем для інтернет-ЗМІ, особливо державних і торгових точок. Зокрема, нові поправки до Закону про засоби масової інформації і відповідного законодавства надали страшне вплив на журналістів і редакторів. Проте, щоденні білоруські інтернет-користувачі як і раніше відчувають себе в цілому в безпеці, висловлюючи свою думку в Інтернеті, незважаючи на посилення нападів на незалежних журналістів і веб-сайти.

Відключення непотрібних послуг

  • «Тонінг» / «Мелодія дня» (сигнал зворотного виклику): 0,72 білоруських рублів / місяць. Відключення має разову вартість. Для відключення потрібно набрати * 300 # (0,006 білоруських рублів) або відправити SMS «off» на номер 300 (0,028 білоруських рублів)
  • Голосова пошта: для відключення потрібно набрати 002 #.
  • «Будь в курсі» (спам-повідомлення): ця послуга безкоштовна, але, якщо натиснути «ОК» в будь-якому спам-повідомленні, доведеться заплатити. Для відключення потрібно набрати * 987 * 0 #.
  • Можливість зайти в негативний баланс. Щоб відключити негативний баланс потрібно набрати * 150 * 0 #.

Більше інформації

  • APN: internet.mts.by
  • Ім'я користувача і пароль: mts
  • Веб-сайт англійською мовою (показані тільки частина пропозицій)
  • Веб-сайт російською мовою (із зазначенням всіх пропозицій)

Velcom (Привіт - Privet)

Австрійський Velcom є найсильнішим конкурентом МТС в Білорусії. Їх мережа на одному рівні або навіть трохи краще в 3G з відмінним покриттям 95%: карта покриття 2G 3G., А також на частоті 900 МГц. У Velcom ще немає 4G / LTE.

Що сделать перед від'їздом до Беларуси?

Тролінг, або использование підбурлівіх, сторонніх або провокаційніх Повідомлень, є одним з Менш прямих, но тім НЕ Менш ефективних методів управління онлайн-контентом. Інтернет-непристойності і грубість продовжують залишатися складним завданням, часто роблячи дискусії на форумах більш суперечливими. У міру того, як все більше білоруських інтернет-користувачів переходять в соціальні мережі, тролі також мігрують в популярні онлайн-спільноти.

Вартість послуг в Білорусії

Хоча важко довести, що троллям платять за свої послуги, особливо з боку уряду, можна припустити, що є деяка координація їх діяльності, з огляду на той факт, що вони постійно присутні на популярних і впливових інтернет-форумах і в соціальних мережах, відразу ж реагувати на нові розробки і часто працювати в командах.

Туристичний тарифний план

Передплачений карта Velcom називається Privet (Привіт). Як і МТС, Velcom має туристичний план, який не вимагає реєстрації абонента у влади Білорусії.

Туристичний план продається за 5 білоруських рублів в їх магазинах, які називають «Фірмові центри» (розташування). Щомісячна абонентська плата за передачу даних і голосові дзвінки становить 3,45 білоруських рублів, включаючи 1 Гб інтернету. Термін дії SIM-картки закінчується через рік після останнього поповнення. Для перевірки балансу необхідно набрати * 120 #.

Після вторгнення в Україну і кампанії залякування в регіоні Росія веде «інформаційну війну» в так званому «Русский мир», частиною якого Білорусь вважається. В результаті Кремль активізував свої зусилля з надання впливу на медіа-контент в Білорусі. Російська пропаганда і дезінформація особливо згубні в Білорусі, тому що російська мова домінує в медіа-ландшафті країни, а найпопулярніші сайти в Білорусі знаходяться в Росії. В результаті на білорусів в значній мірі впливає російський медіа-контент.

За аналогічним сценарієм, використовуваному в Україні, російські націоналістичні онлайн-публікації і блогери агресивно націлили Білорусь на минулий рік. Вони засудили право білорусів на незалежну державу, критикували існування білоруської мови і культури, демонізували білоруську демократичну опозицію і навіть напали на Лукашенка за його нібито прозахідні настрої і «нелояльність» щодо України. Російські тролі також стали більш активними на білоруських сайтах і сторінках соціальних мереж і, імовірно, перевершують чисельність білоруських тролів.

Характеристика пакетів даних

Інтернет тариф за замовчуванням становить 0,03 білоруських рублів за 50 Кб поза пакетів. На туристичній лінії можна додати ці щомісячні пакети даних:

Обсяг

Ціна на 10 днів

Ціна на 30 днів

Для активації потрібно набрати * 121 * 1 * 6 # швидкість передачі даних до 42 Мбіт / с, де доступний 3G. Для перевірки залишку мегабайт потрібно набрати * 120 * 3 #. Використання інтернету понад ліміт пакета тарифікується по 0,03 білоруських рубля за Мб з кроком 50 Кб.

інші тарифи

Щоб отримати інші тарифи, необхідно зареєструватися в органах влади Білорусії. Для управління SIM-картою потрібно знати російську мову.

BeCloud запустила перепродаж 4G / LTE для life :) у 2016 році, але 4G є тільки в Мінську і може використовуватися в спеціальних тарифних пакетах, показаних нижче. Можливо, буде потрібно замінити SIM-карту, якщо вона не підтримує LTE.

Туристичні тарифні плани

Є два тарифу, орієнтованих на туристів, яким необхідно зареєструватися в органах влади Білорусії. Досить позначки в готелі на зворотному боці імміграційної карти в паспорті, це зазвичай роблять в готелі при реєстрації. Обидва стартові пакети продаються в їх магазинах, які називають салонами (розташування).

  • S tart yo life 🙂: стартовий пакет за 1,50 білоруських рублів з кредитом 0,60 білоруських рублів
  • W orld in your hand: стартовий пакет за 4,50 білоруських рублів з кредитом 2,70 білоруських рублів

SIM-карта «World in your hand« надає знижки на міжнародні дзвінки і призначена для туристів, а на «start yo life :)», їх звичайна внутрішня SIM-карта, дзвінки і текстові повідомлення всередині мережі дешевше. Однак можна замовити одні й ті ж тарифні пакети передачі даних в обох планах. Для зміни тарифу необхідно набрати * 110 #.

Характеристика пакетів даних

Для обох тарифних планів за замовчуванням вартість інтернету становить 0,24 білоруських рублів за Мб поза пакетом. Щоденні тарифні пакети, дійсні протягом 24 годин:

  • 250 Мб за 1,08 білоруських рублів - активація: * 8121 #
  • 1,5 Гб за 2,19 білоруських рублів - активація: * 8122 #
  • 3 Гб за 2,99 білоруських рублів - активація: * 8123 #

Пакети автоматично продовжуються. Для відключення необхідно набрати * 110 # і вибрати щоденний інтернет (Інтернет на добу).

В обох планах можна замовити щомісячні пакети 2G / 3G, які мають ту ж ціну, що і місцеві тарифи:

Об'єм

Ціна

Активація

1 Гб (з 01:00 до 08:00)

Щоб активувати потрібно набрати * 110 * 5 * 1 # і натиснути клавішу виклику. Швидкість передачі даних до 21,6 Мбіт / с, де доступний 3G, в основному у великих містах. Для перевірки балансу потрібно набрати * 100 # і * 105 #.

Невикористані мегабайти щомісячних пакетів, відмічені зірочкою *, будуть перенесені на наступний місяць, якщо активовано їх накопичення, для цього потрібно набрати * 110 #. Максимум можуть бути перенесені два пакети.

За використання інтернету понад ліміт, встановлений пакетом, стягується 0,04 білоруських рублів за Мб. Всі пакети автоматично оновлюються. Для відмови від використання пакета необхідно набрати * 110 #. Також, є можливість замовити додаткові пакети даних:

  • 250 Мб за 1,08 білоруських рублів
  • 1,5 Гб за 2,19 білоруських рублів
  • 3 Гб за 2,99 білоруських рублів

Для активації потрібно набрати * 110 # і вибрати пакет.

4G / LTE

beCloud для нової мережі 4G / LTE пропонують спеціальні пакети для двох згаданих вище тарифних планів, які дійсні протягом 30 днів. Для цього повинна бути SIM-карта з підтримкою 4G і покриття:

  • 2 Гб (6 ГБ в 1-му місяці) за 6,90 білоруських рублів, активація: * 8141 #
  • 4 Гб (12 ГБ в 1-му місяці) за 7,90 білоруських рублів, активація: * 8142 #
  • 8 Гб (24 ГБ в 1-му місяці) за 9,90 білоруських рублів, активація: * 8143 #
  • 20 Гб за 22,90 білоруських рублів
  • 50 Гб за 36,90 білоруських рублів

Швидкість передачі даних перших трьох пакетів буде знижена до 64 Кбіт / с при використанні ліміту, вартість інтернету останніх двох буде 0,04 білоруських рублів за Мб.

Відключення непотрібних послуг

Ці послуги включені за замовчуванням і є платними:

  • Абонент недоступний: для відключення потрібно набрати * 120 * 5 * 3 #
  • Голосова пошта: для відключення набрати * 120 #.
  • Хто дзвонив ?: щоб відключити набрати * 120 #
  • Автоматичний відомості про витрати після використання кожної з послуг (0,60 білоруських рублів на місяць): відключити набрати * 101 #

Більше информации

  • APN: internet.life.com.by
  • Веб-сайт російською мовою

Коли роумінг підключити самостійно не вийде?
Коли роумінг підключити самостійно не вийде?
Що сделать перед від'їздом до Беларуси?
Хто дзвонив ?

Дополнительная информация

rss
Карта