Блокування реклами в Google Chrome ✰ AdBlock, Adblock Plus, Adguard

  1. Як відвідувати сумнівні сайти?
  2. Як перевірити URL посилання на безпеку?
  3. Навантаження блокувальників реклами: AdBlock, Adblock Plus Adgruard
  4. Мій особистий досвід блокування небажаної реклами

Блокування реклами в інтернеті - потреба для боротьби зі свавіллям сумнівних сайтів Блокування реклами в інтернеті - потреба для боротьби зі свавіллям сумнівних сайтів. Якщо вас зацікавила ця тема, значить справа не в рекламі, а в тих сайтах, що ви відвідуєте. Тому що сама реклама не є загрозою або проблеми для сприйняття. Навпаки, вона часто дає «той самий відповідь» або є частиною дизайну. Тому давайте розбиратися з проблемою.

Як відвідувати сумнівні сайти?

Насправді, все залежить від того, як часто ми відвідуємо сумнівні сайти. Статистика показує - в основному ми сидимо в соцмережі, читаємо новинну стрічку та інші цілком нормальні сайти, де немає агресивної реклами.

Інша справа, коли мова йде про відвідини розважального, ігрового або сайту для дорослих. Тут доцільно встановити одне з перевірених браузерних розширень для блокування реклами:

  • AdBlock - оптимальний варіант для браузера Google Chrome, т. К. Він спочатку створювався саме під цей браузер. Офіційний сайт AdBlock: getadblock.com
  • Adblock Plus - спочатку створювався для Mozilla Firefox, але був настільки хороший, що поширився і на інші браузери. Офіційний сайт AdBlock Plus: adblockplus.org
  • Adguard - новачок на ринку блокувальників реклами з акцентом на монетизацію через пропозицію платної версії. Втім, і безкоштовної теж досить для вирішення основного завдання. Офіційний сайт: adguard.com

Примітка: у багатьох браузерах на движку Chromium вже є файл adblock.ini, який дозволяє прописати потрібні правила фільтрації і не встановлювати ніяких розширень.

Але так чи так хороші ці помічники, як може здатися на перший погляд? Так, вони дійсно блокують рекламу, сумнівні скрипти та інше, але вони не здатні повністю виключити людський фактор. Моя порада - зверніть увагу на 5 простих правил безпечної роботи в мережі Інтернет .

Як перевірити URL посилання на безпеку?

Проблему небезпечних посилань вирішує безкоштовний онлайн-сервіс « слідуй за білим кроликом ! »На відміну від інших, він непросто перевіряє вказаний URL, а й слід за ним до кінцевої точки переадресації посилання. Так що це дуже актуально для «коротких посилань», згенеровані через: bit.ly, goo.gl та інше.

gl та інше

слідуй за білим кроликом

Перевірка сайту на фішинг, малваре і адалт - проводиться по базах даних сервісів безпеки Google і Яндекс. Ви отримуєте тільки результат, який дозволить прийняти правильне рішення.

Навантаження блокувальників реклами: AdBlock, Adblock Plus Adgruard

Давайте розглянемо більш практичну причину не використовувати розширення або програми для блокування реклами, а саме - створювану ними навантаження на комп'ютер.

Справа в тому, що всі ці рішення, як і будь-які інші запущені програми, постійно «висять» в пам'яті комп'ютера. Вони не настільки великі, але теж створюють навантаження.

При відвідуванні сторінки сайту, розширення (програма) звертається до бази даних з правилами фільтрації реклами, блокує рекламу і, тільки потім, передає результат браузеру, що і створює «затримку» в його роботі.

Але це ще пів біди! Блокувальники реклами споживають пам'ять і інших ресурси комп'ютера. В якості демонстрації цієї проблеми, наведу дані «менеджера завдань» для трьох популярних розширень блокування реклами в браузері Google Chrome:

Параметр AdBlock Adblock Plus Adguard Пам'ять 141 372К 88 364К 44 368К Пам'ять JavaScript 111 933КБ 70 596КБ 20 132КБ Кеш зображень 16,4КБ 336КБ 108КБ Кеш сценарію 0 31,2Кб 0 Кеш CSS 0 18,7Кб 0

Примітка: дані одержані при рівних умовах - відкрита 1 вкладка браузера.

Кожне рішення має свої плюси і мінуси:

  • AdBlock - швидкий, але багато споживає пам'яті.
  • Adblock Plus - помірний, але активно використовує кеш браузера.
  • Adguard - виглядає найбільш осудності, але це безкоштовна версія з урізаними можливостями.

Примітка: кожна відкрита вкладка споживає додаткові ресурси комп'ютера. І це «споживання» росте в геометричній прогресії, аж до «падіння» (припинення роботи) браузера.

Варто визнати, блокіровшік реклами економить трафік і прискорює завантаження сторінки сайту. Але це тільки видима частина. Як з цим насправді - ви тепер знаєте.

Мій особистий досвід блокування небажаної реклами

У питанні з блокуванням небажаної реклами використовую практичний підхід. У мене встановлено і використовується відразу 2 браузера:

  • Google Chrome - призначений браузером за замовчуванням, без якихось розширень і інших надмірностей. Його я використовую для роботи і серфінгу по нормальним сайтам.
  • Mozilla Firefox - допоміжний браузер з встановленим розширенням Adblock Plus і деякими іншими інструментами захисту. Його я використовую для відвідування сумнівних сайтів.

Примітка: в Firefox є одна дуже корисна функція - «Перейти в вид для читання». Вона стає активною на тематичних сторінках і дозволяє читати їх без будь-яких домішок, в «чистому» вигляді.

Вона стає активною на тематичних сторінках і дозволяє читати їх без будь-яких домішок, в «чистому» вигляді

Функція «Перейти в вид для читання» в Mozilla Firefox

Примітка: єдине, що я не вважаю надмірність - антивірус. Нехай безкоштовний і простий, але він має бути. Особисто я перевазі avast! free - кращий з безкоштовних антивірусів , Він мало споживає ресурсів і захищає від більшості неприємних моментів.

Коротке посилання: http://goo.gl/a1RJ4X

Як відвідувати сумнівні сайти?
Як перевірити URL посилання на безпеку?
Як відвідувати сумнівні сайти?
Але так чи так хороші ці помічники, як може здатися на перший погляд?
Як перевірити URL посилання на безпеку?

Дополнительная информация

rss
Карта