Bog BOS: hardware: Перемикачі клавіатури, відео та мишки (KVM switch)
Остання зміна файлу: 2018.01.20
Скопійовано з www.bog.pp.ru: 2019.07.11
KVM комутатори використовуються поділу одного комплекту з клавіатури, монітора і мишки серед кількох серверів, що сильно економить місце в стійці.
Для вибору керованого комп'ютера можна використовувати кнопки на панелі KVM (одночасне натискання кнопок 7 і 8 переводить KVM в режим сканування), "гарячі" клавіші на клавіатурі: два натискання лівої клавіші Ctrl протягом 2 секунд викликає на екран меню налаштувань, 3 натискання - меню вибору керованих комп'ютерів (номер каналу, ім'я, стан; активні комп'ютери виводяться зеленим кольором, неактивні - білим). Імена комп'ютерів можна редагувати - до 14 цифр, заголовних латинських букв і тире. Налаштування зберігаються при пропажі живлення. Доступ до комп'ютера можна закривати паролем (4 символу). Можна прибрати комп'ютер зі списку автоматично скануються, задати інтервал сканування і деяку кількість інших налаштувань. Не треба натискати F5 в меню - це для підключення клавіатури Sun. "Гарячі клавіші:
- left Ctrl, left Ctrl, номер-каналу (перемикання на зазначений канал)
- left Ctrl, left Ctrl, F1 (автоматичне сканування)
- left Ctrl, left Ctrl, F2, Down (перейти до іншого каналу)
KVM комутатор для монтажу в стійку (19 ", 2U) Belkin OmniView PRO2 (F1DA116T, P81042-A). До нього підключаються клавіатура (гніздо: PS / 2, 6-pin mini-DIN, female), миша (гніздо: PS / 2, 6-pin mini-DIN, female) і монітор (гніздо: HD-DB-15, female, до 2048x1536 @ 85Hz (400MHz), підтримка DDC2B не заявлена). Комутатор може підключатися до 16 комп'ютерів: 2 PS / 2 ( 6-pin mini-DIN, female) або USB (гніздо USB Type B) і VGA (HDDB15 male). Є звуковий сигнал. Дозволяє підключати відео, не підключаючи клавіатуру і мишу.
Має зовнішній БП (12В, плюс в центрі), поєднаний з вилкою (дуже незручно для серверної).
Можна об'єднувати в ланцюжок до 16 KVM за допомогою портів стекирования. Роз'єми портів стекирования і кабелі - нестандартні. Номер задається мікроперемикачами. Головний (Master) повинен мати номер 0.
Індикатор поточного номера KVM (Bank) і індивідуальні індикатори портів (якщо до порту нічого не підключено, то індикатор порту блимає). Окрема кнопка перемикання для кожного порту, кнопки вибору KVM (bank). Скидання з одночасного натискання кнопок Bank + і Bank-.
Швидкий доступ (для входу в режим гарячих клавіш необхідно двічі натиснути ScrollLock протягом 2 секунд, але з невеликою паузою, укластися в 5 секунд):
- стрілка вгору - попередній порт
- стрілка вниз - наступний порт
- PageUp - попередній KVM
- PageDown - наступний KVM
- номер-порту
- номер-KVM номер-порту
- пробіл - екранне меню (дозволяє привласнити імена портів і перемикати порти)
- S - вимкнути звук
KVM комутатор для монтажу в стійку (19 ", 2U) D-Link DKVM-16. До нього підключаються клавіатура (гніздо: PS / 2, 6-pin mini-DIN, female), миша (гніздо: PS / 2, 6 pin mini-DIN, female) і монітор (гніздо: HD-DB-15, female, до 1920x1440 (200MHz), підтримка DDC2B не заявлена). Комутатор може підключатися до 16 комп'ютерів (2 PS / 2 і VGA). Є звуковий сигнал . При включенні запитується пароль доступу (спочатку - 00000000).
Має зовнішній БП (12В, плюс в центрі), поєднаний з вилкою (дуже незручно для серверної), але кнопку включення на корпусі. Харчування також можливо від PS / 2 порту клавіатури, підключеного комп'ютера.
Можна об'єднувати в ланцюжок до 8 KVM за допомогою портів стекирования (вхідний порт ланцюжка суміщений з консольним портом). Роз'єми портів стекирования - стандартні (2 6-pin mini-DIN і HD-DB-15).
Індикатори поточного номера KVM і номера порту. Кнопка перемикання на наступний порт (Select Port), якщо до порту нічого не підключено, то номер порту блимає. Кнопка перемикання на наступний KVM в ланцюжку (Bank Select) Перезавантаження з одночасного натискання кнопок Bank і Port.
Швидкий доступ (для входу в режим гарячих клавіш необхідно двічі натиснути ScrollLock протягом 2 секунд, укластися в 5 секунд):
- стрілка вгору - попередній порт
- стрілка вниз - наступний порт
- PageUp - попередній KVM
- PageDown - наступний KVM
- номер-KVM номер-порту
- пробіл - екранне меню (дозволяє привласнити імена портів і перемикати порти)
- R - скидання налаштувань
KVM комутатор для монтажу в стійку (1U) Avocent AutoView 1400 (також під ім'ям HP, але з іншого прошивкою). До нього підключаються клавіатура (гніздо: PS / 2, 6-pin mini-DIN, female), миша (гніздо: PS / 2, 6-pin mini-DIN, female) і монітор (гніздо: HD-DB-15, female , до 1600x1280x75, підтримка DDC2B). Вбудований блок живлення з вимикачем. Комутатор може підключатися до 8 комп'ютерів Ethernet кабелем (гніздо RJ-45, порти ARI) через модулі AVRIQ або IAC (гніздо RJ-45) через наступні інтерфейси: PS / 2, USB, послідовний, Sun. AVRIQ зберігає ім'я (до 15 латинських букв, цифр, пробілів і тире) і EID сервера, так що кабель можна перемикати в будь-який слот. Харчування AVRIQ бере від підключеного сервера, що забезпечує можливість виключення AutoView. ACI порт (гніздо RJ-45, мітка A) дозволяє підключити підлеглий AutoView безпосередньо до порту ARI головного KVM (тільки 2 рівня) - всі доступні всім KVM сервера зливаються в загальний список. За допомогою AVRIQ можна підключити довільні підлеглі KVM - доведеться переміщатися по ієрархії самостійно.
До 4 користувачів з розмежуванням доступу до портів (в меню немає такої опції).
Для виклику меню необхідно натиснути клавішу "Print Screen" (якщо натиснути двічі поспіль, то сигнал про натискання клавіші буде переданий на комп'ютер) або двічі протягом секунди натиснути Ctrl або Alt або Shift. Для вибору комп'ютера ввести номер порту, EID або ім'я (в залежності від типу сортування) або зробити подвійний клік. Перед редагуванням текстового поля необхідно вказати його мишкою.
KVM комутатор для монтажу в стійку (1U). До нього підключаються клавіатура (гніздо: PS / 2, 6-pin mini-DIN, female), миша (гніздо: PS / 2, 6-pin mini-DIN, female) і монітор (гніздо: HD-DB-15, female ). Комутатор може підключатися до 8 комп'ютерів трьома окремими кабелями (VGA гніздо: HD-DB-15, male; гніздо клавіатури: PS / 2, 6-pin mini-DIN, female; гніздо миші: PS / 2, 6-pin mini-DIN , female) або аналогічним KVM (3 рівня каскадирования). Окремий блок живлення DC 9V, 1.98W (KVM може працювати без блоку живлення, якщо хоча б один активний комп'ютер подає 5V на PS / 2 (Keyboard Power On); до речі, ноутбуки подають 3.3V; при каскадування необхідний зовнішній блок живлення; незрозуміло як включати без зовнішнього блоку, тому що KVM д.б.н. включений ДО всіх комп'ютерів). Дозволяє підключати і відключати комп'ютери незалежно один від одного (підключається або відключається комп'ютер повинен бути знеструмлений або мишку треба включати до клавіатури, а підключати комп'ютер треба в той же порт з якого його відключали; для важких випадків є кнопка RESET). Можна не вимикаючи KVM відключати і підключати мишку (ту ж саму, інакше доведеться перезапускати все комп'ютери), клавіатуру і монітор. Для кожного підключається входу є кнопка вибору і індикатор підключення (підключені світять зеленої верхньої лампочкою, обраний - помаранчевої нижньої лампочкою, миготлива верхня лампочка означає підключення KVM). Для скидання клавіатури і мишки треба натиснути одночасно кнопки 1 і 2 протягом 3 секунд. Коротке натискання кнопки RESET викликає повторне впізнання підключених пристроїв, тривале утримання (3 секунди) кнопки RESET викликає повне скидання налаштувань. Не потребує драйверів. Інформація про моніторі (DDC2B) в комп'ютер не передається, хоча і обіцяно. Мишка не втрачається.
Для вибору керованого комп'ютера можна використовувати кнопки на панелі KVM (одночасне натискання кнопок 7 і 8 переводить KVM в режим сканування), "гарячі" клавіші на клавіатурі: Ctrl, Shift, Alt, номер порту (з основної клавіатури), Enter. Два натискання будь-якої клавіші Ctrl протягом 2 секунд викликає висновок екранного меню. Меню дозволяє вибрати (стрілочками) необхідний комп'ютер, сканувати підключені комп'ютери (щоб зупинити необхідно натиснути пробіл), обмежити список комп'ютерів, редагувати імена комп'ютерів (до 15 цифр, заголовних латинських букв і символів '+ - / :.'), редагувати список автоматично скануються комп'ютерів, налаштовувати параметри KVM (тут же блокуватиметься консолі, точніше клавіатури, може бути закрита паролем - 8 букв і / або цифр). Налаштування зберігаються при пропажі живлення.
ATEN Master View max Slideaway CL-1216 LCD KVM є KVM комутатор для монтажу в стійку (1U) з виїжджають 15 "(17") LCD монітором (дозвіл 1024x768 або 1280x1024), клавіатурою і точпадом. Консольний блок отделяюеся від комутатора, до комутатора можна підключити другі (зовнішні) монітор, клавіатуру і мишу. KVM може підключатися до 16 комп'ютерів (VGA, клавіатура, миша) суміщеними кабелями (гніздо: SPHD-15, female, вставляти сюди кабель VGA можна) або аналогічним KVM (1 рівень каскадирования, спеціальний кабель - DB-25 male / DB-25 female ). Аутентифікація до 4 користувачів і адміністратора. Є перемичка повернення пароля за замовчуванням. Є гніздо для оновлення прошивки (RJ-45, послідовний порт) і кнопка скидання. Вбудований блок живлення з вимикачем. Не потребує драйверів. Інформація про моніторі (DDC2B) обіцяна (?). Мишка ні (?) Втрачається.
Порядок підключення: приєднати зовнішню консоль і комп'ютери до KVM, включити KVM, включити комп'ютери. Дозволяє підключати і відключати комп'ютери не вимикаючи KVM. Для кожного підключається входу є кнопка вибору на клавіатурі, індикатор активності комп'ютера (помаранчевий) і індикатор поточного підключення (зелений). Для скидання клавіатури і мишки треба натиснути одночасно кнопки 1 і 2 протягом 2 секунд. Одночасне натискання кнопок 15 і 16 переводить KVM в режим сканування. Кожен порт KVM має унікальний ідентифікатор (Port ID), що складається з номера станції (2 цифри - номер KVM в ланцюжку) і номера порту (2 цифри).
Для вибору керованого комп'ютера можна також використовувати "гарячі" клавіші на клавіатурі: натискання Num Lock і кнопки "-" викликає миготіння індикаторів Caps Lock і Scroll Lock і перехід в режим командного рядка. У цьому режимі можна набрати ідентифікатор порту і натиснути клавішу Enter або перевести KVM в режим автоматичного сканування натисканням символу "A" ( "P" - пауза, "" або Esc - вихід) або вибрати порт стрілочками вліво / вправо на клавіатурі. Вихід після натискання клавіші Esc. Є додаткова кнопка, що включає цей режим (KVM Hotkey).
Екранне меню (управляється з точпада) викликається натисканням спеціальної клавіші (KVM OSD) або подвійним натисканням Scroll Lock (можливо поміняти на Ctrl в настройках). Може знадобитися ввести ім'я користувача і пароль (за замовчуванням - порожні). Вихід з меню по клавіші Esc або закриття вікна. Меню дозволяє вибрати (стрілочками, PageUp / PageDown, за номером, на ім'я) необхідний комп'ютер; сканувати підключені комп'ютери (щоб призупинити сканування необхідно натиснути "P", щоб вийти - пробіл); обмежити список комп'ютерів; редагувати імена комп'ютерів (до 12 цифр, заголовних латинських букв і символів '+ - /.'); редагувати список автоматично скануються комп'ютерів ,; перейти в широкомовний режим; налаштовувати параметри KVM (тут же блокуватиметься монітора і / або клавіатури; може бути закрита ім'ям і паролем - до 15 букв і / або цифр). Налаштування зберігаються при пропажі живлення.
ATEN Slideaway LCD KVMP Switch CL-5716 являє собою KVM комутатор для монтажу в стійку (1U) з виїжджають 17 "(19") LCD монітором (дозвіл до 1280x1024), клавіатурою і точпадом (витримує до 30 кг). Консольний блок відокремлюється від комутатора, до комутатора можна підключити USB миша (білий роз'єм спереду) і / або зовнішні монітор, клавіатуру і мишу (жовтий SPHD-18, в комплекті перехідник і для USB і для PS / 2, гаряче підключення за умови однотипності мишки ). KVM може підключатися до 16 комп'ютерів (VGA - HDB-15, клавіатура і миша PS / 2 (2 порту) або USB (один порт) в залежності від кабелю: 2L-5203P або 2L-5203U) суміщеними кабелями (гніздо: SPHD-15 , жовтий, female, вставляти сюди кабель VGA можна) або спеціальним підлеглим KVM (CS1716A, ланцюжок, до 15 метрів між KVM, до 100 метрів за все, до 31 KVM, до 512 комп'ютерів, чорний порт, спеціальний кабель, 2L-1705 - DB -25 male / DB-25 female). Нумерація комп'ютерних портів справа наліво, знизу вгору. Сумісність з Sun USB. Аутентифікація до 4 користувачів і адміністратора. Є перемичка повернення пароля за замовчуванням. Є гніздо для оновлення прошивки (RJ-11, чорний, послідовний порт) і кнопка скидання. Стандартна клавіатура (105 клавіш) з розширеннями. Можливість підключення USB 1.1 пристрою, який буде доступно підключеному по USB комп'ютера, який знаходиться у фокусі (потрібно піднімати екран - краще б поміняли місцями з USB портом для миші, яка потрібна тільки при роботі з піднятим екраном). Можливість широкомовної клавіатури. Автоматичне відключення екрану при тривалій відсутності введення, а також ручне відключення і включення екрану. Вбудований блок живлення з вимикачем (може отримувати живлення від комп'ютерів?). Не потребує драйверів. Інформація про моніторі (DDC2B) обіцяна (EDID Version: 1.3, "Monitor name: Smart Cable", 108 MHz, 1280x960). Мишка не втрачається.
Порядок підключення: заземлити, приєднати зовнішню консоль і комп'ютери до KVM, включити KVM, включити комп'ютери. Дозволяє підключати і відключати комп'ютери, не вимикаючи KVM. Індикатор активності комп'ютера (помаранчевий) і індикатор поточного підключення (сегментний індикатор). Клавіші перебору комп'ютерів і KVM в ланцюжку (перебираються все, а не тільки активні). Кожен порт KVM має унікальний ідентифікатор (Port ID), що складається з номера станції (2 цифри - номер KVM в ланцюжку) і номера порту (2 цифри). Є меню настройки LCD (аж до колірної температури). Автопідстроювання LCD проводиться при натисканні кнопки EXIT на LCD при відсутності OSD меню LCD.
Для вибору керованого комп'ютера можна також використовувати "гарячі" клавіші на клавіатурі: натискання Num Lock і кнопки "-" (можна поміняти на ^ F12) викликає перехід в режим командного рядка. Є додаткова кнопка, що включає цей режим (KVM Hotkey). У цьому режимі можна набрати ідентифікатор порту і натиснути клавішу Enter або перевести KVM в режим автоматичного сканування натисканням символу "A" ( "P" - пауза, "" або Esc - вихід) або вибрати порт стрілочками вліво / вправо на клавіатурі. Для скидання клавіатури і мишки треба натиснути F5. Вихід після натискання клавіші Esc.
Екранне меню (управляється з точпада) викликається натисканням спеціальної клавіші (KVM OSD) або подвійним натисканням Scroll Lock (можливо поміняти на подвійне натискання Ctrl в настройках). Може знадобитися ввести ім'я користувача і пароль (за замовчуванням - порожні). Вихід з меню по клавіші Esc або закриття вікна. Меню дозволяє вибрати (стрілочками, PageUp / PageDown, за номером, на ім'я) необхідний комп'ютер (F1, GOTO); обмежити список показуються в списку комп'ютерів і автоматично скануються комп'ютерів (F2, LIST); налаштовувати персональні параметри KVM (F3, SET); налаштувати права доступу (F4, ADM, а ім'я та паролем - до 16 букв, цифр і деяких символів) і імена портів (до 12 цифр, заголовних латинських букв і символів '+ - /.,? * ():'); перейти в широкомовний режим роботи клавіатури (F6, BRC); сканувати підключені комп'ютери (F7, SCAN; щоб призупинити сканування необхідно натиснути "P", щоб вийти - пробіл або Esc). Налаштування зберігаються при пропажі живлення.
Замість одного з комп'ютерів підключений KVM фірми Avocent (замінений на HP KVM).
ATEN KVM over-IP CN8000 (є модель CN8000A з роздільною здатністю 1920x1200) забезпечує віддалений (по TCP / IP) доступ до консолі сервера. Являє собою компактний комп'ютер (0.5 кг) з інтерфейсом Ethernet (100FD), до якого через спеціальний кабель (гніздо: SPHD-18, female, жовтий, вставляти сюди кабель VGA можна) підключаються роз'єми відео (HDB-15, до 1600x1200x60 при 24- бітному кольорі; набір частот і дозволів жорстко фіксований), клавіатури (PS / 2 або USB) і миші (PS / 2 або USB) необхідного сервера. Тип підключення миші і клавіатури визначається кабелем - 2L-5201P для PS / 2 і 2L-5201U для USB. Замість сервера можна підключити консольний порт KVM. На жаль, підключити ATEN CL-5716 по кабелю з USB не вийшло, тому що консольне USB з'єднання ATEN CL-5716 передбачає 2 окремих USB пристрої (причому роз'єми прив'язані по типу - мишка або клавіатура), а серверний кабель CN8000 має 1 USB роз'єм (пристрій вдає з себе USB концентратор).
Доступ по TCP / IP (до 32 користувачів одночасно) здійснюється з використанням програми на Java (JRE 6u3, "java -jar cn8000_iclientj_v1.6.154.jar", потрібно ключ, TCP порт 9000), програми під MS Windows (порт 9000) або браузера з підтримкою Java (порти 80 для HTTP і 443 для HTTPS, можна встановити свій SSL / TLS сертифікат пристрою, для адміністрування пристрою Java не використовується). wireshark переконаний, що використовується протокол VNC 9.123 (vncviewer від realvnc з Fedora 10 підтримує VNC 3.8). Налаштування параметрів мережі вручну (за замовчуванням - 192.168.0.60) або за допомогою DHCP (DNS став встановлюватися в версії 1.6.154). Заявлена підтримка Link Local IPv6 і IPv6 Stateless Autoconfiguration.
Додатково до пристрою можна підключити локальні монітор (до 1600x1200x60 при 32-бітному кольорі), клавіатуру і мишу (сумісний універсальний кабель для PS / 2 і USB пристроїв; білий роз'єм SPHD-18 (в документації названий жовтим), mail). Додатково є: послідовний порт RS-232 (стандартний роз'єм DB-9) для підключення до послідовного порту сервера або підключення терміналу або модему (пристрій вміє приймати дзвінки, проводити зворотний дозвон, встановлювати з'єднання PPP - 192.168.192.1); порт PON (Power Over the NET, DB-9 - наприклад, PN0108); порт miniUSB (Mini Type B, female) для перенаправлення USB пристроїв (з'єднується з USB портом сервера або KVM, кабель додається). При підключенні сервера в режимі послідовної консолі можна отримати доступ через термінал, модем, telnet або SSH .
Пристрою можна дати ім'я (до 16 символів). Можна виводити повідомлення (початок і кінець сеансу, зміна конфігурації, перезавантаження, получени IP адреси) на syslog (Daemon), SMTP (адреси отримувачів поділяються ';'), SNMP trap і MS Windows Log Server. Локальний журнал зберігається до перезавантаження (512 записів). Час можна брати з сервера NTP (Основний і резервний), можна налаштувати часовий пояс і літній час. Підтримка DDNS (повідомляє свій IP). Є російський інтерфейс. Є створення резервної копії налаштувань (можливо шифрування) і [вибіркове] відновлення. Зовнішній блок живлення (включати до включення сервера або KVM - а чому?). Індикатори: харчування, мережі, активності клієнта. Кнопка скидання (якщо тримати 3 секунди, то сбросиваются настройки; якщо тримати в момент включення, то скидається невдало залита прошивка). Є процедура скидання імені та пароля адміністратора. Команда скидання знаходиться в секції настройка (поставити галочку "скидання при виході" і завершити сеанс). Настроюється період очікування до автоматичним завершенням сеансу (але позиція вікна все одно скидається через 3 хвилини в центр).
Оновлення прошивки по TCP / IP (після поновлення потрібно скидання пристрою). Відмінності прошивки 1.6.158 від 1.6.154: покращує роздільну здатність, сумісності з мишею і зменшення трафіку. Відмінності прошивки 2.0.192 від 1.6.158: підтримка IPv6, поліпшення сумісності з мишею, інший інтерфейс. Відмінності прошивки 2.3.222 від 2.0.192: новий інтерфейс (з новим клієнтом). Відмінності прошивки 2.3.227 від 2.3.222: сумісність з IE11, новий клієнт telnet / ssh, підтримка Windows 8.1, DDNS, поліпшена сумісність мишки (не спробував). Відмінності прошивки 2.5.241 від 2.3.227: оновлювати тільки через JavaClient і від версії 2.3.227, поліпшення SSL (швидше за все обрізані старі алгоритми). Відмінності прошивки 2.5.247 від 2.5.241: поліпшений віртуальний носій.
До 64 локальних користувачів (за замовчуванням - administrator / password), можливість аутентифікації за допомогою LDAP або RADIUS серверів або Smart Card у користувача. Довжина імені користувача - від 6 символів (налаштовується) до 16. Пароль - до 16 символів. Адміністратор може подивитися список поточних сесій і завершити будь-яку з них. Настроюються права доступу. Окремо настроюються алгоритми шифрування відеопотоку, подій клавіатури і миші, віртуального носія. Можна налаштувати пакетний фільтр по IP або MAC адресами. Відкрито порти: 80, 443, 9000 (передача стисненого та, можливо, зашифрованого відео / клавіатури / миші), 9001 (��ервер журналу? Вимкнений, але світиться), 9003 (дані віртуального носія). Номери портів можна змінити в настройках. Широкомовно розсилав UDP з порту 8000. Рекомендується заборонити IP Installer.
Для управління використовується спливаюча керуюча панель у верхній частині екрану (можна захистити її від закриття і перетягнути в будь-яке місце). Права кнопка викликає більш повне меню. Екранна клавіатура дозволяє дозволяє послати коди тих клавіш, які нездатна відстежити програма на Java. Як ввести російські літери я не зрозумів (перемикання в екранній клавіатурі є і клавіші надписуються російськими буквами, але вводяться латинські). У Gnome можна встановити свій перемикач і / або аплет.
Налаштовується якість відео і терпимість до шуму, можна перейти в монохромний режим. Можна задати інтервал повної перемальовування екрану (збільшує величину потоку). Є масштабування зображення (тільки зменшення) зображення. Спочатку якість зображення було від "просто погано" (при 5Mbps на висновок top - на цьому бітрейте в нашому кабельному транслюють HDTV) до "що це?" (При 1Mbps трафіку на виведенні команди top). Установка "Detect Tolerance" на максимум не позбавило повністю від шевелёнкі (а без нього замість зеленого кольору виходить колір дитячої несподіванки). Керувати рухом мишки дуже складно (синхронізація руху мишки - DynaSync - працює тільки при USB підключенні) - при каскадному підключенні KVM на екрані цілих 3 курсора. При роботі в X Windows допомагає "xset m 0". Можна відключити зовнішній курсор (режим Single). В меню є вибір синхронізації для Red Hat AS 3.0. У документації рекомендують "обстучать" кути. Загалом, використовувати пристрій щодня бажання не виникло. Оновив прошивку і поміняв в налаштуваннях швидкість мережі на 2MBps (в документації рекомендується скидати пристрій, якщо воно починає працювати повільно). Після цього і безлічі ударів в бубон, "щось клацнуло" і швидкість зменшилася до прийнятної, хоча якість не покращився, але чіпати не буду.
Можливість обміну повідомленнями між користувачами і монопольного захоплення доступу (російські літери ввести не можна).
Можливість складання та використання макро. Виклик макро по грячім клавішах або з меню (призначені для користувача макро зберігаються на локальному комп'ютері).
Перенаправлення локального пристрою USB (DVD-ROM, Smart Card Reader, пристрій зберігання) на віддалений сервер. Тільки для клієнтів під MS Windows. Підключення ISO файлів і папок як віртуального пристрою є для Java клієнта. Монтуються перші 3 файлу / папки зі списку. Використовується TCP порт 9003. Працює, якщо підключити безпосередньо до досить новому сервера навіть крізь ATEN CL-5716 (тільки підключення ISO фалів - при підключенні папки зависає; обмеження на 4GB немає):
usb 1-5: new high speed USB device using ehci_hcd and address 3 usb 1-5: configuration # 1 chosen from 1 choice Initializing USB Mass Storage driver ... scsi3: SCSI emulation for USB Mass Storage devices usbcore: registered new driver usb -storage USB Mass Storage support registered. Vendor: ATEN Model: Virtual CD-ROM Rev: YS0J Type: CD-ROM ANSI SCSI revision: 00 usb 1-5: reset high speed USB device using ehci_hcd and address 3 sage repeated 3 times sr1: scsi3-mmc drive: 0x / 52x cd / rw xa / form2 cdda tray sr 3: 0: 0: 0: Attached scsi generic sg3 type 5 usb 1-5: reset high speed USB device using ehci_hcd and address 3Bog BOS: hardware: Перемикачі клавіатури, відео та мишки (KVM switch)
Copyright © 1996-2018 Sergey E. Bogomolov; www.bog.pp.ru (КДБ знає все, даже ті что у Вас на диску;) Може отримувати живлення від комп'ютерів?Включати до включення сервера або KVM - а чому?
?ервер журналу?
Спочатку якість зображення було від "просто погано" (при 5Mbps на висновок top - на цьому бітрейте в нашому кабельному транслюють HDTV) до "що це?