Бухгалтерський облік

  1. Наші переваги
  2. Надаємо послуги у 2007 році
  3. Поняття бухгалтерського обліку
  4. Основні завдання:

Центр бухгалтерських послуг Суворов-Груп надає на постійних умовах послуги з ведення бух Центр бухгалтерських послуг Суворов-Груп надає на постійних умовах послуги з ведення бух. обліку в Москві і Московській області: типові проводки, план рахунків, ПБУ, бухоблік для ТОВ та ВП. Тепер дані послуги можна отримати в одному місці, у нас.

Обов'язок вести бухгалтерський облік в Російській Федерації закріплена законодавчо. Федеральний закон №402 «Про бухгалтерський облік» - головний документ по цей обов'язок - вказує на те, що всі суб'єкти підприємницької діяльності зобов'язані вести бухгалтерський облік.

Компанія володіє штатом кваліфікованих фахівців, а керівництво працювало в найбільших компаніях Росії, тому, ведення обліку у нас, це запорука безпеки вашого бізнесу.

Найменування послугОСНОССО (6,15%)ЕНВД

1. Чинне ТОВ один місяць обслуговування
Вартість щомісячного бухгалтерського обліку до 50 операцій в місяць і до 3 чоловік персоналу 14500 14500 14500 2. Чинне ІП один квартал обслуговування + здача
Вартість щоквартального бухгалтерського обліку з підготовкою та здачею квартальної звітності (до 50 операцій в місяць і до 3 чоловік персоналу) 9000 9000 9000 3. Подання звітності електронно 700 700 700 4. Подання звітності на паперовому носії 1000 1000 1000

Наші переваги

1. Мінімізація податкових ризиків бухгалтерського обліку

1.1. Висновок про доцільність угоди

1.2. Ліквідація ТОВ у Москві

2. Оптимізація витрат на бухгалтерію

2.1. Відсутність податкових донарахувань

3. Відсутність ризиків при перевірки з боку ФНС і МВС

3.1. Судовий захист з податкових спорів

Компанія володіє штатом кваліфікованих фахівців, а керівництво працювало в найбільших компаніях Росії, тому, ведення бухгалтерського обліку у нас, це запорука безпеки вашого бізнесу.

Надаємо послуги у 2007 році

Бухгалтерський облік ведеться безперервно з дати державної реєстрації до дати припинення діяльності в результаті реорганізації або ліквідації. Обов'язок підприємця відповідно до законів РФ надавати бухгалтерську звітність (баланс) в податкові органи та інші фіскальні органи.

Через не здачу або несвоєчасну здачу бухгалтерської звітності чинним законодавством передбачені штрафні санкції, а в разі банкрутства кримінальна відповідальність.

Фіскальні органи особливо в Москві активно борються з протиправними діями підприємств, особливо в частині порушення термінів подання звітності та її відповідність правилам і нормам російського обліку. З 2013 року з'явилася служба фінансового моніторингу, яка відстежує операції з готівковим обігом особливо з фізичними особами.

Довідково: Штрафи за порушення бухгалтерського обліку .

Поняття бухгалтерського обліку

Бух Бух. облік - упорядкована система збору, реєстрації та узагальнення інформації в грошовому вираженні про майно, зобов'язання організації і їхньому русі шляхом суцільного, безперервного і документального обліку всіх господарських операцій.

В кінці 1990-х - початку 2000-х рр. в області бухгалтерського обліку і звітності в Росийськой Федерації відбулися значні зміни, багато в чому зумовлені Програмою реформування бухгалтерського обліку відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, затвердженої постановою Уряду Російської Федерації від 6 березня 1998 № 283.

У 2014 році прийнята концепція розвитку бухгалтерського обліку, спрямована на підвищення якості інформації, що формується в бухгалтерському обліку та звітності, і забезпечення гарантованого доступу до неї зацікавленим користувачам.

В якості основного інструменту реформування бухгалтерського обліку та звітності були прийняті Міжнародні стандарти фінансової звітності (далі - МСФЗ).

Об'єктами бухгалтерського обліку є майно організацій, їх зобов'язання і господарські операції, здійснювані організаціями в процесі їх діяльності утворюють бухгалтерський баланс.

Основні завдання:

  1. формування повної і достовірної інформації про діяльність організації та її майновий стан, необхідної внутрішнім користувачам бухгалтерської звітності - керівникам організації, засновникам, учасникам і власникам майна організації, а також зовнішнім інвесторам, кредиторам і іншим користувачам бухгалтерської звітності;
  2. забезпечення інформацією, необхідної внутрішнім і зовнішнім користувачам бухгалтерської звітності для контролю за дотриманням законодавства при здійсненні господарських операцій і їх доцільністю, наявністю і рухом майна і зобов'язань, використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів відповідно до затверджених норм, нормативами і кошторисами;
  3. запобігання негативних результатів господарської діяльності та облік балансового прибутку.

Посилання по темі:

Дополнительная информация

rss
Карта