- Основні переваги зарубіжного хостингу
- Ключові недоліки іноземних хостерів
- висновок
- Відгуки про хостинг:
Зарубіжний хостинг в даний час стоїть фактично стільки ж, як і вітчизняний! Інтернет повний міфів, що закордонний хостинг якісніше і дешевше вітчизняного.
Це зовсім не так! І якщо якість закордонного хостингу реально краще, то середня ціна за послуги зарубіжних хостерів і російських, майже однакова. Що у російських фірм переважна більшість сучасних користувачів платять по 190-300 рублів / місяць, що в іноземних - середня ціна 6-9.5 доларів / місяць.
Іноземний хостинг і маркетинг
На сьогоднішньому ринку іноземного хостингу, в основному, відсутнє спеціальне поділ послуг на різні тарифні плани. Найбільші іноземні хостинг компанії вже давно прийшли до того, що своїм користувачам почали обіцяти все «необмежену».
Тобто, приблизно за 7 доларів на місяць, вони обіцяють клієнтам необмежений трафік, необмежений простір диска, кількість веб-сайтів, баз даних MySQL.
Подібна «необмеженість» досягається завдяки певному усереднення ціни за хостинг послуги для окремих категорій клієнтів. Більшість з них, як правило, використовують тільки малу частину всіх тих можливостей, які були передбачені тарифним планом. У зв'язку з цим, раціонально пропонувати саме безліміт, тим більше за нормальну ціну.
Однак потрібно розуміти, що безлімітного хостингу в даний час не буває! У будь-якого іноземного хостинг провайдера є певні межі його можливостей, і якщо ваш інтернет-проект буде постійно перевантажувати роботу сервера, це обов'язково позначиться на якості хостингу. Тому, для таких великих веб-проектів доведеться шукати більш широкі і дорогі умови.
Основні переваги зарубіжного хостингу
Відсутність різних тарифних планів. Тільки що ми докладно розглянули цю особливість. Тут слід зауважити ще те, що це вкрай комфортно, тому що користувачеві не треба плутатися в великому переліку тарифних планів.
Устаткування, яке застосовують зарубіжні хостери - більш нове. Як і в будь-якій сфері IT-технологій все новітнє спочатку з'являється в США, Європі, Японії, і лише після цього на просторах колишнього СНД. Вкрай важливо, щоб ви розуміли - російські хостинг компанії використовують практично таке ж обладнання, але воно з'являється у них трохи пізніше.
Якість роботи багатьох іноземних хостерів, в загальному краще російських. Тут величезну роль грають менталітет і досвід. Наприклад, американські фірми на ринку знаходяться досить давно, тому досвід співробітників, маркетологів і топ-менеджерів дуже великий, що разом з передовим надійним обладнанням, їм дозволяє і диктувати сьогодні моду не тільки в США, але і в інших розвинених країнах.
Ключові недоліки іноземних хостерів
Самий ключовий мінус - це мовний бар'єр. Тут все набагато важче, ніж здається. Інформація на веб-сайтах зарубіжних хостинг-провайдерів просто кишить усілякими термінами, що сильно ускладнює переклад. І навіть тим користувачам, які з англійською мовою «на ти» необхідно бути дуже уважними, так як не помітивши найменшу деталь в «інструкції використання сервісу» цілком можна отримати досить серйозні непорозуміння.
Немає можливості платити за послуги за допомогою російських електронних грошових систем. Зарубіжні хостинг провайдери, в основному, для взаєморозрахунків використовують популярну систему PayPal. Звичайно, можна оплатити і через картки MasterCard \ Visa.
Служба технічної підтримки каже виключно англійською мовою. Консультанти, як правило, справляються з «ламаним» англійською, і тоді російськомовний користувач отримує необхідну йому допомогу. Проте, мовний бар'єр штука вкрай незручна.
Великі відстані між сервером і користувачами погано позначаються на функціонуванні веб-сайту. Якщо ви розмістили свій веб-сайт у зарубіжного хостинг провайдера, з російськими користувачами вашої веб-сторінки можуть виникати деякі проблеми.
висновок
Наша рекомендація така: не дивлячись на всі переваги, які має іноземний хостинг, якщо ви погано знаєте англійську мову, то краще використовуйте російські хостинги . Однак якщо на вашому ресурсі планується наявність іноземної аудиторії, вчіть англійську мову (або відкривайте веб-сайт онлайн-перекладу) і замовляйте хостинг у зарубіжних хостерів (найпопулярніші хостинги США ).