12 жовтня 1810 в Мюнхені пройшов перший фестиваль пива
Традиційно «пінне» завжди вважалося напоєм для справжніх чоловіків. Багато з них і не відносяться до нього як до алкоголю. А ось дослідники з різних країн світу попереджають, що представникам сильної половини людства не варто захоплюватися пивом, щоб не завдати собі непоправної шкоди. Воно швидше корисно жінкам, яким також не варто вживати його в промислових масштабах.
Піна для Афродіти
Кіпр, де за легендою з піни народилася богиня любові, краси і шлюбу Афродіта. pixabay.com
Американські дослідники Національного коледжу натуропатической медицини і іспанські вчені (Universitet Extremadura in Cáceres) незалежно один від одного прийшли до висновку, що пиво сприяє зміцненню кісток у жінок в період менопаузи і згладжує симптоми ПМС. Вся справа в рослинному складі напою і вмісті в ньому разлагаемого кремнію, який допомагає не потоншати кісткової тканини.
А лондонські дослідження показали, що якісне пінне прискорює обмін речовин, має меншу калорійністю, ніж апельсиновий і яблучний соки, молоко і кока-кола, тому допомагає жінкам не погладшати, а навіть схуднути, якщо в цьому є необхідність.
Грай, гормон
Фахівці з мюнхенського університету з'ясували, що пиво - це корисний вітамінно-мікроелементний еліксир, в якому містяться фолієва кислота, калій, магній, кальцій, фтор, кремній, вітаміни групи В, необхідні для здоров'я шкіри, волосся, нігтів. До всього іншого, корисна начинка пива забезпечує профілактику хвороби Альцгеймера і береже нервову систему в період стресу.
Читайте також: Необгрунтовані весільні традиції, що викликають головний біль у чоловіків >>
Італійські дослідники встановили, що жінки, які дозволяють собі пляшечку пива в день, на 42% знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Зменшується і ймовірність придбати діабет II типу. Ще хміль містить молекули гумулон, що знижує розвиток запальних процесів в організмі жінки, а антиоксиданти підтримують на належному рівні імунну систему.
І найважливіше, завдяки ячменю і суцвіттям хмелю, в пиві міститься велика кількість рослинних фітоестрогенів. За своїм складом вони схожі з жіночим статевим гормоном і здатні виконувати роль естрогенів, омолоджує організм жінки і нормалізуючи його гормональний фон. Однак необхідно строго стежити за дозою випитого, інакше фітоестрогени, вступаючи у великій кількості, почнуть пригнічувати функцію статевих гормонів, руйнівно діяти на репродуктивну функцію. У слабкої статі підвищиться кількість тестостерону, а ось естрогени знизяться, тому почне грубеть голос, на обличчі вилізуть волосся і розпливеться фігура.
pixabay.com
Пол йде з-під ніг
У чоловіків в цьому випадку відбувається зворотна ситуація - його організм разом з хмелем окупують жіночі естрогени, які починають блокувати вироблення тестостерону. В цьому випадку нездержливого любителя пива чекає удар по чоловічому достоїнству - порушення потенції, зниження лібідо. І, сам того не бажаючи, чоловік почне як би міняти свою стать!
За жіночим типом у нього збільшиться груди, зменшиться кількість волосся на тілі, з'являться жирові відкладення в області стегон, загубиться м'язова маса, навіть голос може стати вище, і з'явиться об'ємний живіт. Чи не від закусок до пінного, а в зв'язку з гормональними порушеннями.
pixabay.com
У всьому винен естроген
До всього іншого, як показали експерименти британських учених з університету Лісестера, холестерин зашкалює саме у тих, у кого підвищений естроген, навіть трохи. А надлишок жіночого гормону призводить до порушення роботи передміхурової залози і її збільшення, отже, до проблем із сечовипусканням.
Польські вчені виявили, що чоловіки з високим рівнем естрогену більше схильні до тромбозу глибоких вен, інфарктів і, як наслідок, ранньої смерті від серцево-судинних захворювань.
Незалежно від статі пиво шкодить клітинам головного мозку, порушує роботу нервової і ендокринної систем, згущує кров, що сприяє утворенню тромбів, руйнує печінку і вимиває величезна кількість необхідних речовин - жири, білки, вітаміни і мікроелементи. У великих кількостях навіть слабоалкогольний напій - це отрута.