Де шукати копірайтера для свого проекту

  1. 1. Запитайте у інших власників бізнесу, чиїми послугами вони користуються Часто хорошого копірайтера...
  2. Управління репутацій бренду
  3. 3. Форуми
  4. 4. Фріланс-сервіси
  5. 5. Соціальні мережі (Facebook, «ВКонтакте»)
  6. 6. Персональні блоги копірайтерів (і їх агентства)
  7. 7. Школа редакторів Студії Горбунова
  8. 8. Контент-сервіси

1. Запитайте у інших власників бізнесу, чиїми послугами вони користуються

Часто хорошого копірайтера можна знайти завдяки рекомендаціям друзів або колег.

Плюси: автор перевірений - швидше за все, знайомі люди поганого не порадять.

Мінуси: оцінка може бути суб'єктивною. Якщо робочі відносини з копірайтером по рекомендації не заладиться, процес розставання може виявитися болючим.

2. Текстові біржі

Як правило, на таких біржах діє принцип самообслуговування: оформляйте замовлення, перевіряйте готові тексти.

Плюси: великий вибір виконавців, замовлення піде в роботу в лічені хвилини, розбіг цін дозволяє замовити тексти кожному.

Мінуси: зареєструватися копірайтером тут може будь-хто, навіть без навичок роботи, тому якість контенту може бути під питанням.

Рейтинг, кількість виконаних замовлень і те, як давно копірайтер працює на біржі - показники, які допоможуть зорієнтуватися при виборі копірайтера. Можна дати тестове завдання (оплачуване) і за підсумками визначитися з виконавцем. Проте, пошук копірайтера на біржі може забрати багато часу і частково це буде нагадувати «російську рулетку».

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама


Біржі Мінімальна ціна за 1000 знаків (копірайтинг) Максимальна ціна за 1000 знаків (копірайтинг)
Etxt.ru 35 рублів 100 рублів Advego.ru 20 рублів - Turbotext.ru 22 рублів 299 рублів Contentmonster.ru 30 рублів 108 рублів Copylancer.ru 36 рублів 128 рублів Text.ru 60 рублів 100 рублів

3. Форуми

На форумах вебмайстрів та SEO-фахівців завжди знайдеться гілка з послугами з копірайтингу. Заглянути в пошуках майстра слова можна сюди:

searchengines.guru
www.maultalk.com
mmgp.ru
webmasters.ru/forum
www.cy-pr.com

Багато копірайтери мешкають на форумах роками, мають робочі теми з десятками і сотнями відгуків. З будь-яким виконавцем можна зв'язатися безпосередньо - поштою, по скайпу або телефону (що виключено на контент-біржах).

Через велику конкуренцію форумні копірайтери тримають помірні ціни (50 - 200 рублів за 1000 знаків), дорожать постійними клієнтами і бояться негативних відгуків.

Вибираючи автора на форумі, варто почитати коментарі, залишені в його темі іншими замовниками. Однак повністю довіряти їм не можна, тому що копірайтер може попросити друзів залишити ці відгуки або виконати якусь роботу «за відгуки» безкоштовно, при цьому людина, яка отримала «шару», посоромиться висловити все, як є.

4. Фріланс-сервіси

FL.ru - найбільш відомий російськомовний сайт, де можна запропонувати і замовити найрізноманітніші фріланс-послуги, від розробки сайту до написання тексту. Тут можна зустріти як серйозних копірайтерів зі значним портфоліо, так і дилетантів.

Знайти копірайтера за допомогою FL.ru можна різними способами:

Створити проект на разову послугу - наприклад, вам потрібні опису 100 карток товарів для інтернет-магазину. Це безкоштовно, необхідно лише заповнити форму: вказати назву проекту, докладно описати умови замовлення і вибрати спосіб оплати - через безпечну угоду на сайті або прямим платежем на гаманець виконавця. За проведення безпечної угоди замовнику необхідно заплатити сервісу від 10,9% до 14,9% в залежності від суми замовлення. Коли проект опублікований, залишається тільки приймати заявки від бажаючих виконати замовлення.

Розміщення вакансії - підходить в тих випадках, коли шукаєте копірайтера на тривалу роботу. За публікацію вакансії в казну сервісу доведеться віддати +1399 рублів.

Провести конкурс - і за результатами вибрати кращого виконавця для проекту. Публікація конкурсу обійдеться в 4500 рублів і мінімум 3000 рублів складає призовий бюджет для переможця.

Інші популярні сервіси:

Freelansim.ru - біржа для IT-фахівців, інтегрована з спільнотою «Хабрахабр».
Work-zilla.com - швидкий пошук фрілансера для виконання завдання.
Dalance.ru - ще один майданчик для віддаленої роботи.
Kwork.ru - ресурс, на якому всі послуги фрілансерів стоять фіксовані 500 рублів.
kadrof.ru - біржа для пошуку віддалених співробітників.

5. Соціальні мережі (Facebook, «ВКонтакте»)

У соцмережах є безліч груп і співтовариств, присвячених копірайтингу, фрілансу і роботі в інтернеті, де можна «вицепіть» копірайтера. наприклад:

vk.com/work.work
vk.com/textword
vk.com/distantsiya
www.facebook.com/groups/tendering
www.facebook.com/groups/copywriting4business

Почати можна з перегляду стрічки з недавніми повідомленнями - не виключено, що вам відразу попадуться на очі відповідні пропозиції від копірайтерів. Або можна написати свій пост на тему «Шукаю копірайтера». Бажано відразу вказати тематику статей, основні вимоги, приблизну ціну і спосіб зворотного зв'язку.

Плюси: просто, швидко і безкоштовно, розмістити вакансію можна за 5 хвилин і вже через 10 хвилин отримати перші відгуки.

Мінуси: ніяких гарантій, ні в чому. Швидше за все, доведеться витратити чимало часу на листування з претендентами і грати в гру «пощастить-ні пощастить».

6. Персональні блоги копірайтерів (і їх агентства)

Пошук в інтернеті неодмінно виведе вас на особисті сайти і блоги Дениса Каплунова , Петра Панди , Наталі Кар'ї , І розсип менш яскравих «зірочок».

Звернутися до цих авторів, можливо, буде вірним рішенням, якщо вам потрібні статті нечасто і небагато - або в вашому гаманці дійсно «дзвенить золото». Вони цінують себе досить високо і позиціонують як професіоналів своєї справи - і це, найчастіше, правда.

Середня ціна за текст, становить 3500 - 12 000 рублів, інформаційні статті - від 600 рублів. При підрахунку в знаках прогалини багатьма авторами враховуються.

Деякі з відомих копірайтерів Рунета вже не приймають замовлення в поодинці: вони відкрили студії ( Студія Дениса Каплунова , Агентство Дмитра Кота ), В яких можна замовити не тільки написання статей, але і супутні послуги: аудит контенту на сайті, маркетинговий аналіз.

Для юридичних осіб це добре ще тим, що з агентством можна укласти договір з наданням пакету закривають документів.

7. Школа редакторів Студії Горбунова

Якщо ви не знайомі з цим проектом, пояснимо коротко:

1. Є дизайн-бюро Артема Горбунова, одне з найбільш шанованих на ринку.

2. З «Бюро» співпрацює відомий в Рунеті редактор Максим Ільяхов, який ввів поняття інфостіля і створив сервіс « Главред ».

Разом вони запустили «Школу редакторів»:

Максим вважає, що копірайтерів потрібно «створювати, а не наймати». Якщо у вас є кошти на тамтешнє навчання, можете спробувати.

Також адекватні копірайтери відзначалися в пості у Максима « Біржа праці: письменники ».

8. Контент-сервіси

сервіс TextReporter.ru орієнтований на власників сайтів, які бажають делегувати наповнення сайту. Тексти пишуть копірайтери бюро TextBroker.ru, скрипт сервісу відправляє новини / Статті / пости на сайт автоматично, за графіком.

Доступ до адмінки стороннім людям давати не потрібно.

Колеги! А як ви вирішуєте питання з копирайтерами і контентом для своїх проектів?

Читати по темі: Про - усвідомленість. Як (і навіщо) вибирати копірайтера

Думка редакції може не збігатися з думкою автора. Якщо у вас є, що доповнити - будемо раді вашим коментарям. Якщо ви хочете написати статтю з вашою точкою зору - прочитайте правила публікації на Cossa.

А як ви вирішуєте питання з копирайтерами і контентом для своїх проектів?

Дополнительная информация

rss
Карта