- Де брати унікальний контент безкоштовно для нормальних сайтів?
- 2. Паперові книги
- 3. Електронні книги у вільному доступі
- 4. Самостійні переклади
- 5. Соціальні мережі
- 6. Вікіпедія + онлайн-словники
- 7. Використання веб-архіву - web.archive.org
- 8. Сайт-джерело текстів забанили ПС
- 9. Сайт знаходиться під фільтрами Яндекса
- 10. Найпростіший і нахабний спосіб
Free content! на свій сайт
Цією статтею продовжу тему отримання оригінальних текстів , Але вже безкоштовно. Хоча, звичайно, найкращий спосіб отримання унікального і якісного контенту безкоштовними методами - це використання власного мозку. Але через цілого ряду причин спосіб цей не всім і не завжди підходить:
- у кого-то проблеми в плані «генерації чогось свого» чи ні впевненості в собі ( «так кому потрібні мої тексти?») та інше;
- у кого-то мозок перевантажений;
- з мозком все добре, але він зайнятий більш глобальними речами.
В цьому випадку, при небажанні витрачатися на фріланеров і замовлення статей на біржах копірайтингу, можна використовувати деякі безкоштовні способи отримання цілком унікального контенту.
Хоча, справедливості заради треба додати, що на біржі Rotapost.ru зустрічаю іноді сайти з явними сінонімізірованнимі текстами. Але як правило, такі ресурси в індексі пошукових систем не затримуються довго ..
Де брати унікальний контент безкоштовно для нормальних сайтів?
1. Газети і журнали
Тут думати особливо не треба, всі ці друковані ЗМІ постачають тексти, які можна відсканувати і відразу розмістити на сайті. Однак необхідно враховувати кілька моментів:
- Багато сучасних ЗМІ ведуть свою онлайнову версію, яка скоріше за все ще дуже швидко індексується роботами Яндекса і Google .
- Досить імовірно, що крім вас з тим же ЗМІ подібні речі робить інший веб-майстер.
- Велика ймовірність порушення авторських прав. Точніше сказати, права будуть точно порушені, і є ймовірність, що про те дізнаються.
Який з цього вихід? Беремо старі (радянські) газети і журнали, перевіряємо унікальність їх текстів , При необхідності робимо рерайт і, в общем-то, все.
2. Паперові книги
Книга - не тільки джерело знань, а й джерело гарного, унікального і безкоштовного контенту для сайту. Принципи ті ж, що і для газет з журналами: не порушуємо авторські права (брати старі книжки - використовуючи спадщина СРСР) і робимо рерайт - якщо за цю книгу до вас вже взявся інший веб-майстер.
3. Електронні книги у вільному доступі
Раз книга у вільному доступі, то можна особливо не турбуватися про порушення авторських прав (вони або не захищені, або порушені вже давно і автор або видавництво не стежать за цим). Принципи ті ж: перевіряємо унікальність, робимо рерайт при необхідності і розміщуємо на сайті.
Де їх знайти - виразника, торренти, т.зв. електронні бібліотеки.
4. Самостійні переклади
Якщо ви на високому рівні володієте якимось іноземною мовою (англійською, німецькою, іспанською та ін.) І можете робити переклади краще, ніж translate.google , То у вас відразу кілька переваг:
- переклад з дуже великою ймовірністю буде 100% унікальним контентом;
- текст може вийде сам по собі цікавим, якщо вдасться знайти хороший іноземний ресурс;
- ..да і взагалі не зайвим буде «прокачати» вміння користуватися іноземною мовою за новим призначенням.
Якщо не «смикається» совість, то цілком можна зробити копію цікавого іноземного сайту - безкоштовно, і користь для Рунета ..
5. Соціальні мережі
Як правило, у великих соціальних мережах, особливо ВКонтакте , Багато людей скидають невеликі тексти (500 - 1000 символів) в тематичних групах - щось на зразок розумних думок та іншої нісенітниці. Іноді тексти бувають побільше і носять вельми інформативний характер. Тому можна шукати групи в соц.сетях по тематиці свого сайту, перевіряти тексти на унікальність і розміщувати у себе.
Такі тексти слід розцінювати як звичайний рерайт без порушення авторських прав, тому що в більшості випадків в соц.сетях розміщуються копії контенту з різних ресурсів Інтернету .
6. Вікіпедія + онлайн-словники
Тут нічого не залишається, окрім як робити рейрайт. Перевага даного способу лише в тому, що для наповнення свого сайту можна вибрати всього один ресурс (наприклад, Вікіпедію), а не бігати по всьому інтернету в пошуках текстів. Потрібно тільки відзначити, що цей метод підійде більше для сайтів довідкового характеру, але не підійде для проектів типу «корисні поради», «як зробити те-то» і аналогічним їм.
7. Використання веб-архіву - web.archive.org
даний сервіс дозволяє переглянути сторінки сайту, якого вже немає (він бере їх копії зі свого архіву). Для цього в дану форму необхідно ввести URL-адресу зниклого сайту :
Wayback Machine
і клацнути «Take Me Back». Правда, не для всіх сайтів цей сервіс що-небудь відобразить:
Поки немає даних ...
Як дізнатися, що сайт був, а тепер його немає? Найпростіше подивитися на списки «звільнилися» доменів. Наприклад, тут: https://www.nic.ru/auction/freeing/list.cgi .
Тепер опишу не надто етичні способи отримання унікального контенту безкоштовно.
8. Сайт-джерело текстів забанили ПС
Якщо веб-ресурс отримав бан в пошукових системах - і в Гуглі, і в Яндексі - то з нього можна брати контент, який фактично є вже унікальним. Правда, унікальність настане тоді, коли пошуковики викинуть все його сторінки з кешу . І слід проаналізувати - а не через цих чи текстів сайт був забанений?
9. Сайт знаходиться під фільтрами Яндекса
У разі, якщо сайт «страждає» від санкцій пошукової системи Яндекс, наприклад, від фільтра АГС, для якого характерна наявність лише однієї (головної) сторінки в індексі, то одночасно він може непогано індексуватися Гуглом. Таке буває, і тому власник сайту публікує новий контент, орієнтуючись на Google.
У цьому випадку все нові видання не будуть відомі Яндексу і тому вони унікальні з його точки зору (їх і беремо для свого проекту). Тому для такого контенту простіше зробити рерайт, а можна навіть і не робити - якщо вам все одно, що подумає Гугл.
10. Найпростіший і нахабний спосіб
Якщо на вашому сайті «живуть» швидкі роботи пошукових систем, а на «ресурсі-жертві» вони не живуть ... то можна відстежувати нові публікації на цьому ресурсі і відразу ж викладати на своєму. Це погано, дуже погано
Просто дуже корисне відео про контент. Дивіться прямо зараз:
і Напевно, це все способи отримання безкоштовного унікального контенту. Якщо ви знаєте щось ще - розкажіть в коментарях!Де брати унікальний контент безкоштовно для нормальних сайтів?«так кому потрібні мої тексти?
Де брати унікальний контент безкоштовно для нормальних сайтів?
Який з цього вихід?
Як дізнатися, що сайт був, а тепер його немає?