Де взяти інвестиції для стартапу? Гроші за 60 секунд!

  1. Де взяти інвестиції для стартапу? Як відкрити великий бізнес, без вкладень.
  2. Де взяти інвестиції для стартапу і де знайти інвестора?
  3. Держава готова теж інвестувати в ваш проект!
  4. програми субсидування
  5. Гроші на відкриття малого бізнесу
  6. Конкурси та гранти
  7. Відкривайте бізнес з партнерами
  8. Банки: кредити, лізинги, дебіторські рахунки

Зміст статті:

1. Де взяти інвестиції для стартапу і де знайти інвестора?
2. Держава теж готове інвестувати в ваш проект.
3. Відкривайте бізнес з партнерами.
4. Банки: кредити, лізинги, дебіторські рахунки.

Де взяти інвестиції для стартапу?
Як відкрити великий бізнес, без вкладень.

Чи знаєте ви, що значна частина величезних фірм, торгових центрів і закладів будується не на гроші власника, а саме за рахунок інвестицій? Інвестування - це рятувальна паличка для будь-якого бізнесу, яка вигідна обом сторонам. І якщо ви до сих пір не стали власником бізнесу через відсутність коштів, ми пропонуємо вам звернути увагу саме на цей спосіб. А щоб дізнатися, де взяти інвестиції для стартапу, пропонуємо до прочитання цю статтю.

Де взяти інвестиції для стартапу і де знайти інвестора?

Один з варіантів відкрити великий бізнес без 100% вкладень - це знайти інвестора. Інвестувати кошти в бізнес може приватна особа або фірма. Останні - це інвесторські фірми, які спеціально створені для того, щоб мати зиск зі своїх вкладень.

Що знадобиться для залучення інвестицій? Обов'язковий бізнес-план. До речі, на нашому порталі про це написано не одну статтю, так що ви можете навчитися писати бізнес-плани самостійно.

Варто розуміти, що в бізнес-плані має бути не розповідь про те, що ви збираєтеся відкрити. А реальна історія в цифрах, яка доведе інвестору вигідність його вкладення. Вкладаючи гроші, інвестори очікують, що отримають набагато більше назад. Бізнес-план повинен в цьому переконати. Більш детально, про те як грамотно скласти бізнес-план, читайте в статтях: «Бізнес-план, зразок створення бізнесу на папері» і «Як створити бізнес-план»

Де знайти інвесторів і інвестиції для стартапу? Інтернет все вже зробив за вас - зібрав вичерпну інформацію про інвесторських фірмах. А приватні інвестори тут же шукають стартаперів. Озбройтеся пошуковими системами і знайдіть їх. Крім того, в деяких містах проходять конференції для зустрічі стартаперів та інвесторів. Серед інвесторських фірм згадаємо деякі: Runa Capital, Almaz Capital, ABRT, Fast Lane Ventures. Більш докладно про інвестування можна прочитати в статті: «Інвестиції та інвестування: простими словами про складні речі»

Більш докладно про інвестування можна прочитати в статті:   «Інвестиції та інвестування: простими словами про складні речі»

Держава готова теж інвестувати в ваш проект!

У Росії давно вже розвивається політика, спрямована на розвиток малого і середнього бізнесу. Дізнайтеся в адміністрації свого міста, які інвестиції або матеріальна допомога вам доступні. На сьогоднішній день будь-який бізнесмен може отримати державні кошти безоплатно декількома шляхами.

програми субсидування

Доступно для вже відкритих підприємств, але не більше одного-двох років. Субсидії можна отримати на покупку сировини для виробництва, обладнання, патентів, технологій. Щорічно в країні проводяться відразу кілька видів програм субсидування на федеральному рівні. Для цього знадобиться пройти відбір.

Гроші на відкриття малого бізнесу

Для того щоб отримати ці кошти, вам знадобиться стати на облік в центр зайнятості за місцем прописки. Само собою, офіційної роботи у вас бути не повинно. Центр зайнятості має запропонувати вам направлення на три роботи за фахом, після чого ви повинні відвідати запропоновані вам підприємства і отримати там відмову. Дуже важливо, щоб фірма не прийняла вас на роботу, а не ви відмовилися від запропонованого варіанту. А як цього домогтися - у кожного свої методи. Лише після третього відмови, вам пропонують написати і захистити бізнес-план і отримати гроші на його розвиток (річний розмір МРОТ в вашому регіоні).

Конкурси та гранти

Для того щоб виграти грант на розвиток бізнесу, необхідно мати незвичайну ідею. Для неї складається хороший бізнес-план і подається заявка на участь в конкурсі. У призначений день власники проектів збираються в обласному центрі і захищають свої ідеї.

Зрозуміло, що ідеї, які обіцяють принести найбільшу кількість грошей в місцевий бюджет, будуть на крок попереду інших. Тому обов'язково подумайте, яким чином ваш проект може стати джерелом прибутку і для державного бюджету.

Відкривайте бізнес з партнерами

Ще одна ідея, де взяти інвестиції для стартапів - це партнерство. Якщо у вас немає грошей на запуск проекту, але є чудові ідеї - залучайте партнерів, які будуть вкладати і отримувати з ваших ідей прибуток. Для таких фірм обов'язково доведеться відкрити ТОВ (якщо кількість учасників більше 50 -тоді ВАТ або ЗАТ).

Вклади партерів можуть мати форму готівки або безготівкових грошей, а так само можуть бути у вигляді обладнання, приміщення та інших матеріальних активів. Частки прибутку в ТОВ розподіляються не порівну, а відповідно до розміру і значущості вкладу.

Для того щоб регулювати відносини між засновниками, існує статут, в якому прописані всі положення фірми. До речі, вони не повинні суперечити федеральним нормативам. Згідно з цим, в кожному Товаристві з обмеженою відповідальністю повинен бути Генеральний Директор, який фактично є керуючим фірми. Але рішення приймаються на зборах директорів після отримання підписів усіх членів ради.

Банки: кредити, лізинги, дебіторські рахунки

Якщо все ж ідея ділити свій прибуток з кимось вас не влаштовує, а отримати інвестиції не вийшло, тоді пропонуємо вам ще один варіант - це банківські гроші. Отримати їх можна кількома способами. Про кредити окремо говорити не будемо, так як всі прекрасно з ними знайомі.

Лізинг - найбільш популярна форма придбання нерухомості та іншого дорогого обладнання для фірми. Лізинг є тристороннім договором, за яким ви купуєте обладнання або нерухомість у фірми через банк. Порядок оплати в цілому схожий зі звичайним кредитом, але на відміну від другого, при лізинговому зобов'язанні ви поступово оплачуєте лише частину вартості протягом терміну лізингового договору.

Як тільки термін добігає кінця, вам потрібно вирішити - повертаєте ви обладнання назад або викуповує його. Для того щоб викупити об'єкт, вам потрібно буде заплатити не всю його вартість, а лише залишкову частину ціни (початкова ціна об'єкта мінус сума сплачених вами коштів).

Дебіторські рахунки. Цей метод доведеться починати з вже наявними грошима. Наприклад, їх можна взяти в борг або ж заробити. За допомогою дебиторского рахунку ви отримаєте через певний час свої гроші + накопичений відсоток. Рекомендуємо також статтю: «Гранти для бізнесу: 5 найвідоміших способів отримання гранту для вашого стартапа»

До речі, вклади з можливістю подальшого поповнення приносять менше прибутку, ніж одноразовий внесок. Є ще складний і простий відсоток накопичення. У першому випадку прибуток буде куди більше, ніж у другому.

Що вибрати - вирішувати вам. Сподіваємося, за допомогою цієї статті, ви побачили перспективи для розвитку своєї справи. Удачі вам в починаннях!

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ VIULY КАНАЛ

Тут дають 10 токенов VIU за підтвердженням реєстрації

Вступити в закритий телеграм Чат



Якщо Вам сподобався опублікований матеріал - поділіться ним з Вашими друзями:


Рекомендовані статті:

Де взяти інвестиції для стартапу?
Де взяти інвестиції для стартапу і де знайти інвестора?
Де взяти інвестиції для стартапу?
Чи знаєте ви, що значна частина величезних фірм, торгових центрів і закладів будується не на гроші власника, а саме за рахунок інвестицій?
Де взяти інвестиції для стартапу і де знайти інвестора?
Що знадобиться для залучення інвестицій?

Дополнительная информация

rss
Карта