День народження Google Chrome

1 cентября 1969 року випущені перші екземпляри IMP (Interface Message Processor). Це пристрій, який забезпечує зв'язок між комп'ютерами по телефонних каналах. Саме на базі цих спеціалізованих міні-комп'ютерів через деякий час, 29 жовтня 1969, створюється підмережа ARPANET. Комп'ютери з'єднувалися лініями зв'язку, за якими інформація передавалася зі швидкістю 56 Кбіт / с. Для підвищення надійності кожен IMP мав бути з'єднаний як мінімум з двома іншими IMP. Навіть якби якісь лінії зруйнувалися, повідомлення би само обрав шлях і дійшло до адресата. Саме ARPANET, мережа, створена Агентством Міністерства оборони США, стала прототипом мережі Інтернет. Як протоколу використовувався TCP / IP, який і на сьогоднішній день є основним протоколом передачі даних. ARPANET як мережа припинила своє існування в червні 1990 року.

Interface Message Processor
Interface Message Processor

1 вересня 2008 року випущено браузер Google Chrome. У нових версіях трохи змінені деякі ідеї, які були на старті. Головною особливістю був той факт, що Chrome запускав окремі процеси для кожного свого примірника. Chrome був доступний тільки користувачам ПК, але через рік вийшли версії для OS X і Linux. Браузер розроблений компанією Google на базі вільного браузера Chromium і движка WebKit, хоча з 2013 року використовується Blink. Перша стабільна версія програми вийшла лише 11 грудня 2008 року. Головний виконавчий директор компанії Ерік Шмідт спочатку не хотів створювати Chrome, щоб не брати участь в «браузерних війнах». Але Сергій Брін і Ларрі Пейдж самостійно найняли програмістів з Mozilla, створили демоверсію і Шмідт змінив свою думку. На сьогоднішній день Chrome став найпопулярнішим браузером в світі.

Сучасний інтерфейс Google Chrome
Сучасний інтерфейс Google Chrome

1 вересня 2012 року в Росії вступив в силу «Закон про інформацію». Саме так закон називали в ЗМІ, хоча офіційна назва «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку». Прийнято він був ще в 2010 році і передбачав віднесення інформаційної продукції до однієї з вікових категорій або забороняв її поширення серед дітей зовсім. Після 1 вересня 2012 року в усіх ЗМІ, відеоіграх, фільмах і книгах повинна бути спеціальне маркування. Позначка «6 +», «12+», «16+» або «18+» повинна бути на початку кожної телевізійної програми, кожного фільму в кінотеатрі, і навіть на веб-сайтах. Винятки є тільки для коментарів, які читачі розміщують на сайті. Крім того, дія закону не поширюється на рекламу, не пов'язану з іншого «шкідливої» інформаційною продукцією. Закон забороняє поширення інформації категорій крім знака «0» без маркування.

Варіант маркування вікових обмежень
Варіант маркування вікових обмежень

Дополнительная информация

rss
Карта