Девід Огілві, засновник рекламних агентств «Ogilvy & Mather», «Ogilvy PR», копірайтер

  1. Ранні роки
  2. Професійна діяльність
  3. Наукові роботи
  4. Спадщина Девіда Огілві

зауваження 1

Девід Огілві (1911 - 1999) - підприємець, організатор реклами, копірайтер і засновник рекламного агентства «Ogilvy & Mather».

Ранні роки

Батьки Девіда Огілві були родом з Англії і були нащадками старовинного шотландського роду. Вони ріс у великій родині і був п'ятою дитиною за рахунком. Вищої освіти у нього не було, не дивлячись на те, що навчався в Единбурзі, Оксфорді.

Першим місцем роботи став ресторан при паризькому готелі "Majestic". У сфері громадського харчування дослужився до шеф-кухаря. По поверненню до Англії влаштувався працювати комівояжером в фірму "Aga" і продавав домашні печі. У 1936 працював в лондонському рекламному агентстві «Mather & Crowther». У 1938 емігрував до США і влаштувався в бюро Раймонда Рубікама. Огілві познайомився з Джорджем Геллапом і по його особисте запрошення почав працювати в Інституті дослідження аудиторії.

Перед початком Другої Світової Війни Огілві очолив Інститут дослідження аудиторії. У 1942 був покликаний в англійську розвідку. Під час війни Огілві визначили співробітником посольства Англії в США. Після закінчення війни на протязі трьох років займався фермерством. У 1949 повернувся в рекламу і відкрив свою компанію «Ogilvy & Mather».

У 1949 повернувся в рекламу і відкрив свою компанію «Ogilvy & Mather»

Нічого не зрозуміло?

Спробуй звернутися за допомогою до викладачів

Професійна діяльність

активна рекламна діяльність Девіда Огілві відбувалася в короткому часовому проміжку: з кінця 40-х до кінця 60-х років. Не дивлячись на те, що в Америці вже була велика кількість успішних копірайтерів та рекламних фірм, його агентство стало одним з найбільших і найвідоміших у світі. конкуренція в цій індустрії була величезною, тому щоб стати відомим в цій сфері, потрібно було докласти чимало праці. Огілві це вдалося. Рекламне агентство «Ogilvy & Mather» базувалося на професійних принципах, які в повному обсязі відображали життєвий досвід, бачення та ідеї Огілві. Він був природженим продавцем і розумів, що реклама створена для того, щоб продавати, тому знав багато хитрощів і прийомів, якими активно користувався. У досить невеликі терміни Огілві зайняв міцне місце в світі реклами. Серед його клієнтів були відомі компанії:

  • «Schweppes»,
  • «Coca Cola Company»,
  • «DHL»,
  • «Rolls Royce»,
  • «IBM»,
  • «Adidas»,
  • «The New York Times»
  • і багато інших.

головним в спілкуванні з потенційними покупцями Огілві вважав відхід від стандартів. Він писав: «Якщо одного разу ви виявите, що говорите одне і те ж кардиналу і циркачі, то для вас все закінчено». Суспільство - це складна система, в якій до кожної людини, до різних професійних, соціальних і вікових груп необхідний різний підхід.

зауваження 2

Він наполягав на важливості вивчення характеристик потенційних покупців. Підкреслювалася необхідність вивчення найбільш підходящого часу для відвідування будинків покупців. Про них потрібно знати все - починаючи від умов життя, їх звичок, стану здоров'я, особливостей їх професій і закінчуючи колом їхніх друзів.

Наукові роботи

Всі знання зі створення реклами Огілві виклав в своїх працях. Спочатку кар'єри він опублікував кілька статей:

  • «Теорія і практика продажу печей Aga».
  • «Одкровення рекламного агента»
  • «Таємниці рекламного двору»
  • «Теорія іміджу»

У 1983 вийшла його перша книга «Про рекламу». Огілві сформулював правила роботи в рекламній індустрії і описав методи створення ефективної реклами. У книзі можна знайти більше 150 кольорових і чорно-білих ілюстрацій з прикладами робіт. У 1963 вийшла в світ книга «Одкровення рекламного агента». У ній він давав поради, як вижити в рекламному світі і розповів про своєму життєвому шляху.

Спадщина Девіда Огілві

Підсумком популярності роботи Огілві стало його величезний вплив на ведення роботи бізнесменів. Його методи і праці вивчають сучасні студенти-маркетологи і маркетологів. Практики і теоретики реклами визнали, що Огілві є класиком реклами 20 століття.

Нічого не зрозуміло?

Дополнительная информация

rss
Карта