- Як зв'язати Google Analytics і Інструменти для веб-майстрів
- Де знайти інформацію про ключові слова і їх зразкової позиції в пошукових системах
- У вас відмінні показники, але як їх порівняти?
Хочете знати по яким ключевис словами і на якій позиції в пошуку Google з'являється ваш сайт? В цьому випадку ви напевно пробували або навіть набували спеціальні СЕО-інструменти. І ви вводили ключові слова і після довгого очікування, ця програма нарешті викидала вам ваші дані в пошукових системах. А ви знаєте, що Google може створити цілий список пошукових запитів, які використовували ваші відвідувачі? Ви також можете перевірити позицію свого сайту в пошуку і це абсолютно безкоштовно! Якщо ви хочете знати як, відкривайте статтю і продовжуйте читати!
Щоб отримати максимальну користь з нашої покрокової інструкції, перш за все створіть свій аккаунт в Google Analytics і підтвердіть сайт в Інструментах для веб-майстрів
Навіщо?
Пов'язуючи разом ці два інструменти, можна потім розширити дані статистики на один дуже важливий елемент - позицію вашого сайту за певних запитах ключових слів. Без взаємозв'язку, ці дані будуть доступні лише в Інструментах для веб-майстрів.
Як зв'язати Google Analytics і Інструменти для веб-майстрів
1. Увійдіть до свого облікового запису на GA, виберіть сайт за замовчуванням ( «Default»). Наприклад, мій сайт називається www.my-business4.webnode.ru. В меню зліва виберіть «Джерело трафіку» - «Пошукова оптимізація» - «Запити». Відкриється сторінка, на якій ви зможете налаштувати обмін даних з Інструментами для веб-майстрів.
2. Якщо ви зареєстровані в Google Analytics і Інструментах для веб-майстрів під одним аккаунтом, то ваші дані будуть заповнені автоматично. Прокрутіть вниз до кінця сторінки і натисніть «Змінити».
3. Виберіть сайт з Інструментів для веб-майстрів, який ви хочете пов'язати з Google Analytiсs. Натисніть «Зберегти» і потім «Додати сайт в Інструменти для веб-майстрів» і підтвердіть ще раз, щоб прив'язати новий сайт до вашого аккаунту з Google Analytics.
4. З'єднання двох інструментів завершено. Натисніть кнопку «Применить».
Де знайти інформацію про ключові слова і їх зразкової позиції в пошукових системах
У Google Analytics, знову натисніть на вкладку «Звіти» і потім зліва в меню, точно так само як в пунтку 1., відкрийте «Джерело трафіку» - «Пошукова оптимізація» - «Запити». Тут ви побачите запити, кількість показів, кліки, середню позицію і ставлення числа кліків до числа показів (CTR).
У вас відмінні показники, але як їх порівняти?
Отже, як ви можливо пам'ятаєте з нашої статті «Введення в Google Analytics. Частина 1" , Ви можете порівняти дані, наприклад, з попереднім місяцем, за допомогою календаря в правому верхньому куті. Якщо ви вирішили оптимізувати свою статтю за допомогою інструментів з пошуку ключових слів, ви можете дуже просто перевірити, підвищилася або знизилася її позиція в пошуку.
Ви також можете слідкувати за змінами у відвідуванні, якщо виберіть в лівому меню «Зміст» - «Зміст сайту» - «Всі сторінки». На основі цієї інформації можна зробити висновок про те, чи була оптимізація корисна чи ні.
Я б порекомендувала вам додавати інформацію про будь-які зміни прямо в Google Analytics. Можливо, ви вже звернули внимане на невелику стрілку під графіком. Натисніть на ній. Це відкриє вікно в яке ви зможете додати коментар. Візьміть за правило додавати коментарі кожен раз, коли ви оптимізуєте свій сайт. У майбутньому ви будете вдячні собі за виконану роботу.
Тепер ви навчилися визначати позицію ключових слів в пошукових запитах. Якщо ви використовуєте ще й шпаргалку по оптимізації сайту , То вважайте, що пів-справи вже зроблено!
Хочете отримати більше практичних порад щодо оптимізації сайту? Поділіться посиланням на свій сайт і обговоріть це з нашими професіоналами!
Хочете знати по яким ключевис словами і на якій позиції в пошуку Google з'являється ваш сайт?А ви знаєте, що Google може створити цілий список пошукових запитів, які використовували ваші відвідувачі?
У вас відмінні показники, але як їх порівняти?
Хочете отримати більше практичних порад щодо оптимізації сайту?