Додати сайт в Гугл для збільшення трафіку - як і навіщо?

  1. Як додати сайт в Гугл?
  2. Як додати сайт в Гугл за допомогою Google Search Console
  3. Як додати сайт в Bing за допомогою Bing Webmaster Tools
  4. Як перевірити, чи був проіндексований URL?
  5. Найбільш поширені помилки:
  6. Навіщо додавати сайт в пошукові системи?
  7. На закінчення

Чи замислювалися ви колись про те, чому одні сайти завжди знаходяться в ТОП-3 або ТОП-10 пошукових систем, в той час як інші не можуть потрапити навіть на перші сторінки пошукової видачі? Мало хто усвідомлює, що створення сайту - це лише початок розвитку онлайн-проекту. Один з найбільш частих питань, що цікавлять новачків: як додати сайт в Гугл і інші пошукові системи? Чи можливо додати сайт в усі пошуковики відразу? Як швидко пошукові роботи знайдуть сайт? Для тих, хто хоче бачити свій сайт на високих позиціях в пошуковій видачі, ми склали короткий посібник з додаванню сайту в пошукові системи.

Як швидко пошукові роботи знайдуть сайт

Як додати сайт в Гугл?

поговоримо трохи про SEO (Пошукової оптимізації сайтів). Якщо ви хочете додати сайт в Гугл, Bing або Yahoo, все, що від вас вимагається - використовувати спеціальні сторінки додавання сайтів. Наприклад, ось сторінки додавання сайтів для Google і Bing .

  • Додавати сайт окремо в Yahoo не потрібно - ця пошукова система працює з сайтами, проіндексованими Bing.
  • Якщо ви хочете залучити аудиторію з Китаю, зверніть увагу на пошукову систему Baidu.
  • Цей метод дозволяє додавати сайт в пошукову систему посторінково. Якщо ж вам потрібно додати кілька сторінок за раз, скористайтеся Google Search Console або Bing Webmaster Tools.

Використовуючи ці інструменти, ви зможете додати в пошуковик кілька сторінок відразу, завантаживши sitemap (карту сайту). Для статичних сайтів файл sitemap можна створити за допомогою спеціальних генераторів . Для багатосторінкових сайтів рекомендується використовувати більш складні інструменти, такі як Screaming Frog . Карти сайту надають пошуковим системам важливу інформацію про частоту змін на сайті, часу останнього оновлення і пріоритеті сканування.

Як додати сайт в Гугл за допомогою Google Search Console

Це можна зробити за три простих кроки:

  1. Увійдіть в Google Search Console і верифікуйте свій сайт.
  2. Потім виберіть потрібний сайт і перейдіть в пункт меню Сканування -> Файли Sitemap (в бічному меню).
  3. Натисніть на Додавання / Перевірка файлу Sitemap і введіть URL карти вашого сайту (посилання буде нагадувати www.yourdomain.com/sitemap.xml).

xml)

Як додати сайт в Bing за допомогою Bing Webmaster Tools

В цьому випадку процес додавання сайту приблизно такий же:

  1. Прихильника чи критика наразі Bing Webmaster Tools .
  2. Натисніть на кнопку Додати сайт.
  3. Заповніть всі поля форми.
  4. Введіть потрібний URL (доменне ім'я сайту), URL карти сайту та іншу необхідну інформацію.

Введіть потрібний URL (доменне ім'я сайту), URL карти сайту та іншу необхідну інформацію

Як перевірити, чи був проіндексований URL?

Як би там не було, на додаванні URL в пошукові системи SEO просування сайту не закінчується. Тепер потрібно впевнитися, що пошуковик проіндексував ваш веб-ресурс. Зазвичай це займає певний час. Дізнатися, чи був проіндексований ваш сайт, можна за допомогою оператора site: operator. Використовуючи цей оператор, ви зможете дізнатися, скільки разів ваш сайт вже проіндексовано, або визначити, чи була проіндексована конкретна сторінка.

Якщо site: operator не вказує ніяких результатів, можливо, ваш сайт ще не був проіндексований. Це абсолютно нормально. Протягом одного-двох днів після додавання ваш сайт може не відображатися в пошуковій видачі. Але якщо ваш сайт не відображається в результатах пошуку один-два тижні, швидше за все, вам не вдалося додати сайт в Гугл коректно. Причину такої проблеми потрібно якомога швидше знайти і усунути.

Використовуючи Google або Bing Webmaster Tools для додавання сайту в пошукові системи, ви зможете побачити кількість проіндексованих сторінок. Якщо кількість доданих веб-сторінок відрізняється від кількості проіндексованих, варто упевнитися, що на припущеннях сторінках немає помилок.

Найбільш поширені помилки:

Неправильне використання тегів noindex . Якщо на сторінці є тег noindex, вона не буде проіндексована. Можливо, ви випадково додали на сторінку тег noindex і його потрібно прибрати.

Файл robots.txt блокує індексацію. Google Webmaster Tools містить інструмент під назвою Robot Testing Tool , Що дозволяє перевірити, чи заблокований конкретний URL файлом robots.txt. Все, що вам потрібно зробити - ввести Вас URL.

Індексацію блокує файл .htaccess. Сервера Apache використовують файл .htaccess в якості конфігураційного файлу. І якщо в ньому є рядок "noindex, nofollow", її потрібно прибрати.

У деяких випадках документ може бути не проіндексована через те, що на ній розміщені неякісні матеріали. У такій ситуації варто переглянути контент, зробивши його більш релевантним, унікальним і цікавим для користувачів. Не варто також думати, що як тільки вам вдасться додати сайт в Гугл, він відразу з'явиться в ТОП-3 пошукової видачі. Все це - результат наполегливої ​​і кропіткої праці.

Навіщо додавати сайт в пошукові системи?

Незважаючи на те, що в більшості випадків можна обійтися без ручного додавання URL'ов в пошукові системи, витратити на це час все ж варто. Пошуковики використовують різні алгоритми пошуку нових веб-сторінок і їх індексування. дізнавшись, як працює пошук Google , Ви будете краще розуміти принцип роботи пошукових роботів. Якщо пояснити коротко, пошукові роботи шукають нові посилання, розміщені на вже проіндексованих сайтах, і перевіряють, на які ресурси вони ведуть. Якщо ресурс є корисним, відповідна сторінка індексується.

Також передбачається, що Google шукає нові сторінки для індексування за допомогою Google Analytics , Статистики використання Chrome, а також шляхом аналізу постів в соціальних мережах.

Незважаючи на це, є чимало приводів додати сайт в Гугл вручну:

  • Чи зможете переконатися в тому, що сторінки сайту проіндексовані правильно.
  • Дізнаєтеся більше про роботу з Google / Bing Webmaster Tools.
  • Виправите помилки і потенційні загрози на сайті за допомогою ряду інструментів.
  • Зверніть увагу пошукових роботів на ваш сайт і прискорите процес його індексації. Для цього вам знадобиться інструмент Fetch As Google .
  • При необхідності ви зможете виправити помилки 404.

На закінчення

Найчастіше пошукові системи відмінно справляються з індексуванням веб-сторінок і сайтів. Проте, додати сайт в Гугл вручну варто хоча б тому, що ви будете на 100% впевнені в його коректної індексації. Не забувайте, що додавання сайту в пошукові системи не гарантує вам високих позицій в пошуковій видачі. Тому, додавши сайт в пошуковики, починайте працювати над SEO-стратегією!

Сподіваємося, ця стаття була вам корисною і у вас вийде досягти намічених цілей. Бажаємо успіхів!

Як додати сайт в Гугл?
Один з найбільш частих питань, що цікавлять новачків: як додати сайт в Гугл і інші пошукові системи?
Чи можливо додати сайт в усі пошуковики відразу?
Як швидко пошукові роботи знайдуть сайт?
Як додати сайт в Гугл?
Як перевірити, чи був проіндексований URL?
Навіщо додавати сайт в пошукові системи?

Дополнительная информация

rss
Карта