При створенні віртуальної машини в VMmanager передбачена можливість виділити для неї відразу кілька IP-адрес.
У такому випадку всі IP-адреси будуть додані на мережевий інтерфейс віртуальної машини.
Іншими словами, додаткові IP-адреси додаються на мережевий інтерфейс віртуальної машини тільки при установці операційної системи. Додати додаткові IP-адреси в уже встановлену систему можна тільки вручну.
Технічні деталі
Установка шаблона Linux на VMmanager проводиться за допомогою методів kickstart і preseed, дані технології дозволяють передати установникові тільки один IP-адреса. Тому в процесі установки ОС на мережевий інтерфейс сервера додається тільки один IP-адреса. Однак, дані технології підтримують можливість запуску post install скриптів після завершення установки операційної системи.
У шаблонах операційних систем Linux, що надаються ISPsystem, в post install скриптах налаштований механізм додавання всіх додаткових IP-адрес на мережевий інтерфейс vm.
Метод установки FreeBSD на віртуальну машину відрізняється від Linux, однак там так само, після установки операційної системи, викликається скрипт, який додає все додаткові IP-адреси на мережевий інтерфейс vm.
При установці Windows на віртуальну машину, додаткові IP-адреси не додаються в систему.
Більш детальна інформація про методи установки ОС на віртуальну машину представлена в документації .
Віртуалізація OpenVZ дозволяє в будь-який момент додати на мережевий інтерфейс віртуального контейнера додаткові IP-адреси.
При замовленні віртуальної машини з додатковими IP-адресами з BILLmanager, білінг спочатку посилає запит в VMmanager на створення vm з одним IP, а потім вже окремими операціями додає додаткові IP для віртуальної машини в VMmanager.
Тому, при замовленні VM з білінгу, завжди тільки один IP-адреса додасться на мережевий інтерфейс сервера. Додаткові адреси потрібно додавати вручну. Або вони будуть додані при першій перевстановлення ОС.
«......»
Ця форма - НЕ звернення на підтримку.
Ми не можемо ідентифікувати вас і відповісти на ваше повідомлення.