Документація ePochta Extractor - Загальні налаштування програми ePochta Extractor

Це вікно дозволяє вам налаштувати роботу ePochta Extractor найкращим чином.

Вкладка "З'єднання"

Тут ви можете задати налаштування для HTTP протоколу. Вони використовуються для отримання сторінок з Інтернету.

User agent - це рядок використовувана ePochta Extractor`ом при завантаженні сторінок з сайтів для пошуку. Вона визначає назву і версію браузера. Рекомендовані значення "Internet Explorer", оскільки сайти будуть вважати що їх переглядають з використанням браузера.

Referer - це URL адресу, який ePochta Extractor буде використовувати в якості адреси IP адреси. Деякі сайти вимагають цей параметр. Заводське (рекомендованим) є пусте значення, змінюйте його для вирішення проблем.

Тайм-аут - це період часу, протягом якого ePochta Extractor очікує відповіді сервера. Його слід збільшити якщо ваше Інтернет-з'єднання повільне (що актуально для російських ліній).

Число повторень - це число повторів доступу до сторінки. Іноді сайти сильно зайняті і не відповідають, тому оптимальне значення дорівнює 3.

HTTP порт - це порт доступу до сайтів. Стандартне значення 80 і його не рекомендується змінювати.

Число потоків - це число одночасно оброблюваних сторінок. Значення за замовчуванням 10. Якщо у вас сучасний комп'ютер і швидке Інтернет-з'єднання, то ви можете збільшити його, в іншому випадку зменшення цього значення оптимізує швидкість пошуку.

Дозволити перенаправлення HTTP вказує ePochta Extractor здійснювати перенаправлення з HTTP і HTML команд. Відзначте цю галочку щоб обробляти сайти повністю, тому що багато хто з них не повертають сторінок, а роблять перенаправлення на інші.

Слідувати інструкціям файлу "robots.txt" - якщо відзначити цю галочку ePochta Extractor не стане досліджувати заборонені сторінки зазначені в файлі "robots.txt" розміщеному на оброблюваному сервері.

Вкладка "Додатково"

На цій вкладці Ви можете задати особливі параметри для вилучення адрес. Це іноді може бути необхідно для більш тонкої настройки програми і більш точного пошуку. До даних параметрів належать наступні:

Чи не витягувати більш ХХХ адрес з сайту - якщо ця опція відзначена, то при досягненні зазначеного ліміту ePochta Extractor припинить витяг адрес з конкретного сайту. Це може бути корисно для проходу великих сайтів з великою кількістю адрес.

Не відкривати більш ХХХ старніцах з одного сайту - при включенні цієї опції програма не завантажувати більш ХХХ сторінок з будь-якого сайту. Наприме, якщо на сайті 10,000 сторінок, а в даній опції вказано 300, то після 300-ї сторінки всі інші на даному сайті будуть пропущені.

Максимальна довжина URL - дозволяє обмежити максимальну довжину URL-адреси сторінки для завантаження. Все причому сторінки (із занадто довгим адресою) будуть пропущені.

Пріорітеним сторінки - при активації даної опції ePochta Extractor буде діяти наступним чином. З вказаного сайту будуть завантажуватися сторінки і вилучатись адреси до тих пір, поки не буде знайдена сторінка, в адресі якої присутнє одне із зазначених слів І на цій сторінці є принаймні один e-mail адресу.

E-mail адреса повинна бути з того ж домену, що і сайт - якщо дана опція активна, то будуть вилучатись тільки ті адреси, домен яких такий же як, і сайту, на якому адреса знайдений.

Вкладка "Проксі сервер"

Використовувати проксі - Ця установка вказує, чи буде використовуватися проксі сервер для доступу до мережі Інтернет.

При виборі "Пряма Інтернет-з'єднання" ePochta Extractor буде безпосередньо запитувати сторінки з сайтів без використання проксі.

При виборі "Особливі налаштування" ePochta Extractor буде використовувати проксі-сервер із зазначеним вами адресою, номером порту і аутентификационной інформацією.

За умовчанням встановлено і рекомендується використовувати "Налаштування Internet Explorer", в цьому випадку ePochta Extractor буде автоматично вибирати кращий проксі-сервер, які ви використовуєте для відвідування сайтів за допомогою вашого браузера.

Вкладка "Фільтрація e-mail адрес"

Тут ви можете налаштувати ігнорування деяких знайдених e-mail адрес. Наприклад, ви можете не додавати до списку адрес адреси виду: abuse @ адреса, адреса МНС (@ nalog.ru) etc. Також ви можете блокувати адреси деяких користувачів, тобто містять в своєму імені будь-яку рядок.

Вкладка "Інше"

Вкладка Інше

Тут ви задати додаткові параметри роботи ePochta Extractor.

Відтворити звук - після закінчення процес пошуку адрес буде програна зазначена мелодія.

Показати Панель Помічника при старті - відображає невелику інформаційну панель в правій частині вікна з найбільш часто використовуваних функціями.

Автоматично перевіряти наявність нових версій - при кожному запуску програми буде перевіряти наявність оновлень. Якщо вони є, буде запропоновано встановити оновлення.

Початок роботи з ePochta Extractor
Реєстрація програми
Технічна підтримка

Дополнительная информация

rss
Карта