Документальний серіал «Відчайдушні дегустатори»: 13 серій історії британської їжі, від якої псується шлунок

Під час другої світової війни британські панянки мазали ноги бульйоном

Під час другої світової війни британські панянки мазали ноги бульйоном. Вони ж охоче заводили адюльтери з американськими солдатами. За їжу.

Сергій Дідковський, PR-стратег «Інтернет Інвест», колумніст Playboy, Forbes і Be in trend, розповідає про документальному серіалі про британську їжу.

Відчайдушні дегустатори

«Відчайдушні дегустатори» - 13 серій історії британської їжі, від якої ви розповніє і, швидше за все, зіпсуєте свій шлунок.

Британська кухня, мабуть, сама огидна в Європі. Справа не стільки в специфічному кліматі острова, скільки в фантастичній ненажерливості його правлячого класу. Заможні британці впевнено посіли принципи кухні римського імператора Нерона. За часів занепаду Імперії той створив культ набитого черева - патриції жерли все, що могли переварити їх шлунки - від садових квітів до м'яса екзотичних птахів.

«Відчайдушні дегустатори» - це подібність реаліті-шоу, в якому над учасниками - письменником Джайлз корінь і актрисою Сью Перкінс - ставлять жахливі гастрономічні експерименти. Нам залишається спостерігати те, як псується здоров'я сучасних жителів Лондона від традиційної британської їжі.

Наприклад, зробіть пиріг, що повністю складається з яловичих субпродуктів - найдешевших і всіх упереміш. Тобто, накидайте мізки, нирки, шлунки, очі і м'язи в одну ємність, а потім замкніть їх в двокілограмовий пиріг, більше нагадує величезну таблетку блювотного кольору. Спробуйте з'їсти цей пиріг. Без приправи, в колі сім'ї, та й відразу - половину. Вам буде смачно? А ось британської знаті - графам та баронам - було прекрасно. Вони наминали подібні страви по кілька разів на день.

Чим більше жиру, ніж грубіше і калорийнее блюдо, чим більше в ньому дорогих інгредієнтів - тим краще для британського їдця.

Кожна серія «Відчайдушних дегустаторів» - це флешбеки в якусь епоху, яку вдалося пережити британцям - регентство, Вікторіанська Англія, друга світова війна, Реставрація, і інші.

Суть в тому, що рясно полита майонезом радянська кухня - це дієтичне харчування в порівнянні з гастрономічними звичаями британців. Я помітив лише один період історії Британії, в якому їх шлунки не страждали від рясної і часто смердючої їжі - друга світова війна. Однак і в ній були свої нюанси. Як, наприклад, секс заміжніх британських жінок з американськими колонізаторами - воїнами Дядька Сема, що висадилися в Нормандії 6 червня 1944 року.

Дуже корисний серіал, життєвий.

Одну з серій можете переглянути тут:

Наш YouTube-канал

Вам буде смачно?

Дополнительная информация

rss
Карта