Джуси: щоденник тренувань на Android

Джуси це проста і зручна програма для ведення щоденника тренувань. Призначена для любителів тренажерного залу або просто спортсменів. Джуси має підтримку тренувальних програм, зберігає всю історію тренувань, будує графіки по тренуваннях і вправам.

Джуси має підтримку тренувальних програм, зберігає всю історію тренувань, будує графіки по тренуваннях і вправам

Російський інтерфейс: Так

Технічні вимоги: Android 2.2 або вище

Особливості: Має імпорт і експорт бази даних, щоб переносити дані з одного пристрою на інший

Установка на SD підтримується? да

Джуси це простий і зручний додаток для ведення щоденника тренувань. Програма включає в себе стандартний набір функцій, властивих такого типу додатків, таких як додавання і редагування набору тренувань, створення тренувальних програм, зберігання історії тренувань з можливістю перегляду будь-який з них в подробицях і, нарешті, перегляд статистики по будь-якої вправи. Крім цього є ще багато різних дрібниць, які роблять спілкування з додатком приємним і максимально ефективним. Про них буде згадано окремо в цьому огляді, але спочатку розглянемо основний функціонал Джуси.

В головному вікні керування показує невелике зведення статистики активності користувача. Наприклад, улюблена вправа, яке використовувалося в тренуваннях найбільш часто, середня кількість тренувань в тиждень, посилання на останнє тренування і загальна кількість тренувань за всю історію ведення щоденника.

Хоча спочатку може здатися, що Джуси заточена саме під силові тренування в тренажерному залі, але це не зовсім так. Програму можна використовувати як для силових, так і для інших видів спорту. Абсолютна більшість додатків, доступних в маркеті, має лише дві одиниці вимірювання для запису результатів: кількість повторень і вага. А що ж робити, якщо потрібно ще записати скільки часу пішло на дану вправу? Або скільки метрів я проїхав на велотренажері? Який пульс був? На щастя, Джуси дає повну свободу у виборі і додаванні своїх одиниць виміру, які можна прив'язати до будь-якої вправи.

На головному екрані є меню, за допомогою якого можна потрапити в основні вікна програми: управління вправами, управління тренуваннями, перегляд історії тренувань і перегляд статистики. І, зрозуміло, можна почати нову тренування.

За допомогою екрану керування вправами можна їх додавати, видаляти і редагувати. А також можна міняти і пов'язувати одиниці виміру з вправами.

А також можна міняти і пов'язувати одиниці виміру з вправами

Екран управління треноровочнимі прогамма дозволяє створювати плани тренувань в разі, коли є бажання дотримуватися однієї і тієї ж системи протягом тривалого періоду. Тренувальна програма включає в себе набір вправ, заданого в певному порядку.

Тренувальна програма включає в себе набір вправ, заданого в певному порядку

В історії відображається список всіх завершених тренувань, відсортованих за датою. Натиснувши на одну з них, можна в деталях побачити все вправи і результати, записані протягом теніровкі. При бажанні можна відредагувати дані, якщо в них закралася неточність або просто щось хочеться поміняти заднім числом.

При бажанні можна відредагувати дані, якщо в них закралася неточність або просто щось хочеться поміняти заднім числом

І, нарешті, на екрані статистики можна побачити результати вправ в графічному відображенні. Графік будується за результатами одного, трьох або шести останніх місяців тренувань. Особливістю графіка є те, що можна вивести відразу кілька вправ на екран і порівнювати їх показники.

Особливістю графіка є те, що можна вивести відразу кілька вправ на екран і порівнювати їх показники

Тепер трохи слів про створення тренування і заповненні результатів. Створювати тренування найзручніше з головного екрану програми, однак можна ще й скористатися контекстним меню на екрані з історією або тренувальними програмами, щоб створити таке ж тренування з таким же набором вправ.

Створювати тренування найзручніше з головного екрану програми, однак можна ще й скористатися контекстним меню на екрані з історією або тренувальними програмами, щоб створити таке ж тренування з таким же набором вправ

На екрані створення тренування можна створити звичайне тренування шляхом вибору вправ, або створити тренування з програмою, для чого слід натиснути і провести пальцем по списку з тренуваннями спарва наліво.

На екрані створення тренування можна створити звичайне тренування шляхом вибору вправ, або створити тренування з програмою, для чого слід натиснути і провести пальцем по списку з тренуваннями спарва наліво

Екран з тренуванням можна розділити на дві частини: верхня частина являє собою список з вправами, які містяться в тренуванні; нижня частина - поля для заповнення результатів обраного вправи. Поміняти порядок вправ можна застосувавши довге натискання на назву вправи. У разі, якщо якась вправа виявилося зайвим, можна його видалити. Або навпаки, є якась вправа потрібно додати, то можна це зробити не пересоздавая тренування.

Або навпаки, є якась вправа потрібно додати, то можна це зробити не пересоздавая тренування

Закінчити тренування можна натиснувши на іконку прапорця в правому нижньому кутку екрану і провівши пальцем вліво, не відриваючи його від екрана. Завершена тренування моментально з'явиться в історії тренувань.

З головного екрану можна також потрапити на екран налаштувань програми, де можна зробити резервну копію бази даних або, навпаки, відновити базу даних, наприклад, після перепрошивки або зміни телефону. Функція резервного копіювання доступна після активації програми і заблокована під час пробного періоду. Це єдине обмеження неактивованої версії.

Взагалі, інтерфейс Джуси спроектований таким чином, що часті і очевидні операції можна проводити з поточного екрану, що називається, не відходячи від каси. Наприклад, переглядаючи історію якоїсь конкретної тренування, можна створити таку ж тренування через виклик контекстного меню; з екрану з вибором вправ для тренування можна відразу викликати екран зі статистикою по конкретній вправі і так далі. Головне правило, якому слідували розробники при проектуванні інтерфейсу, було зробити спілкування з програмою максимально зручним і зрозумілим.

Хоча програма має невеликий набір попередньо вправ, все-таки перед першим тренуванням бажано пройтися по ним і добавть нові вправи на свій смак. Ця разова операція, яка дозволяє не витрачати зайвого часу перед початком кожного тренування.

Протягом тренування вам можуть надходити дзвінки, ви можете перемикатися на інші програми - все це не є проблемою, так як у верхній панелі з оповіщенням на час тренування сидить іконка Джуси, натиснувши на яку програма миттєво призведе до поточної незавершеною тренуванні.

Джуси створена при активній участі спортсменів і тому є найбільш зручним рішенням для ведення щоденника тренувань. Програма дуже швидко розвивається, оновлюється приблизно раз на місяць. Перші півтора місяці вона безкоштовна, потім необхідно зробити активацію.

Відео Джуси в дії: Джуси Щоденник тренувань

А що ж робити, якщо потрібно ще записати скільки часу пішло на дану вправу?
Або скільки метрів я проїхав на велотренажері?
Який пульс був?

Дополнительная информация

rss
Карта