Ернест Ем розповів про себе, про колір, про техніку Sony, дав поради початківцям

07.06.2018

Ернест Ем розповів про себе, про колір, про техніку Sony, дав поради початківцям

виступ Ернеста Ем , Яке відбулося в 1 червня в магазині Sony Sentre в Хімках, представляло собою своєрідний творчий звіт за останні три роки, з тих пір, коли він почав фотографувати.

Про себе

«Я ніколи не займався в фотошколи, просто взяв камеру в руки і пішов знімати, почав експериментувати. Я працював довго в офісі, в подібних умовах люди не помічають багатьох речей. І тільки фріланс дає можливість багато роздумувати і експериментувати ».

Ернест Ем знімає нічні міста. Чому? «Це дуже цікавий час доби для міста, коли він оживає. Якщо у природи в нічний час немає світла, то у міста він є. На природі вночі майже нічого не видно. А в місті вночі дуже круто передаються кольори ».

Ернест Ем відомий своїми колірними рішеннями. Як з'являються ці ідеї? «Одні сюжети я бачу відразу, інші з'являються в процесі імпровізацій. Взагалі творчість - синонім божевілля. Щоразу доводиться винаходити велосипед. Потрібно робити так, щоб люди навколо сказали - це круто! «Я не заходжу в соцмережі, не слідкую за фотографами. Поступаю так, щоб не бачити сужіх робіт і, як наслідок, уникнути крадіжки ».

07

Професіонал Sony Alpha Ернест Ем виступає на майстер-класі 1 червня в магазині Sony Centre, Химки.

Про початківців

Ернест Ем вважає, що кожен фотограф повинен задати собі питання, для чого він став займатися фотографією? Наприклад, заради 8000 передплатників в соцмережах, заради уваги цій аудиторії в мережі Instagram? Заради подорожей? Заради Селфі із зіркою? «Це помилкова мотивація, тому що завтра всього цього може не бути - ні подорожей, ні зірок. І вашою фотографією ніхто не буде цікавитися, ніхто її не побачить. Тому потрібно думати про мистецтво. Основне завдання - завдання винести фотографію за межі цифрового світу ».

У Росії є кілька фотографів, які подобаються Ернесту Ем. «Вони виходять за межі цифрового світу і намагаються розповісти нам історію, донести в своїх роботах більше сенсу. І, до речі, найбільше я боюся, що мої роботи ніде не залишаться. Так, інтерент він безрозмірний, але ... цього не достатньо ».

Ернест Ем вважає, що новачок завжди буде сильніше професіонала. Новачок фотографує все підряд, в той час як у професіонала око замилюється.

«Потрібно експериментувати, знаходити такі рішення, яких раніше не було. Так може тривати протягом року-двох, замовників ніяких не буде, але в якийсь момент вас почнуть помічати і ... побоюватися професіонали. Якщо хочете робити дійсно унікалние речі, то не слухайте нікого. І головне - працюйте нема за регалії, а заради себе. І пам'ятайте, що експерименти начінрающіх можуть вистрілити, тільки якщо про них розповідати, правильно предподносіть. Будь-яка творча людина повинна бути спочатку трохи менеджером ».

Ернест Ем пояснює, яку камеру має сенс придбати починаючому фотографу.

Про колір

Роботи Ернеста Ем привертають увагу насамперед незвичайними квітами. У самого автора вони «асоціюються з футуризмом, з майбутнім». Він багато часу витрачає на постобработку, іноді близько 20 годин на одну роботу. Якщо фотографію знімає в форматі RAW, то отримує файл з максимальною кількістю інформації, і його завдання не розгубити цю інформацію на момент отримання фінального результату.

«У 99 відсотках случаяев, - з жалем відзначає Ернест Ем, - люди вбивають фотографію, може бути, самі того не розуміючи. Навіть знімок без обробки буває краще, ніж оброблений ». Наприклад, у багатьох з кольорового зображення виходить ... чорно-біле.

Щоб почати роботу з кольором, Ернест Ем пропонує завантажити будь-якої колірної коло в графічний редактор і поексперіментіровтаь з різними растройка, подивитися, як будуть змінюватися кольору. Наприклад, темні фотографії виглядають крутіше, ніж світлі. Тому що темний колір складніше помітити, але він живе довше, ніж світлий. Чим темніше колір, тим менше в ньому варіативності. Його складніше помітити.

Довгий час Ернест Ем знімав на камеру Sony a7R і об'єктив Sony Carl Zeiss Sonnar T * FE 35 мм F2.8 ZA . Через деякий час він Придибало комплект найсучаснішої техніки Sony Alpha. Зазнавши його на практиці, професіонал Sony Alpha пояснює переваги камер і оптики останнього покоління.

Про техніку

«Ніколи не питайте професіонала, що купити, - настійно рекомендує Ернест Ем, - навіть якщо у вас є мільйон рублів». Причина в тому, що професіонал знає дуже багато і спробує донести до новачка весь наявний обсяг знань. А йому це не потрібно. «Новачкові потрібна будь-яка камера, яка може фотографувати, і щоб там був формат RAW».

Коли Ернест Ем починав фотографувати, він придбав стареньку ручну камеру Sony a7R і недорогі нефірмові об'єктиви. Знімав протягом півтора років. «Зараз я можу взяти будь-яку камеру, яка мені потрібна. і завдання буде виконано. Я знімав відеоролики з бюджетом 1 млн. Руб. на камеру ILCE-6300 ». Коли вийшли камери Sony Alpha третього покоління, Ернест Ем «не втримався, пішов в магазин і купив обладнання на 600 тис. Рублів. Багато хто не розуміє, чому камери A7R3 варто так дорого, го вона найкраща камера в світі ».

Дізнатися більше про Ернеста Ем: https://www.sony.ru/alphapro/photographers/e-rnest-em

Джерело: www.sony.ru/alphapro/

Чому?
Як з'являються ці ідеї?
Наприклад, заради 8000 передплатників в соцмережах, заради уваги цій аудиторії в мережі Instagram?
Заради подорожей?
Заради Селфі із зіркою?

Дополнительная информация

rss
Карта