Перша перешкода, що встає на шляху будь-якого туриста, - відсутність хороших карт поза населеними пунктами. Друга перешкода - виняткова ненаглядного векторних карт. У місті характерна для таких карт схематичність лише на руку користувачеві, в той час як за містом подорож може перетворитися на справжню муку. Отже, якщо векторні карти перестали вас радувати, ми спробуємо розповісти вам, як встановити в свій Garmin карту растрову.
- Оновлюємо програмне забезпечення нашого навігатора. Чим новіший версія прошивки, тим краще - найстаріші версії прошивки можуть взагалі не підтримувати растр, так що нова прошивка точно не зашкодить. Провести оновлення можна за допомогою офіційної програми, яка носить назву WebUpdater, просто підключивши навігатор до ПК. Пам'ятайте, що вимикати пристрій під час оновлення прошивки категорично не рекомендується! Крім того, оновити ПЗ можна і в будь-якому з фірмових магазинів Garmin *.
- Далі потрібно знайти і підготувати зображення, яке буде служити нам картою. З приводу пошуку карти - деякі особливо активні туристи примудряються використовувати дуже старі (20-30 рр. XX століття) військові карти. Якщо на секунду забути про їх засаленість і тотально застарілих даних, по ним навіть можна пересуватися. Але це, звичайно, досить екстремальне рішення, тому як особливого недоліку в картах на сьогоднішній день не спостерігається (пошукові системи це підтверджують).
- Наступний пункт - завантаження і установка Google Earth . Програма доступна на офіційному сайті і поширюється абсолютно безкоштовно.
- Останній і самий складний пункт - прив'язка карти до місцевості. Ми розділимо його на кілька підпунктів для простоти сприйняття:
- Знаходимо в програмі ту частину карти, яку хочемо завантажити.
- Тиснемо на кнопки Ctrl + Shift + O (або вибираємо «Додати», підпункт «накладається зображення»). Ставимо напівпрозорість, що дорівнює 50%.
- Масштабується і регулюємо нашу растрову карту, обертаємо її, поки не сумісний з картою від Google.
- Кількома по назві нашого зображення в поле «Мітки» (панель ліворуч) правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Зберегти місце розташування як ...», де задаємо ім'я файлу нашої карти. Обов'язково зберігайте файл з розширенням .kmz!
- Завантажуємо файл з картою в папку Garmin / CustomMaps / в пам'яті навігатора.
Все готово! Шляхом нехитрих маніпуляцій растрова карта встановлена в ваш навігатор і тепер може бути обрана зі списку карт. До речі, не забувайте, що, наприклад, карта доріг Росії може цілком успішно накладатися на будь-які інші імпортовані зображення.
Крім того, якщо вам ніколи вивчати цю інструкцію, просто зайдіть в будь-який фірмовий магазин Garmin і зверніться до будь-якому продавцеві, який за сумісництвом є ще й експертом технологій Garmin - і вам без проблем допоможуть встановити в навігатор будь-яку растрову карту.
* Оновлення ПО в фірмових магазинах Garmin - безкоштовно за умови покупки навігатора в одному з магазинів нашої мережі. У всіх інших випадках ви також можете скористатися послугами наших експертів. Детальніше про це та про ціни можна дізнатися тут .
Хочете обговорити? Поспілкуйтеся з експертом Garmin або з відвідувачами форуму !
Хочете обговорити?