- заявник
- Чоловік (дружина)
- діти
- 1. Свої (рідні, власні) діти
- 2. Усиновлені (удочеріння) діти
- 3. Пасинки (падчерки)
- Небезпеки і загрози
- Відмова у візі на інтерв'ю в посольстві
- депортація
- Боротьба з шахрайством - fraud
- множинні заявки
Дуже важливо, щоб до заявки на участь в лотереї Грін карт були прложени ВСЕ необхідні фотографії.
Надалі нічого не можна буде виправити - зміни в подану заявку внести неможливо!
Головне, що треба розуміти: ВНОСИТИ ТРЕБА ВСІХ, хто повинен бути внесений за правилами - НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЗБИРАЮТЬСЯ ВОНИ ЇХАТИ З ВАМИ ЧИ НІ.
Це вже потім, після виграшу, в наступних формулярах ви будете вказувати тільки тих, хто з вами їде, а в першій заявці треба вказати всіх, інакше вас дискваліфікують.
Для участі в лотереї грінкарти вам необхідно відправити в електронному форматі разом з електронним заявою-анкетою E-DV недавні фотографії:
- заявника;
- його (її) дружини (чоловіка);
- кожного живого неодруженого (незаміжні) дитини у віці до 21 року (на момент подачі заявки), включаючи всіх власних (не усиновлення) дітей, а також всіх дітей, усиновлених / удочеріння в законному порядку, пасинків і падчерок, навіть якщо заявник вже не перебуває в шлюбі з другим їх батьком, син / дочка більш не проживає із заявником або не має наміру іммігрувати разом з ним.
Виняток - діти, які вже мають американське громадянство або Грін карту (внесення в заявку на лотерею не потрібно).
пояснення:
заявник
З заявником зрозуміло - це та людина, від імені якого подається заявка.
У сім'ї може бути кілька заявників, наприклад - чоловік, дружина, син 18 років, дочка 20 років і т.д., відповідно кожен з них подає свою заявку і першою прикладає свою фотографію.
Чоловік (дружина)
Подружжя - це люди, офіційно одружені на момент подачі заявки.
Ви зобов'язані додати до заяви на участь в лотереї Грін Карт фотографію дружини (чоловіка), причому зроблену за всіма правилами, в будь-якому випадку. Планує вона їхати з вами чи ні, живете ви разом чи ні - це все не важливо: якщо на момент подачі заявки у вас немає свідоцтва про розлучення, фотографія чоловіка повинна бути додана.
Правило: Є нерасторгнутом шлюб, але немає фото чоловіка = автоматична дискваліфікація на інтерв'ю.
Цивільний шлюб, навіть якщо він довголітній, із загальними дітьми, майном, житлом тощо., Браком не визнається. Якщо на момент подачі заявки шлюб офіційно не зареєстрований, фото цивільного чоловіка прикладати не можна.
діти
Йдеться тільки про дітей, живих на момент подачі заявки.
В американських формулярах розрізняються поняття "діти" і "сини і дочки". Також розрізняється поняття "неодружений-незаміжніх" ( "unmarried") і "розведений", "вдівець" і т.п. Це важливо для розуміння того, які діти повинні бути включені в заявку на лотерею грінкарт. Крім того, у американців є ще поняття "stepchildren", більш широке, ніж наші "пасинки і падчерки".
"Дітьми" вважаються сини і дочки, які не перебувають в офіційному шлюбі і які не досягли 21 року на момент відправлення заявки.
"Stepchildren" - це все пасинки і падчерки, включаючи тих, які в даний момент не живуть з вами.
1. Свої (рідні, власні) діти
Головний заявник повинен включити в заявку всіх своїх дітей, батьківство по відношенню до яких він визнав або таке батьківство було визнано судом - не важливо, народжені вони у шлюбі чи ні. Навіть якщо ви багато років не бачили цих дітей, які не спілкуєтеся з ними і не знаєте, де вони - ви зобов'язані додати до заяви на участь в DV-лотереї їх фотографії, зроблені за всіма правилами.
Іноді буває важко зробити свіжі фото дітей - наприклад, якщо ви давно розлучені, чи не спілкуєтеся, живете на різних кінцях країни і т.п. Виникає спокуса просто приховати інформацію про дітей, не повідомляти про них американським властям - не згадувати про них в заявці і у всіх інших заповнюваних, в разі виграшу в лотереї, формах.
В цьому випадку виникає величезна небезпека того, що цей обман розкриється. Він може розкритися з різних причин, але одна з найбільш ймовірних, це звернення вашої дитини (можливо, через багато років) за американською візою. В цьому випадку, в разі виявило обману при отриманні вами візи, вас депортують - незалежно від того, скільки часу ви вже живете в США і яке у вас до того часу громадянство.
Однак, якщо ви офіційно, судом позбавлені батьківських прав на дитину, цю дитину вказувати не треба.
2. Усиновлені (удочеріння) діти
Правила ті ж, що і зі своїми (рідними, біологічними) дітьми.
3. Пасинки (падчерки)
Це - самий великий щодо можливих варіантів і найбільш спірний пункт.
Робить його таким розповсюджується на пасинків і падчерок розширення "навіть якщо син / дочка більш не проживає із заявником або не має наміру іммігрувати разом з ним".
Перше, що потрібно зробити обов'язково: ви повинні включити в свою заявку, крім своїх рідних / усиновлених дітей, також і всіх дітей своєї офіційної дружини (чоловіка). По-простому: якщо ви разом з дружиною подаєте заявки, то діти в цих заявках повинні бути однакові.
Додатково, ви повинні включити в заявку пасинків і падчерок, разом з якими ви вже не проживаєте (наприклад, були в шлюбі з їх матір'ю, але потім розлучилися). Вимога про включення таких дітей в заявку засноване на тому, що, в подальшому, вони матимуть право переїхати до вас в Америку по возз'єднанню.
Чи не включивши таких дітей в заявку на грінкарту, ви піддаєтеся тієї ж небезпеки, яка підстерігає вас при незазначення наявності рідних дітей - якщо ви дійсно берете участь у вихованні "stepchildren" і це може бути згодом підтверджено цими дітьми, вони зможуть викрити вас у брехні (брехня - невключення їх в заявку), а це, знову-таки, буде загрожувати вам депортацією навіть через багато років.
Позначка: Хоча вказувати в заявці треба всіх дітей, за американським імміграційним законодавством усиновленою дитиною вважається дитина, усиновлена до досягнення нею 16 років (18, якщо це брат або сестра усиновленого) і прожив з усиновлювачем не менше двох років. Пасинків і падчерок має бути менше 18 років в момент укладення вашого шлюбу з їх батьком.
Небезпеки і загрози
Дискваліфікація заявки в КСС
Якщо до заявки на грінкарту ви докладете фото, наприклад, кошеня або улюбленого автомобіля, зроблені в правильному розмірі та форматі, валідатор пропустить її на етапі заповнення. Така заявка буде прийнята до розгляду.
Однак вона не братиме участі в лотереї - її відсіють на етапі перевірки в КСС (Kentucky Consular Center), Консульському центрі в Кентуккі, там, де знаходиться Центр з проведення лотереї DV.
Для вас це не буде мати ніяких наслідків, крім втрати шансу на виграш.
Відмова у візі на інтерв'ю в посольстві
Виграли заявки росіян КСС пересилає в посольство США в Москві, а ви отримуєте повідомлення про виграш і починаєте готуватися до імміграції.
Ця підготовка складається з декількох етапів: збір документів - свідоцтв, дипломів, довідок, виготовлення дублікатів замість втрачених, переклад і завірення всієї зібраної документації (на кожного члена сім'ї, хто іммігрує з вами); проходження медкомісії в Москві - щеплення, флюорограма, аналізи, огляд (близько 200 доларів з людини, не рахуючи платних щеплень); проходження інтерв'ю в посольстві - оплата експрес-доставки віз і самого співбесіди (з 12 квітня 2012 року з 330 доларів з кожної людини).
Ви збираєте кейс документів, він додається до вашої виграла заявці і консул починає перевірку.
Починає, природно, з заявки.
Якщо консул бачить, що в заявці є помилки, неточності, вказана неповна інформація чи наведені дані, що не відповідають поданим пізніше документам, він автоматично дискваліфікує таку заявку. Він зобов'язаний це зробити.
Саме консул в посольстві перевіряє правильність фотографій - і у нього для цього є чіткі інструкції, від яких він не має права відступати.
Таким чином, у разі дискваліфікації заявки стає непотрібною вся виконана вами робота з підготовки, ви втрачаєте гроші і шанс іммігрувати. Природно, відмовляють і всім, хто збирався їхати з вами.
депортація
Якщо ви при отриманні візи пішли на свідомий обман влади США, вони можуть вас згодом депортувати незалежно від того, скільки років пройшло з моменту вашого в'їзду в країну.
У перші два роки це можуть зробити просто імміграційна влада, потім - суд.
Найчастіше таке відбувається, коли діти, яких не включили в заявку на участь в лотереї грін карт, вперше звертаються за американською візою, вказавши вас як свого батька.
Вас вишлють одного, ваша сім'я залишиться в Америці. Крім депортації, вам в обов'язковому порядку винесуть довічна заборона на в'їзд в США.
Також депортація з довічною забороною на в'їзд буде загрожувати вашому чоловікові - якщо він знав про обман. (Стаття - так звана "Контрабанда імміграції".)
Боротьба з шахрайством - fraud
КСС дуже велику увагу приділяє боротьбі з різними способами отримання переваги окремими людьми, які беруть участь в лотереї Green Card. Будь-які маніпуляції з заявкою, спрямовані на підвищення шансу на виграш, урядом США вважаються обманом, шахрайством - використовується термін "fraud".
Fraud не може мати ніяких виправдань і підлягає санкціям в разі виявлення.
множинні заявки
Найпростіший засіб, що використовується шахраями - подача двох і більше заявок від однієї людини.
Детальніше про боротьбу з шахрайством на лотереї Грін Карт розказано на сторінці Фрауд і боротьба з ним .