Фотошоп онлайн з ефектами російською: 3 кращі безкоштовні альтернативи Adobe Photoshop для редагування фото в інтернеті

Завдяки численним функцій і можливостей графічний редактор Adobe Photoshop давно і міцно зайняв своє місце в світі дизайну. Однак програма аж ніяк не безкоштовна: базова підписка на Adobe Photoshop обійдеться близько 8000 рублів на рік. Погодьтеся, досить висока ціна, якщо вам всього лише потрібно оформити вітальну листівку.

Погодьтеся, досить висока ціна, якщо вам всього лише потрібно оформити вітальну листівку

На щастя, існує чимало гідних, а головне, безкоштовних альтернатив Фотошопу. Само собою, за функціональними можливостями жодна з них не зрівняється з професійним редактором, але серед величезного асортименту цілком можливо знайти варіант з відповідним для ваших цілей функціоналом, будь то редагування фотографій, створення арт-концептів або дизайн макетів веб-сторінок. В огляді нижче ми розглянемо три онлайн-редактора, чий функціонал і простота у використанні найбільш наближені до Adobe Photoshop.

ПО ТЕМІ: Заміна осіб на фото і відео для iPhone (ефекти і маски) - 20 кращих програм .

ПО ТЕМІ:   Заміна осіб на фото і відео для iPhone (ефекти і маски) - 20 кращих програм

Якщо ви використовуєте Photoshop в основному для малювання, зверніть увагу на потужний графічний редактор SumoPaint, що дозволяє редагувати картинки в онлайні. Додаток пропонує простий інтерфейс з ненав'язливою рекламою, а також великий вибір кистей, векторних інструментів малювання, підтримку шарів і ін. В тому, що стосується редагування фотографій, тексту або дизайну, SumoPaint має низку недоліків. По-перше, результат правок ви зможете побачити тільки по завершенні редагування, програма не відображає зміни, що вносяться в реальному часі. При створенні тексту ви можете використовувати локальні шрифти, але редагувати вже готовий текст не можна.

При створенні тексту ви можете використовувати локальні шрифти, але редагувати вже готовий текст не можна

Крім того, SumoPaint не надає інструкції, відсутня можливість відкриття і збереження файлів у форматі Photoshop (PSD). Також варто відзначити, що SumoPaint заснований на Flash і не буде працювати в браузерах, що не підтримують дану технологію.

Для вибору російської мови, натисніть на іконку прапора в лівому верхньому кутку.

ПО ТЕМІ: Макс Асабін - справжній «бог фотошопа» .

Якщо інтерфейс SumoPaint нагадує Photoshop 10-річної давності, то Pixlr виглядає більш сучасно. Pixlr підтримує PSD файли, а пропонований інструментарій для редагування більш великий у порівнянні з попереднім сервісом. Крім іншого, Pixlr дозволяє завантажувати власні набори кистей і зберігати їх в бібліотеці. У програмі непогано реалізована функція редагування тексту, хоча при наборі він відображається в невеликому діалоговому вікні, а не в самому макеті.

У Pixlr відсутні векторні інструменти малювання і, так само як SumoPaint, він не підійде для інтенсивної дизайнерської роботи. У додатку немає навчалок по використанню, можливості редагувати PSD файли і експортувати PSD файли з усіма верствами зображення. Як і в попередньому випадку, для роботи Pixlr потрібна підтримка Flash.

Російська мова доступний за умовчанням.

ПО ТЕМІ: Що може Фотошоп для Айфона: можливості безкоштовних додатків Adobe Photoshop (Express, Fix і Mix) для iOS .

ПО ТЕМІ:   Що може Фотошоп для Айфона: можливості безкоштовних додатків Adobe Photoshop (Express, Fix і Mix) для iOS

Photopea не є точною копією Photoshop, але це, безперечно, один з найцікавіших його аналогів. Більш того, для роботи з Photopea не потрібно аккаунт (хоча ви можете завести його для синхронізації файлів на всіх платформах). На відміну від попередніх редакторів, Photopea використовує HTML5, так що без проблем буде працювати в Safari.

Веб-сервіс дозволяє відкривати і зберігати .psd файли, а також в повній мірі підтримує керівництва із користування послугою, будь то імпортовані або створені користувачем. Крім того, ви можете редагувати текст в імпортованих файлах Photoshop і вносити зміни за допомогою звичних комбінацій клавіш, які використовуються в Photoshop.

У Photopea ви не знайдете фішок, властивих Pixlr або SumoPaint, таких як велика кількість кистей, фільтрів або можливість додавати їх, але базового набору інструментів (включаючи векторні інструменти малювання) буде цілком достатньо для більшості завдань. Єдиний нюанс: при у Photopea немає доступу до локальних шрифтів, зате додаток пропонує сотні своїх шрифтів, включаючи найбільш популярні. Однак якщо ви імпортуєте документ, в якому використовуються шрифти, які не підтримуються сервісом, їх доведеться поміняти.

Підсумовуючи вищесказане, описані редактори навряд чи підійдуть професійним фотографам і дизайнерам, але для невеликих коригувань або проектів їх можливостей буде більше, ніж достатньо.

Для встановлення російської мови виберіть меню More → Language → Русский.

Дивіться також:

Дополнительная информация

rss
Карта