- Сервіс Speechpad записує текст в блокнот через мікрофон
- Призначений для стимулювання творчості і зосередження уваги на
- Переклад аудіо в текст з Dictation.io
- Розширення і доповнення для браузера Хром
- «Вільна альтернатива дракону»
- Розширення Speechpad переводить мова в текст
- Доповнення Войснот II з голосовим блокнотом
- Переваги здоров'я від набору тексту
- висновок
- Сумісність і вимоги до системи
- Ми цінуємо вашу думку і підтримку
- Як користуватися голосовим уведенням
- Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом
- Інші способи підключити голосовий набір на Андроїд
У багатьох користувачів, чия діяльність зайнята з наборами великих обсягів тексту, часто виникає бажання якось прискорити цей процес. Хтось відточує метод сліпий друку, хтось підключає людей з боку (диктування, паралельний набір різних відрізків тексту), а хтось використовує сучасні новації, що вже стали буденністю нашого життя. Серед останніх особливе місце займає голосовий набір тексту, що дозволяє значно прискорити процес Тайпінг. У цій статті я розповім, як здійснити голосовий набір тексту онлайн на комп'ютері, які ресурси нам в цьому допоможуть, і як скористатися їх функціоналом.
Крім його сексуального і барвистого зовнішнього вигляду, не помиліться, редактор обіцяє захоплення, який максимально зручний. Віртуальна клавіатура розміщується збоку за своїм вибором, щоб найкращим чином відповідати її користувачеві. Для тих, хто цього не знає, значок мікрофона на стільникового клавіатурі має дуже корисну функцію. Фактично, необхідно ввести текст диктуванням в голосі.
корисність голосового набору добре відома тим, хто використовує смартфон для роботи. Говорити голос, а не вводити текст на клавіатурі, заощадить вам багато часу. До недавнього часу для голосового набору потрібно підключення до Інтернету для роботи. Однак протягом деякого часу, як ми побачимо пізніше, його також можна використовувати в автономному режимі.
Бажаючи здійснити набір тексту голосом важливо враховувати, що практично всі існуючі сьогодні онлайн-сервіси використовують в своїй роботі движок від Google, який підтримується тільки браузером Google Chrome . Перша частина збірки сервісів в минулому. Спроба запустити дані сервіси на браузерах з принципово іншою структурою (наприклад, Mozilla) зазвичай закінчуються нічим, вам просто порекомендують встановити Хром і працювати з його функціоналом. І це в повній мірі стосується як вітчизняних, так і зарубіжних онлайн-сервісів.
Ця функція дуже хороша і зручна, і, перш за все, вона дуже точна в перекладі слів, продиктованих текстом. Менш досвідчені, які ніколи не користувалися голосовим уведенням, можуть зробити значок мікрофона, як показано тут. Просто утримуйте зліва від пропуску кілька секунд.
Як тільки значок з'явився, вам просто потрібно клацнути по ньому, щоб він відображався на клавіатурі. Проблема полягає не в тому, що значок мікрофона не відображається між опціями, утримуючи клавішу. Зазвичай, коли не відображається серед доступних параметрів, проблема усувається з меню налаштувань. У моєму випадку, однак, проблема не була вирішена в меню налаштувань.
Відповідно, якість сприйняття тексту різних ресурсів знаходиться на зіставному рівні. При цьому рекомендується використовувати якісний зовнішній мікрофон, встановити оптимальні настройки мікрофона на ПК, промовляти текст голосно і чітко.
Що стосується самого набору тексту, то методика реалізації вкрай проста, і не викличе жодних проблем. Зазвичай ви переходите на відповідний мережевий ресурс, вибираєте мову набору тексту і задієте мікрофон. Вимовляєте мова, виключаєте мікрофон і перевіряєте отриманий текст на наявність помилок. Потім текст може бути збережений, скопійований в текстовий редактор і так далі.
Давайте тоді опишемо рішення проблеми в залежності від обставин. У моєму випадку, однак, і в цьому скаржаться інші користувачі, це рішення неможливо. Тому неможливо вирішити проблему таким чином, і необхідно перейти до другого випадку. Як показано на малюнку нижче, ви повинні побачити зелений «вимкнений», а другий «активний» на першому екрані. Натисніть «Активувати», і все повернеться.
Існує також безліч опцій налаштування з точки зору розміру, рядків чисел. Якщо додаток вже встановлено в стабільній версії вашого пристрою, воно незабаром оновиться. Ви можете приєднатися і залишити бета стільки раз, скільки хочете, безкоштовно і без «наслідків». Ніщо не заважає вам використовувати будь-яке зображення на вашому смартфоні або будь-який з безлічі твердих квітів.
Перейдемо до безпосереднього опису сервісів, що дозволяють здійснити голосовий набір тексту онлайн.
Сервіс Speechpad записує текст в блокнот через мікрофон
- Популярний сервіс для набору тексту голосом онлайн, який працює з браузером Хром. Для роботи з ним необхідно перейти на сайт https://speechpad.ru/.
- Вибір мови голосового введення (за замовчуванням - російська), визначитися з рядом суміжних налаштувань.
- Для початку роботи необхідно натиснути на кнопку «Включити запис» і почати вимовляти текст, максимально чітко, називаючи словами розділові знаки (наприклад, «кома», «знак оклику» і так далі).
- Після закінчення вербального набору тексту перевірте текст на наявність помилок, а потім перенесіть (скопіюйте) його туди, куди вам потрібно (допоможуть, наприклад, стандартні команди «Копіювати» - «Вставити»).
Сервіс August4u озвучення голосом тексту
- Аналогічний описаного вище сервіс august4u.net, що виконує набір тексту онлайн голосом.
- Система налаштувань тут вкрай проста - вибираєте мову набору (клікнувши по відповідному прапору), активуєте перетворення фраз в знаки пунктуації (відповідна кнопка), натискаєте на значок мікрофона праворуч і диктуєте текст.
- Після закінчення набору тексту знову тиснете на іконку мікрофона, тим самим припиняючи набір.
- Потім перевіряєте текст на помилки, і якщо все нормально, то зберігаєте текст до себе на ПК або пересилається по е-мейлу (допоможуть відповідні кнопки).
Голосовий набір тексту за допомогою Vorabota
Ще один вітчизняний сервіс Vorabota, який також працює під Google Chrome. Регламент роботи з ним схожий на попередні сервіси - вибираєте мову введення, натискаєте на іконку мікрофона праворуч і наговорюєте текст. Для закінчення набору знову тиснете мікрофон, перевіряєте текст на помилки і копіюєте куди вам необхідно.
Ми прагнемо надати кращий інструмент диктування в Інтернеті, використовуючи сучасні технології розпізнавання голосу, щоб отримати найточніші результати, доступні сьогодні, і впровадити інтегровані інструменти для підвищення ефективності, продуктивності і зручності користувача. Не потрібно завантаження, установка або навіть реєстрація, тому ви можете відразу почати працювати.
Призначений для стимулювання творчості і зосередження уваги на
Для кожної ноти використовується новий порожній і порожній лист, щоб стимулювати ваш розум зовсім новим початком. Всі інші елементи, крім тексту, не помітні через зникаючого ефекту загасання, тому ви можете зосередитися на найважливішій частині: вашій творчості. Крім того, розмова, а не лист за допомогою клавіатури, дозволяє мислити і висловлювати свої думки дискурсивним, безперервним способом, ще більше посилюючи ясну і творчу думку.
Переклад аудіо в текст з Dictation.io
Англомовний ресурс Dictation.io, з функціоналом схожим на згадані вище.
- Для роботи з ним необхідно виконати вхід на нього https://dictation.io/, в самому низу екрану вибрати мову диктування, потім натиснути на клавішу «Start Dictation» і почати наговорювати текст.
- Для припинення набору необхідно знову натиснути на згадану клавішу.
- Для очищення тексту потрібно натиснути на клавішу «Clear», клавіша «Save» дозволить зберегти ваш текст, а клавіша «СМІТТЮ» - скопіює текст в буфер обміну.
Розширення і доповнення для браузера Хром
У магазині Хром також можна завантажити розширення (доповнення), які встановлюються в браузер Хром, і доповнюють його функціонал голосовим набором тексту. Встановивши таке розширення (його значок з'явиться в панелі управління браузера праворуч), вам буде необхідно спочатку визначитися з мовою введення і іншими настройками (натискаємо на відповідний значок розширення в панелі управління).
«Вільна альтернатива дракону»
Шрифти і кольори, використовувані в додатку, розроблені для того, щоб бути чіткими і мати хороші читаність. Добре вище інших онлайн-альтернатив. Чия віра була відновлена в Додатках цим. Багато з вас сказали нам, що в певному сенсі навіть перевершують Дракона.
У Дракона ці додаткові функції . Вбудовані функції для підвищення продуктивності і ефективності як для введення тексту, так і для звичайної клавіатури. Для багатьох з нас клавіатура друкує повільно і вимагає багато часу. Немає необхідності перемикати на інші режими додатки Або навіть припиніть диктувати. Пунктуація пунктуації може бути виконана шляхом розмови або одним клацанням миші. Інші вбудовані функції для підвищення продуктивності обох режимів введення. Автоматичне збереження, збереження вашого документа в режимі реального часу після будь-яких змін, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб зробити це особисто.
Щоб скористатися функціоналом додатки потрібно встановити курсор в місце набору тесту, натиснути правою клавішею миші, вибрати в меню опцію встановленого розширення (наприклад, Speechpad) і почати диктовку тексту голосом онлайн.
Розширення Speechpad переводить мова в текст
Розширення від уже згаданого мною мережевого сервісу - Speechpad для Гугл Хром. Після установки даного розширення в браузер ви зможете здійснювати голосовий набір, встановивши курсор в потрібне місце, клікнувши правою клавішею миші і вибравши в меню опцію «Speechpad».
Натисніть, щоб відправити текстовий документ по електронній пошті або роздрукувати його. автоматичне застосування заголовних букв на початку пропозицій. Немає необхідності доступу, записи, установки або завантаження. Додаток миттєво готове до використання. Але де зберігаються всі збережені записи автоматично. Перевага полягає в тому, що немає необхідності робити будь-якої доступ. Недоліком є те, що ви не можете отримати доступ до цих документів з інших комп'ютерів.
Іншим недоліком є те, що після збереження великої кількості заміток простір для зберігання може закінчитися; З цієї причини хорошою практикою є видалення старих заміток, які більше не потрібні час від часу. Якщо ви додасте можливість ввести знаки пунктуації за допомогою кліків або голосових команд і можливість вставки заголовних букв, ви отримуєте одне з найсучасніших додатків, доступних в даний час.
Доповнення Войснот II з голосовим блокнотом
Войснот II - сервіс для браузера Chrome, призначений для голосового набору за будь онлайн. Після встановлення даного сервісу він з'явиться в списку сервісів даного браузера , Туди можна перейти, набравши в адресному рядку: chrome: // apps / і натиснувши Enter.
Переваги здоров'я від набору тексту
Кількісно, рівень точності повинен перевищувати 90%. Загалом, сидячи перед комп'ютером може включати в себе кілька видів роботи, пов'язаних з комп'ютером, порушення верхніх кінцівок. Щоб уникнути їх, кращий спосіб - не сидіти перед вашим комп'ютером протягом тривалих періодів часу. Але, якщо вам дійсно потрібно це зробити, вам потрібно звернути пильну увагу на позу. Більш детальну інформацію з цього питання можна знайти тут: Голосовий набір є одним з рекомендованих способів мінімізації цих ризиків, оскільки він дозволяє вам комфортно сидіти, повністю розслабляючи руки, руки, плечі і спину.
Після кліка на відповідний значок сервісу відкривається нове вікно, в якому ви можете здійснити голосовий набір тексту, для чого необхідно натиснути на кнопочку із зображенням мікрофона.
висновок
Згадані мною сервіси дозволять вам ефективно виконати голосовий набір тексту онлайн на комп'ютері. Практично всі вони (включаючи розширення з магазину Гугл Хром) має вкрай простим функціоналом і декількома основними опціями управління. Якщо вам необхідно швидко набрати текст, а швидкість вашого набору не так високо - тоді варто придивитися до даних сервісів, вони дозволять здійснити швидкий набір тексту голосом онлайн.
Сумісність і вимоги до системи
Диктовку, ви можете повернутися на клавіатуру, щоб внести виправлення і зміни в текст. Додаток також може бути корисно, особливо для людей з типовими труднощами. Ці труднощі можуть виникнути через фізичну ваду або просто через нестачу майстерності в написанні клавіатури у відносно ранньому віці. Ніякої установки, дискового простору або обладнання високого рівня, яке ви, можливо, не захочете використовувати на планшеті або мобільному телефоні , Може бути несумісне з деякими пристроями.
Вконтакте
голосове введення тексту на Андроїд - це зручно навіть при звичайному наборі смс, а якщо вам потрібно набирати великі обсяги тексту в день або вирішувати ділові питання паралельно з іншими робочими обов'язками, то ця функція стане просто незамінною.
Ми цінуємо вашу думку і підтримку
Незважаючи на наші спроби, результати транскрипції диктування можуть бути неточними. Ми не несемо відповідальності за втрату даних або неточностей. Ми зрозуміли, що такий інструмент необхідний в результаті отримання електронних листів нашими користувачами, і ваші друзі і послідовники оцінять його. невеличкий внесок. Професійна мова, що розпізнає текстовий редактор. Точний, безкоштовний, простий у використанні і необмежений.
Всі права захищені по всьому світу власнику. Немає дозволу копіювати або використовувати код, стиль, імена і будь-який контент без попередньої письмової згоди власника. Ви отримаєте декілька пропозицій автозаповнення, але ви можете самі виконати свій запит, потім натисніть на нього.
В ОС Андроїд є стандартна функція диктування слів голосом, яку можна включити в настройках, без скачування додаткових додатків . Система автоматично додасть значок мікрофона на електронну клавіатуру, і ви зможете користуватися нею тоді, коли вам потрібно.
Якщо включений введення вам більше не потрібен, і ви хочете його відключити, в цьому ж меню виберіть кнопку «Відключити» або зніміть галочку з відповідного пункту.
Вам не потрібно відкривати нове вікно в іншому додатку для пошуку в Інтернеті. Тепер ви можете безпосередньо шукати те, що вам потрібно, і ділитися ним. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати мови, які ви хочете використовувати в настройках, і додаток досить розумне і може автоматично передбачити мову, який ви вводите. Ви можете переключитися на режим ручного подавання. Він дуже зручний для великих дисплеїв, оскільки він фіксує клавіатуру вліво або вправо від екрана. Щоб активувати режим, натисніть мініатюру в лівому нижньому кутку.
Щоб повернутися до повнорозмірною клавіатурі, натисніть на квадрат, що складається з чотирьох зовнішніх стрілок. Якщо ви хочете видалити кілька фрагментів тексту, злегка натисніть кнопку «Назад», потім проведіть пальцем по лівій клавіші. Якщо ви зробили це правильно, вам потрібно відзначити кілька слів. Чим більше ви переміщаєте палець вліво, тим більша частина тексту буде позначена.
Як користуватися голосовим уведенням
Як включити цю функцію, ми вже розібралися, тепер потрібно зрозуміти, як нею користуватися. Вона буде доступна практично у всіх меню і додатках, в яких можна використовувати електронну клавіатуру.
Як тільки ви піднімете свій палець з клавіатури, виділений текст буде видалений. Замість того, щоб використовувати кнопку «? 123 », коли ви хочете використовувати розділовий знак, натисніть кнопку«. », Щоб швидко отримати доступ до великого набору символів. Всім відомо, що якщо він надовго натисне клавішу на клавіатурі, він побачить вибір мовних варіантів. Цей трюк працює в цифрах.
Натисніть «Налаштування» і виберіть «Тема». Ви зможете отримати доступ до обраних тем, з яких ви можете вибрати, а також можливість завантажувати свої власні теми. У задній частині є основна 23-мегапіксельна камера і 8-мегапіксельний датчик для сусіда. новий смартфон запропонує ряд поліпшень, таких як більш потужний процесор, кращий дисплей і камера, а також надійність конструкції.
- Щоб почати диктовку тексту, натисніть на текстовий екран або на ту частину тексту, яка вже була введена. Висвітитися стандартна електронна клавіатура.
- Натисніть на значок мікрофона на головному екрані, або ж перейдіть в розкладку символів, якщо ви перенесли клавішу з мікрофоном туди під час налаштування.
- На екрані відобразиться меню для запису вашого голосу і напис: «Говоріть». Надикто потрібний текст в мікрофон смартфона, і він автоматично перетворює голос в текст.
Це оновлення є у вигляді закритої бета-програми розробника. Пристрій буде доступний в декількох кольорах: полірована мідь, полірована синя, матова помірна синя і сталева обробка. На задній панелі телефону є камера з одним об'єктивом з флеш-накопичувачем зліва і прямокутний датчик відбитків пальців справа. Тут ви побачите список недавно встановлених додатків , Актуальних шкідливих додатків і можливість включення або відключення служби. Це швидкий і простий спосіб перевірити, чи безпечно додаток без необхідності його установки, а потім сканувати його.
Знаки пунктуації потрібно промовляти словами: «Знак питання», «Кома», «Точка». Намагайтеся говорити чіткіше, інакше програма може неправильно зрозуміти ваші слова, відповідно, перетворити їх в схожі за звучанням.
Зазвичай на ОС Андроїд введений голосом текст відображається підкресленим. Його можна відредагувати і продовжити роботу.
У верхній частині списку оновлень ви знайдете попередження «Без проблем» з останнім часом сканування. Основна камера буде мати 19-мегапіксельна роздільна здатність та 12-мегагерцовий сенсор для відео і голосових викликів. Ми до цих пір не знаємо, яке буде офіційна назва пристрою. Тепер не потрібно турбуватися, щоб використовувати голосові команди для смарт-пристроїв, оскільки вони покращують свої функції на постійній основі.
Поспішаємо представити його вам, тому що ми думаємо, що ви хочете, щоб спробувати його. Тепер не потрібно турбуватися про використання голос не команди на смарт-пристроїв, оскільки вони покращують свої функції на постійній основі. Після установки програми, ви можете встановити ці додаткові команди на телефоні за допомогою системи голосового пошуку.
Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом
Налаштувати роботу стандартного голосового введення на Android можна в меню «Мова та введення», в який можна потрапити через «Налаштування», або ж натиснувши на «шестерінку» налаштувань прямо в меню, яке висвітилося після натискання мікрофона (зазвичай кнопка налаштувань знаходиться зліва від слова «Говоріть»).
Налаштування розпізнавання мови. Тут можна зробити наступне:
- Вибрати мову. Розпізнавання доступно і в офлайн режимі, але за замовчуванням у вас буде встановлено тільки російську мову (або ж російський + англійський). Для інших мов функція буде працювати або тільки при підключенні до Інтернету, або тоді, коли ви скачаєте потрібні мови. Завантажити потрібні мовні пакети можна в меню налаштувань мови та введення, натиснувши на «Розпізнавання мови офлайн».
- Налаштувати розпізнавання «О'кей Google». Після настройки цього пункту, ви зможете використовувати менеджер пошукової системи при відкритій системі Google, тільки сказавши: «О'кей Google». А потім треба вимовити, що вам потрібно знайти в пошуковій системі.
- Включити можливість керування голосом за провідної гарнітури або Bluetooth-пристроїв.
- Налаштувати розпізнавання нецензурних слів. Програма автоматично включає пункт «Приховувати розпізнані нецензурні слова».
- Включити або вимкнути озвучування результатів в стандартному режимі або в режимі підключеної гарнітури.
Інші способи підключити голосовий набір на Андроїд
Крім «рідного» способу перетворення голосу в текст, можна використовувати інші способи. Наприклад, встановити з Маркета спеціальні програми для розпізнавання мови. Приклади таких програм - VoiceButton, Cyberon Voice Comander. Якщо ви хочете перетворити текст в мова, потрібно або налаштувати «Синтез мови» в меню «Мова та введення», або завантажити програми з такою функцією, наприклад, SWOX Classic TTS або Voxdox.
Замість того, щоб використовувати кнопку «?