Кому з нас не хотілося, щоб як у старій добрій казці «Вовка в тридев'ятому царстві» з'явилися два молодца, однакових з лиця, і стали робити всю роботу за нас. Навіть пальці загинати. Правда в цьому є і негативні моменти - гроші за вами продані інформаційні продукти вони будуть отримувати на свої Web-гаманці 😦
Ось такими двома молодцями виступають плагіни. Вони всю роботу по автоматизації роботи сайту беруть на себе, навіть операції з грошима на ваш гаманець, якщо ви їх так запрограмуєте, або на чужі гаманці, якщо їх так в таємниці від вас запрограмують автори плагінів. Будьте пильні, особливо завантажуючи ці плагіни безкоштовно з неперевірених ресурсів.
Але в даному випадку йдеться про перевіреному плагін, тим більше грошей на перший погляд вони не беруть.
Левову роботу автора сайту з написання статті бере на себе плагін vz-voice-text. Але перед тим, як встановлювати його в WordPress, треба в ваш браузер Google Chrome (а мова піде про можливість голосового набору поки тільки в цьому браузері) встановити розширення «Голосовий пошук». На момент написання статті версія розширення була 1.1.1
Після його установки в правому верхньому куті браузера Chrome з'явитися наступна іконка
Після установки такого інструменту в браузер, можна скачати і встановити сам плагін vz-voice-text. Автор плагіна Віктор Шуригін роздає його на своєму сайті info-teach.ru разом з інструкцією по установці, яку я відтворю з YouTube:
І після цього в редакторі записи в WordPress з'явитися нове меню
Користуйтеся. Натискайте іконку мікрофона, говорите російський текст без помітних зупинок - а то закінчить запис і потрібно буде продовжувати запис за новою. Дякую автору.
Все працює, але у мене з цим корисним плагіном вступив в конфлікт інший - здається, візуальний редактор WPBakery Visual Composer, іконка якого розміщувалася до цього на місці голосового. Та ще до того ж не розкриваються текстові віджети в розділі консолі «Зовнішній вигляд». А це вже серйозніше якогось конфклікта плагінів буде. Доводиться вибирати, що для Вас в даний момент важливіше. А так хотілося сидіти, диктувати і нічого не робити ... Прикро, так! Хтозна, може у Вас все буде добре, без конфліктів.
PS Цю статтю я написав дідівським способом - шляхом набору тексту на клавіатурі 🙂 А чого ж ви хотіли - швець без чобіт.