Гранд макет Росія, відгук про відвідини

  1. Як дістатися до музею
  2. Вартість квитків
  3. Кафе «У тещі на млинці»

Цей молодий, відкрився на початку 2012 року, і динамічно розвивається музей ми відвідали у вихідний день. Музей створив петербурзький підприємець Сергій Морозов виключно на кошти зароблені на інших бізнес проектах.

Як дістатися до музею

Дістатися просто, потрібно доїхати до станції метро «Московські ворота» і пройти пішки 700 м до вулиці Квітковій будинок 16.

Вартість квитків

У вихідні та святкові дні 450 рублів-дорослий, 250 рублів - дитячий. По буднях для громадян Росії, Білорусь і Казахстану - 200 рублів, іноземним громадянам 400 рублів.

Враження найпозитивніші. У музеї продумано абсолютно все, починаючи від паркування та закінчуючи безкоштовними машинками для чищення взуття, таким чином напевно легше підтримувати чистоту в приміщеннях музею.

Музей так само перейняв багато новомодні досягнення музейної справи, такі як автоматичні турнікети, на квитках завдано штрих код, який треба підносити до зчитувача. Весь обслуговуючий персонал в однаковій формі з радіозв'язком. Персонал дуже люб'язний.

Природно, багато відвідувачів з дітьми, а й на дорослих цей музей справить незабутнє враження. Це дуже гарне місце для сімейного візиту в музей.

Гранд макет можна фотографувати і знімати відео абсолютно безкоштовно. Це динамічний макет, там все рухається.

Головним завданням музейних працівників природно є охорона макета від відвідувачів, оскільки деякі несвідомі відвідувачі жадають поцупити хоча б маленьку фігурку. Макет зверху нічим не захищений, крім сигналізації, покривного скла немає. Цікаво було б дізнатися, як музею вдається зберегти макет в чистоті, осідання пилу ще ніхто не відміняв.

Весь макет розділений на регіони Росії, природно домогтися повної ідентичності в умовах макета неможливо і розміри не дозволяють, але найбільш впізнавані будівлі поміщені на макет, такі як Спаська вежа Московського Кремля, Собор Петра і Павла в Петропавлівській фортеці Санкт-Петербурга, дерев'яні храми в Кіжах , затоплена дзвіниця Калязина, міст на острів Російський у Владивостоці, Сочинські олімпійські схили, чорноморське узбережжя Кавказу, нафтові вишки Сибіру, ​​цікаво оформлена Калінінградська область, окремим островом в у лу приміщення.

Весь макет розділений на регіони Росії, природно домогтися повної ідентичності в умовах макета неможливо і розміри не дозволяють, але найбільш впізнавані будівлі поміщені на макет, такі як Спаська вежа Московського Кремля, Собор Петра і Павла в Петропавлівській фортеці Санкт-Петербурга, дерев'яні храми в Кіжах , затоплена дзвіниця Калязина, міст на острів Російський у Владивостоці, Сочинські олімпійські схили, чорноморське узбережжя Кавказу, нафтові вишки Сибіру, ​​цікаво оформлена Калінінградська область, окремим островом в у  лу приміщення

Спаська вежа Кремля Спаська вежа Кремля   Собор Петра і Павла в Санкт-Петербурзі   Дерев'яні церкви в Кижах   Калінінградська область Собор Петра і Павла в Санкт-Петербурзі Дерев'яні церкви в Кижах Калінінградська область

Опрацювання деталей вражає. Наприклад, корови, які пасуться на луках, розміром не більше 2 см, а голова у їх крутиться, розмір людей близько 1,5 см, а й маленькі чоловічки теж роблять осмислені рухи тіла. У приміщенні макета відбувається зміна дня і ночі, машинки їздять, поїзди ходять по рейках.

Крім відомих пам'яток на макеті представлені сценки з життя сіл і міст Росії, такі як сінокіс, гасіння лісової пожежі, гасіння палаючого будинку, тюремної установи, залізничне депо, аеропорт, порти Росії.

Крім відомих пам'яток на макеті представлені сценки з життя сіл і міст Росії, такі як сінокіс, гасіння лісової пожежі, гасіння палаючого будинку, тюремної установи, залізничне депо, аеропорт, порти Росії

Середньостатистичний російський двір Середньостатистичний російський двір   сцена похорону   аеропорт   Далекий Схід   Залізнична стрілка, працює сцена похорону аеропорт Далекий Схід Залізнична стрілка, працює

До речі реклама на макеті справжня, рекламодавці платять гроші за свій логотип або напис на літаках, будівлях і білбордах макета. Це одна зі статей доходу музею.

При створенні рельєфу місцевості було використано 11 500 кг гіпсу, над створенням макета працювали 100 чоловік протягом 5 років, 750 000 світлодіодів імітують зміну дня і ночі, макет займає площу в 800 кв. метрів, портрети творців вивішені у фойє.

Кафе «У тещі на млинці»

Кафе розташовується в будівлі музею.

Інтер'єр кафе оформлений в традиційному російською стилі. Ціни вище, ніж в бізнес-центрах Санкт-Петербурга. В середньому по місту бізнес-ланч коштує 200 руб., А тут 350 руб., Але це популярний музей нічого не поробиш. Кухня звичайна, нічого надприродного - борщ, гороховий суп, солянка, картопля, пиріжки, млинці.

Кафе «У тещі на млинці» Кафе «У тещі на млинці»   Кафе «У тещі на млинці» Кафе «У тещі на млинці»

Після відвідин цього музею ми сповнилися гордості за нашу країну. Гранд макет Росія дуже гідний сучасний російський музей, рекомендую до відвідування, якщо є діти, то просто обов'язковий до відвідин.


Дополнительная информация

rss
Карта