GSM сигналізація

  1. Комплектація
  2. Як працює GSM сигналізація
  3. GSM-сигналізація для дому та офісу: на що звертати увагу при виборі

Основна функція GSM-сигналізації - своєчасне оповіщення про події на об'єкті. При спрацьовуванні датчиків охоронна система додзвонюється і розсилає тривожні повідомлення на телефони користувачів, використовуючи канали операторів стільникового зв'язку.

Комплектація

У базовий комплект системи безпеки входить GSM-модуль і датчики (руху, відкриття дверей, розбиття скла та ін.), Які з'єднуються з централлю за допомогою проводів або по радіоканалу / Wi-Fi. Налаштування GSM-сигналізації для будинку або офісу здійснюється за допомогою клавіатури, цифрових ключів і мобільного телефону (дзвінки, SMS, DTMF-команди). Для включення і відключення режиму охорони використовується кнопка, брелок і телефон.

Сигналізацію можна укомплектувати сиреною , Гучномовцем і додатковими датчиками (Витоку газу, температури, затоплення та ін.), Кількість яких у різних моделях варіюється від 8 до 99 штук. Багато централі дозволяють дистанційно керувати освітлювальними, опалювальними та іншими електричними приладами, які підключаються до вбудованого або зовнішнього реле комутації. Сигналізація об'єднується з системами відеоспостереження і пожежогасіння.

Як працює GSM сигналізація

Коли датчик фіксує зміну ситуації, централь отримує відповідний сигнал, включає сирену і оповіщає заінтересованих осіб. Для зв'язку використовується SIM-карта, з якої здійснюється дозвон і відправка SMS повідомлень на запрограмовані номери.

Дозвонщик інформує користувачів не тільки при спрацьовуванні сенсорів, а й у ряді інших випадків: при виході з ладу елемента системи, при відключенні електрики, при натисканні тривожної кнопки.

Система передає звіти про події на номери, кількість яких вказується в інструкції. Крім телефонів користувачів повідомлення відсилаються на пульт охорони. У тексті повідомлення вказується інформація про подію (проникнення, задимлення, затоплення, підвищення температури в приміщенні тощо.) І місцезнаходження спрацював датчика (номер зони).

GSM-сигналізація для дому та офісу: на що звертати увагу при виборі

  1. Кількість підтримуваних SIM-карт - друга «сімка» забезпечить передачу повідомлень при втраті зв'язку з основної SIM-картою.
  2. Спосіб передачі сигналу - бездротові GSM-сигналізації прості в установці, легко масштабуються за допомогою додаткових пристроїв; провідні моделі забезпечують високу якість і стабільність сигналу, але складні в монтажі (кабель прокладається на стадії ремонту).
  3. Акумулятор забезпечить резервне живлення при відключенні електрики. В середньому ємності вистачає на 10-12 годин автономної роботи.
  4. Вбудований мікрофон - під час виклику можна почути, що відбувається поблизу контрольної панелі.
  5. Вбудований динамік - в «тандемі» з мікрофоном забезпечує двосторонній голосовий зв'язок.
  6. Моніторинг якості зв'язку - система повідомляє користувача при спробі глушіння сигналу.
  7. Способи оповіщення - SMS, дзвінки, MMS.
  8. Кількість підтримуваних датчиків, брелоків.
  9. Робочий діапазон температур - охоронна система для гаража або іншого неопалюваного приміщення повинна витримувати мінусові температури до -35 ° С.
  10. Функціональність - оповіщення про проникнення / пожежу / затопленні, віддалене управління електричними приладами, передача подій на WEB-сервер.

Монтаж і настройка

Центральний блок GSM-сигналізації для квартири або іншого об'єкта краще монтувати недалеко від вхідних дверей, в безпосередній близькості від розетки 220V. При виборі місця орієнтуйтеся на якість сигналу мобільного зв'язку. Бажано, щоб централь була встановлена ​​в прихованому від сторонніх очей місці, на відстані від електричних побутових приладів.

Для настройки модуля GSM встановіть активовану SIM-карту (без PIN-коду, з коштами на рахунку) в відповідний слот, запрограмуйте номери для оповіщення, коди доступу та паролі. Програмування здійснюється за допомогою мобільного телефону за допомогою SMS-команд або введення цифр (DTMF-код).

Місця для розміщення сповіщувачів підбираються з урахуванням їх типу. геркони встановлюються на вхідних дверях або вікнах, датчики розбиття скла - поруч з віконними рамами, ІК датчики руху і сенсори задимленості - в передпокої і кімнатах. Після установки необхідно активувати сповіщувачі і прописати їх в блоці управління в режимі додавання пристроїв.

В інтернет-магазині Bezpeka-Shop ви можете замовити GSM-сигналізацію для будинку або офісу з доставкою по Києву або в інше місто України.

Дополнительная информация

rss
Карта