Хостинг і сайт WordPress: вибір хостингу для сайту

  1. вступ
  2. Хостинг це
  3. Хостинг і сайт для великої компанії
  4. Платний і безкоштовний хостинг
  5. Чим же поганий безкоштовний хостинг
  6. Плюси платного хостингу
  7. висновок

вступ

Хостинг і сайт це два поняття Інтернет, які не існують одне без одного. Створення будь-якого сайту, в тому числі і створення сайту WordPress, починається з двох принципових кроків: покупці домену та виборі хостингу.

Хостинг це

Послуги хостингу надають хостинг-компанії, які мають в своєму розпорядженні потужні серверні машини. Хостинг, на якому ви будете робити свій сайт насправді це оренда місця на диску сервера. У разі платного хостингу ви за цю оренду платите і досить вільно користуєтеся включеними програмними продуктами сервера. При використанні безкоштовного хостингу ви сильно обмежені у виборі програмних продуктів сервера і залежите від обмежень хостинг-компанії.

Хостинг і сайт для великої компанії

Терміном хостинг прийнято називати віртуальний хостинг, орендований у хостинг-компанії. Віртуальний хостинг не має свого виділеного IP адреси і ділить його з іншими компаніями, також орендовані віртуальний хостинг. Такий вид хостингу підходить для одного сайту об'ємом до 1,5 Гб або групи сайтів загальним обсягом до 5-10 Гбайт.

Для сайтів розмірами 20-100-300 Гбайт, віртуальний хостинг не підійде. Віртуальний хостинг і сайт великої компанії потрібно поміняти на віртуальний виділений сервер (VDS / VPS) , А для корпоративних сайтів на фізичний виділений сервер (стійка в дата центрі).

Платний і безкоштовний хостинг

Хостинг (англ. Hosting) - це послуга, по розміщенню вашого сайту на сервері хостинг-компанії. Хостинг і сайт, відповідно, можуть бути як платні, так і безкоштовні. Різниця між ними в якості обслуговування, і в обмеженнях ваших прав в управлінні «зчіпкою» хостинг і сайт.

В Інтернет мільйони успішно працюють сайтів на абсолютно різні тематики. Кожен з них десь розміщений, більшість розміщені на хостингах. Деякі вибирають безкоштовний хостинг і сайт розміщують на них.

Чим же поганий безкоштовний хостинг

  • По-перше, безкоштовний хостинг вічно буде розміщувати на Вашому сайті рекламні оголошення і банери, що буде доставляти незручність Вашим користувачам при читанні сайту.
  • По-друге, безкоштовні хостинги обмежують Вас в діях на хостингу.
  • По-третє, і найголовніше, ви не є власником свого ресурсу. Цілком реальна ситуація, що ваш безкоштовний хостинг і сайт в один «прекрасний день» просто пропадуть за рішенням хостинг-компанії без пояснення причин.

Використовувати безкоштовний хостинг і сайт розумно тільки для тренінгу і вже не в якому разі для комерційних проектів.

Плюси платного хостингу

Платний хостинг має явні переваги перед безкоштовним. Наприклад, техпідтримка платного хостингу, по теорії, повинна відрізняться чуйністю і добродушністю до своїх клієнтів. Також сервера платного хостингу набагато рідше «падають» на відміну від безкоштовного аналога.

Платний хостинг - це гарантія надійності і конфіденційності. Співробітники платного хостингу ніколи не передадуть інформацію про вас і вашому сайті третім особам. Всього цього не може забезпечити безкоштовний хостинг.

Пам'ятайте, сайт - обличчя вашого проекту в Інтернет, і якщо він буде працювати з перебоями, багато клієнтів подумають про ненадійність вашого бізнесу, і просто не захочуть мати з вами справу.

Уявімо таку ситуацію, ваш сайт наповнений гарним і приємним оку графічним інтерфейсом. Графіка займає певні мегабайти дискового простору. Кожен раз, коли користувач завантажує сторінку, ці мегабайти «капають» в виділений Вам безкоштовним хостингом місячний обсяг трафіку. Зрештою, трафік вичерпується, і ваш хостинг-провайдер блокує сайт.

Користувачів, які вже хотіли стати вашими клієнтами, ця ситуація обурює, і каже їм про вашу нестабільності. Так міркує майже кожен, адже як уже говорилося, сайт - обличчя компанії в Інтернеті.

висновок

Безкоштовний хостинг можна використовувати, виключно для тренувань і навчання. Для реальної роботи і тим більше для створення Інтернет магазину, обов'язково потрібно вибирати платний хостинг (shared), а з накопиченням досвіду переходити на віртуальний сервер з виділеним IP адресою (VDS / VPS).

На цьому про хостинг і сайт все!

Ігор Сєров спеціально для сайту « Як зробити сайт WordPress »

Інші статті розділу: Хостинг для WordPress

  • Записи не знайдені

Статті пов'язані з теми:

Дополнительная информация

rss
Карта