Добрий день шановні читачі і передплатники блогу, продовжуємо з вами вивчати віртуалізацію операційних систем на базі гипервизора Hyper-V. Сьогодні я хочу з вами розглянути ось таке цікаве питання, чому при міграції віртуальної машини між хостами Hyper-V у вас з'являється помилка 0x80070032. Її я бачив перший раз в житті, так як до цього все проходило як по маслу.
Добрий день шановні читачі і гості блогу, не так давно я вам розповідав про експорт і імпорт віртуальної машини Hyper-V, все це здорово, але має на увазі, що ви вимкніть вашу виртуалку, а що робити в ситуаціях, коли вона має працювати, а мати її копію вам потрібно, дана задача вирішується двома шляхами, перший це для резервного копіювання за допомогою Veeam Backup Replication або ж зробити клонування віртуальної машини Hyper-V за допомогою System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager, ніж ми і займемося.
Добрий день шановні читачі і гості блогу, сьогодні продовжимо наше вивчення технологій віртуалізації , І сьогодні подивимося як вирішується ось така помилка в Hyper-V машині "Неможливо додати пристрій Synthetic Disk Drive". Дане повідомлення у мене з'явилося в момент, коли мені треба було додати віртуальний жорсткий диск, по завданню від програміста. Ми розглянемо причини і мої рекомендації з даного питання, на усе про все піде хвилин п'ять.
Добрий день шановні читачі блогу, я продовжую знайомити вас з виртуализацией на базі Microsoft Hyper-V 3.0 і сьогодні ми розглянемо, як перемістити віртуальну машину, з одного хоста на інший, в ідеалі без простоїв і без наявності централізованих утиліт управління, за типом SCVMM 2012 R2 і без загального сховища. Думаю для початківців системних адміністраторів, це буде корисно.
Добрий день шановні читачі і гості блогу, недавно зі мною трапилася кумедна історія. Дісталася мені в одній організації, від попереднього системного адміністратора серверна інфраструктура, з десяток серверів. На одному із серверів був встановлений Windows Server 2012 R2 і хостів роль Hyper-V 3.0. На цьому сервері, були дві віртуальні машини, і обидві виконували роль контролера домену. Природно це не правильно так як обслуговувати такий сервер, без відключення контролерів домену не вийти, було прийнято логічна дія рознести їх. Я встановив другий сервер з Hyper-V і перемістив віртуальну машину на нього, так як в момент переміщення віртуальна машина не відключається, то пінг не пропадають. Далі я спробував підключитися до цієї виртуалке, після переїзду, але по RDP мене не пустило, з повідомленням, що мовляв немає тут таких. Я вимкнув виртуалку, для перевірки її налаштувань і якого ж було моє здивування, що пінг продовжували йти, невеликий ступор в мозку, вона ж вимкнена, тоді звідки пінг, давайте розповім.
Добрий день шановні читачі блогу і передплатники youtube каналу, сьогодні я хочу з вами поговорити на тему які відмінності гипервизора на монолітній і микроядерной архітектурі, я думаю не всі знають про те, що архітектур дві. Ми з вами дізнаємося, у кого які плюси і мінуси, так би мовити продовжимо холівари між Vmware і Microsoft, впевнений вам це буде дуже цікаво і ви зможете, щось переосмислити.
Всім привіт сьогодні розберемо, як вирішується помилка 0x8009030E за міграції віртуальної машини Hyper-V в Windows Server 2012 R2. Нагадаю міграція - це переміщення віртуальній машини на інший хост віртуалізації, та ось під час цього процесу виникає цей неприємний момент.
Всім привіт сьогодні я хочу вам розповісти, про дуже корисної функції якої на жаль немає у VMware ESXI 5.5, а є у Hyper-V починаючи з Windows Server 2012. Це функція зменшення розміру віртуального диска. Зроблено дуже зручно, тому що це може врятувати адміністратора віртуалізації він неправильно спланованої інфраструктури віртуальної машини.